Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

zenonkosa

Z nami od: 15 listopada 2009 o 9:35
Ostatnio: 8 kwietnia 2024 o 18:12
Płeć: mężczyzna
Exp: 250
Jest obserwowany przez: 8 osób
  • Demotywatorów na głównej: 180 z 437 (255 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 61081
  • Komentarzy: 289
  • Punktów za komentarze: 479
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Przestańcie się czepiać czarnej syreny! –  Zenonkosa48 minNie czepiajcie się! Dobór aktorki do roli pół dziewczyny pół ryby jest perfekcyjny!Ryby mają oczy po bokach głowy...Jest zatem bardziej realistycznie.KURWA 0.7 TO WCIĄŻ ZA MAŁOJE●●●
archiwum
Adam Glapiński prezes NBP 9 kwietnia 2022 obchodzi urodziny i kończy 72 lat!Serdecznie gratulujemy! – Życzymy by dla dobra Polski i Polaków zrezygnował z dotychczasowego zajęcia i zajął się na poważnie swoją pasją, czylu StandUp'em!.Program satyryczny pod tytułem "Jastrząb na czele jastrzębi" bez wątpienia będzie HITEM na lata polskiej sceny StandUp'owej.
archiwum
Widać, że inflacja nie zwalnia. – Przyśpiesza coraz bardziej.
archiwum
Po podwyżkach cen prądu i gazu, które weszły od stycznia 2022 to jeszcze tą wodą herbatę będziesz zalewać, bo na kawę już cie stać nie będzie. –
archiwum
...przypomnij sobie jak kilka, czy już nawet kilkakaście lat temu wszystkie media odmieniały przez wszystkie przypadki hasło GAZ ŁUPKOWY, który miał uczynić Polskę gazową potęgą Europy, albo i świata. – Tylko jak ze wszystkim: z bycia krajem niezależnym energetycznie nic nie wyszło, bo przez kilka lat nikt nic z tym nie zrobił, tak jak z rewolucyjnie taniej metody produkcji tak porządanego matetiału jakim jest grafen korzyści mają chyba Chińczycy, którzy tą technologię kupili.Takich przykładów można by przytoczyć jeszcze wiele.
archiwum
PiS do wolnych mediów: "Zabierzemy Wam WASZE CIĘŻKO I UCZCIWIE zarobione pieniądze, by dać je naszym pachołkom." – Jakby ktoś kto nie zarabia (rząd nie zarabia, bo nie może, pieniądze, którymi dysponuje ma z PODATKÓW, czyli kieszeni ludzi pracujących) wpadł by do mnie na chatę i kazał oddawać sobie część moich pensji twierdząc, że lepiej niż ja nimi zarządzi mimo, że to JA zarabiam, a on nie, to dostałby w mordę i kopa w tyłek na do widzenia.

Nareszcie koniec godzin dla seniorów!

Nareszcie koniec godzin dla seniorów! –
Park Jurajski, gdyby w głównej roli występował Chuck Norris –
Jak zrobił to jakiś anonimowy randomowy koleś, to się z tego śmiejemy – Jakby to zrobił jakiś samozwańczy artysta tak zwanej sztuki nowoczesnej, to zostało by to uznane w środowisku za performens i przełom w dziedzinie, czy coś takiego, a jakiś oszołom wycenił by to dzieło sztuki na miliony "Kolega zrobił podstawę do ogrodowego parasola... z damskiej torebki i betonu"
Tak właśnie "płynie" prąd –
Będzesz mieć bluzę z kieszenią! – Tja... Life hacki takie właśnie są...
iPhone Pro MAXXXXL Plus + –
 –
Do chwili kiedy trafił do więzienia –
Nie wiem, ile jeszcze wytrzymam. Woda wydaje się być coraz zimniejsza –
 –
 –  UWAGA OSZUSTRemonty - CzesławWIELKI OSZUSTpartaczy robotę - bierze zaliczki potem nie chce dalej pracowaći próbuje kobiety macać.
 –  TO JEST TRADYCYJNE DANIE W MÓJ KRAJALE ABDUL TEN TALERZ JEST PUSTYDOKŁADNIE JAK ROBIĆ MÓJ MAMA
ITzaur –
 –