Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

zenonkosa

Z nami od: 15 listopada 2009 o 9:35
Ostatnio: 24 kwietnia 2018 o 9:42
Płeć: mężczyzna
Exp: 186
Jest obserwowany przez: 8 osób
  • Demotywatorów na głównej: 132 z 304 (168 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 46107
  • Komentarzy: 276
  • Punktów za komentarze: 463
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Herbatka prawdziwego twardziela

Herbatka prawdziwego twardziela –
poczekalnia

Władze Francji zakazały producentom żywności używania nazw „burger”, „kiełbaski” czy „kotlet” w odniesieniu do dań wegetariańskich Francuscy parlamentarzyści przegłosowali ustawę zakazującą używania „mięsnych” nazw w odniesieniu do produktów przygotowanych wyłącznie na bazie produktów roślinnych lub tylko pochodzących od zwierząt.

Francuscy parlamentarzyści przegłosowali ustawę zakazującą używania „mięsnych” nazw w odniesieniu do produktów przygotowanych wyłącznie na bazie produktów roślinnych lub tylko pochodzących od zwierząt. – Ustawodawcy argumentują, że nazwy przywodzące na myśl mięso w produktach, które mięsa nie zawierają, to wprowadzanie konsumentów w błąd. Nowe prawo ma związek z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który w zeszłym roku orzekł, że produktów na bazie soi i tofu nie można nazywać mlekiem czy masłem. Firmy, które nie zastosują się do nowego prawa, mogą zapłacić grzywnę do 300 tysięcy euro.

Jakieś 2500-3000 lat rozwoju branży mostowej na jednym zdjęciu Na głównym planie Most Siekierkowski w Warszawie, tak zwany typ wantowy

Na głównym planie Most Siekierkowski w Warszawie, tak zwany typ wantowy – W lewym dolnym rogu kładka z kilku ściętych pni nad strumykiem

Członkowie załogi TU 154 - najbardziej ZAPOMNIANE ofiary katastrofy

Członkowie załogi TU 154 - najbardziej ZAPOMNIANE ofiary katastrofy – Arkadiusz zginął mając 36 lat,Robert zginął mając 36 lat,Artur zginął mając 32 lat,Andrzej zginął mając 37 lat,Barbara zginęła mając 29 lat,Natalia zginęła mając 23 lat,Justyna zginęła mając 25 lat

Australijski drink

Australijski drink –
archiwum

A co jeśli Inni forsują Mur, bo uciekają przed czymś, co jest jeszcze gorsze od nich?

 – Pozdrowienia dla fanów Gothic Prawdziwa Historia.
archiwum

Paradoks niedzieli w polskim bloku: nikt złego słowa nie powie o sąsiedzie, który przez godzinę tłucze kotlety tak, że cała klatka wie co u niego będzie na obiad, ale sąsiada, który przy niedzieli włączy wiertarkę na 2 minuty to by normalnie zlinczowali.

nikt złego słowa nie powie o sąsiedzie, który przez godzinę tłucze kotlety tak, że cała klatka wie co u niego będzie na obiad, ale sąsiada, który przy niedzieli włączy wiertarkę na 2 minuty to by normalnie zlinczowali. –
archiwum

KITTISH HIM!!! KITTALITY!!!

KITTALITY!!! –
archiwum

Wstaje kolejny CHU**WY dzień.

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Wstaje kolejny CHU**WY dzień. –

Aparat Kodak K-24 Zajmował tyle miejsca co mały malarz

Zajmował tyle miejsca comały malarz –
archiwum

Dzwonią homoseksualiści do Putina i pytają: - Panie Prezydencie! Czy możemy sobie zorganizować LOVE parade? Na to Putin odpowiada:

Dzwonią homoseksualiści do Putina i pytają:- Panie Prezydencie! Czy możemy sobie zorganizować LOVE parade?Na to Putin odpowiada: – - Jak wam strażnicy w gułagu pozwolą to róbcie co chcecie!
archiwum

Synek!

Synek! – Kiedyś to były takie czasy, że nawet wodę trzeba było gryźć!

Jabłko jest polskie Krajalnica była chińska

Krajalnica była chińska –
archiwum

Zgadnij jaka jest ulubiona gra mieszkańca tego pokoju.

Zgadnij jaka jest ulubiona gra mieszkańca tego pokoju. –

Afrykański Powerbank

Afrykański Powerbank –
archiwum

Chrome, przeglądarka rozumiejąca potrzeby użytkowników.

Chrome, przeglądarka rozumiejąca potrzeby użytkowników. –
archiwum

"Dlaczego zatem mam słuchać serca? - Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie"

"Dlaczego zatem mam słuchać serca? - Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie" – Paulo Coelho - "Alchemik"
archiwum

Bo dzieci coraz szybciej dorastają.

Bo dzieci coraz szybciej dorastają. –
archiwum

STARO(ŻYTNIA)

STARO(ŻYTNIA) –

Zilustrowana zasada zachowania równowagi w przyrodzie

Zilustrowana zasada zachowania równowagi w przyrodzie –