Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

yahoda

Z nami od: 7 października 2009 o 12:08
Ostatnio: 1 stycznia 2023 o 22:05
Exp: 24
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 8 z 39 (31 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 8437
  • Komentarzy: 86
  • Punktów za komentarze: 290
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Czy my się przypadkiem nie znamy? –
archiwum
Kiedy w końcu dorośniecie? – Jedni przez drugich przekonują wszystkich dookoła kto jest bardziej za, a kto przeciw. Kto wiedział i przekonywał, a kto nie słuchał. Kto się witał i poklepywał, a kto nie. Wylewanie pomyj na resztę i szukanie "dowodów" jak to inni "od zawsze" wspierali putina.Ludzie u władzy i każdy kto popiera kogokolwiek z rządzących! Nieważne co kto, kiedy i komu wcześniej. Jest tu i teraz. Mamy zagrożenie globalną  wojną, kryzys uchodźczy, inflację i całą masę innych problemów, a Wy czym się zajmujecie?U sąsiada jest wojna jakbyście jeszcze nie zauważyli. Codziennie giną ludzie, burzone są domy, niszczona infrastruktura, kraj popada w ruinę. A Wy wylewacie na siebie goowno wiadrami. Wiecie komu robicie przysługę? Temu gościowi z obrazka. Wszyscy razem! Niezależnie od przynależności partyjnej. Proszę więc jeszcze raz. Dorośnijcie i zacznijcie działać razem. Bo Polska to nie każda partia osobno. Kiedy zaczną spadać bomby to słupki poparcia nic nikomu nie pomogą.
Źródło: własny
W momencie gdy tysiące Ukraińców traci życie, domy i cały dorobek, to w Polsce organizuje się konkurs o ludobójstwie na Wołyniu. Pytam się po co? Na czyje zlecenie? Czyżby przyszły dyrektywy z Kremla? – O historii trzeba pamiętać i przyjdzie czas na jej wyjaśnianie. Ale nie teraz. Ukraińcy już widzą do czego prowadzi skrajny nacjonalizm, trzeba ich jeszcze kopać w takim momencie? Skończy się wojna, siądziemy do stołu i pogadamy o tym. To będą rozmowy z zupełnie innej pozycji. Nie między narodami, które są od lat skłócane, tylko tymi, którzy potrafili się pojednać w chwili próby. Ruscy, bo to im najbardziej zależy na tym, żeby między nami nie było zgody, od lat podjudzają nas na siebie. W ten sposób mieli Ukrainę niejako pod kontrolą. Teraz dalej próbują jątrzyć. Mamy być postrzegani jako naród, który jedną rękę wyciąga z chlebem, a w drugiej ma za plecami schowaną pałkę? Państwowa Akademia Nauk wystosowała pismo do ministra Czarnka o odwołanie konkursu
archiwum
Obrazek zupełnie przypadkowy –
archiwum
Morawiecki i Kaczyński jadą do Kijowa – Nasze tuzy. Jakby Ukraina miała jeszcze za mało problemów.
archiwum
Artykuł 5 NATO – Dużo się o tym ostatnio mówi. Ta więc gdyby ktoś jeszcze nie czytał. Bardzo ciekawy jest ten zaznaczony fragment. Zastanawia mnie czy ten zapis nie został tam umieszczony specjalnie żeby niektórzy mogli się wymigać. Czyli jak rozumiem wrazie czego Niemcy przyślą nam 5000 hełmów po miesiącu i generalnie powinno być OK?Tak tylko pytam.
archiwum
Radosław Sikorski jak zwykle w formie – MSZ Rosji:Prezydent #Putin: Celem tej operacji jest ochrona osób, które od 8 lat borykają się z ludobójstwem dokonanym przez reżim kijowski.W tym celu będziemy dążyć do demilitaryzacji i denazyfikacji Ukrainy, postawienia przed sądem tych, którzy dopuścili się krwawych zbrodni przeciwko cywilom.Radosław Sikorski :Pozwolę sobie ująć to tak dyplomatycznie, jak tylko potrafię: pie**olić ciebie i twoje kłamstwa.Niech żyje wolna Ukraina!"
Źródło: Twitter
Chciałem kupić Teslę, ale cena z kosmosu –
Od dziś każdy mieszkaniec Unii może leczyć się w dowolnym kraju członkowskim. Każdy... z wyjątkiem nas – Bo u nas dwa lata to było za mało żeby przygotować ustawę
Źródło: onet
A moja babcia to mawiała – że się na podłodze torebki nie stawia bo z niej pieniądze uciekną
"Pamiętam jak 40 lat temu strzeliliśmy gola Polakom" – Bo każdy może mieć swoje Wembley - nawet San Marino
Debilizm poziom hard – Gdynia - plaża\nPodczas gdy policjanci obezwładniali podejrzanie zachowującego się osobnika, ludzie na plaży wyśmiewali się z nich i robili sobie z nimi zdjęcia. W pewnym momencie trzech z nich zapaliło sobie fifkę.\n"Bohaterski" wyczyn owacyjnie przyjęli zgromadzeni dookoła ludzie. Dołujące jest to, że na filmie widać, że to nie tylko młodzież. Tolerancja godna podziwu.\nZ niecierpliwością czekamy na kolejne fotki... może tym razem z najbliższego komisariatu?
Polska vs Niemcy – 2:1
Bogusław Linda – Dziś kończy 60 lat. Wszystkiego najlepszego!

1