Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

yahoda

5 / 5
yahoda

[demot] Socjalizm wszedł mu tak mocno, że nie wystarcza już okradanie polskich obywateli. Teraz trzeba zabrać się za krzewienie tego cudownego ustroju za granicą. No to się do Norwegii przyczepił. Co to w ogóle za tekst: powinni się podzielić? Z kim, może z pisiorami? Banda nieudaczników, nienażartych darmozjadów z całym tym ich elektoratem. Jedyne co potrafią to żerowanie na innych. Darcie gęby, że wszyscy dookoła winni tylko nie oni. Przed wojną w Ukrainie Unia była be, teraz jest cacy. Internet pamięta te wypowiedzi. To samo będzie z tą. Jakby Norwedzy powiedzieli, skoro nie pasuje wam nasz gaz to mamy innych chętnych, to ciekawe na kogo zwalą winę? Pewnie na Tuska, opozycję, putina, kosmitów albo wiewiórki.

12 / 12
yahoda

[demot] @Xar Socjalizm wszedł mu tak mocno, że nie wystarcza już okradanie polskich obywateli.Teraz trzeba zabrać się za krzewienie tego cudownego ustroju za granicą. Co to w ogóle za tekst: powinni się podzielić? Z kim, może z pisiorami? Banda nienażartych darmozjadów z całym ich elektoratem. Jedyne co potrafią to żerowanie na innych.

4 / 4
yahoda

[demot] Tak, oto ta dramatyczna historia. Pięknego zimowego dnia pewna kobieta wybrała się na spacer po lesie. Była w ciąży i termin porodu zbliżał się coraz bardziej. Chciała wykorzystać słoneczną pogodę żeby nacieszyć się przyrodą przed czekającą ją wizytą w szpitalu. Niestety pogoda się zmieniła. Zaczęła się śnieżyca i kobieta zabłądziła. Błąkała się długo i nie mogła znaleźć drogi do domu. Była głodna i zaczęła jeść śnieg... no dobra nie chce mi się więcej wymyślać :) Koniec końców zeżarła tego śniegu tyle, że urodziła bałwana, który został bohaterem tegoż filmu. Koniec.

2 / 4
yahoda

[demot] @Cammax A co z mgłą? Antek zapomniał o sztucznej mgle, którą rozpylili żeby ukryć prawdziwy powód katastrofy. Bez mgły nie byłoby zamieszania z lądowaniem i jak by wtedy wytłumaczyli rozbicie się samolotu? Wznowić śledztwo, żądamy eksperymentów z wywoływaniem mgły :))))) Sorki musiałem :)

3 / 11
yahoda

[demot] @usiek1992 jasne, wiadomo tak samo jak to, o czym wczoraj bredził Antek M. A ostatecznym dowodem na to jest to, że nazwiska Korwin i Putin kończą się tak samo :D

4 / 4
yahoda

[demot] A po co babrać się z nimi 5 lat na nasz koszt? Niech to teraz sami zawiozą na Ukrainę w rejon walk.

0 / 2
yahoda

[demot] @kondon mnie już nawet się nie chce żadnych kanałów informacyjnych oglądać. Czego nie włączysz to w każdym to samo tylko w zależności, który kogo popiera to nap.......la na kogo innego. A Wołodia siedzi na Kremlu i rączki zaciera bo w Polszy ludzie się sami za łby wezmą. A kto odpowiada za taki stan rzeczy? Niestety my wszyscy, bo jako naród daliśmy się wciągnąć w gierki polityków. Zobaczcie co się zaczęło dziać w sejmie zaraz po ataku rusków. Kwieciste przemowy, wparcie dla Ukrainy, a na końcu jazda po przeciwnikach: bo to wasza wina, my od zawsze.... bla, bla, bla. A my jak te stado baranów: no tak racja ci to ruskie trolle, a ci ruskie onuce. Oni w imię "słupków" napuszczają nas na siebie i podziały zaczynają się już nawet w rodzinach. Mało tego. Zauważcie, że niektórzy napuszczają nas na uchodźców. I nie będę tu wymieniał partii bo można znaleźć wypowiedzi z każdej opcji politycznej, które to potwierdzą. Nie wiem, czy niektórzy aż tak bardzo im zazdroszczą tego zniszczonego kraju? Albo wymagają rozliczenia Wołynia już teraz. Bo co? Bo teraz jest najlepszy moment żeby ich jeszcze zgnębić? Nie wiem czy robią to z głupoty, własnego nacjonalizmu, który nazywają patriotyzmem, czy ktoś im to podpowiada? Komu najbardziej zależy na skłóceniu nas ze sobą? Zarówno tu wewnętrznie jak i z Ukraińcami. Chyba łatwo zgadnąć kto na tym najlepiej wyjdzie. Brakuje mi takiego polityka "z jajami", żeby po prostu wyszedł na mównicę i powiedział: mam w gdzieś, że ktoś z partii X podpisał kiedyś coś tam, że pan poseł z partii Y był widziany z kimś tam, a jeszcze ten publicznie wypowiadał się o tym czy tamtym. Jesteśmy proszę szanownego zgromadzenia w głębokiej d.... i albo będziemy działać razem bez oglądania się na przeszłość, albo od razu zacznijmy drukować podręczniki po rusku.

2 / 2
yahoda

[demot] @onlywoman przeczytałem ten artykuł i mam jeden wniosek. Historia jest nauczycielką życia, ale bardzo złą. Bo jeszcze nigdy niczego nie nauczyła. Ciągle popełniamy te same błędy, a wnioski wyciągamy po fakcie.

2 / 2
yahoda

[demot] @kostek_slask Efekt będzie taki, że widząc naszą słabość i wewnętrzne rozgrywki, Zachód w końcu kopnie nas ostatecznie w d...

2 / 4
yahoda

[demot] @Victus1410 No dobra to co proponujesz? Mamy w tym momencie jako kraj zarządać od nich oficjalnego przyznania się do rzezi na Wołyniu, potępienia tej zbrodni jak również jej organizatorów oraz wszystkich, którzy brali w niej udział. Dodatkowo chcemy uczczenia pomordowanych, dostępu do masowych grobów, ekshumacji i godnego pochówku. Chcemy również zlikwidowania wszelkich pomników oraz innych sposobów w jaki są w tym momencie honorowani członkowie OUN, UPA itd. O to chodzi, prawda? Powtarzam, na to przyjdzie czas. Chcesz to zrobić właśnie w tym momencie? Może jeszcze uchodźcy powinni składać odpowiednią deklarację na granicy i przekraczać ją na kolanach i zaraz potem z czcią całować polską ziemię. Bo jak nie to co? Staniesz na granicy Ty i tobie podobni? Będziesz blokował wjazd? A może weźmiesz siekierę i sam wymierzysz "sprawiedliwość"? Zastanów się czy nie warto przerwać w końcu tego łańcucha nienawiści. Dziś oni, a jutro kto wie może my będziemy potrzebować pomocy. Chciałbyś być na ich miejscu? Wątpię. W nieludzkich czasach przetrwają tylko ci którzy zachowają człowieczeństwo.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 marca 2022 o 17:00

0 / 0
yahoda

[demot] @Demot249 "Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż. Nie pociągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż" (Kabaret Potem)

4 / 4
yahoda

[demot] Towarzyszu Ławrow, a nie myśleliście już o zmianie nazwiska? ŁAGROW by do was bardziej pasowało.

4 / 4
yahoda

[demot] Ludzie mówią, że jak Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera... ale żeby tak całkiem? Co to ma być cosplay Sary Connor z Terminatora? Bo on chyba nie na poważnie tak?

15 / 15
yahoda

[demot] @goldenfrog dzięki za fajny komentarz :) W kwestii aborcji bardziej chodziło mi o to, że przede wszystkim powinno się zwracać uwagę na edukację, profilaktykę i swobodny dostęp do antykoncepcji. Człowiek powinien być świadomy, że dzieci nie przynosi bocian, ani nie znajduje się ich w kapuście. Brak edukacji seksualnej, swobodnego dostępu do środków antykoncepcyjnych, nakazy, zakazy, wciskanie przez KK jakim to złem jest antykoncepcja itd. prowadzi do tego, że zaczynamy żyć w ciemnogrodzie. Jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może zdarzyć się zapomnieć w pewnym momencie :) W tym przypadku nawet ta słynna "pigułka po" jest lepszym rozwiązaniem niż późniejsza "nielegalna" aborcja wykonana w jakiejś obskurnej klinice bo nie stać kobiety na wyjazd za granicę, a "co ludzie powiedzo jak ona z brzuchem". Dajemy sobie założyć obrożę, a potem się dziwimy że ktoś do niej łańcuch doczepił i coraz bardziej go skraca.

12 / 28
yahoda

[demot] Każda skrajność jest złem. Przeginają ci, którzy są za całkowitym zakazem aborcji bo nie biorą pod uwagę, że są przypadki kiedy ciąża powinna zostać przerwana. Z drugiej strony totalna samowolka też nie jest dobra bo aborcja to ostateczne wyjście, a nie środek antykoncepcyjny. To samo tyczy się fanatyzmu religijnego w każdej postaci. Skrajnego nacjonalizmu, niemającego nic wspólnego z patriotyzmem itd. Najgorsze jest to, że ci którzy prezentują takie postawy uważają, że tylko oni mają rację, a reszta która chce być pośrodku i żyć normalnie to mordercy, lewaki, zdrajcy itp.

17 / 17
yahoda

[demot] @matek1998 Masz rację, oberwą najbardziej najbiedniejsi. Ale to jest niestety cena jaką musi zapłacić ten naród za ciche przyzwolenie i milczenie gdy w sąsiednim kraju trwa wojna i są mordowani ludzie. Ich przywódca tę wojnę wywołał i to oni mają moc aby to zmienić. Zgadzam się z Tobą, że bogatym obniży się standard życia i niewiele na tym w sumie ucierpią. Ale to tych biedniejszych są miliony i to oni mają siłę. Dopóki będą pozwalać na to barbarzyństwo sami będą cierpieć. Zobaczymy na jak długo starczy im cierpliwości. Myślę, że wbrew pozorom wielu z nich wie co dzieje się w Ukrainie ale propaganda i wieloletni zamordyzm skutecznie odstrasza ich od działania. Jak zaczną jeść korę z drzew to już nie będą mieli wiele do stracenia.

1 / 1
yahoda

[demot] @tema_lina konie kują, a żaba nogę podkłada :) Protokolarnie może i jest nikim, ale faktycznie jest szefem pinokia. To fakt znany u nas ale kompletnie niezrozumiały za granicą. Na Kremlu paru osobom ze śmiechu pewnie zwieracze puściły.

1 2 3 4 następna »