Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

polski_niewolnik

Z nami od: 5 sierpnia 2019 o 0:36
Ostatnio: 26 września 2022 o 21:54
Płeć: mężczyzna
Exp: 137
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 40 z 143 (103 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 34142
  • Komentarzy: 2474
  • Punktów za komentarze: 3788
  • Obserwuje: 19 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Idealne podsumowaniepartyjnego arcydzieła –
Jeśli zabolały Cię podwyżki czynszu, prądu, gazu, wody i ogółem wszystkiego dookoła, to wisienką na torcie będzie brak produktów w sklepach z powodu wstrzymania produkcji nawozów. – Domyślam się, że wszyscy ci którzy krzyczeli "Komuno wróć" teraz w końcu osiągną stan upragnionej nirwany. Komuna wróciła, tym razem lepsza, taka narodowo - katolicka.
archiwum
Najnowszy produkt Sony podbija zachodnie rynki. Kup już dziś i zabłyśnij wśród znajomych! –
Czyli bojowy pies robot, który okazał się być chińską zabawką owiniętą w czarny materiał – Okazało się że jest to Go1 - model robota dla domu chińskiej firmy Unitree Robotics. Nie umie strzelać, działa tylko w słoneczną pogodę i łatwo go zhakować
archiwum
Za 50 tys. lat nastąpi kolejna epoka lodowcowa, zaś za 2,8 mld lat średnia temperatura powierzchni Ziemi osiągnie 147 °C. – Bój się Kowalski!
archiwum
Taka sytuacja. –
archiwum
To już oficjalne: Jarosław Kaczyński został wyniesiony na ołtarze. – (Pełna wersja sprawozdania z tego wspaniałego dla Narodu Wybranego wydarzenia dostępna w źródle)
archiwum
Z dedykacją dla wszystkich którzy wierzą w zapewnienia i obietnice rządu PiS. –
Drodzy chrześcijanie, modlicie się do niewłaściwego boga –  Według biblii Bóg zabił 2 400 173 osoby, jeżeli dodamyszacunkową liczbę zabitych podczas plag, potopu i resztęwywołanych przez niego klęsk żywiołowych uzyskamy24 994 828 osób. Dla porównania Szatan jestodpowiedzialny za śmierć tylko 10 ludzi.
archiwum
Kijowska Rada Miejska unieważniła. dekret wielkiego księcia rusi kijowskiej Wołodymyra o założeniu Moskwy w 1147 r. Z prawnego punktu widzenia, oznacza to, że Moskwa już nie istnieje. – To odpowiedź na kwestionowanie przez jednego z kacapskich parlamentarzystów (mniejsza o imię i nazwisko, oni wszyscy to tylko marionetki) niepodległości Litwy.
archiwum
Tyle lat minęło i słowa tej piosenki są jeszcze bardziej aktualne niż 14 lat temu. –
archiwum

Słowo na niedzielę.

Słowo na niedzielę. –
archiwum
Był jedynym uczestnikiem i zdobył pierwsze miejsce uzyskując 146% głosów. –
archiwum
Nie jest łatwo dostać kredyt u Glapińskiego. –
archiwum – powód
Słowo na niedzielę –
archiwum
Z lewej strony naczelna propagandystka Putina Olga Skabiejewa. Z prawej strony naczelna propagandystka PiS Danuta Holecka. – Co łączy te dwie osoby poza byciem twarzą reżimowej propagandy? Ogromne zarobki. W przypadku Olgi Skabiejewej wraz z jej mężem (również propagandystą Putina) miesięczny dochód wynosi około 2,8 mln rubli, czyli około 144 tysięcy złotych. Miesięczne zarobki Danuty Holeckiej to 40 tysięcy złotych.Jak widać prostytucja przybiera różne formy.
archiwum
Rosyjska hołota wzięła do niewoli ukraińskiego żołnierza Aidena Aslina. Kłamią, że jest „najemnikiem” i członkiem Ukraińskiej Legii Cudzoziemskiej. Tymczasem Aiden jest od ponad 4 lat pełnoprawnym żołnierzem regularnych Sił Zbrojnych Ukrainy. – Niestety w wielu portalach internetowych informacja iż jakoby Aiden jest brytyjskim ochotnikiem, wciąż jest powielana m.in. Onet oraz Radio Zet.
Pora zejść na ziemię. To nie jest żadna wojna Putina tylko wojna Rosjan. To nie Putin gwałci Ukraińskie kobiety na oczach ich dzieci, a na koniec je morduje. Robią to Rosjanie –  Dania Brzezicka @DBrzezicka Z cyklu: rodzinny spacer w Rosji. Jeżeli ktoś z Was jeszcze współczuł Rosjanom, to czas najwyższy przestać. Zaś sam znak na tym pomniku powinien zostać w Polsce potraktowany na równi ze swastyką. X
archiwum
Ciekawe czy kiedy z powodu biedy, będą żreć tynk ze ścian i żyć w zacofanym kraju z hiperinflacją, to też będą popierać swojego "duce". – Rosja to nie kraj, to stan umysłu.
archiwum
"Ten który budzi największe obawy, sam musi bać się najbardziej" - Syrus –