Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ejcia

Z nami od: 24 marca 2010 o 20:50
Ostatnio: 24 lipca 2021 o 22:39
Exp: 68
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 26 z 183 (157 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13875
  • Komentarzy: 824
  • Punktów za komentarze: 1505
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Madka po prostu musi, inaczej Brajanek się udusi –  W tej fontannie bezdomni myjąnogi - pokryte ranami iowrzodzeniami.Czy pozwolisz Twojemu Dzieckukapać się w takiej wodzie?
archiwum
Ekologia według Netto – Kostki rosołowe. Kiedyś w kartoniku, dzisiaj w plastiku.
Źródło: własne
Chociaż czasem mocne słowasame cisną się na usta – Ale jednak niektóre sprawy można załatwić kulturalnie
Jeśli kobieta obiecuje w zamian za coś przysłać zdjęcie topless – Lepiej od razu dokładnie ustal szczegóły.
archiwum
Relacja na żywo – najnowsze badania dowodzą, że ta funkcja może być używana do innych celów, niż chwalenie się bombelkami.
archiwum
Korzyści z bycia w związku z dziewczyną o krótkich włosach: – 1. Nie zostawia kołtunów w wannie.2. Nie będziesz wysłuchiwał narzekania na temat rozdwojonych końcówek, w końcu obcina je bardzo często.3. Możesz poczochrać krótkie kosmyki bez słuchania pisku "targaaasz!".4. Wyraźnie widać, kiedy była u fryzjera (wtedy możesz subtelnie wtrącić jakiś komplement).5. Jeśli powie "Tylko umyję włosy, wysuszę i jestem gotowa do wyjścia" to możesz już zaczynać sznurować buty.
archiwum
Kamień z wody wodociągowej zbierany przez dwa tygodnie. – Pij kranówkę. Na zdrowie
W strefie pakowania jest artykuł, który nie powinien się tam znaleźć. – Wynalazca kas samoobsługowych musiał być mężczyzną. Kobieta pomyślałaby o miejscu na postawienie torebki.
archiwum
Moi sąsiedzi to tacy mili, życzliwi ludzie. –
archiwum
Astra Zeneca wycofana w wielu krajach Europy. – Rozumiem, że mogę oczekiwać przeprosin od wszystkich, który miesiąc temu nazywali mnie foliarą głoszącą teorie spiskowe.
archiwum
Dwie warstwy to za mało? – A po ilu maskach ty się udusisz?
Od dwóch tygodni w każdych wiadomościach: będzie mróz, śnieg, syberia... – Poniedziałek: zima zaskoczyła drogowców
Tanio sprzedam, eko choinka DIY. Idealna na kolejne święta – Butelka vicolu gratis
archiwum
Znajomi polecili mi świetny filtr internetowy. Można zaznaczyć, jakich treści nie chcesz oglądać. – Wybrałam politykę, covid, szczepionki i słodkie bombelki. Coś się chyba zbugowało...
...to ja wnoszę, żeby Walentynki nazwać: święto lutowe. Przecież nazwa "Dzień Zakochanych" może urażać osoby samotne –  WTF
Jego wysokość Bombelek podwieziony bezpośrednio do limuzyny – Resztą zajmie się służba
archiwum
Już wkrótce –
archiwum
Ja naprawdę nie rozumiem tych wszystkich protestów i strajków kobiet. – Przecież godzina policyjna w sylwestra jest po to, żeby goście na domówkę przyszli wcześniej, pomogli w przygotowaniach, lekko się przekimali, a po wszystkim wspólnie posprzątacie poimprezowy bałagan. Jasne i logiczne przecież, a wam źle.
archiwum – powód
Oj, Mania, Mania no cóż nam robić? – Poddajem sia! Ot, wymyślił, ale jak? A mnie skąd wiedzieć, toż ja nigdy w życiu tego nie robił, żadnej wprawy nie mam.
Źródło: własne
archiwum
Patrząc na nosaczowe memy pozostaje się tylko zdziwić – Jak takie zaściankowe miernoty wychowały takich zarąbistych ludzi, jak wy.