Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

PiotrSci

Z nami od: 19 grudnia 2015 o 17:27
Ostatnio: 25 sierpnia 2020 o 23:12
Wiek: 51
Płeć: mężczyzna
Exp: 56
Jest obserwowany przez: 6 osób
 • Demotywatorów na głównej: 31 z 289 (258 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 24419
 • Komentarzy: 24
 • Punktów za komentarze: 31
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
W dobie pandemii, higiena jest podstawą. – Ale można zwracać się mniej dosadnie. Chyba, że urzędnik wie to czego nie wie petent-ka...
archiwum
Ludzie zadają sobie fundamentalne pytania. – O sens życia. Skąd przybyliśmy. Dokąd zmierzamy. Czy jesteśmy sami w kosmosie. Dlaczego ,jeśli są, nie chcą z nami rozmawiać. Myślę że wolą nie ryzykować.
archiwum – powód
Nowa technologia IT prosto z Chin – Od listopada 2019 r. do marca 2020r. 22 miliony obywateli Chin zrezygnowało z usług dotychczasowych operatorów komórkowych. Z nieoficjalnych zródeł wiemy, że ma to związek z otwarciem nowej platformy mogacej przesyłac dane z prędkoscią przekraczajacą wielokrotnie predkość swiatła. Do uruchomienia potrzeba jednak wielu użytkowników firmy Astral Phone. Zapisy trwają.
archiwum
Cyber bajka o dobrym wilku – Opowiem Wam bajkę. Był sobie kraj w Azji. W jednym z wielkich miast tego Wielkiego Kraju było sobie labolatorium, największe w tym kraju, badajace wirusy i bakterie. Ale to nie ma nic wspólnego z bajką, bo choroba, która zaatakowała ludzi w tym mieście powstała samoistnie. Ludzie w Wielkim miescie Wielkiego Kraju zaczęli chorować. Potem coraz więcej ludzi , aż choroba zaatakowała cały swiat. Wielki kraj szybko poradził sobie z chorobą. Świat już nie. Dzięki socjologii cyberprzestrzeni cały swiat wpadł w panikę tak wielką, że pozamykał się w swoich domach i czekał aż choroba zniknie. Stanęły fabryki, biura, sklepy i magazyny. Tylko szpitale miały co robić. Wtedy stał się CUD. Wielki kraj postanowił pomóc całemu Światu. Wielki Brat tylko stał i patrzył jak Wielki Kraj pomaga, bo sam był juz pierwszy w walce z chorobą. Minął jakiś czas i Wielki Brat jakby schudł, skurczył się a nawet zmałał a Wielki Kraj nie ustawał w pomocy. Pomagał i pomagał aż ... wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
archiwum
Ankieta dotycząca Koronawirusa w Polsce. – Zadajmy sobie pytanie. Co za chwile stanie się z ludżmi pozbawionymi dochodu. Co z osobami uzależnionymi, zamkniętymi w domach.Cierpiącymi na depresje i pozostajacymi obecnie samymi sobie. Ludżmi mającymi poważne schorzenia i ograniczony dostęp do służby zdrowia. Ludżmi płacacymi kredyty za mieszkania i czynsze za prowadzenie działalnosci gospodarczej. Specjaliści twierdzą, ze covid-19 tak czy siak zarazi sie do 80 procent populacji. Czy nie lepsze byłoby skierowanie sił i funduszy na ochronę osób najbardziej narażonych niż wylewanie dziecka z kapielą. Daj minusa jeśli uważasz, ze koronawirus zabije wiecej osób niż działania mające na celu powstrzymanie go - lub plusa gdy uważasz że obecne działania są zabójcze dla wielu ludzi.
archiwum
Zakaz pogrzebów we Włoszech – Nie ma to jak być w dobie koronawirusa balsamistą. Odnajdzmy pozytywne aspekty szalejacej epidemii. Nie będzie potrzeba rozstawac sie z ukochanymi. Przynajmniej na jakiś czas. Poza tym doczekamy się nowego trendu w zdjeciach. Ja proponuje - Selfie post mortem.
archiwum
Czy aby na pewno... – Na znak przynależności do Chrystusa i publicznego wyznania swej katolickiej wiary od wieków w uroczystość Epifanii praktykuje się zwyczaj naznaczenia poświęconą kredą drzwi swoich domostw. Według najstarszej tradycji pisano słowa „Christus mansionem benedicat” („Niech Chrystus błogosławi dom”), których skrót stanowią litery „CMB”.
archiwum
Świeta Wilgefortis -czyli prawie 500 letnia jazda bez trzymanki – W 1583/86 uznano ją za świętą, a w XX wieku wykreślono z Martyrologium Watykanu. Według podań była jedną z córek króla Luzytanii.Nie chciała wyjśc za wybranka ojca i wymodliła oszpecenie. Urosła jej broda. Tato się zdenerwował i ją ukrzyżował.Przez kolejne pareset lat ludzie modlili sie do istoty z legend.Dopiero w latach 60 XXw. Watykan zrezygnował z usług tej swietej. Jednym z głównych powodów takiego postępowania było zapewne skojarzenie Wilgefortis z antycznymi archetypami Androgyne. Jednym z miejsc w Polsce gdzie do dnia dzisiejszego mozna zobaczyc jej wizerunrk jest Bazylika w Wambierzycach.W jednej z bocznych kapliczek znajduje się płaskorzeźba Kummernis - poniewaz znana była tez pod tą nazwą.
archiwum
Polacy jak co roku spedzają razem te wyjątkowe Święta –
archiwum
Mówmy o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939 r. w licznych miejscowościach na wschodzie, o masowej kolaboracji żydów z gestapo lub NKWD, czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze -świadkowie tamtych dni – E.Ringelblum, Kaplan. – Zacznijmy głośno na cały świat pisać i mówić o zbrodni np. Milicji Żydowskiej, która we wrześniu 1939 r. w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich i albo rozstrzeliwała ich na miejscu, albo przekazywała NKWD. Także we wrześniu 1939 roku, gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie – „Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami…”Albo że żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939 r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku, Krakowie. W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w odświętnym stroju – cyt prof. Krzysztof Jasiewicz. Albo że całowali wjeżdżające do Wilna czołgi sowieckie lub z radością nosili trumnę z napisem Polska we w Lwowie.
archiwum
Gili Gili maleńka :-) – Benjamin Netanjahu ogłosił, że Hitler nie chciał eksterminacji Żydów. Taką rewelacją podzielił się ze światem w 2015 roku. Teraz przypomniano mu pamiętne słowa, które okazały się tak szokujące, że nie mógł uwierzyć w nie były szef MSZ, Radosław Sikorski.Netanjahu (premier Izraela, w którym parlament chce właśnie karać Polskę za negowanie Holokaustu) ogłosił, że Hitler nie planował eksterminacji Żydów, ale zmienił zdanie za namową wielkiego muftiego Jerozolimy Al-Hadżdża Muhammada Amina al-Husajniego. Ten miał w następujący sposób zwrócić się do Hitlera, mówiąc o Żydach: jeśli ich wydalisz, przyjadą do Palestyny. Hitler miał zapytać:co więc mam z nimi zrobić?Netanjahu zdradza, że mufti powiedział wtedy:spal ich. Wtedy Żydom potrzeba było wzbudzić jeszcze więcej nienawiści do Arabów to zaczęli uniewinniać Hitlera. Teraz kręcą aferę z Polską. Ma to zmiękczyć nasz kraj, aby wypłacił urojone odszkodowania dla Izraela.
archiwum
,,Nie dajcie się nabrać!” Kto stoi za atakami na Polskę. Izraelski dziennikarz zdradza zaskakujący fakt. ,,To nie jest przypadek…” – Ktokolwiek sądzi, że to jedynie przypadek, iż dziennikarze Haaretz mający powiązania i współpracujący z Niemcami, przewodzą kampanii wymierzonej w Polskę, powinien raz jeszcze pomyśleć.Gazeta „Haaretz” została założona przez niemieckich Żydów, a udziały w niej mają firmy niemieckie.Udziałowcem liberalnego izraelskiego dziennika „Haaretz”, który słynie z zajadłych ataków na Polskę, jest niemieckie wydawnictwo M. DuMont Schauberg. W trakcie II wojny światowej Kurt Neven DuMont, ówczesny właściciel firmy, był oficerem nazistowskim, a jego wydawnictwo jawnie popierało III Rzeszę i Adolfa Hitlera […] W III Rzeszy Kurt Neven DuMont był nazistowskim oficerem, a jego dom wydawniczy otwarcie popierał Adolfa Hitlera i jego zbrodniczą politykę. Jak w 2006 r. pisał izraelski portal ynetnews.com, Kurt Neven DuMont był członkiem NSDAP od 1937 r., a w 1944 r. otrzymał prestiżowe odznaczenie od władz III Rzeszy za kontynuowanie działalności wydawniczej mimo ciężkich alianckich nalotów.
Źródło: niezalezna.pl
archiwum
Czy wiesz, że... – Ponad 150.000 Żydów służyło w armii Hitlera? Jeszcze 8 lat temu w Izraelu, 150 osób pobierało emeryturę Wehrmachtu.
archiwum
Innowacyjne formy edukacji dzieci wprowadzane w Izraelu. – Żydowskie dzieci podpisują "życzeniami" bomby mające być wystrzelone na południowy Liban.
archiwum
Palestyńskie dzieci bawią się w chowanego. – Plac zabaw zaprojektowany przez Izrael.
archiwum
Selfie – Poziom Izrael
archiwum
Welcome to Israel – Polscy turyści zostali zaatakowani w Izraelu przez mężczyznę, który gdy tylko dowiedział się o ich pochodzeniu zaczął ich obrażać i rzucać w nich kamieniami. Miał krzyczeć po angielsku hasło "dobry Polak to martwy Polak".
archiwum
"Są takie rzeczy w niebie i na ziemi... – o których się nie śniło waszym filozofom"
archiwum
Widziałeś gdzieś Lucy? – NIE NIE NIE
archiwum
Gdy w Twoim domu drzwi otwierają się same, a tajemnicze dżwięki słyszysz w swojej głowie... – ... To wiedz, że coś się dzieje.