Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Onon

Z nami od: 14 września 2015 o 20:48
Ostatnio: 14 lipca 2019 o 19:58
Płeć: mężczyzna
Exp: 43
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 8 z 88 (80 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13001
  • Komentarzy: 1519
  • Punktów za komentarze: 709
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

W Polsce mozna zauważyć kilka nurtów politycznych.

W Polsce mozna zauważyć kilka nurtów politycznych. – 1. Prorosyjski 2. Proniemiecko-brukselski3. Proamerykańsko-izraelski4. Propolski Proszę niech ktoś mi napisze, który nurt obecnie rządzi i które nurty rządziły do tej pory i przez jakie partie były reprezentowane.
archiwum

Na co w Gdańsku zwróci uwagę Grzegorz Braun? "Absurdem jest fundowanie teraz domków dla zwierząt futerkowych"

Na co w Gdańsku zwróci uwagę Grzegorz Braun? "Absurdem jest fundowanie teraz domków dla zwierząt futerkowych" – "Gdańsk dla Gdańszczan i dla Rzeczypospolitej Polskiej" - pod tym hasłem Grzegorz Braun będzie prowadził kampanię wyborczą. Kandydat na prezydenta Gdańska planuje spotkania i rozmowy z gdańszczanami w "różnych zakątkach miasta". Sam - jak przyznał - skupia się teraz na zgłębianiu wiedzy o mieście. – W tych dniach "doktoryzuję" się z budżetu Gdańska i znajduję tam cuda. Nie ja jeden widzę, jakim absurdem jest – przy całym szacunku dla miłośników zwierząt – fundowanie domków dla zwierząt futerkowych, podczas gdy nie wszyscy gdańszczanie mają komfort posiadania własnego, bezpiecznego lokum – mówił podczas wtorkowego spotkania z dziennikarzami.
Źródło: Radio Gdańsk
archiwum

"Żadnego tęczowego Gdańska"

"Żadnego tęczowego Gdańska" – "- Dzieci gdańskie trzeba ratować przed projektami seksualizacji i sodomizacji życia publicznego oraz genderyzacji - powiedział w czwartek Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska. " Jak powiedział Braun, Gdańsk to "znane żerowisko mafii, służb i lóż", w które "uwikłani są przedstawiciele elity gdańskiej". Podkreślił, że tylko on, ktoś spoza tego układu, może "dokonać jego demontażu"."- Przykładem obłędu i hańby jest fakt, iż port lotniczy w tym mieście dalej nosi imię człowieka, który za pieniądze donosił sowieckiej bezpiece na własnych kolegów - stwierdził."
archiwum

Nagonka polskich (niemieckich) mediów na Roberta.

Nagonka polskich (niemieckich) mediów na Roberta. – Od kilku tygodni trwa nieustanna nagonka na Roberta Lewandowskiego przez tak zwane polskie media.
archiwum

Iranka z transparentem wyrzucona z trybun.

Iranka z transparentem wyrzucona z trybun. – "Let Iranian women enter their stadiums" (Pozwólcie Irankom wejść na stadiony).

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Ojczyznę ma się tylko jedną. Warto symbolicznie wywiesić flagę i zjednoczyć się pod wspólnymi barwami.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Ojczyznę ma się tylko jedną. Warto symbolicznie wywiesić flagę i zjednoczyć się pod wspólnymi barwami. –
archiwum

Taki kraj...

Taki kraj... –
archiwum

Tymczasem u naszych zachodnich sąsiadów

Tymczasem u naszych zachodnich sąsiadów –
archiwum

WSTYD MI ZA TO, ŻE TAKIE BYDŁO REPREZENTUJE POLAKÓW

WSTYD MI ZA TO, ŻE TAKIE BYDŁO REPREZENTUJE POLAKÓW –
archiwum

Reutlingen: uchodźca z Syrii zabił maczetą kobietę w ciąży i ranił dwie osoby. "Bild": ofiarą jest Polka

Reutlingen: uchodźca z Syrii zabił maczetą kobietę w ciąży i ranił dwie osoby. "Bild": ofiarą jest Polka – Winna była Polka, ponieważ powiedziała, że islam nie jest religią pokoju. Syryjczyk używając swoich umiejętności nabytych w swoim kraju skutecznie wytłumaczył jej, że się myli.
archiwum

W Poznaniu SZOK i NIEDOWIERZANIE

W Poznaniu SZOK i NIEDOWIERZANIE –
archiwum

Twitter Russell Crowe

Twitter Russell Crowe –
archiwum

Powiedzenie grup przestępczych za rządów PO i PSL. Jak przejść przez błoto z czystymi butami? Posmaruj sprawiedliwość a sprawiedliwość wyczyści ci buty.

Powiedzenie grup przestępczych za rządów PO i PSL. Jak przejść przez błoto z czystymi butami? Posmaruj sprawiedliwość a sprawiedliwość wyczyści ci buty. –
archiwum

Komisja europejska proponuje 250 tys. euro kary za każdego nieprzyjętego „uchodźcę” myślę, że kontrpropozycja Polski powinna zachować podaną przez komisję kwotę, ale nałożoną na kraje, które wpuszczają w granice Unii Europejskiej niezweryfikowanych ludzi.

Komisja europejska proponuje 250 tys. euro kary za każdego nieprzyjętego „uchodźcę” myślę, że kontrpropozycja Polski powinna zachować podaną przez komisję kwotę, ale nałożoną na kraje, które wpuszczają w granice Unii Europejskiej niezweryfikowanych ludzi. –
archiwum

Na rozluźnienie

Na rozluźnienie –
archiwum

Najpierw zaczęto nazywać Huragany dziwnymi imionami teraz zaczyna się nazywać bomby. WTF!

Najpierw zaczęto nazywać Huragany dziwnymi imionami teraz zaczyna się nazywać bomby. WTF! – ''matki szatana" do nabycia na lotnisku i metrzeZ serii: Jak to się próbuje z "gó..a" sok wycisnąć.
archiwum

Jak rozwiązać problem terrorystów? Wydalić wszystkich muzułmanów za granicę albo ograniczyć im prawa obywatelskie. Dlaczego całe społeczeństwo ma cierpieć za wybryki islamskich fanatyków i wprowadzać jakieś dziwaczne ustawy antyterrorystyczne.

Jak rozwiązać problem terrorystów?  Wydalić wszystkich muzułmanów za granicę albo ograniczyć im prawa obywatelskie. Dlaczego całe społeczeństwo ma cierpieć za wybryki islamskich fanatyków i wprowadzać jakieś dziwaczne ustawy antyterrorystyczne. – Jeżeli ktoś się oburzy to tylko mogę apelować albo sami muzułmanie zaczną współpracować i przekazywać informacje policji albo innego rozwiązania nie ma.Dawniej, gdy ktoś na słabszych podnosił rękę ta ręka była ucinana i dla przestrogi ucinano ją wszystkim, którzy tę osobę znali i temu nie zapobiegli.

Stałą praktyką w Polsce jest to, że gdy Polak podnosi rękę na drugiego Polaka wtedy Polska znika z mapy świata

Stałą praktyką w Polsce jest to, że gdy Polak podnosi rękę na drugiego Polaka wtedy Polska znika z mapy świata – Dlatego gdy pojawi się Polak, który jako pierwszy krzyknie „do broni” i zacznie wzniecać bunty przeciw drugiemu Polakowi powinien zostać zapamiętany, a imię jego jak i nazwisko zhańbione na wieki
archiwum

"Tak się mszczą na ojczyźnie matce za to, iż gdy w innych chrześcijańskich krajach słusznie za swoje praktyki i bezeceństwa byli prześladowani, ona im przytułek zapewniła i wolność ich bluźnierczej wiary..." Henryk Sienkiewicz "POTOP"

"Tak się mszczą na ojczyźnie matce za to, iż gdy w innych chrześcijańskich krajach słusznie za swoje praktyki i bezeceństwa byli prześladowani, ona im przytułek zapewniła i wolność ich bluźnierczej wiary..." Henryk Sienkiewicz "POTOP" – Polska jeden z najbardziej tolerancyjnych krajów Europy gdzie nie trzeba było nikogo siłą zmuszać do tolerancji. Dzisiaj nas się opluwa i pokazuje, jaka to zachodnia Europa jest super tolerancyjna a my ksenofobicznie uprzedzeni. Pozdrawiam wszystkich, którzy wyjeżdżając za granicę wstydzą się Polskich korzeni. Mam nadzieję, że tylko z głupoty, bo nie wiecie, czym się chwalić.P.S. Polacy od zawsze wyjeżdżali na zachód, dlatego że jest to nasz mechanizm przetrwania narodowościowego spowodowanego uciskami i represjami wrogich państw na naszych terenach. Od 25 lat jesteśmy wolni a Polacy i tak wyjeżdżają na zachód, więc nasuwa się pytanie. Czy na pewno jesteśmy wolni a jak nie to, kto nas uciska?
archiwum

Ziemia obiecana

Ziemia obiecana – Od 30 minuty idealnie wpasowuje się w zachowanie Pana Stuhra na gali wręczenia Orłów. No i zachowanie widowni podobne. Nie sądziłem, że Pana Macieja nazwę kiedyś głupkiem klasowym. No zabłysł. Tylko, po co i dla kogo. Może galę od razu do cyrku przenieść jak tak nudno.