Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Lucidus

Użytkownik otrzymał bana za: Kopia zbanowanego konta wytrzecz. Do czasu wygaśnięcia bana pierwotnego wszystkie poprzednie i kolejne konta będą zablokowane
Ban wygasa: 2992-08-25 17:58:35

Ściana

archiwum

I kto używa władzy, by ograniczyć wolność zgromadzeń, zwalczać swoich politycznych przeciwników i łamać prawa obywatelskie?

I kto używa władzy, by ograniczyć wolność zgromadzeń, zwalczać swoich politycznych przeciwników i łamać prawa obywatelskie? – Niemieckie media mają więcej wolności w Polsce niż mają w Niemczech. Prawdziwi neonaziści maszerują za Odrą co roku i mają swój legalny festiwal muzyki.Banda hipokrytów to za słabe określenie.

Wójt gminy Daszyna oskarżony o 92 przestępstwa, przesiadujący w areszcie, zdobył 48,5% głosów i powalczy w drugiej turze

Wójt gminy Daszyna oskarżony o 92 przestępstwa, przesiadujący w areszcie,  zdobył 48,5% głosów i powalczy w drugiej turze – Nie wiem jak to nazwać, głupota, ignorancja,czy chęć udziału w zyskach?

W Chinach od niedawna funkcjonuje nowa obelga "Baizuo" czyli "Biały Lewicowiec"

W Chinach od niedawna funkcjonuje nowa obelga "Baizuo" czyli "Biały Lewicowiec" – Na określenie zasłużyli sobie Europejczycy, także Amerykanie i Kanadyjczycy z wielkich miast, głównie za postawę w sprawie uchodźców. "Baizuo" to ludzie mający pogardę dla swojej własnej historii i kultury, do tego deklarujący przesadną szlachetność i poprawność polityczną, dla podkreślenia swojej moralnej wyższości, wszystko to przy bardzo powierzchownej wiedzy o świecie

Mamy ostatnio modę by upamiętniać Marzec 68. Kiedy będziemy czcić pamieć Grudnia 45, Sycznia 46, lub Lutego 46, gdy tysiące Polaków musiało uciekać z kraju, by nie dostać się w łapy Samulela Morela, Zygmunta Baumana, albo Heleny Wolińskiej

Mamy ostatnio modę by upamiętniać  Marzec 68. Kiedy będziemy czcić pamieć Grudnia 45, Sycznia 46, lub Lutego 46, gdy tysiące Polaków musiało uciekać z kraju, by nie dostać się w łapy Samulela Morela, Zygmunta Baumana, albo Heleny Wolińskiej –
archiwum

Pani Michalik uważa że powinniśmy się w 1920 ogłosić republiką sowiecką i dołączyć do rewolucji.

Pani Michalik uważa że powinniśmy się w 1920 ogłosić republiką sowiecką i dołączyć do rewolucji. – Komunizm mógł panować nad Europą i prawdopodobnie światem, ten sam który zabił ponad 100 mln ludzi.  Obecny kryzys spowodował, że spadło wiele masek.
archiwum

Tak się prowadzi wojnę propagandową w celu uzyskania korzyści politycznych. Niemcy są ojczyzną propagandy i mają także w Polsce swoje instrumenty.

Tak się prowadzi wojnę propagandową w celu uzyskania korzyści politycznych. Niemcy są ojczyzną propagandy i mają także w Polsce swoje instrumenty. –
archiwum

Sympatycy Hitlera mają w Polsce jedną cechę: nie czują się Polakami. Darujcie już sobie tych "polskich neonazistów".

Sympatycy Hitlera mają w Polsce jedną cechę: nie czują się Polakami. Darujcie już sobie tych "polskich neonazistów". –
archiwum

Aideen Strandsson to chrześcijanka i uchodźca z Iranu. Szwecja właśnie zdecydowała o jej deportacji, bo to jej wina że zmieniła wiarę na chrześcijańską i podlega prześladowaniom w kraju.

Aideen Strandsson to chrześcijanka i uchodźca z Iranu. Szwecja właśnie zdecydowała o jej deportacji, bo to jej wina że zmieniła wiarę na chrześcijańską i podlega prześladowaniom w kraju. – W tym samym czasie Szwecja oferuje dodatkowe fundusze, domy oraz terapię dla bojowników państwa islamskiego, którzy znaleźli się w Szwecji. Wojna neomarksistów z chrześcijaństwem i promocja Islamu, to codzienna rzeczywistość na Zachodzie.PS. Węgry zdecydowały o udzieleniu jej azylu.
archiwum

Według tej przedstawicielki Polski w parlamencie UE z ramienia PO, Angele Merkel "Mówi takie rzeczy, które są jak 10 przykazań Bożych". Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein und Volkswagen das Auto und Schleswig Holstein.

Według tej przedstawicielki Polski w parlamencie UE z ramienia PO, Angele Merkel "Mówi takie rzeczy, które są jak 10 przykazań Bożych".Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein und Volkswagen das Auto und Schleswig Holstein. –
archiwum

Marry Wagner ma zostać skazana w Kanadzie na kolejne 18 miesięcy, za to że wchodzi do ośrodków aborcyjnych modli się i rozdaje matkom róże.

Marry Wagner ma zostać skazana w Kanadzie na kolejne 18 miesięcy, za to że wchodzi do ośrodków aborcyjnych modli się i rozdaje matkom róże. – Przesiedziała za to już 5 lat. Tylko jedna religia i jedne wartości są prześladowane w lewicowym świecie.
archiwum

UE znów grozi Polsce, Węgrom i Czechom starając się wymusić na nich przyjmowanie tzw. "uchodźców". Jedynie bardzo mała grupa spełnia wymagania zgodnie z obowiązującą nas definicją opartą na konwencji genewskiej z roku 1951.

UE znów grozi Polsce, Węgrom i Czechom starając się wymusić na nich przyjmowanie tzw. "uchodźców". Jedynie bardzo mała grupa spełnia wymagania zgodnie z obowiązującą nas definicją opartą na konwencji genewskiej z roku 1951. – Na podstawie obowiązujących konwencji definicja uchodźców jest powszechnie rozumiana jako obejmująca trzy podstawowe elementy:1. Musi istnieć forma szkody wzrastającej do poziomu prześladowań, zadanego przez rząd lub jednostki lub grupę, której rząd nie może lub nie będzie kontrolował. 2. Obawa przed taką szkodą musi być uzasadniona - np. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych orzekł, że strach może być uzasadniony, jeśli istnieje prawdopodobieństwo jego wystąpienia w przeciągu jednego roku;3. Krzywdy lub prześladowania muszą być zadawane osobie z przyczyn związanych z rasą, religią, narodowością, opinią polityczną lub członkostwem w określonej grupie społecznej.Wniosek: Samo pochodzenie z terytorium objętym wojną nie czyni z ciebie uchodźcy. Jedynie chrześcijanie i jazydzi z terytorium Bliskiego Wschodu spełniają wymogi uchodźcy.
archiwum

George Soros, w wywiadzie z 1998r dla "Sixty Minute’s", wyznaje że brał udzaił w konfiskacie mienia Żydów w czasie wojny.

George Soros, w wywiadzie z 1998r dla "Sixty Minute’s", wyznaje że brał udzaił w konfiskacie mienia Żydów w czasie wojny. – KROFT: Rozumiem, że wyszedłeś z tym obrońcą, który przysiągł, że jesteś jego adoptowanym synem.SOROS: Tak. Tak.KROFT: Udało się w rzeczywistości pomóc w konfiskacie majątku od swoich kolegów Żydów, przyjaciół i sąsiadów.SOROS: Tak. To prawda. Tak.KROFT: To brzmi jak doświadczenie, które przywiązałoby wielu ludzi do psychiatrycznej kanapy przez wiele, wiele, lat. Czy było to trudne?SOROS: Nie, w ogóle. Raczej sprawiało mi to przyjemność.KROFT: Bez poczucia winy?SOROS: Nie, tylko uczucie absolutnej władzy.Dzisiaj człowiek o takiej moralności fianasuje ruchy polityczne odpowiedzailne za niepokoje społeczne(Antifa, Black Life Metter), kandydatów politycznych jak Hillary Clinton, oraz statki które transportują miliony ludzi do Europy. Inwestuje w naszą Gazetę Wyborczą i kilka ruchów w Polsce które deklarują walkę o wolności obywatelskie.
archiwum

Płonąca Budka bez ambasady.

Płonąca Budka bez ambasady. –
archiwum

Europa 2021

Europa 2021 –
archiwum

Ontario w Kanadzie, po zakazie używania "mama i tata" w dokumentach urzędowych, wprowadza dalsze regulacje dotyczące dzieci. Bill 89 uznaje dzieci jako będące pod opieką państwa, a nie rodziców.

Ontario w Kanadzie, po zakazie używania "mama i tata" w dokumentach urzędowych, wprowadza dalsze regulacje dotyczące dzieci. Bill 89 uznaje dzieci jako będące pod opieką państwa, a nie rodziców. – Ma to dalsze prawne konsekwencje w Ontario. Pięciolatkowie, czyli dzieci w wieku przedszkolnym podlegają tam intensywnej edukacji seksualnej z tłumaczeniem np. "stosunku analnego". Bardzo intensywnie promowana jest tam ideologia "gender". Tłumaczy się dzieciom, że płeć to tylko wymysł i jest płynna granica między nimi. Dla przykładu rodzice których 5 letni chłopiec, uzna że jest dziewczynką i nie zostanie poddany leczeniu hormonalnemu, mogą zostać pozbawieni dziecka, jeżeli bezdzietna lewicowa urzędniczka uzna, że gwałcone są w ten sposób jego prawa.
archiwum

Tak wygląda umiarkowany, wyedukowany muzułmanin, którego powinniśmy chcieć u siebie, jako ubogacenie kulturowe.

Tak wygląda umiarkowany, wyedukowany muzułmanin, którego powinniśmy chcieć u siebie, jako ubogacenie kulturowe. – A to co myśli: "Kto będzie próbował mnie asymilować zginie. Jestem trucizną muzułmańską. Jeśli mnie połkniesz, zginiesz. Asymilacja to negacja samego siebie, swojej kultury, pochodzenia i cywilizacji. Oznacza to, że musiałbym zostać Francuzem. Asymilacja to zbrodnia przeciwko ludzkości. Mnie się asymilować nie da. Koniec, kropka"- sekretarz generalny Francuskiej Rady Kultu Muzułmańskiego Abdallah Zekri w wywiadzie z algierską telewizją „Al-Janoubia”.
archiwum

Facebook współpracuje z władzami Pakistanu w zwalczaniu bluźnierstwa przeciw Islamowi.

Facebook współpracuje z władzami Pakistanu w zwalczaniu bluźnierstwa przeciw Islamowi. – 30 letni Taimoor Raza został skazany na śmierć w Pakistanie za krytykę Islamu. Władze Pakistanu zwróciły się o pomoc do Facebooka i Twittera w zlokalizowaniu człowieka debatującego przeciw Islamowi w internecie. Odważni ludzie, którzy walczą by zreformować średniowieczne islamskie kraje, są prześladowani przez islamistów i lewactwo na zachodzie.
archiwum

Nikt nie ma wątpliwości, kim byłby Tomasz Lis, gdyby wojna toczyła się dzisiaj.

Nikt nie ma wątpliwości, kim byłby Tomasz Lis, gdyby wojna toczyła się dzisiaj. –
archiwum

Mariusz Walter, twórca telewizji TVN i grupy ITI.

Mariusz Walter, twórca telewizji TVN i grupy ITI. – 28 września 2015 resztę udziałów (do posiadanych 52,7%) w telewizji TVN odkupiła Scripps Network Interactive, tym samym stając się właścicielem 100% akcji. Ivan Rodionow oraz Igor Pozhitkov są właścicielami 80% akcji Scripps, a także bliskimi współpracownikami Władimira Putina.
archiwum

"W tym roku odzyskamy dla polskiego budżetu tyle, ile rok temu wpłynęło z funduszy unijnych do Polski"

"W tym roku odzyskamy dla polskiego budżetu tyle, ile rok temu wpłynęło z funduszy unijnych do Polski" – W pierwszym kwartale roku wpływy do budżetu były o 11 mld większe niż rok wcześniej, szacunkowo w ciągu roku o 20 mld. "Z budżetu Polski każdego roku wypływa około 46 mld zł. z tytułu niezapłaconego podatku CIT, wylicza Komisja Europejska. Dziura VAT-owska w Polsce szacowana jest na kolejne 45 mld zł. "