Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

pichorek

Z nami od: 16 czerwca 2011 o 20:49
Ostatnio: 15 marca 2020 o 11:47
Exp: 10
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 46 (41 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3504
  • Komentarzy: 57
  • Punktów za komentarze: 11
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Prawdziwymi objawami i zagrożeniem ze strony koronawirusa jest panika wywołana poprzez szerzenie o nim wieści.

Prawdziwymi objawami i zagrożeniem ze strony koronawirusa jest panika wywołana poprzez szerzenie o nim wieści. – Od wielu lat regularnie są wywoływane nowe "epidemie" takie jak wąglik, świńska grypa, ptasia grypa, ebola, asf, koronawirus i wiele wiele innych. Jest to zwykła akcja by napchać komuś kabzę ponieważ kilka miesięcy i słuch o tych "wirusach" zanika. Co z tego wynika? Prawdziwą i nieuleczalna chorobą oraz zagrożeniem dla naszej planety jest ludzka głupota.

Janek (Bogusław Linda) do Polaków w filmie "Szczęśliwego Nowego Jorku"

Janek (Bogusław Linda) do Polaków w filmie "Szczęśliwego Nowego Jorku" – "Tylko modlicie się, skomlicie, włóczycie po całym świecie strasząc smutnymi mordami! Te wasze obozy, cmentarze, pomniki... A WYBURZYĆ! Parkingi porobić! Może by się wam w głowach rozpogodziło!"
archiwum

Młody człowiek świeżo po szkole chce znaleźć pracę bez doświadczenia lecz na każdym kroku go wymagają. Udaje się do urzędu i prosi o dofinansowanie stażu. Niestety odmawia mu się ponieważ pierwszeństwo mają osoby bez wykształcenia, długotrwale bezrobotne

Młody człowiek świeżo po szkole chce znaleźć pracę bez doświadczenia lecz na każdym kroku go wymagają. Udaje się do urzędu i prosi o dofinansowanie stażu. Niestety odmawia mu się ponieważ pierwszeństwo mają osoby bez wykształcenia, długotrwale bezrobotne – albo po 30 roku życia. Młody człowiek idzie do pierwszej lepszej pracy na umowę śmieciową za najniższą krajową i odkłada sobie pieniądze. Po kilku miesiącach stać go na bilet za granicę i na wyżycie pierwszego miesiąca. Młody człowiek nie jest głupi ponieważ nauczył się języka obcego na poziomie komunikatywnym. Młody człowiek wyjeżdża za granicę i z racji iż posiada wykształcenie oraz zna bardzo dobrze język kraju do którego przyjechał w wyniku czego dostaje dobra posadę. Teraz młody człowiek sponsoruje gospodarkę kraju który mu dał lepsze życie.Jest to historia mojego kolegi który miał problem ze znalezieniem dobrej pracy w Polsce. Wyjechał do Kanady i z racji swojego wykształcenia oraz znajomości angielskiego i francuskiego na poziomie komunikatywnym dostał posadę w dobrej firmie. Bawi mnie twierdzenie iż jest praca bo jej niema. Moi znajomi jak szukają osób do swojej firmy to dostają 200-300 CV w ciągu dnia... Brak bezrobocia to tylko bujda.
archiwum

Są takie utwory i tańce których nie powinno się parodiować

Są takie utwory i tańce których nie powinno się parodiować – Menelia i patologia a nie maturzyści!

Jeżeli pracujesz po 12 godzin, 5 dni w tygodniu i mówisz, że dużo zarabiasz to się mylisz

Jeżeli pracujesz po 12 godzin, 5 dni w tygodniu i mówisz, że dużo zarabiaszto się mylisz – Jesteś biedny ponieważ czas który spędzasz w pracy nie jest wart tych pieniędzy. Mógłbyś spędzić go z rodziną, przyjaciółmi lub rozwijać swoje pasje. Poprzez swój pracoholizm przyzwyczajasz pracodawcę do takich pracowników jak ty a potem inni słyszą tekst typu "on może tyle pracować to ty też". Zgadzając się na najniższą krajową i takie warunki pracy nie szanujemy sami siebie. Zacznijmy się cenić a nie przyjmować cały czas to co łaskawie nam podrzucą pod nos
archiwum – powód

Europa to bardzo słaby kontynent

Europa to bardzo słaby kontynent – Najpierw daliśmy sobie wcisnąć chrześcijaństwo. A teraz? Islam i lewacka propaganda.
archiwum

Powstanie Warszawskie

Powstanie Warszawskie – Jeden z największych błędów w Polskiej historii który nie powinien mieć miejsca.

Dlaczego gramy w gry?

Dlaczego gramy w gry? – Ponieważ wchodząc do świata gry znajdujemy się w miejscu gdzie przynajmniej coś się trzyma kupy
archiwum

Obowiązkowy pobór do wojska

Obowiązkowy pobór do wojska – Najbardziej pochwalają go Ci którzy nigdy w wojsku nie byli. Fala wojsku była najprostszym sposobem na zniszczenie psychiki młodym ludziom. Depresja, samobójstwa itp.
archiwum – powód

UWAGA MIESZKAŃCY KOSTRZYNA!

UWAGA MIESZKAŃCY KOSTRZYNA! – W dniach od 2 do 4 sierpnia przewiduje się większe stężenie brudu, smrodu i wszelakiego syfu. A także występowanie na ulicach prymitywnych ludzi rodem z epoki kamienia łupanego którzy czasami lubią zarzygać ulicę. Zaleca się dla własnego poczucia komfortu zamknąć okna oraz zabezpieczyć swoją posiadłość.
archiwum

No jak kto wygra? Oczywiście, że Kolumbia

No jak kto wygra? Oczywiście, że Kolumbia – Bo te Polaki to tylko do zbierania cebuli się nadają.
archiwum

Sesja na japonistyce

Sesja na japonistyce – Tak własnie wygląda
archiwum

Bollywood

Bollywood – Wiele osób się z nich śmieje ale taki talent taneczny jak oni to mieć by chcieli
archiwum

"raper" idiota

"raper" idiota – A fani to bydło
archiwum

FOOD FIGHT!

FOOD FIGHT! – Marzenie dziecińśtwa :)
archiwum

Brudstock!

Brudstock! – Dobra Nuta
archiwum

Wstawiłem ten filmik na swoją grupę na Facebooku

Wstawiłem ten filmik na swoją grupę na Facebooku – Polała się fala krytyki i teksty typu ,że życie realne jest przereklamowane i te wirtualne jest lepsze. Serio? Co się dzieje z ludźmi.
archiwum

Otaku

Otaku – Już wiadomo dlaczego w tej społeczności jest tak dużo samotnych dziewcząt
archiwum

Instynkt macierzyński

Instynkt macierzyński – Często jest mylony z miłością do dziecka.
archiwum

Tęczowa Husaria

Tęczowa Husaria – Jestem bardzo tolerancyjny wobec homoseksualistów ale to co się zbiera na paradzie równości to zwykła hołota i dzicz tak samo jak ONR czy MW. Akcja z tęczową husarią jest naprawdę prowokacją na bardzo niskim poziomie.