Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

mr_maryo

Z nami od: 5 kwietnia 2022 o 5:45
Ostatnio: 15 listopada 2022 o 13:45
Wiek: 39
Płeć: mężczyzna
Exp: 7
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 10 (7 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1113
  • Komentarzy: 134
  • Punktów za komentarze: 224
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
W ostatnim (8.11.2022) losowaniu z wielką kumulacją, na 51 wygranych najwyższych stopni aż 44 trafi do naszych zachodnich sąsiadów. – A Ty, Polaku - biedaku możesz co najwyżej sobie pomarzyć o wysłaniu kilku zakładów na jedno losowanie i o wysokiej wygranej. Zawsze możesz też pozazdrościć albo pogratulować Niemcom.
Źródło: #eurojackpot #euro #jackpot #niemcy
archiwum
Ach, cóż za wspaniałe czasy, w których *gwiazdki i drobnego druczku wypada wypatrywać nawet na czymś takim, jak paczka chipsów... – „Netto” Polska, październik 2022
archiwum
Dzban Sierpnia 2022 –
archiwum
Winni są sami Polacy...i pośrednio - upał do pary z inflacją – Jak ustaliło Ministerstwo Spraw Ważnych i Arcyważnych, rosnący poziom zasolenia naszych rzek wynika z zaobserwowanego wzrostu ilości potu i łez wylewanych przez dotkniętych upałami oraz wysoką inflacją obywateli naszego kraju. Najgorzej jest w dolnośląskiem, gdzie te dwa czynniki generują niespotykane dotąd potoki potu i łez, a wraz z nimi kilogramy soli, które z całej aglomeracji wrocławskiej trafiają prosto do Odry. Początkowo wyjaśnienie tej sprawy przez MSWiAw nie było łatwe, gdyż chodząc po wrocławskich ulicach w ciągu dnia ciężko spotkać tłumy pocących się ludzi. Nie dostrzeżono też - jak się podejrzewa, skrzętnie ukrywanego - smutku czy płaczu na twarzach mieszkańców. Jedynym wyjątkiem były rynki i targowiska opanowane przez seniorów - tu płacz był wszechobecny (patrz zdjęcie - uwaga: drastyczne). Jednakże MSWiAw podejrzewa, że proceder zrzutu największych mas potu i łez odbywa się w domowych łazienkach - głównie podczas kąpieli. Trwają prace nad zminimalizowaniem problemu.
 –
archiwum
Udostępnij osobom, które mają z tym problem! –
„Syndrom gotującej się żaby” – Istnieje w psychologii ludzkiej określenie, które swoją nazwę zawdzięcza tym zmiennocieplnym płazom i miewa też czasami odzwierciedlenie w zachowaniu człowieka.FAKT 1: Żaba wrzucona do wrzątku poczuje zbyt wysoką temperaturę wody i momentalnie wyskoczy z naczynia.FAKT 2: Jeśli włożymy żabę do letniej wody i będziemy ją baaaardzo powoli gotować, możemy ją w końcu ugotować żywcem. Żaba podczas tego powolnego procesu nie czuje zagrożenia, więc siedzi sobie grzecznie i dostosowuje swą temperaturę do temperatury wody. Kiedy nawet zorientuje się, że „coś jest nie halo” i „chyba trochę tu za gorąco”, to jest już za późno - nie ma siły wyskoczyć, gdyż całą swą energię poświęciła na dostosowywanie się do otoczenia.Z ludźmi bywa podobnie, stąd określenie to jest często używane w psychologii (toksyczne środowisko czy relacje - ich rezultaty to depresja, wypalenie zawodowe, próby - a nawet udane samobójstwa).Jeśli tkwisz w czymś takim - wyskocz! Uciekaj! Nie daj się (u)gotować!
archiwum
Każdemu zleceniobiorcy zabierane jest co najmniej 100 zł więcej zaliczki na podatek z comiesięcznej pensji. Rząd  "ma zwrócić" te pieniądze przy rozliczaniu PIT-a w przyszłym roku. Szkoda tylko, że dzisiejsze 100 zł będzie wtedy warte 80 lub mniej... –
na 'Oscara' za najlepszy dramat –
archiwum
Mistrz autoreklamy –

1