Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

malaszaramysza

Z nami od: 17 maja 2016 o 21:55
Ostatnio: 21 kwietnia 2021 o 21:46
Płeć: kobieta
Exp: 31
Jest obserwowana przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 12 z 26 (14 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 7285
 • Komentarzy: 212
 • Punktów za komentarze: 720
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

W związku z rekordowym poziomem sprzedaży w pierwszym tygodniu po poluzowaniu obostrzeń, zarząd sieci Primark w UK zdecydował zwrócić 121 mln £ pomocy rządowej, którą otrzymali na utrzymanie miejsc pracy w czasie pandemii – Chodzi tu o program, w ramach którego rząd opłacał 80% pensji pracowników zakładów, które zostały zamknięte, albo bardzo ograniczyły produkcję w związku z pandemią. Siedząc w domu na tzw. Furlough ludzie nie byli pozbawieni środków do życia
Msza w polskim kościele w Londynie przerwana przez policję. Polscy księża nie tylko w swoim kraju mają w poważaniu obostrzenia – Policja przerwała liturgię męki pańskiej w polskim kościele w Londynie Brytyjscy funkcjonariusze weszli w Wielki Piątek do polskiego kościoła w londyńskiej dzielnicy Balham i poinformowali, że zgromadzenie się na liturgii jest niezgodne z prawem. Wierni wyszli ze świątyni po tym, jak policjanci zagrozili wystawianiem mandatów w wysokości 200 funtów.
A podobno to Polacy są mistrzami kombinowania:) –
 – GIS chce pozbawić doktora PawłaGrzesiowskiego prawa wykonywania zawodu."To kompletny skandal"oprać. Sebastian Roston02.04502112:41Pełniący obowiązki Głównego Inspektora Sanitarnego Krzysztof Sączka wystąpił do IzbyLekarskiej o pozbawienie dr. Pawła Grzesiowskiego prawa wykonywania zawodu.Informację o wniosku potwierdził "Gazecie Wyborczej" rzecznik Naczelnej IzbyLekarskiej. Dr. Grzesiowskiemu zarzuca się "wprowadzenie w błąd opinii publicznej".
archiwum
Kiedy to ofiara ma więcej praw niż oprawca – Ofiara nie będzie musiała, między innymi, stawiać się w sądzie, wystarczy wcześniejsze nagranie zeznań. To wszystko żeby ograniczyć stres ofiar przestępstw do minimum. Z tym że to nie w Polsce niestety.
archiwum
To nie byłem ja, jestem niewinny!!!! –
archiwum
Niby pierwszy kwietnia.... – ... ale, biorąc pod uwagę te wszystkie "antyrasistowskie " posunięcia rządów na świecie, może to być przepowiednia przyszłości.
Projekt grupowy – Zawsze jest ten jeden, dzięki któremu wszystko idzie do przodu
Mogę go wziąć do domu?Proooooszę –
Była szefowa Wiadomości TVP domaga się żeby pieniądze z WOŚP trafiły na pomoc w walce z Covid-19 – Łatwo dysponować nie swoimi funduszami. A może tak 2 mld zł które TVP dostało od państwa przekazać na ten cel? Niech TVP zaświeci przykładem.
archiwum
Nie spełniasz norm UE?Tesla pomoże. – Podążając za innymi koncernami samochodowymi Honda kupuje od Tesli kredyty emisyjne których ta, z racji produkcji aut elektrycznych, ma sporo na zbyciu. Wykorzystując furtkę prawną producenci aut nie płacą wysokich kar za przekroczenie poziomów emisji CO2 narzucanych przez UE.Tesla od 2010 roku zarobiła prawie 2 miliardy dolarów tylko na sprzedaży kredytów emisyjnych na amerykańskim rynku. Jak zawsze liczą się tylko pieniądze.
archiwum
Sean Connery nie żyje – Zmarła ikona kinematografii
Polskie ciężarówki na drogach Europy – Bo musimy przypominać, że Polska nie jest odpowiedzialna za Holokaust
Okazało się, że okradł jedną z ofiar ataku. Czasami to czas weryfikuje kto tak naprawdę zasługuje na miano bohatera –
archiwum
"Zapłać za milczenie"Sposób na łatwy zarobek. –
archiwum
Niektóre środowiska szukają problemów tam gdzie ich nie ma. –
Jak tak dalej pójdzie to używanie słowa "czarny" zacznie być uważane za rasistowskie –
archiwum
Dobrze posłuchać czegoś co ma tekst w odróżnieniu do niektórych "popowych" hitów. – A tak często słyszę że metalowa muzyka nie pasuje do kobiety:)
archiwum
 – Najlepiej "pięć zdrowasiek " zamiast recepty. To na pewno nie będzie stało w sprzeczności z wiarą.
archiwum
Jest tyle miejsc na świecie gdzie dzieci nie mają podstawowych praw - prawa do szczęścia, dzieciństwa i wolności – Jedenastoletnia dziewczynka całe życie spędziła w więzieniu z matką odsiadującą wyrok dożywocia. Afgańskie prawo zezwala matce na trzymanie dziecka przy sobie aż do ukończenia przez nie 18-stu lat. Nie jest to odosobniony przypadek w skali światowej. Czyż nie powinniśmy być wdzięczni losowi że urodziliśmy się w kraju gdzie, pomimo wszystkich zawirowań, mamy po prostu prawo do życia?