Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kabayagi

Z nami od: 16 marca 2020 o 16:31
Ostatnio: 7 kwietnia 2021 o 15:57
Exp: 28
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 9 z 53 (44 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 18164
  • Komentarzy: 44
  • Punktów za komentarze: 45
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go... – Antoni Macierewicz w wywiadzie udzielonym "Gazecie Polskiej" zapewnił, że raport podkomisji smoleńskiej ukaże się jeszcze w kwietniu. - Liczę na to, że z raportem, szczególnie filmową wersją, będzie mogła zapoznać się szeroka opinia publiczna - mówił polityk PiS.Kiedy skończy się ta farsa, ten chory teatrzyk ???
Źródło: Fot. Lukasz Cynalewski / Agencja Gazeta
Rzymkowski oburzony treścią podręcznika: Pojęcie "prawa zwierząt" nie istnieje – Człowieku, gdzie i kiedy ty żyjesz???
Źródło: Agencja Gazeta / Fot. Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta
archiwum
Premier Mateusz Morawiecki złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek "co do wyższości polskiego prawa konstytucyjnego nad prawem unijnym" – Teraz czekam aż złoży wniosek o stwierdzenie wyższości Konstytucji nad konkordatem i rozporządzeniami rządu.
Źródło: Jacek Dominski /REPORTER /Reporter
archiwum
Mr. Björn Kuipers – Też będzie naszych zbierał z trawy na Wembley?
Źródło: internet
archiwum
Kiedy się znowu zastanawiasz jak tu przetrwać kwarantannę... – Nie trać wiary, nadrobisz w kilka dni ;)
archiwum
Biskup Dec: Nonsensem jest w okresie epidemii zamykanie źródła uzdrowień duchowych i fizycznych – Przecież nikt nie chce zamykać szpitali
Źródło: Gazeta Wrocławska
archiwum
Małgorzata Wassermann chce audytu w podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza –
Jacek Sasin przejął odpowiedzialność nad Polską Grupą Zbrojeniową – Teraz wiecie skąd się wzięły hełmy z Photoshopa. A to dopiero początek...
archiwum – powód
Ratownicy medyczni z pogotowia w Choszcznie opisali nietypowy przypadek upojenia alkoholowego. Podczas gdy za śmiertelną dawkę alkoholu uznaje się 4-5 promili, oni zajmowali się pacjentem, u którego badanie krwi wykazało aż 10 promili alkoholu! – Po wytrzeźwieniu krzyżówki już pewnie nie rozwiąże
Źródło: obrazka www.elleman.pl
archiwum
Cytując klasyka... – Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni.
Źródło: fot. Tytus Żmijewski /PAP
archiwum
Konserwatywny europoseł z Węgier przyłapany z narkotykami na gejowskiej orgii. – Najlepszy węgierski przyjaciel PiS .
Źródło: fot. Daina Le Lardic / Isopix /East News
archiwum
Zdaniem profesor KUL Urszuli Dudziak współczesna kobieta może być powołana tylko do dwóch celów. To macierzyństwo lub pozostanie dziewicą. – Wypowiedź tej pani dowodzi, że ekstremizm katolicki nie rożni się od islamskiego.
Źródło: Fot.: Grażyna Marks / Agencja Gazeta
archiwum
Państwo przyjazne obywatelom. – Bez  komentarza
Rosyjska Prokuratura Generalna wysłała do polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości wniosek o fonogram i stenogram rozmowy telefonicznej prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego z bratem, wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim, do której doszło na pokładzie samolotu Tu-154M 10 kwietnia 2010 roku –
archiwum
Przetarg na budowę bramy ogłoszono po wybuchu protestów kobiet. Nowa zapora ma stanąć na tyłach kompleksu. – Kancelaria Sejmu rozpisała przetarg na potężną bramę. Zapora stanie przy ulicy Górnośląskiej, niedaleko budynku Senatu. W tym miejscu bowiem odbywają się demonstracje. Jak podaje portal rp.pl, który dotarł do dokumentacji przetargowej, dwuskrzydłowa brama ma mieć 3 m wysokości i 8,2 m szerokości. Obok zaplanowano dwie furtki. Brama ma być sterowana automatycznie, a na furtce mają pojawić się domofony. Przetarg rozpisano 10 listopada, już po wybuchu protestów kobiecych. Jak wynika z odpowiedzi Centrum Informacyjnego Sejmu, nie ma mowy o przypadku.„Inwestycja zredukuje konieczność stosowania przez Kancelarię Sejmu, straż marszałkowską i inne służby, w tym policję, droższych i mniej efektywnych rozwiązań doraźnych, co jest szczególnie istotne w kontekście prób wtargnięcia na teren Sejmu osób nieuprawnionych oraz aktów dewastacji budynków sejmowych" - podano.Obiekt ma powstać w ciągu pół roku od podpisania umowy.
Kto za Kultem, łapka w górę! –
Źródło: fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News
archiwum
"Piątka dla zwierząt". Andrzej Duda mówi stanowcze "nie". "Absolutnie nieprzemyślana"- Absolutnie nie zgadzam się z tą ustawą, zrobię wszystko, by nie dopuścić wejścia jej przepisów w życie; – Samowolne podrygi czy zimna kalkulacja na ugłaskanie suwerena?
Źródło: onet.pl
archiwum
"...na dachu budynku zaznaczona ekipa kamerzystów TVP Info, a nie jak chce jeden z portali – „Antifa”. ..."  Błażej Poboży https://twitter.com – No i wyszło szydło z worka.
Źródło: https://twitter.com
Pożar nielegalnego składowiskaopon w Raciniewie – Znowu "samozapłon", ciekawe co na to resort pana Ziobro
Źródło: https://tvn24.pl
Jacek Sasin koordynatoremIII Igrzysk Europejskich 2023 – Jeżeli myśleliście, że już niczego więcej nie można spie*dolić