Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jeeppo

Z nami od: 2 sierpnia 2013 o 15:41
Ostatnio: 19 marca 2023 o 10:29
Płeć: mężczyzna
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 11 (9 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1147
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Niemcy: Dwa banki ograniczają wypłatę gotówki – Pobieranie możliwe będzie tylko w określonych godzinach TUV8WXY
archiwum
30 euro miesięcznie za jazdę na rowerze – Włoskie miasto Bergamo płaci każdemu, kto wybierze rower zamiast samochodu. Każdy przejechany kilometr nagradzany jest kwotą 25 centów, natomiast maksymalnie w skali miesiąca można zyskać do 30 euro. Nagroda wypłacana jest w formie bonów, które następnie można wykorzystać w wybranych sklepach na terenie miasta
W tym browarze za piwo płaci się olejem słonecznikowym – Browar z Bawarii na skutek niedoborów oleju słonecznikowego, który jest im potrzebny do przygotowywania flagowego dania z menu wpadł na pomysł, by klienci zamiast pieniędzmi płacili za piwo olejem słonecznikowym.
"Twój kot ma dwa kleszcze,brak futra i zaczerwienienie" – Taką notatkę zostawił kurier DHL w Niemczech w trakcie dostarczania paczki pewnemu właścicielowi kota, który najwyraźniej przeoczył ten fakt, no a kurier - jak widać - kociarzna pełnej. Super!
archiwum
Z dachu wieżowca na mieszkańców spadło 50 tys. euro – Sytuacja miała miejsce w niemieckim mieście Mainz. Do dzisiaj osoba będąca właścicielem tej kwoty nie zgłosiła się na policję.
archiwum
Niemcy: Olej dobrem luksusowym – Z powodu zbyt dużego popytu, jeden z oddziałów sieci sklepów Edeka zdecydował się na umieszczenie oleju „pod kluczem” obok markowych alkoholi. Od kilkunastu dni w Niemczech panuje ogromny niedobór tego produktu.
archiwum
Mit niemieckiej, wysokiej emerytury upada – Bez dodatkowego zasiłku Hartz IV, niemieccy emeryci mieliby ciężko związać koniec z końcem. Obecnie takich osób jest w Niemczech najwięcej od 20 lat.
archiwum
350 miliardów euro – Strata, jaką poniosła do tej pory niemiecka gospodarka w związku z pandemią trwającą od 2020 roku.
archiwum
30 mln euro kary – Tyle będzie musiał zapłacić Kaufland za wprowadzanie klientów w błąd. Warzywa miały pochodzić z Polski, a w rzeczywistości były kupowane w Niemczech lub Holandii.
archiwum
Wykonał i zlecił łącznie 1450 szczepień – Samodzielnie wykonał ponad 300 szczepień. Zlecił do wykonania 1144.  Został oskarżony o niebezpieczeństwo uszkodzenia ciała, umyślne uszkodzenie ciała, naruszenie ustawy o profesjonalnej praktyce lekarskiej, oszustwo handlowe i nadużycie tytułu lekarza.
archiwum
5 lat więzienia – Tyle chce kary nowo utworzona koalicja rządowa w Niemczech za między innymi posługiwanie się fałszywym paszportem covidowym.

1