Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jamachama

Użytkownik otrzymał bana za: komentarz łamiący regulamin
Ban wygasa: 2018-03-22 19:35:01
Z nami od: 1 października 2016 o 13:31
Ostatnio: 8 marca 2018 o 19:15
Płeć: mężczyzna
Exp: 210
Jest obserwowany przez: 6 osób
 • Demotywatorów na głównej: 96 z 417 (321 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 31974
 • Komentarzy: 4850
 • Punktów za komentarze: 3100
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

"The Jerusalem Post": raport USA potwierdza silny antysemityzm w Polsce lat 40...

"The Jerusalem Post": raport USA potwierdza silny antysemityzm w Polsce lat 40... – Amerykański raport z 1946 roku wskazuje, że przed, w trakcie, a także po II wojnie światowej, Polacy traktowali Żydów równie źle co Niemcy. Dokument zrównuje postępowanie Polaków i nazistów - podaje "The Jerusalem Post".Może przypomnę tylko czasy powojenne, gdy odsetek Żydów w kadrach kierowniczych UB sięgał nawet 40%, mimo iż byli ledwo 1% mniejszością w powojennej Polsce. Jest coś w tym raporcie o przejęciu przez Żydów stalinowskich sądów i prokuratur i czym się one w tamtych czasach zajmowały? Jest coś o tym, dlaczego NA PRAWDĘ w 1968r Żydzi uciekali z Polski, bo uciekali nie przed wymyślonym "antysemityzmem", ale przed osądzeniem ich zbrodni z czasów stalinowskich.Jeśli Żydzi domagają się prawdy od Polaków, dlaczego jej unikają gdy chodzi o ich zbrodnie na Polakach?  Dlaczego ukrywają zbrodniarzy jak np. Salomon Morel? To jak to jest z tą pamięcią historyczną w Izraelu?
archiwum

Izraelski minister: to zaszczyt, że Polska odwołała moją wizytę...

Izraelski minister: to zaszczyt, że Polska odwołała moją wizytę... – Minister edukacji Izraela Naftali Bennett skomentował swoją odwołaną planowaną wizytę w Polsce. "To Polska odwołała moją wizytę, bo wspomniałem o zbrodniach, jakie popełnili. Czuję się zaszczycony" - napisał w oświadczeniu, które przytacza Associated Press.Panie ministrze… cały świat czeka, aż żydowski polityk głośno powie o zbrodniach Żydów na Żydach, bez takich organizacji jak ŻAGIEW, JUDENRAT, JUDISCHER ORDNUNUNGSDIENS i wiele innych, Holocaust byłby niemożliwy.A Polacy nie maja problemu z przyznaniem się do popełnionych na Żydach zbrodni, szmalcownicy byli przez Polskie Państwo Podziemne sądzeni i skazywani na śmierć, i nikt nam tego udowadniać nie musi, bo Polacy nie mają problemów z pamiecią.
archiwum

Ukraińcy zrównali polską ustawę z ziemią…

Ukraińcy zrównali polską ustawę z ziemią… – "Ustawa o IPN (zakazująca propagowanie banderyzmu w Polsce) otwiera drogę do manipulacji i prowadzi do nasilenia tendencji antyukraińskich w Polsce" - głosi projekt oświadczenia, którym we wtorek zajmie się ukraiński parlament. Nasi sąsiedzi zwracają się w nim z apelem do Andrzeja Dudy.Ukraińska Rada Najwyższa "kategorycznie nie przyjmuje i odrzuca politykę podwójnych standardów i narzucania idei odpowiedzialności zbiorowej oraz podejmowanych przez stronę polską prób zrównania wszystkich bojowników o niepodległość Ukrainy ze zbrodniami dwóch reżimów totalitarnych XX wieku, nazistowskiego i komunistycznego".Gdyby ktoś nie wiedział, to Ukraińcy dostali wścieklizny, bo w Polsce przestaliśmy tolerować gloryfikowanie zbrodniarzy z UPA i Banderę. I to jest ten ukraiński „dialog” z Polską?

Praca zespołowa...

Praca zespołowa... –
archiwum

...

... –
Źródło: Internet
archiwum

Kiedy pan kolejny raz udaje rzut piłeczką i masz tego dosyć...

Kiedy pan kolejny raz udaje rzut piłeczką i masz tego dosyć... –
archiwum

Wojciech Pokora nie żyje...

Wojciech Pokora nie żyje... – Odszedł kolejny z Wielkich, jeden z najlepszych polskich aktorów komediowych Wojciech Pokora nie żyje. Miał 83 lata. Najbardziej znany z kultowej roli w filmie "Poszukiwany, poszukiwana", ale także i "CK Dezerterzy", czy serialu "Przygody psa Cywila".
archiwum

Naszych grilują...

Naszych grilują... –
Źródło: Internet
archiwum

Ostry komentarz posła Kukiz 15` Marka Jakubiaka w temacie żydowskich protestów…

Ostry komentarz posła Kukiz 15` Marka Jakubiaka w temacie żydowskich protestów… – Poseł Kukiz‘15 na antenie Polskiego Radia 24 przekonywał, że w kontekście Polski trudno mówić o antysemityzmie, że jeżeli Żydzi mają Polakom coś do zarzucenia, to również Polacy mogli w pewnych momentach historii mieć żal do Żydów.Przypomniał jak zachowywali się przedstawiciele społeczności żydowskiej w momencie wejścia Armii Czerwonej.- 17 września 1939 r. napadł na nas odwieczny wróg wschodni - sowiecka Rosja, a Żydzi witali ich kwiatami. Pytam, gdzie byli Żydzi kiedy 500 tys. Polaków w ciągu roku wymordowano na ich oczach? 2 miliony Polaków wsadzono do wagonów śmierci i wywieziono na Syberię - powiedział Jakubiak.- Poważnie się pytam. Pokażcie mi choć jednego Polaka uratowanego przez Żyda - ciągnął dalej.Stwierdził także, że polski Holokaust wcale nie był mniejszy od żydowskiego. - Wręcz przeciwnie. 3 miliony Polaków było mordowanych gdzie popadło i czym popadło. W obozach śmierci razem z Żydami umierali Polacy. Ja nie rozumiem dzisiejszej narracji Izraela. Mamy wyciągać te wszystkie sprawy czy też nie? - powiedział poseł.Cóż tu dodać… jedno słowo: i ZAORANE, czekam na przekazanie tych słów Izraelskiej ambasador i jej reakcji na nie…

Dilowanie na dzielni:

 – Macie ryby?Pokażcie najpierw chleb

Dlaczego weganie są tacy agresywni...

Dlaczego weganie są tacy agresywni... –

Ja tego byka to... ktoś coś mówił?

Ja tego byka to... ktoś coś mówił? –

Koty ucieczkę mają opanowaną do perfekcji, choć tutaj jeden deczko zabuksował...

Koty ucieczkę mają opanowaną do perfekcji, choć tutaj jeden deczko zabuksował... – Koty ucieczkę mają opanowaną do perfekcji, choć tutaj jeden deczko zabuksował... –

Wielbłądy są łagodne mówili...

Wielbłądy są łagodne mówili... –

Rosja to stan umysłu, nie tylko u ludzi...

Rosja to stan umysłu, nie tylko u ludzi... – Kiedy amerykański pies spotyka dzika kiedy rosyjski pies spotyka dzika

Nie dawaj pod opiekę babci swojej świnki morskiej

Nie dawaj pod opiekę babciswojej świnki morskiej –
archiwum

Niemieckie media popierają Izrael w sporze z Polską o obozy...

Niemieckie media popierają Izrael w sporze z Polską o obozy... – Niemieckie media zabrały głos w sporze między Polską a Izraelem o ustawę wprowadzającą kary więzienia za określenie "polskie obozy śmierci”. Czołowe dzienniki niemieckie poparły Izrael i stwierdziły, że protest w tej sprawie jest słuszny.Czy kogoś może dziwić, wspólny głos protestu Niemiec i Izraela w tej sprawie? Nie od dzisiaj wiadomo, iż te państwa dogadały się w temacie zbrodni popełnionych przez Niemcy na Żydach, by jedynymi jej winowajcami zostali Polacy. Przegrywamy wojnę o pamięć historyczną latami zaniedbań, ale dzięki tej ustawie, mamy szansę na odzyskanie inicjatywy, by przypominać (zwłaszcza karami finansowymi) tym, którzy chcą zapomnieć, iż Auschwitz to nie polska nazwa, a Arbeit Macht Frei, nie polskie zdanie.
archiwum

Sejm przegłosował ustawę zakazującą propagowania banderyzmu! Kukiz: „Czekaliśmy od 6 lipca 2016 ale się doczekaliśmy! Nareszcie!”

Sejm przegłosował ustawę zakazującą propagowania banderyzmu! Kukiz: „Czekaliśmy od 6 lipca 2016 ale się doczekaliśmy! Nareszcie!” – Projekt klubu Kukiz‘15 dotyczy określenia definicji zbrodni ukraińskich nacjonalistów i ukraińskich formacji kolaborujących z III Rzeszą i wprowadzenia możliwości prowadzenia, na podstawie art. 55 ustawy o IPN, postępowań karnych przeciwko osobom zaprzeczającym sprawstwu tych zbrodni.Przyjęta dziś ustawa dotyczy określenia definicji zbrodni ukraińskich nacjonalistów i ukraińskich formacji kolaborujących z III Rzeszą, a także wprowadzenia możliwości prowadzenia, na podstawie art. 55 ustawy o IPN, postępowań karnych przeciwko osobom zaprzeczającym sprawstwu tych zbrodni.Propagowanie banderyzmu w Polsce będzie zagrozone karą grzywny bądź pozbawienie wolności do lat 3.I to jest dobra zmiana, Kresowiacy doczekali się tego, na co liczyli od 1989r. nie będzie można w Polsce kroczyć ze sztandarami UPA (czerwono-czarne) jak to miało miejsce min. w Przemyślu. Czczenie zbrodniczych ukraińskich organizacji UPA/SS Galizien i innych kolaboracyjnych jednostek, oraz samego Bandery tak samo ścigane, jak komunizmu i nazizmu.
archiwum

Informacja dnia...

Informacja dnia... – Klikam na linka, a tam... "Samolot zderzył się ze śmigłowcem"... i nie wiesz, śmiać się czy płakać nad poziomem dzisiejszego "dziennikarstwa" w Polsce.
archiwum

W dzisiejszych czasach, jeśli twierdzisz iż trzeba chronić BIAŁEGO goryla bo jest unikalny, to jesteś rasista i niepoprawny politycznie…

W dzisiejszych czasach, jeśli twierdzisz iż trzeba chronić BIAŁEGO goryla bo jest unikalny, to jesteś rasista i niepoprawny politycznie… –
Źródło: Internet