Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jamachama

Z nami od: 1 października 2016 o 13:31
Ostatnio: 3 października 2018 o 16:28
Płeć: mężczyzna
Exp: 325
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 144 z 557 (413 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 48371
  • Komentarzy: 6576
  • Punktów za komentarze: 6291
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Czy polski rząd odbuduje nielegalne pomniki UPA w Polsce, zniszczone przez polskich nacjonalistów? Ukraińskie media potwierdzają...

Czy polski rząd odbuduje nielegalne pomniki UPA w Polsce, zniszczone przez polskich nacjonalistów? Ukraińskie media potwierdzają... – „Pomnik żołnierzy UPA w polskich Hruszowicach zostanie przywrócony, jeśli okaże się, że jest to miejsce pochówku” – poinformował ukraiński portal Hromadske.ua po wypowiedzi ambasadora Rzeczypospolitej w Kijowie, Jana Piekło.Jest ktoś w stanie uzasadnić uległość naszych władz względem Ukrainy, na której czci się zbrodniarzy z UPA i SS Galizien, a które to organizacje mają polską, a także i ukraińską krew na rękach? Czy podobnie nasz władze by zareagowały, gdyby Niemcy zażądali by zbudować w Polsce pomniki SSmanom i gestapowcom, którzy masowo mordowali Polaków? Czy jest jakaś granica, przy której polski rząd powie DOŚĆ bezczelności Ukraińców? Bo inaczej tego nazwać nie można, by Polska na swoim terenie miała odbudować nielegalne pomniki bydła z UPA, odpowiedzialnego za największe bestialstwo jakiego dopuszczono się w mordach na Polakach.

Nie wystarczy pływać w tym samym morzu, trzeba jeszcze nadawać na tej samej fali...

Nie wystarczy pływać w tym samym morzu, trzeba jeszcze nadawać na tej samej fali... –
archiwum

W jakich warunkach mieszkają Polacy pracujący w Holandii?

W jakich warunkach mieszkają Polacy pracujący w Holandii? – Demotywator na dziś.
archiwum

Pomykasz sobie rowerkiem, a tu jakiś Bambo z nożem wyskakuje... dzień jak co dzień w Anglii.

Pomykasz sobie rowerkiem, a tu jakiś Bambo z nożem wyskakuje... dzień jak co dzień w Anglii. –
archiwum

Wszyscy chcemy być bohaterami, a by ruszyć dupę i pomóc tuż po wypadku potrafi niewielu...

Wszyscy chcemy być bohaterami, a by ruszyć dupę i pomóc tuż po wypadku potrafi niewielu... –
Źródło: Internet

Bydgoszcz: 12-latek uderzył nauczycielkę, bo prosiła, aby ustąpił miejsca starszej pani...

Bydgoszcz: 12-latek uderzył nauczycielkę, bo prosiła, aby ustąpił miejsca starszej pani... – Do zdarzenia doszło w Bydgoszczy. Autobusem miejskim podróżowała wycieczka klasowa, ze szkoły podstawowej nr 30. Na jednym z przystanków, do pojazdu wsiadła starsza pani.Wtedy właśnie podróżująca z uczniami nauczycielka miała zwrócić uwagę jednemu ze swoich uczniów, aby ten ustąpił miejsca starszej kobiecie. W odpowiedzi dziecko wpadło w szał i zadało jej cios telefonem. Cios był na tyle silny, że kobieta trafiła do szpitala.Dzieciaki potrafią upominać się o swoje prawa, ale nie potrafią szanować praw innych i mam to, co mamy. Kiedyś taki gówniarz przez tydzień nie usiadł by na du*ie, dzisiaj w bezstresowym wychowaniu rodzice szybciej będą szukać usprawiedliwienia jego czynu, jak ukarania go.

Opieka, to ten rodzaj miłości, który zawsze wraca w postaci wdzięczności...

Opieka, to ten rodzaj miłości, który zawsze wraca w postaci wdzięczności... –
Źródło: Internet

- Dlaczego płaczesz? - Zgubiłam instrukcję. - Do czego? - Do życia...

- Dlaczego płaczesz?- Zgubiłam instrukcję.- Do czego?- Do życia... –
Źródło: Internet
archiwum

...

... –
Źródło: Internet
archiwum

No i się kobietki zdziwiły...

No i się kobietki zdziwiły... –
Źródło: Internet

Takie czasy...

Takie czasy... –  Dlaczego płaczesz? Bo się zgubiłam ( ...a jak się nazywasz? nie wiem... ...a jak nazywa się twoja mama? nie wiem... a swój adres znasz? tak: wu-wu-wu-kropka-ania-kowalska-kropka-pe-el...
Źródło: Internet

Prawdziwy wdzięk kobiety, poznasz bez porannej tapety...

Prawdziwy wdzięk kobiety, poznasz bez porannej tapety... –
Źródło: Internet

Polacy odlali największy dzwon na świecie, 55-tonowy „Vox Patris” popłynie do Brazylii...

Polacy odlali największy dzwon na świecie, 55-tonowy „Vox Patris” popłynie do Brazylii... – 55 ton waży „Vox Patris” (Głos Ojca) – największy kołysany dzwon na świecie, który wykonali polscy ludwisarze i odlewnicy. Powstał na zamówienie Sanktuarium Boga Ojca Przedwiecznego w Trinidade w Brazylii, do tej pory największym był ważący ponad 36 ton i odlany w Holandii dzwon w japońskiej miejscowości Gotenba na stoku góry Fudżi.Gotowy już dzwon zaprezentowano w czwartek w Krakowie dziennikarzom. Ma ponad 4 m wysokości oraz 4,5 m średnicy. Odlano go ze stopu miedzi (78 proc.) i cyny (22 proc. ). Do jego poruszania potrzebne będą cztery specjalnie zaprojektowane największe na świecie silniki liniowe. Dzwon to dzieło specjalistów z Pracowni Ludwisarskiej Jana Felczyńskiego, krakowskiego Metalodlewu i firmy Rduch Bells & Clocks z Czernicy k. Rybnika.W wykonanie dzwonu zaangażowanych było ponad 100 osób. Polak potrafi!
archiwum

Myśląc nad tym, co mówisz, nigdy nie mówisz tego, co myślisz...

Myśląc nad tym, co mówisz, nigdy nie mówisz tego, co myślisz... –
Źródło: Internet
archiwum

Powiadasz, że pijesz bo masz problemy... a może masz problemy właśnie dlatego, że pijesz?

Powiadasz, że pijesz bo masz problemy... a może masz problemy właśnie dlatego, że pijesz? –
Źródło: Internet
archiwum – powód

Milion złotych odszkodowania – tyle poznański sąd przyznał 24 letniej Katarzynie, którą w dzieciństwie gwałcił ksiądz Roman B.

Milion złotych odszkodowania – tyle poznański sąd przyznał 24 letniej Katarzynie, którą w dzieciństwie gwałcił ksiądz Roman B. – Katarzyna miała 13 lat, gdy ksiądz Roman B. podstępem zabrał ją od rodziców. Więził w wynajętym mieszkaniu i przez kilkanaście miesięcy gwałcił. Dziewczynce udało się uwolnić, ale do tej pory zmaga się z ogromną traumą. Ma za sobą już cztery próby samobójcze. JK Mikke skomentował to po swojemu: "Jezus-Maria! Kościół ma zapłacić milion + dożywotnią rentę (!!) kobiecie, która w wieku 14 lat całował i obmacywał ksiądz. Teraz nastolatki (czytają internet, czytają...) będą masowo podstępem lub sił a pchały się księżom do łóżek. Sąd zastosował bardzo silny bodziec ekonomiczny... ".Dla mnie ten wyrok, to bodziec i owszem, ale dla Kościoła, by wreszcie na poważnie zabrał się za pedofilów w swoich szeregach.
archiwum

17 września 1939r. Polskę walczącą z Niemcami zaatakował ZSRR...

17 września 1939r. Polskę walczącą z Niemcami zaatakował ZSRR... – Na czele wojsk jakie nam wbiły nóż w plecy stał Ukrainiec gen. Timoszenko, a szefem sowieckiego MONu był inny Ukrainiec Woroszyłow, kolejny Ukrainiec Chruszczow nadzorował wywózkę Polaków na Sybir. Informacje dla tych, którzy chcą coś wiedzieć, a nie za wszystko obwiniać tylko Rosjan, którzy akurat w ZSRR niewiele rządzili (Gruzin Stalin 34 lata, Ukraińcy Chruszczow i Breżniew 27 lat, Rosjanie  Maleńkow, Andropow, Czernienko, Gorbaczow 8,5 roku i to Gorbaczow ZSRR rozwiązał).
Źródło: Moje
archiwum

Szokujące nagranie z Arabii Saudyjskiej, dziecko rzucane jak lalka...

Szokujące nagranie z Arabii Saudyjskiej, dziecko rzucane jak lalka... – Widok bijących się kobiet może nie jest niczym powszechnym, ale dobrze wiemy, że i panie czasem potrafią rozwiązywać swoje konflikty siłowo. Mimo wszystko trudno zrozumieć kobietę, która zamiast dbać o bezpieczeństwo dziecka, traktuje je jak lalkę i nie zważając na to co się z nim dzieje, skupia się na okładaniu rywalki. Na filmie widać, jak malutkie dziecko wypada z rąk. Po chwili zostaje brutalnie podniesione by sekundę później upaść po raz drugi. A wszystko to na skraju ulicy.Swoją drogą... ciekawe o co poszło?
archiwum

Obejrzałem film "303. BITWA O ANGLIĘ" z Dorocińskim i stwierdzam, iż kolejny raz położyliśmy świetny temat...

Obejrzałem film "303. BITWA O ANGLIĘ" z Dorocińskim i stwierdzam, iż kolejny raz położyliśmy świetny temat... – Jeśli "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" z Zakościelnym okaże się podobną klapą, to znaczy iż Polacy nie powinni brać się za tematy, z których za granicą zrobili by kasowe sukcesy.
archiwum

Niemcy: Policja wdarła się do mieszkania. W oknie stał karabin z… klocków Lego.

Niemcy: Policja wdarła się do mieszkania. W oknie stał karabin z… klocków Lego. – W niemieckim mieście Ludwigshafen policja szturmowała mieszkanie, w oknie którego stał „człowiek z karabinem”.Jak informuje  Deutsche Welle, do zdarzenia doszło 3 września. Sąsiedzi zauważyli w jednym z okien mężczyznę z karabinem maszynowym. Policja przeprowadziła szturm mieszkania. Okazało się jednak, że była to atrapa broni.Mieszkanie zajmowało dwóch mężczyzn w wieku 19 i 23 lat. Jeden z nich złożył karabin z klocków Lego i postawił go w oknie. Miał to być żart.Policja wszczęła postępowanie wobec „konstruktora broni".