Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

feroxa

3 / 5
feroxa

[demot] @pikkewyn Zwykle prawym palcem wskazującym i lewym klawiszem myszy. Wiesz, życie trzeba jeszcze utrzymać. Jestem ciekawa ile z tych bohaterów co to "mocne" osobiście angażuje się w pomoc temu życiu, a ilu uważa, że to wyłącznie obowiązek matki (bo ojcowie w tym kraju wiadomo, aborcja finansowa to prawo wręcz konstytucyjne). Osobiście wolałabym akcję: jestem za życiem, pomagam kilka godzin dziennie, daję rodzinie tysiaka mięsięcznie. A nie, to bardziej skomplikowane niż "mocne", co? Hipokryci i tyle.

0 / 0
feroxa

[demot] Z tej histerii wynika, że paniusia została zmuszona do zakupu koszulek, ubrania całej rodziny i pogalopowania na pasterkę? Żenua. Ktoś chciał zaistnieć.

0 / 0
feroxa

[demot] Na fitness chorzy też nie chodzą, odstępy między maszynami lekko 2m.

3 / 3
feroxa

[demot] Dobrze, że nie było niepełnosprawnych. Porozjeżdżaliby wszystkich tymi wózkami, zatłukli laskami, a psy- przewodniki dokonałyby już tylko krwawego podsumowania rzezi.

3 / 5
feroxa

[demot] Nie. Ona broni prawa do cierpienia, upokorzenia i życia w nędzy. Sama chyba się czuje niegodna takich zaszczytów, bo jej styl życia raczej rażąco się różni od tego co ma standardowa matka niepełnosprawnego.

7 / 11
feroxa

[demot] Ktoś kto należy do organizacji skupiającej się na pieniądzu i moralnym rozpasaniu, do granic obrzydliwości, nie powinien w ogóle się odzywać.

10 / 10
feroxa

[demot] Kolejny koleś, który uważa, że strój służbowy zapewnia obrzydliwą bezkarność.

-3 / 3
feroxa

[demot] Skąd założenie takiego typu? Już od dawna ludzie spedzają 2-3 dni wolnego na spedzeniu czasu ze sobą, wyjazd, pobycie z naturą, regenerację sił, obżeranie się pod choinką czy falszowanie tych samych melodii to nie jest jedyna opcja. Powodzenia w rzucaniu kasy organizacji bedacej w Polsce największym posiadaczem ziemskim.

3 / 3
feroxa

[demot] Uf, dzięki za rozwiązanie, bo mnie się hasło "rebus" kojarzy tylko z Arka Gdynia...

14 / 22
feroxa

[demot] Jasne... a woda miała atest? Bo mój Gniewomir ma skórę atopową. Jaka była temperatura wody? Gniewko i Grzymislawa łatwo się przeziebiają. Brajan dostal nowe spodnie, mogły się skurczyć. A ktoś się pytał w ogóle o zgodę na piśmie? Dzejsika mi nie przyniosła! I pyk, 10 skarg do kuratorium, 5 do rzecznika... nauczycielka zawieszona o naruszenie praw i dobra dzieci.

0 / 6
feroxa

[demot] Nie muszą. Nikt nie zabraniał nigdy wychodzic za mąż, trwać w prbronićprzezwiązku, rodzić kaleki, tracić zdrowie z powodu ciąży lub porodu, albo zostać zakonnicą. Prawicowe kobiety mogły się zawsze w swoich pogladach mogły realizować.

1 / 9
feroxa

[demot] A to dlatego, że nie wiedzieć czemu pawa religijne prawicowych kobiet dotyczą rownież ich. A wystarczyłoby, aby nikt się do nikogo nie wtrącal. Prawicowe chcą być żonami lub słuzącymi, roszic potworki z narażeniem życia? Nikt nie broni, ani nigdy nie bronił. Wyznawcy dowolnej religii niech świecą przykładem własnym a nie narzucają swoich praw reszcie. Zwłaszcza ze ojcowie obojetnie jakiej opcji nie garną się do opieki nad chorymi dziecmi czy utrzymywaniem żony oddanej kalece.

1 / 1
feroxa

[demot] Nie. To "powolanie" katoliczek. Jak im pasuje mieć do wyboru być służącą albo służącą na ktorą moze się stary wydyszeć ile razy chce- wolna droga. Odczepić się od kobiet majacych mózgi i wolną wolę.

0 / 2
feroxa

[demot] Tak. Najlepiej niech mowi- nie, moja zona nie byla na konferencji o zakazie rozwodów, a ja nie jestem przeciwko aborcji- wolność jednostki ponad wszystko...

-1 / 3
feroxa

[demot] Tylko nie wiedziec czemu Polacy jak emigrują to do tych strasznych Szwabow i zabojadów, do bratanków się nie garną.

2 / 20
feroxa

[demot] To się nazywa nauka. Ciekawe że kolejne pokolenia mają coraz wiecej wolnosci i coraz więcej problemow psychicznych... I dobrze ze te nowoczesne brednie nie trafiają do plemion żyjących w pierwotnych warunkach, gdzie oderwanie się od madrosci i doswiadczeń starszych skonczyloby się natychmiastową śmiercią w dżungli.

0 / 2
feroxa

[demot] Nieźle, gdy jakis prolajw podpiera się ideologią niechrzescijanskiego kraju ;) I że tak powiem- no i co z tego?

8 / 10
feroxa

[demot] Zgodnie z powyzszym, i nauka to słowo na wyrost, przykazania dotyczą tylko wierzących. Tak więc slowa tej ech profesor to kłamstwo. To kobieta katolicka została powolana do bezwarunkowego lezenia pod mezem lub skrzyżowania nog. Pozostale kobiety mają mózg i wolną wolę. Rzeczona profesor powinna sobue zdawać sprawę ze dane przykazania to nie sprawa wszystkich ludzi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1052 53 następna »