Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

feroxa

archiwum

Skutek pandemii?

Skutek pandemii? – A może wprost: efekt domu rodzinnego?
Źródło: www.gazeta.pl
archiwum

USTAWA z d.24.05.13r. Art.6. Środków przymusu bezpośredniego (...)wykorzystuje się w sposób niezbędny do osiągnięcia celów tego użycia lub wykorzystania, PROPORCJONALNIE do stopnia zagrożenia, wybierając środek o możliwie jak NAJMNIEJSZEJ dolegliwości.

USTAWA z d.24.05.13r.Art.6.Środków przymusu bezpośredniego (...)wykorzystuje się  w sposóbniezbędny do osiągnięcia celów tego użycia lub wykorzystania, PROPORCJONALNIE dostopnia zagrożenia, wybierając środek o możliwie jak NAJMNIEJSZEJ dolegliwości. – Innymi słowy: zgodnie z przepisami obecnie obowiązującego prawa przeszkolony, uzbrojony mężczyzna ważący 90kg nie może pobić, dusić czy razić prądem 50 kilogramowej kobiety z kartonem w dłoni, tak jakby była trzymającym w garści kij bejsbolowy czy racę umięśnionym zadymiarzem. Nawet jeżeli jakiś polityk uważa to za równouprawnienie.
archiwum

Więc jak z tym rozszerzeniem "Programu za życiem"?

Więc jak z tym rozszerzeniem "Programu za życiem"? – Minęło już dwa tygodnie. Dużo się wydarzyło, doniosła nowina zagubiła się w gąszczu innych informacji?
Źródło: www.wp.pl + na zdjęciu
archiwum

Jeżeli to jest walka o wartości i rodzinę...

Jeżeli to jest walka o wartości i rodzinę... – ... to niedługo zalegalizuje się gwałt w trosce o demografię...
Źródło: www.oko.press
archiwum

Statystyczna Polka to matka 1,4 dziecka.

Statystyczna Polka to matka 1,4 dziecka. – Ciekawe jak to będzie wyglądało za rok...
Źródło: www.makeameme.org
archiwum

Czegoś tu nie rozumiem. Ktoś wyjaśni?

Czegoś tu nie rozumiem. Ktoś wyjaśni? – Przecież to kobietom każe się heroicznie rodzić martwe, zdeformowane, niepełnosprawne dzieci, a nie duchownym?
Źródło: www.wp.pl
archiwum

Jeżeli.

Jeżeli. –
Źródło: www.gazeta.pl
archiwum

Chcecie aby kobiety rodziły niepełnosprawnych?

Chcecie aby kobiety rodziły niepełnosprawnych? – Przyznajcie takiej rodzinie 10 tysięcy miesięcznie, a rodzicowi, który rezygnuje z pracy zarobkowej średnią krajową i takąż emeryturę. Stwórzcie program wsparcia dla instytucji pomagającym niepełnosprawnym- wystarczą zwolnienia podatkowe. Nie dziękujcie.
Źródło: www.wp.pl
archiwum

W kraju, w którym oklaskuje się "ojców" porzucających swoje dzieci...

W kraju, w którym oklaskuje się "ojców" porzucających swoje dzieci... – ... antykoncepcja powinna być darmowa, a aborcja na życzenie. Change my mind.
Źródło: Demotywatory
archiwum

Już teraz rodziny nie otrzymują koniecznej pomocy, będąc skazanymi na wegetację...

Już teraz rodziny nie otrzymują koniecznej pomocy, będąc skazanymi na wegetację... – ... a ktoś chce aby każdego roku było ich o 1000 więcej?
Źródło: www.gazeta.pl
archiwum

Jakby było mało...

Jakby było mało... –
Źródło: www.gazeta.pl
archiwum

Skoro każdy gatunek jest definiowany przez jego kod genetyczny, który w wypadku człowieka: "...składa się z 22 diploidalnych autosomów, 2 allosomów oraz MtDNA. Chromosomalny genom zawarty jest w jądrze w 23 parach chromosomów."

Skoro każdy gatunek jest definiowany przez jego kod genetyczny, który w wypadku człowieka: "...składa się z 22 diploidalnych autosomów, 2 allosomów oraz MtDNA. Chromosomalny genom zawarty jest w jądrze w 23 parach chromosomów." – To czy interpretacja TK względem "ochrony życia człowieka" ma prawo odnosić się do tzw. aborcji eugenicznej (podlegające jej zarodki lub płody mają wady na poziomie genomu)?
Źródło: Wikipedia
archiwum

"Otwierajmy się na miłość, jesteśmy cywilizacją miłości, cywilizacją chrześcijańską..."

"Otwierajmy się na miłość, jesteśmy cywilizacją miłości, cywilizacją chrześcijańską..." – Czy to znaczy, że każda z tych pań, która chce decydować o losie tysiąca kobiet i ich dzieci rocznie, jednocześnie deklaruje  wspierać je fizycznie lub finansowo?
Źródło: Na obrazku
archiwum

"Jeżeli jakieś dziecko jest rzeczywiście z tak poważną wadą, że umrze w trakcie porodu czy po porodzie,

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
"Jeżeli jakieś dziecko jest rzeczywiście z tak poważną wadą, że umrze w trakcie porodu czy po porodzie, – no to po prostu umrze..."
archiwum

Co następne?

Co następne? – Może obowiązkowy ślub z gwałcicielem, bo dziecko potrzebuje pełnej rodziny?
Źródło: Www.pudelek.pl
archiwum – powód

Jak dla mnie, to jedna z najsmutniejszych śmierci...

Jak dla mnie, to jedna z najsmutniejszych śmierci... – Antymaseczkowcy, plandemicy i "wolności nam bronią kagańcem" są z siebie dumni?!?!?!
Źródło: interia.pl
archiwum – powód

Więcej protestów antymaseczkowców!

Więcej protestów antymaseczkowców! – Tylko o dziwo nie podają swoich imion, nazwisk, peseli oraz adresów, aby chorzy lub rodziny zmarłych miały od kogo ściągać odszkodowania.
Źródło: wp
archiwum

Ile na dziecko

Ile na dziecko – ... prawie  9 tysięcy.  Jakby ktoś się zastanawiał za co kupić komputer/ smartfon dziecku oraz internet. Komputer wersja podstawowa- 1200. Internet rocznie- 600. Zostaje jeszcze ponad 7 tysięcy na hybrydy, "czesterfildy" czy "mocne fulle".
Źródło: własne
archiwum

Czy w obecnych czasach

Czy w obecnych czasach – jest rzeczą moralną, aby szczuto szkoły prawnikami, bo bąbelek lub księżniczka nie chce nosić maseczki lub myć rączek?
Źródło: gazeta.pl
archiwum

Czyli na logikę...

Czyli na logikę... – Każdy pracownik oświatowy, uczeń lub rodzic z góry powinni być odrzucani z kolejki do usług medycznych dopóki Covid szaleje, gdyż każdy z nich ma lub miał kontakt z covidem czy chorą osobą. Szkoły i przedszkola to jedyne miejsca, w których na małej przestrzeni, na czas wielu godzin, stłacza się ludzi bez zabezpieczeń. Jakieś 20 mln Polaków poza systemem usług medycznych... Ktoś raczył to przewidzieć?
Źródło: Interia.pl