Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

nielubiepisu

Z nami od: 3 sierpnia 2019 o 8:56
Ostatnio: 6 października 2022 o 13:03
Płeć: kobieta
Exp: 52
Jest obserwowana przez: 4 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 4 z 76 (70 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 6302
 • Komentarzy: 2469
 • Punktów za komentarze: 1731
 • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Nord Stream uszkodzony a nasza marynarka wojenna nie istniej, mimo iż pis od lat wiedział że będzie wojna.Teraz czekamy na paniczne zakupy 50 okrętów podwodnych przez płaszczaka. –
poczekalnia
awaria Nord Stream 1 i Nord Stream 2 - tylko on jeden i jego "fahofcy znajdą " prawdę . – taki rurociąg to po prostu parówka
archiwum
morawiecki „IDI NA CH*J” – morawiecki-Polska będzie z całą mocą przeciwstawiała się UE ws. odebrania funduszy Węgrom ( pieskowi putina)
archiwum
"ludzie są tacy głupi , że to działa " Księstwo pisowskie 2070 - gdy już pis wygra reparacje wojenne . –
archiwum
mianownik wspólny ? - pis ,ślub na ponad 500 osób, w prezencie ciągnik za 1,5 mln zł ,nie tylko obajtkowie wiedza jak żonglować darowiznami, i pomyśleć że kiedyś lud podniecał się "ośmiorniczkami" – ps. zmiana ,ale i tak mają rozmach ****** - "To przekazanie traktora parze młodej miało charakter wyłącznie symboliczny, oznaczający udostępnienie go do użytku na ich gospodarstwie. To ja za niego zapłaciłem i jestem cały czas jego właścicielem."
archiwum
" kto mieczem wojuje, od miecza ..." – "nie"sławny Dungin, raczej na pewno nie zrozumie przysłowia.
archiwum
”Ch...j, dupa i kamieni kupa-Polska w ruinie ”- pis, dotrzymujemy słowa – Odra jest zatruta, a organy pisowskiego państwa, zajęte sobą i wakacjami nie mają nic do powiedzenia. Winny Tusk i Trzaskowski. Morawiecki osobiście sprawdza stan techniczny autobusów, a ludzie społecznie wyciągaja martwe ryby z wody, która może zawierać rtęć ,a dowiadujemy się tego od Niemców.
archiwum
w USA bez zmian - mężczyzna postrzelony, bo frytki były za zimne – gdyby tylko posłuchali "dobrych rad" polskich januszy- "wincyj broni do obrony" nie było by problemu. "Minusy" ? czyż " janusze' nie chcą by broń była ogólnie dostępna na rynku dla wszystkich ?
archiwum
pis dołuje w sondażach i można odsunąć ich od władzy, jednak dla wielu pseudo Polaków, własne ego jest ważniejsze od dobra Polski. – Rozwińmy to , "nie będę walczył z hitlerem , bo sojusznicy są nic niewarci , nie podobają mi się, najważniejsze jest moje ego , bedem siedział w domu" - niektórzy "polacy"
archiwum
pan Generał Mirosław Różański został oskarżony przez pisowską prokuraturę o niedopełnienie obowiązków służbowych i przekroczenie uprawnień na kwotę 7,5 mln złotych. Niczego nie przesądzam, ale dlaczego nie ma oskarżeń o wyrzucenie w błoto 1 sasina ,panów – Mateusza M. i Jacka S ? Czyżby pis chciał ukryć sondaże ? ps. pan generał jest w stanie spoczynku od 2016 roku, nie dał rady współpracować z pisowskim rządem i pisowskim prezydentem.
"Matełusz" kiedy dopłata do cukru ? –
Rzecznik białostockiej kurii, wykładowca Wyższego Seminarium Duchownego - ks. Andrzej Dębski wysyłał obsceniczne wiadomości do jednej z internautek – "Będziesz s*ką do spełniania moich poleceń, zachcianek. A będzie ich dużo", "będziesz pierwszą kobietą w historii wyru**aną w gabinecie metropolity białostockiego". "Będę ją je*ał ostro, bardzo ostro, bardzo. Yy! Musi się wypiąć, dać mi du*y i będę ją pier**lił". Duchowny wysyłał także nagrania z planu programu dla dzieci Ziarno w TVP, w którym był przez chwilę prowadzącym.W sobotę przed południem kuria poinformowała, że ksiądz został zawieszony
archiwum
życzenie jedno mam do opozycji czy nawet samego Tuska, zanim wywalicie "czytadła" "tvpis polsza today"- dajcie im do czytania rzetelne, negatywne wiadomości dotyczące pis-u i całego kierownictwa z kaczyńskim ,morawieckim i dudom na czele – a ja postaram się być w pobliżu ciemnego luda gdy będą to odczytywać, to będzie bezcenne doświadczenie,choć spodziewam się że i tak tego przekazu dnia nie zrozumieją.
archiwum
24 lutego 2022 rosja atakuje Ukrainę, w listopadzie 2021 sojusznicy informują "go" że jest duże, wręcz pewne , prawdopodobieństwo ataku Rosji , w grudniu nie zadbał o Polskie interesy, zadbał o własne- kupił wydane przez siebie obligacje inflacyjne-brawo – ON "ludzie są tacy głupi że to działa. niesamowite"
archiwum
Polska - o tym jak żyć, decydują ludzie oderwani od polskiej rzeczywistości. Robią sobie eksperymenty, choć potem nie muszą w nich żyć. –
archiwum
Unia potrąciła wszystkie kary za Turów. Zbigniew Ziobro: Te pieniądze zostały nam ukradzione.ja - "zero" to zawiadom pisowską prokuraturę, a potem przed pisowskim sądem, to takie proste. –
archiwum
w mailach Dworczyka, które jak mówi pis, pisanych przez rosyjskie służby , w 2020 roku "Premier (morawiecki)prosi o "sprzedanie wielkiego sukcesu"w sprawie walki o unijne fundusze. Na apel odpowiedział dziennikarz, który dzisiaj pracuje w przybudówce... – PISSATU-Interii.
archiwum
NIK: 15 tys. zł dodatku covidowego za 30 minut pracy w skali miesiąca. –
archiwum
"Yes,Yes,Yes" zginął na pasach, ale wygrał bo zgodnie z polskim prawem miał pierwszeństwo już zbliżając się do pasów. – a mógł spojrzeć w lewo, potem w prawo, jeszcze raz w lewo i czujnie przechodzić,ale po co jak ma się pierwszeństwo (zdjęcie poglądowe)
archiwum
Węgry odmawiają poparcia sankcji na gaz i ropę z Rosji. No to się doczekały, napuścimy na nich naczelnego krytyka antysankcyjnego morawieckiego, 'tfurcę" pisflacji i "pisowkiego wału", nie pozbierają się ..... – a nie..... czekaj ......