Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

nielubiepisu

archiwum – powód

tarcza antykryzysowa 1.0 , wersja bez ordynacji wyborczej

tarcza antykryzysowa 1.0 , wersja bez ordynacji wyborczej – instrukcja w linku
archiwum

"adżej" błysną ponownie "Gdyby okazało się, że z listami poparcia do nowej Krajowej Rady Sądownictwa "jest coś nie tak", nie będzie to miało znaczenia, ponieważ otrzymali oni nominację sędziowską od prezydenta Rzeczypospolitej. Kropka - ocenił w wywiadzie

"adżej" błysną ponownie "Gdyby okazało się, że z listami poparcia do nowej Krajowej Rady Sądownictwa "jest coś nie tak", nie będzie to miało znaczenia, ponieważ otrzymali oni nominację sędziowską od prezydenta Rzeczypospolitej. Kropka - ocenił w wywiadzie – więc po co są ustawy w których wszystko jest opisane i to pis-owskie ustawy ? Mógłbym przez przypadek zostać wpisany na listę przed podpisem, bo pan Andrzej podpisuje jak leci co mu podsuną i zostałbym sędzią i było by to ważne bo Andrzej podpisał . To teraz szukam znojomych w Kancelarii Prezydenta ....
archiwum

cały czas mają Nas za d****i ?

cały czas mają Nas za d****i ? – to nie jest pytanie , PPK - pracodawca dokłada ( bo jest miły), państwo dokłada ( bo jest wspaniałe) ,pracownik dokłada( (bo jest bogaty 2600 zł brutto czyli ponad 3100 zł kosztów pracodawcy) , płacąc jeszcze podatek - co tu może się nie podobać ?
archiwum – powód

13. X 2019 - pamiętaj - 13,8 miliardów złotych w 2018 r. utrzymanie pis-owskiej mafii vat-owskiej, Od kwietnia 2016 r. do 31 lipca 2019 r. rząd przeznaczył na 500 + 77 miliardów złotych!

13. X 2019 - pamiętaj - 13,8 miliardów złotych w 2018 r. utrzymanie pis-owskiej mafii vat-owskiej, Od kwietnia 2016 r. do 31 lipca 2019 r. rząd przeznaczył na 500 + 77 miliardów złotych! – zobaczenie dziadzi Kaczyńskiego i innych polityków pis-u jak tłumaczą się w prokuraturze - bezcenne, A może to będą tylko pierwsze litery nazwisk ? Za wszystko inne zapłacimy z własnej kieszeni . Wystarczy tylko odsunąć pis od władzy i służb państwa - należy  mądrze zagłosować 13. X 2019 roku .

1