Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Absence2k

Z nami od: 30 sierpnia 2021 o 22:23
Ostatnio: 29 listopada 2021 o 1:15
Exp: 7
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 5 z 16 (1 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 2662
 • Komentarzy: 13
 • Punktów za komentarze: 9
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Patagonia! – Patagonia leży w południowej części Chile i Argentyny. Jest to rozległa kraina, praktycznie nietknięta przez człowieka i stale przypominająca mu o niezrównanej sile i różnorodności natury. To właśnie tutaj, na południowym krańcu Andów, znaleźć można niewzruszone lodowce i zastygłe wulkany czekają w milczeniu na wędrowców, chcących je zdobyć. Między nimi kryją się szmaragdowe jeziora, bezkresne stepy oraz wybrzeża klifowe, wśród których nieustępliwi podróżnicy przemierzają kolejne kilometry...
Źródło: ON THE MOVE
poczekalnia
 – ..nie warto!
Roselle - pies przewodnik, który uratował kilkadziesiąt osób z World Trade Center – Roselle to pies przewodnik dla niewidomych. 11.września 2001 roku w Nowym Yorku, Roselle spała pod biurkiem swego Pana, Michaela Hingsona na 78 piętrze północnej wieży NYC World Trade Center, kiedy 15 pięter nad nimi uderzył pierwszy samolot. W wieżowcu wybuchła panika, a Roselle obudzona hałasem... przystąpiła do swojej misji. Pokierowała Michaela do klatki schodowej B pomimo dymu i paniki dookoła. Przez kolejną godzinę prowadziła w dymie i gęstym kurzu uniemożliwiającym widzenie, 30 osób zgromadzonych w klatce w dół wieży. Przez 1463 schodki pracowała jako PIES PRZEWODNIK. Jedynym stopem na trasie było spotkanie ze strażakami, którzy wchodzili w górę aby ratować ludzi. Roselle podobno zaczęła ich lizać na powitanie. Kiedy grupa z psem dotarła na parter zawaliła się Wieża 2. Pies pomimo paniki ludzi,, spokojnie przeprowadził całą grupę do pobliskiej stacji metra, gdzie wszyscy schronili się czekając na pomoc. PRAWDZIWY BOHATER!
Polski 3D Bus Street Art z Koszalina! – Zadanie było proste. Odnowić przybudówkę w garażu serwisu samochodowego w której znajduje się biuro firmy. CUKIN z Koszalina wywiązał się z misji perfekcyjnie!
Źródło: ON THE MOVE
poczekalnia
Kotka, która weszła na Giewont! – Dzisiaj historia o kotce, która właśnie weszła na Giewont! Krysia dzieli się swoją wyjątkową opowieścią oraz zdjęciami na Forum o Tatrach: "Kotka zaczęła iść za nami od schroniska na Hali Kondratowej. Na początku próbowaliśmy ją zawrócić i odgonić, ale nie chciała za nic słuchać i dotrzymała nam towarzystwa... aż na sam Giewont! Później zeszła z nami całą trasę, aż do schroniska na Hali Kondratowej, gdzie już została ze swoimi właścicielami..." Bo zwierzęta też kochają góry!!!
Źródło: ON THE MOVE
 – Kompleks Atlantis The Palm w Dubaju posiada także apartamenty Underwater Suite. Jest klimat!
0:12
Kiedy ołówek spotyka talent... – Zwykły ołówek + kartka z brystolu + niesamowity talent = Arcydzieło.
Źródło: ON THE MOVE
poczekalnia
STRING ART – String Art to sztuka przeplatania zwykłej nitki. Mistrzowie potrafią czynić z niej prawdziwe cuda...
Źródło: ON THE MOVE
Jesienne grabienie liści może być super zabawą, jeśli masz sporo wyobraźni! –
Źródło: ON THE MOVE
Pierogozaury – Bo proste pomysły są najsmaczniejsze!
Źródło: ON THE MOVE
Nareszcie wszystko staje się jasne... – Pingwiny to jaskółki, które żarły po 18
Źródło: ON THE MOVE
archiwum – powód
TAKI TRENING TO JA ROZUMIEM! – Piękny zachód słońca... Rolki... Pies... i KOŃ jako towarzysz joggingu :)
0:27
Źródło: ON THE MOVE
poczekalnia
Patrol nad Bugiem – 24.11.2021. Polski żołnierz podczas patrolu odcinka nad Bugiem, granica z Białorusią.
poczekalnia
Freddie ROCK! – Za nami 30 rocznica śmierci Freddie Mercury'ego (24.11.1991) Jedna z najpiękniejszych rzeźb poświęcona jego pamięci znajduje się nad brzegiem Jeziora Genewskiego w szwajcarskim Montreaux. Odwiedzana przez fanów z całego świata często otoczona wiązankami świeżych kwiatów.
Źródło: ON THE MOVE
poczekalnia
Ludzie się nie zmieniają... – Black Friday (Rok 2020) vs Pieter Brueghel (Rok 1562)
Gdyby serial PRZYJACIELE powstał w 2021... – Dziwne Czasy w których "normalność" to wiązanka filtrów z INSTAGRAMA...
Źródło: ON THE MOVE

1