Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

delafere

Z nami od: 20 czerwca 2013 o 15:38
Ostatnio: 14 lipca 2024 o 8:38
Płeć: mężczyzna
Exp: 85
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 17 z 125 (108 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 21029
  • Komentarzy: 1117
  • Punktów za komentarze: 3271
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Zakopane 2021, czyli dlaczego straciliśmy pewne 1 miejsce w konkursie drużynowym – Zdecydował jeden słaby moralnie sędzia techniczny, który zadecydował o wypuszczeniu naszego zawodnika w bardzo niestabilnych warunkach wietrznych.Gdyby to był Niemiec, wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej. Pozdrowienia dla Borka "Euro" Sedlaka
archiwum
PŚ w Titisee-Neustadt - brak polskiego hymnu – "Jutro sami zaśpiewamy" - skomentował nasz Mistrz. Już się nie mogę doczekać.
A mogli pomalować całość... –  Chiny drugim krajem na świecie z flagą na KsiężycuМЕТЕО中国探月CLEPzdjęcie chińskiej flagi, wbitej w powierzchnię Księżyca, opublikowała w piątek ChińskaNarodowa Administracja Kosmiczna. Fotografię zrobiła kamera sondy kosmicznejChang'e-5, zanim opuściła powierzchnię naszego naturalneao satelity.DEMOTYWATORY.PLa mogli pomalować całość...
Panie Kamilu, dacie radę! –  Šląskie: Dramatyczna akcja! Weteran zAfganistanu i puma: "To moje dziecko"[ZDJĘCIA]2020-07-10 | 18:32Bartosz WojsaEIMBANCEZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆŚląskie: Dramatyczna akcja! Weteran z Afganistanu i puma: "To.11"To moje dziecko! Nie oddam! Po moim trupie" - miałkrzyczeć do pracowników poznańskiego zoo, gdy chcieliodebrać mu pumę, którą od lat wychowywał na terenieswojej posesji. To Kamil S., weteran z Afganistanu, któryopiekował się dzikim kotem, jest poszukiwany na tereniewojewództwa śląskiego. Uciekł z pumą o imieniu Nubia dolasu na terenie gminy Ogrodzieniec. Trwa policyjna obława!
 –  Zorganizował zbiórkę na nowe seicento dla ofiary zderzenia z kolumną premier Szydło, zebrał 150 tysięcy i całość przelał... żonie.
"1 września '39 tak naprawdę Niemcy wyzwolili Śląsk spod polskiej okupacji" – ... czyli dlaczego należy zdelegalizować RAŚ.
Ukraiński ambasador publicznie oskarża Polaków o ludobójstwo – W normalnym kraju ambasador już wracałby do swoich ze statusem "persona non grata". Niestety rządzący Polską kolejny raz udają, że nic się nie stało. STOP tolerowaniu banderowskich prowokacji UPAińskich urzędników Na Ukrainie żądają od Polski zwrotuziem! Ambasador oskarża Polakówo... ludobójstwo! Dział Historia Polityka Społeczeństwo lipca 20ióAmbasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca publicznie oskarżył Polaków o dokonanie ludobójstwa na Ukraińcach. Z kolei ukraiński doradca rządowy Oleksij Kurinnyj związany z nacjonalistyczną Partią Swoboda zapowiedział rozpoczęcie w Radzie Najwyższej prac nad ustawą o roszczeniach terytorialnych wobec Polski.
Ojciec wieco dla dziecka najlepsze –
6000 punktów Tomasza Golloba – Najlepszy polski żużlowiec wszech czasów 3 lipca 2016 r. przekroczył w meczu z Toruniem 6000 punktów w lidze. Dziękujemy za 28 lat emocji.
Źródło: Speedway Ekstraliga
Poradnik praktycznykręcenia horrorów – Tokio - Polska:Francja - 3:2 (0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 3:2)
Szkoda, że Niemcy nie prowadzili wojny tak szybko i sprawnie, jak oni szukają tego pociągu... – Bo do dziś staliby pewnie pod Pocztą Gdańską Odkrywcy złotego pociągu wskazują kolejne miejsca, w których mają być ukryte cenneprzedmioty z czasów II wojny światowej. Zgłoszenia pięciu lokalizacji dotyczą okolicmasywu Ślęży na Dolnym Śląsku. Piotr Koper i Andreas Richter chcą zbadać ten teren.
Unijna solidarność i współpraca – Obowiązuje tylko wtedy, gdy Niemcy odnoszą z tego korzyści
On nadal jest gotów bronić Ojczyzny. A Ty? – Chwała Bohaterom
Źródło: FB
Niech mnie ktoś obudzi ... –
I nagle zaczynasz się zastanawiać – kim u diabła  byli hitlerowcy, skoro w filmie "Valkiria" większość niemieckiego dowództwa to przeciwnicy Hitlera. Tak się właśnie fałszuje historię na skalę Hollywood.
Źródło: Filmweb
Od winnic do slumsów – czyli multikulti w praktyce
Syryjczyk Ghaze Abdulloh, warszawski biznesmen, mówi jak jest – Prawdziwi uchodźcy, to może jedna piąta tego tłumu. Większość chce łatwego życia na zasiłku, który obiecała Angela Merkel.(...)W mojej restauracji ludzie ciężko pracują(...) A ci imigranci nie chcą ciężkiej pracy. (...) Zapewniam was, że Polska nie jest celem tej migracji.(...) pomoc udzielana pod wpływem emocji, bez zastanowienia i każdemu, trafi do niewłaściwych osób. (...)Jest taki chłopak, który niedawno jako żołnierz twierdził, że służy Bogu, a teraz się ironicznie pisze, że służy Niemcom podając hot-dogi.(...)Przykro mi to mówić jako dumnemu Syryjczykowi. Oni usłyszeli, że Niemcy przyjmują wszystkich, więc jadą po łatwe życie. Co oni wniosą? Koran pod pachą. (...) ten kraj angażuje się w coś, co go nie dotyczy. Niezależnie od motywacji ci ludzie nie chcą do Polski i stąd uciekną, co tylko będzie prowokować dalsze problemy. (...) I dlatego bardziej rozumiem tych ludzi, którzy obawiają się, że przybysze narobią tu bałaganu
Kierowcy - najbardziej szykanowana grupa społeczna – Bo mandaty z fotoradarów, to widocznie za mało Za spóźnione badania techniczne auta będą karyJeżeli nawet o jeden dzień spóźnimy się na obowiązkowe badania techniczne naszego auta, zapłacimy za tę usługę podwójną stawkę – informuje "Dziennik Gazeta Prawna".Wynika to z zapisów projektu założeń do nowelizacji prawa o ruchu drogowym. Zdaniem gazety to jeden z wielu kontrowersyjnych zapisów. I tak np. poza pieczątką w dowodzie rejestracyjnym trzeba będzie wozić z sobą specjalne zaświadczenie ze stacji diagnostycznej, każde przeglądane auto będzie fotografowane, a na przedniej jego szybie pojawi się specjalna nalepka.Ponadto inspektorzy Transportowego Dozoru Technicznego będą np. mogli się zgłaszać na badanie z uszkodzonym autem jako tajemniczy klienci.
Kiedyś wydawało ci się, że najważniejsze w życiu to znaleźć tą wyjątkową osobę, która razem z tobą się zestarzeje – Dziś już wiesz, że najważniejsze to zdobyć odpowiednio dużo pieniędzy i wpływów, żeby każda chciała się z tobą zestarzeć
Źródło: lov3.pl

1