Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

costamzczymstam

Z nami od: 8 września 2014 o 8:22
Ostatnio: 9 września 2019 o 8:10
Wiek: 34
Płeć: mężczyzna
Exp: 44
Jest obserwowany przez: 9 osób
 • Demotywatorów na głównej: 15 z 135 (120 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 6590
 • Komentarzy: 1436
 • Punktów za komentarze: 760
 • Obserwuje: 0 osób
 
archiwum

Oto wielka tajemnica planowanej "nadwyżki" budżetowej Morawieckiego w 2020.

Oto wielka tajemnica planowanej "nadwyżki" budżetowej Morawieckiego w 2020. – PiSowcy planują skok na OFE i na prawa do emisji CO2 (podwyżka cen energii).
archiwum

Prezes policzył w pamięci wagę ostatnich afer.

Prezes policzył w pamięci wagę ostatnich afer. – Bez paniki jednak. Leków nie ma, więc więcej pieniędzy można obiecać

Wojciech Janik, były agent CBŚ - chory psychicznie Falenta - chory psychicznie Rudnicki - chory psychicznie Emilia Sz. - uzależniona od środków psychoaktywnych

Wojciech Janik, były agent CBŚ - chory psychicznieFalenta - chory psychicznieRudnicki - chory psychicznieEmilia Sz. - uzależniona od środków psychoaktywnych – Każdego, kto współpracował z PiS, a potem staje przeciw partii matce, robią wariatem. I to w najlepszym wypadku, bo inni się wieszają...
archiwum

Prokurator odkrył 2 maleńkie nakłucia na szyi boksera Dawida Kosteckiego. Są podejrzenia, że Kostecki mógł zostać odurzony i uduszony, by wyglądało to na samobójstwo. Podczas sekcji tych śladów nie zbadano. Prokuratura nie zgodziła się na ponowną sekcję.

Prokurator odkrył 2 maleńkie nakłucia na szyi boksera Dawida Kosteckiego. Są podejrzenia, że Kostecki mógł zostać odurzony i uduszony, by wyglądało to na samobójstwo. Podczas sekcji tych śladów nie zbadano.Prokuratura nie zgodziła się na ponowną sekcję. – W 2012 Kostecki ujawnił aferę prowadzącą do polityków PiS.Jest to już trzecie "samobójstwo" świadków powiązanych z Aferą Podkarpacką.
archiwum

To jest dopiero państwo teoretyczne

To jest dopiero państwo teoretyczne – Druga osoba w kraju wezwana przed oblicze zwykłego posła, który mu powie co ma robić. I kiedy.
archiwum

Dawid "Cygan" Kostecki, który ujawnił aferę podkarpacką, sieć powiązań biznesmenów, prokuratorów i polityków z rzeszowskimi burdelami, "popełnił samobójstwo" w więzieniu.

Dawid "Cygan" Kostecki, który ujawnił aferę podkarpacką, sieć powiązań biznesmenów, prokuratorów i polityków z rzeszowskimi burdelami, "popełnił samobójstwo" w więzieniu. – "Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem"
archiwum

Mamy ministra edukacji, który twierdzi, że edukacja seksualna to wychowanie dzieci na ofiary pedofilów.

Mamy ministra edukacji, który twierdzi, że edukacja seksualna to wychowanie dzieci na ofiary pedofilów. – To tak, jakbyśmy mieli ministra sportu, który twierdzi, że lekcje WF generują u dzieci otyłość.

Rekonstrukcja rządu

Rekonstrukcja rządu – NIE JESTEŚ JUŻ MINISTREMTERAZ TY JESTEŚ MINISTREM
Źródło: Anonimowy Internauta
archiwum

2019-04-26 Bp Kamiński prosi o podjęcie modlitwy o deszcz 2019-05-7 Ks. Adam Skwarczyński: Modlitwa o deszcz 2019-05-23 Morawiecki na posiedzeniu sztabu kryzysowego: Módlmy się, by deszcz przestał padać.

2019-04-26 Bp Kamiński prosi o podjęcie modlitwy o deszcz2019-05-7  Ks. Adam Skwarczyński: Modlitwa o deszcz2019-05-23 Morawiecki na posiedzeniu sztabu kryzysowego: Módlmy się, by deszcz przestał padać. –
archiwum

Nowy program rządowy!

Nowy program rządowy! – #DziałkaPlus
Źródło: internet/ TVPi Korea
archiwum

Kaczyński zapowiedział nowy dodatek dla osób niepełnosprawnych

Kaczyński zapowiedział nowy dodatek dla osób niepełnosprawnych – Ale tylko dla tych które ukończyły 18 rok życia
archiwum

Żyjemy w kraju, gdzie podejrzany o ukrywanie pedofilii Jędraszewski, jest „proszony” o zmniejszenie ilości godzin nauczania religii, za które płaci budżet. I odmawia!

Żyjemy w kraju, gdzie podejrzany o ukrywanie pedofilii Jędraszewski, jest „proszony” o zmniejszenie ilości godzin nauczania religii, za które płaci budżet. I odmawia! – Dobrze ktoś napisał: to jest jakaś bananowa kolonia Watykanu, a nie Polska.
archiwum – powód

PiS chciał znieść karę za obcowanie płciowe z małoletnimi za pieniądze. Szybko się wycofali, ale próba zmiany prawa w tym kierunku jest mocno... kontrowersyjna.

PiS chciał znieść karę za obcowanie płciowe z małoletnimi za pieniądze. Szybko się wycofali, ale próba zmiany prawa w tym kierunku jest mocno... kontrowersyjna. – Ja nie wiem co ja uważam

Magdalena Ogórek przekonywała, że trauma ofiar księży pedofilów jest taka jak dzieci, które mają w szkołach edukację seksualną

Magdalena Ogórek przekonywała, że trauma ofiar księży pedofilów jest taka jak dzieci, które mają w szkołach edukację seksualną –
archiwum

Jedne z najmocniejszych scen z filmu Sakielskich "Tylko nie mów nikomu"

Jedne z najmocniejszych scen z filmu Sakielskich "Tylko nie mów nikomu" – To tyle, jeśli chodzi o ekscytację komentarzem biskupa Polaka i abpa Gądeckiego po emisji filmu.
archiwum – powód

Skandaliczna wypowiedź senatora PiS Grzegorza Biereckiego podczas uroczystości upamiętniających katastrofę smoleńską w Białej Podlaskiej

Skandaliczna wypowiedź senatora PiS Grzegorza Biereckiego podczas uroczystości upamiętniających katastrofę smoleńską w Białej Podlaskiej – "Nie ustaniemy,aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi,którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej"Powiedzieć skandal to nic nie powiedzieć!
archiwum

Przez 64 dni policja przeszukała każde źdźbło trawy i ziarnko piasku, by Falenta stanął przed obliczem prawa i sprawiedliwości.

Przez 64 dni policja przeszukała każde źdźbło trawy i ziarnko piasku, by Falenta stanął przed obliczem prawa i sprawiedliwości. – A ponieważ prezes Kaczyński zawsze powtarzał, że prawo jest równe dla wszystkich, prezydent Duda postanowił wszcząć procedurę ułaskawienia Falenty.Czego tu nie rozumiecie?

Wzywaj do "myślenia o uczniach"

Wzywaj do "myślenia o uczniach" – Wrzucaj dwa roczniki do jednej klasy
archiwum

Ryszard Proksa. Nie tak dawno kandydat PiS w wyborach samorządowych, dziś - z ramienia Solidarności - sygnatariusz porozumienia z rządem.

Ryszard Proksa. Nie tak dawno kandydat PiS w wyborach samorządowych, dziś - z ramienia Solidarności - sygnatariusz porozumienia z rządem. – Tak oto PiS podpisał porozumienie z PiSem. Solidarność solidarna z rządem. Żenada.
archiwum

„Solidarność” łamistrajki!

„Solidarność” łamistrajki! – Tak się skończyła legenda. Czas na zmianę nazwy. Może: „Solimarność”?