Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

antimasoff

Z nami od: 23 stycznia 2016 o 20:53
Ostatnio: 26 października 2021 o 15:29
Wiek: 34
Płeć: kobieta
Exp: 121
Jest obserwowana przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 38 z 48 (10 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 16857
  • Komentarzy: 276
  • Punktów za komentarze: 794
  • Obserwuje: 0 osób
 
archiwum
Hiszpańskie słowo „esposas” oznacza zarówno „kajdanki”, jak i „żony”. – Przypadek?
archiwum
Arabia Saudyjska jest jedynym krajem na świecie, w którym nie ma rzek. –
Dzisiaj coś prostego – "Polędwica wieprzowa nadziewana łososiem w otoczce z farszu z cielęciny z dodatkiem wątróbki i szparag, zawinięta w szynkę parmeńską i kapustę włoską wsosie z groszku cukrowego"
"Nadejdą czasy, gdzie człowiek będzie jedynym gatunkiem na Ziemi nie objętym ochroną" –
archiwum
Tylko "dobrowolne" szczepienie przeciwko Covid-19 da Ci wolność. –
Źródło: radiozet.pl
Tak dla przypomnienia. Żródło: Wikipedia. –
archiwum
Smutna rzeczywistość – Nie wiem o co ten krzyk. TVN, TVP, czy POLSAT, toż to wszystko ta sama pralnia mózgów. Krzyczycie o wolności, a nie widzicie, że ona Wam zabrana została wraz z wybuchem plandemii. "Maseczki, przymusowe siedzenie w domu, certyfikaty to nic. Ważne, że mogę pooglądać Informacje, Fakty czy Wiadomości. To jest prawdziwa wolność." Smutne czasy nadeszły.
archiwum
Wódz – Ojciec afrykańskiej rodziny znajduje w kurtce swojego syna papierosy. Oburzony idzie do niego i mówi:– Synu, skąd ty k^#%wa masz kurtkę?!
archiwum
Antyszczepionkowcy – Nie rozumiem jednego. Dlaczego wszystkich, którzy nie chcą się szczepić przeciw Covid, wrzuca się do jednego worka zwanego "antyszczepionkowcy"? Może ci ludzie po prostu boją się nie zbadanej do końca substancji. I mają do tego pełne prawo. Strach przed nowym to naturalna reakcja człowieka. Strach przed covidem, napędzany przez media to już całkiem inny poziom strachu.
Kredyt hipoteczny –
No kto by się spodziewał? –
Źródło: radiozet.pl
Alkoholizm to stadium tej samej choroby, którą wszyscy pijący na początku swej "przygody" z alkoholem nazywają "normalnym piciem". –
archiwum
Ci dwaj poza kamerami dogadają się i podzielą się władzą. – A my przez nich będziemy skłóceni i nie podzielimy się nawet opłatkiem w wigilię.
Dlaczego mamy globalne ocieplenie? – A co robi organizm człowieka, żeby zwalczyć atakujące go wirusy?
archiwum
Dlaczego? – Każde kaszlnięcie, głośniejsze pierdnięcie, kości złamanie, za miękkie stolca oddanie. Ciała gorączka, narządu  bolączka, w pracy wypadek czy ciśnienia spadek. Z rany krwawienie, w rękach mrowienie, zawroty głowy, to są te właśnie na Covid dowody. Morał tego wiersza jest krótki i nie wszystkim znany: na inne choroby od roku nie umieramy.
Za jakiś czas będziemy mieli w Polsce jedno prawo: – "Prawo do posiadania żadnych praw"
Czy to oznacza, iż "nowe" szczepionki na covid'a otrzymały właśnie status "stare"? –  Nowy szczep wirusa "wymknął się spod kontroli". Kraje zawieszają połączenia z Wielką Brytanią- To wymknęło się spod kontroli i musimy nad tym zapanować - powiedział brytyjski minister zdrowia Matt Hancock. Nowy szczep koronawirusa został niedawno wykryty przez brytyjskich naukowców. Wstępnie wiadomo, że może szybciej się rozprzestrzeniać. Belgia, Holandia i Włochy wstrzymały loty do Anglii, podobną decyzje rozważają Niemcy.
"Karty przeszłości każdy tasuje, jak mu pasuje" – Stephen King - "Ręka mistrza"
Ciekawe jakby dzisiaj wyglądał nasz "Poldek"? –
Jakby na to nie spojrzeć: – Oba te urządzenia są dotykowe