Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

akdo

Z nami od: 11 kwietnia 2016 o 11:28
Ostatnio: 29 marca 2017 o 8:56
Wiek: 29
Płeć: mężczyzna
Exp: 28
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 23 z 63 (40 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4983
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Fidel Castro żyje! Realistyczna wystawa.

Fidel Castro żyje! Realistyczna wystawa. – Niezwykle realistyczny model kubańskiego dyktatora pojawił się na wystawie ex-komunistycznych przywódców w Hong Kongu. Figura Fidela Castro oddycha i porusza palcami.
archiwum

Obrazy wykonane przy pomocy prochu

Obrazy wykonane przy pomocy prochu – Artysta ze stanu Wyoming w USA, Danny Sherving używa płomieni do stworzenia swoich dzieł. Pracę rozpoczyna od starannego ułożenia prochu na drewnie, które następnie podpala, tworząc w ten sposób portrety zwierząt.

Ten bohater każdego dnia ratuje dzikie zwierzęta Poznajcie Patricka Kilonzo Mwalua, mężczyznę pochodzącego z Kenii

Poznajcie Patricka Kilonzo Mwalua, mężczyznę pochodzącego z Kenii – Patrick każdego dnia dostarcza wodę dla dzikich zwierząt na tereny dotknięte suszą w Tsavo West National Park
archiwum

Marihuana Bukiet Service Delivery

Marihuana Bukiet Service Delivery – Firma Lowell Herb tworzy na zamówienie bukiety, które są nie tylko miłe dla oka ale też dobre dla ducha! Rolnicy z Kalifornii sprzedają pięknie ułożone organiczne bukiety z marihuany, które dodatkowo zawierają polne kwiaty i liście eukaliptusa.
archiwum

Archiwalne zdjęcia turystów z 1890 roku

Archiwalne zdjęcia turystów z 1890 roku – Zadziwiające archiwalne zdjęcia pokazują wiktoriańskich turystów w formalnej odzieży, zwiedzających starożytne ruiny. W tamtych czasach nikogo nie dziwiły wystawne posiłki wewnątrz świątyń lub wspinaczka po Wielkiej Piramidzie w Gizie.
archiwum

Mężczyzna przerobił starą ciężarówkę w mobilny prysznic dla bezdomnych

Mężczyzna przerobił starą ciężarówkę w mobilny prysznic dla bezdomnych – Kiedy ludzie chcą pomóc bezdomnym zwykle myślą o zapewnieniu im pieniędzy lub towarów, takich jak żywność, woda czy ubrania. Mężczyzna o imieniu Jake Austin zadbał również o ich higienę osobistą. Przerobił starą ciężarówkę na w pełni wyposażoną łazienkę z prysznicami. Jake od lat pomagał bezdomnym w St. Louis w stanie Missouri. Jednak dopiero teraz wpadł na taki pomysł.

Najrzadsze zwierzęta na świecie - albinosy

Najrzadsze zwierzętana świecie - albinosy – Biorąc pod uwagę ogrom pięknych kolorów, które widzimy w królestwie zwierząt, czysto białe zwierzę jest praktycznie surrealistycznym doświadczeniem. Zwierzęta z białym futerkiem i różowymi oczami są tak rzadkie,że tylko niewielu osobom na świecie udało się uwiecznić te okazy
archiwum

Street Art który wkomponowuje się w przestrzeń miejską

Street Art który wkomponowuje się w przestrzeń miejską – Ernest Zacharevic jest młodym litewskim artystą, który podróżuje po całym świecie. W każdym napotkanym mieście tworzy murale upiększając mury starych budynków.
archiwum

Weselne torty z dodatkiem jadalnych skał

Weselne torty z dodatkiem jadalnych skał – Autorką tych słodkości jest cukiernik Rachel Teufel, która stworzyła tort z dodatkiem jadalnego ametystu. Jej dzieło szybko zyskało na popularności, dlatego Rachel postanowiła opracować całą serie tortów z dodatkiem jadalnych geode - skał pokrytych minerałami.
archiwum

Jak znane miasta zmieniły się na przestrzeni lat?

Jak znane miasta zmieniły się na przestrzeni lat? – W ciągu 100 lat świat rozwinął się w niesamowitym tempie. Przedstawiamy zdjęcia, które pokazują jak bardzo zmieniły się największe miasta na świecie.

Gigantyczna proteza dla słonicy o imieniu Mosha

Gigantyczna proteza dla słonicy o imieniu Mosha – Mosha miała 7 miesięcy, kiedy straciła przednią nogę wchodząc na minę koło północnej granicy Tajlandii z Birmą. Chirurg Therdchai Jivacate spotkał słonicę dwa lata później, gdy współpracował ze szpitalem "Friends of the Asian Elephant Foundation", gdzie stworzył pierwszą w historii protezę dla słonia
archiwum

Niesamowity obraz stworzony za pomocą światła

Niesamowity obraz stworzony za pomocą światła – Artysta Fabrizio Corneli nie używa płótna ani pędzla jak większość twórców. Wykorzystuje światło, które odpowiednio skierowane na instalacje tworzy cień, który ukazuje ukryty obraz.

Do czego doprowadziła wojna w największym mieście w Syrii?

Do czego doprowadziła wojna w największym mieście w Syrii? – Zdjęcie przedstawia to samo miejsce przed i po wojnie w syryjskim mieście Aleppo.
archiwum

Zdjęcie które ujawnia prawdę o fotografii

Zdjęcie które ujawnia prawdę o fotografii – Internet jest pełen pięknych i niezwykłych fotografii, ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak powstają te idealne zdjęcia?
archiwum

Światowy Festiwal Bodypainting'u w Austrii

Światowy Festiwal Bodypainting'u w Austrii – W południowej Austrii rozpoczął się światowy festiwal Bodypainting'u. Na imprezie obecnych jest ponad 300 artystów z 45 krajów, całość trwa trzy dni.
archiwum

Włoski artysta Emanuele Dascanio, spędził ponad 100 godzin aby stworzyć ten hiper-realistyczny obraz.

Włoski artysta Emanuele Dascanio, spędził ponad 100 godzin aby stworzyć ten hiper-realistyczny obraz. – Łącznie Emanuele poświęcił aż 780 godzin na stworzenie swojej serii, w której wykorzystywał renesansową technikę rysunku.
archiwum

Te podobizny jedzenia zostały stworzone przez użytkownika twittera o nazwie @nobu_tary.

Te podobizny jedzenia zostały stworzone przez użytkownika twittera o nazwie @nobu_tary. – Jego prace świetnie się sprzedają w Japonii, odbiorcami są głównie restauratorzy, którzy pragnął mieć oryginalną witrynę.

Artysta przekształca zwyczajne mury w sceny pełne życia

Artysta przekształca zwyczajne mury w sceny pełne życia – Francuski artysta Patrick Commecy wraz z zespołem, przekształca nudne mury kamienic w tętniące życiem hiper-realistyczne murale.
archiwum

Rysunki wywołujące iluzję optyczną wykonane kredą

Rysunki wywołujące iluzję optyczną wykonane kredą – Autorem tych rysunków jest  Chris Carlson. Artysta tworzy te iluzje za pomocą zwykłej kolorowej kredy. Jego miejsce pracy to pusty kawałek chodnika.

Rodzina słoni wyrzeźbiona w graficie od ołówka

Rodzina słoni wyrzeźbionaw graficie od ołówka – Autorką tej rzeźby jest Cindy Chinn. To niewiarygodnieprecyzyjne dzieło zostało stworzone na zlecenie"Epiphany Elephant Museum"