Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

agronomista

Z nami od: 16 lutego 2016 o 15:22
Ostatnio: 28 listopada 2020 o 6:35
Wiek: 30
Płeć: mężczyzna
Exp: 349
Jest obserwowany przez: 12 osób
  • Demotywatorów na głównej: 74 z 158 (84 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 29336
  • Komentarzy: 6902
  • Punktów za komentarze: 17625
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Pojedyncza błyskawica to symbol grup szturmowych szarych szeregów a nie SS.

Pojedyncza błyskawica to symbol grup szturmowych szarych szeregów a nie SS. – Tyle jeśli chodzi o obecne strajki i nawiązania do nazistowskich symboli.
archiwum

I po co były te wszystkie restrykcje zabijające gospodarkę i rujnujące przedsiębiorców?

I po co były te wszystkie restrykcje zabijające gospodarkę i rujnujące przedsiębiorców? – Jedna decyzja trybunału i COVID ma idealne warunki do rozwoju, a gospodarka i finanse kraju i tak leżą i kwiczą.
archiwum

Nie lepiej to wszystko sprywatyzować i niech rynek decyduje, czy warto wydobywać czy nie?

Nie lepiej to wszystko sprywatyzować i niech rynek decyduje, czy warto wydobywać czy nie? –
archiwum

Zakaz hodowli zwierząt futerkowych, potem zakaz polować. Przyjdzie czas zakazać innych hodowli i ogólnie spożywania mięsa.

Zakaz hodowli zwierząt futerkowych, potem zakaz polować. Przyjdzie czas zakazać innych hodowli i ogólnie spożywania mięsa. – Lewacka ideologia będzie górą i to mimo tego, że naród(a raczej cześć narodu) myślała(chociaż cześć mówiła, że się mylą), ze głosuje na prawicę.
archiwum

Można się dowiedzieć, że wikingowie pochodzący ze Skandynawii to bezmyślni barbarzyńcy, a pochodzący z wysp Brytyjskich już nie. Ciekawe odkrycie.

Można się dowiedzieć, że wikingowie pochodzący ze Skandynawii to bezmyślni barbarzyńcy, a pochodzący z wysp Brytyjskich już nie. Ciekawe odkrycie. –
archiwum

PiS niszczy kolejną branżę w Polsce.

PiS niszczy kolejną branżę w Polsce. – Hodowcy z państw ościennych lubią to.

Jeszcze kilka milionów takich deportacji, i może będzie trochę normalniej

Jeszcze kilka milionów takich deportacji, i może będzie trochę normalniej –
archiwum

Kolejny cud nad urną.

Kolejny cud nad urną. – Demokracja w Polsce.....
archiwum

Hipokryzja, poziom premier. Lansować się na śmierci ofiar milicji, a wcześniej wysyłać "policje" do pacyfikacji przedsiębiorców.

Hipokryzja, poziom premier. Lansować się na śmierci ofiar milicji, a wcześniej wysyłać "policje" do pacyfikacji przedsiębiorców. –
archiwum

Jeśli wody brakuje bo z powodu nadmiernej melioracji, regulacji rzek i osuszania bagien przekopanymi kanałami, zbyt szybko spływa do morza, to czemu zalecają aby przestać podlewać i oszczędzać w każdym możliwym aspekcie życia?

Jeśli wody brakuje bo z powodu nadmiernej melioracji, regulacji rzek i osuszania bagien przekopanymi kanałami, zbyt szybko spływa do morza, to czemu zalecają aby przestać podlewać i oszczędzać w każdym możliwym aspekcie życia? – Przecież niewykorzystana przez nas woda i tak spłynie wybetonowanymi rzekami prosto do Bałtyku, jeszcze przy okazji wywołując zakwit sinic. To w ogóle nie ma sensu. Rzeki się powinno zastawiać, a wodę z nich lać na wszystko co się da. By zwiększała żyzność pół, łąk, lasów, parków i ogólnie całego kraju.

Ty posiadasz skrzynkę pocztową?

Ty posiadasz skrzynkę pocztową? –  Koronawirus w Polsce. Wybory prezydenckie 2020.Za brak skrzynki na listy grozi karaPakiet wyborczy w ramach głosowania korespondencyjnego ma zostać doręczony nasiedem dni przed wyborami prezydenckimi 2020. W przypadku, jeśli ktoś nie posiadaskrzynki, może zostać ukarany. Grzywna może wynieść nawet 10 tys. zł.1418 Podziel sie 1573103ListyGazetyPE ARDONA RTERDEMOTYWATORY.PLTy posiadasz skrzynkę pocztową?
archiwum

Quo vadis Polsko?

Quo vadis Polsko? – quo vadis?

12 tys. zł kary za jazdę na rowerze. 10 tys. za piwko na ławce, i tyle samo za spacer po parku

12 tys. zł kary za jazdę na rowerze. 10 tys. za piwko na ławce, i tyle samo za spacer po parku – To wszystko na podstawie wątpliwie prawnej ustawy, oraz rozporządzeń ministra. Na podstawie indywidualnej oceny sanepidu oraz policjantów, którzy zresztą sami za grilla nad jeziorem Maltańskim dostali raptem 500 zł mandatu Koronawirus. 12 tys. zł kary za jazdę na rowerze. Prawnik: "Myślałem, że to fejk"Kierowca Audi Q7, który jechał autostradą A4 z prędkością ponad 230 km/h został zatrzymany i ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Rowerzysta, zatrzymany przez policję podczas jazdy po bulwarze w Krakowie otrzymał karę z sanepidu wysokości 12 tys. zł. Prawnikom brakuje słów, aby oddać sens podobnych sytuacji.
archiwum

Demokracja i wolność wedle PiS-u

Demokracja i wolność wedle PiS-u –
archiwum

Nasze dzielne wojsko jedzie walczyć z wirusem...

Nasze dzielne wojsko jedzie walczyć z wirusem... –
archiwum

Więc mówicie, że nie mamy i nie potrzebujemy wprowadzenia stanu nadzwyczajnego?

Więc mówicie, że nie mamy i nie potrzebujemy wprowadzenia stanu nadzwyczajnego? – Mówicie, że wybory korespondencyjne to dobry i bezpieczny pomysł?
archiwum

W Polsce mamy stan wyjątkowy bez stany wyjątkowego.

W Polsce mamy stan wyjątkowy bez stany wyjątkowego. – Stan wyjątkowy ogranicza władzę nie ludzi. Nie mogliby zmienić konstytucji, ordynacji ani rozwiązać sejmu. Za to musieliby przeprowadzić wybory w innym terminie.
archiwum

Gender, wszędzie ten gender....

Gender, wszędzie ten gender.... –

Można?

Można? – Można! Tarcza antykryzysowa. Duchowni zwolnieni ze składekAutopoprawka rządowa do projektu tarczy antykryzysowej umożliwia zwolnienie ze składek duchownych - wskazuje ekspert Pracodawców RP analizujący dokument. Wśród rozwiązań pomocowych tarczy antykryzysowej znalazły się też zapisy obejmujące duchownych.
archiwum

Hantawirus jest roznoszony głównie przez myszy i szczury, a zarazić się nim można przez kontakt z ich wydzielinami.

Hantawirus  jest roznoszony głównie przez myszy i szczury, a zarazić się nim można przez kontakt z ich wydzielinami. – Czyżby Chińczycy znów coś próbowali zjeść? Ich zwyczaje kulinarne wykończą ludzkość.................