Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

agronomista

Z nami od: 16 lutego 2016 o 15:22
Ostatnio: 24 maja 2022 o 23:43
Wiek: 32
Płeć: mężczyzna
Exp: 460
Jest obserwowany przez: 10 osób
  • Demotywatorów na głównej: 79 z 139 (60 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 31768
  • Komentarzy: 9270
  • Punktów za komentarze: 25590
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

I wszystko jasne. Jakby ktoś jeszcze myślał, że PiS chce coś dla nas zrobić dobrego – Do tego byli nawet tacy, którzy uważali, że z nimi można zacząć grzebać w konstytucji
archiwum
FIdesz nie chce nawet pozwolić innym przetransportować broń przez terytorium Węgier. – Węgrom powinno być wstyd, ale jeszcze bardziej PiS-owi, że takich sobie znalazł sojuszników.
archiwum
Wyrazy uznania dla Ukraińców, a udany atak na terytorium Rosji. – Rosja nie jest niezwyciężonym imperium. Można ich pokonać. Czemu świat nie ma na to odwagi?
archiwum
Może dostanę bana, ale ocena przy tym demotywatorze mnie kompletnie zdemotywowała. –
Najkrótsza długość życia, najwyższa śmiertelność, najniższy wskaźnik urodzeń – Tak nam PiS buduje przyszłość. Jednak ludziom się to podoba, bo 500 zł dał, mimo, że te pieniądze są już nic nie warte Naukowcy Instytutu Badań Demograficznych Maxa Plancka przeprowadzili badania, dzięki którym ustalono długość życia w poszczególnych krajach. Polska ma jeden z najgorszych wyników na świecie.
archiwum
"Gdy Cię złapią za pegazusa, to mów, że to nie twój pegazus" – Mateusz Morawiecki.
Mejza miał próbować zastraszyć ludzi, którzy zgodzili się ujawnić przekręty tej ostoi rządu i koalicji. Sam wiceminister zaprzecza i twierdzi, że "żadnych pism przedprocesowych do rodziców nie było" – Dla elektoratu jednak PiS nadal dobry, bo 500 zł dał. Mimo, że samo 500 zł. przez politykę rządu będzie niedługo nic nie warte. Czy nasz naród ma jeszcze przyszłość? Łukasz Mejza pozwie rodziców chorych dzieci?Wiceminister rozsyła pismaDo rodziców nieuleczalnie chorych dzieci, którzy odważyli się ujawnić swoje kontaktyz firmą Łukasza Mejzy, trafiły pisma przed procesowe od obecnego wiceministrasportu - dowiedziała się Wirtualna Polska. - Te rodziny bardzo się boją, zapewnimy impomoc prawną - deklaruje w rozmowie z WP posłanka Lewicy Anita Kucharska-Dziedzic.
archiwum
Może by ktoś tak zakopał jakieś zwierzęce szczątki przed domem Jarosława K.? –
archiwum
Rząd PiS-u (i przystawek) jak zwykle w formie. – Najważniejsze to niszczenie wszystkiego co Polskie.
archiwum
Nie wiem czy wiecie, ale mikrobiota jelitowa jest obecnie uznawana za jeden z organów wydzielniczych. – Wydziela hormony, neuroprzekaźniki, kannabinoidy, czy szereg substancji przeciwzapalnych. Braki w różnorodności bakterii mogą mieć dla nas takie skutki jak uszkodzenie wątroby, albo innego narządu. Brak bakterii uważanych za psychobiotyki może prowadzić nawet do depresji.
archiwum
Łukaszenka twierdzi, że wybory prezydenckie w Polsce były sfałszowane. – Facet doświadczenie w tym ma, więc prawdopodobnie wie co mówi.
archiwum
Kolejny instytut mający pomóc rodzinom – Oczywiście tylko rodzinom wszelkiej maści partyjniaków.
archiwum
Czy was to nie demotywuje? –
Pamiętacie czasy kiedy ludzi oburzało stwierdzenie "Sorry, taki mamy klimat" w sprawie opóźnień pociągów? – Teraz nikogo nie oburza stwierdzenie "ludzie umierają, to jest biologia". Wynaturzenie jakie wywołała ta władza i zobojętnienie społeczeństwa na to co ona wyczynia jest po prostu przerażające. Śmierć ciężarnej kobiety. Suski: ludzie umierają, to jest biologia W szpitalu w Pszczynie zmarła 30-letnia kobieta w ciąży. Jej historia zbulwersowała opinię publiczną. Sprawę skomentował minister aktywów państwowych Marek Suski. - Niestety wciąż czasem przy porodach kobiety umierają - stwierdził. Marek Suski o kryzysie na granicy: w innych krajach strzelają źródło: PAP for. Paweł Supernak
Ile czasu minie aż urzędnicy to zniszczą? –  Ze śmieci zostają wodór i kupa kamieni. Jak inżynier, były bankier i milioner chcą ratować planetę Nawet z najbardziej obrzydliwych śmieci po obróbce zostają gaz, wodór i bazaltowe kamienie - tak działa nowa technologia firmy WTT z Opola. Twórców do działania zmotywowały horrendalnie wysokie rachunki Polaków za gospodarkę śmieciami.
archiwum
Podobno głupota nie boli. – Chociaż można się przekonać, że jednak tak.
archiwum
Czemu zaprzestaliśmy używać rozdzielnych określeń dla ludzi i zwierząt? –
Jeszcze kilka milionów takich deportacji, i może będzie trochę normalniej –
Ty posiadasz skrzynkę pocztową? –  Koronawirus w Polsce. Wybory prezydenckie 2020.Za brak skrzynki na listy grozi karaPakiet wyborczy w ramach głosowania korespondencyjnego ma zostać doręczony nasiedem dni przed wyborami prezydenckimi 2020. W przypadku, jeśli ktoś nie posiadaskrzynki, może zostać ukarany. Grzywna może wynieść nawet 10 tys. zł.1418 Podziel sie 1573103ListyGazetyPE ARDONA RTERDEMOTYWATORY.PLTy posiadasz skrzynkę pocztową?
12 tys. zł kary za jazdę na rowerze. 10 tys. za piwko na ławce, i tyle samo za spacer po parku – To wszystko na podstawie wątpliwie prawnej ustawy, oraz rozporządzeń ministra. Na podstawie indywidualnej oceny sanepidu oraz policjantów, którzy zresztą sami za grilla nad jeziorem Maltańskim dostali raptem 500 zł mandatu Koronawirus. 12 tys. zł kary za jazdę na rowerze. Prawnik: "Myślałem, że to fejk"Kierowca Audi Q7, który jechał autostradą A4 z prędkością ponad 230 km/h został zatrzymany i ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Rowerzysta, zatrzymany przez policję podczas jazdy po bulwarze w Krakowie otrzymał karę z sanepidu wysokości 12 tys. zł. Prawnikom brakuje słów, aby oddać sens podobnych sytuacji.