Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

agronomista

Z nami od: 16 lutego 2016 o 15:22
Ostatnio: 6 sierpnia 2020 o 14:57
Wiek: 30
Płeć: mężczyzna
Exp: 328
Jest obserwowany przez: 12 osób
  • Demotywatorów na głównej: 73 z 151 (78 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 27846
  • Komentarzy: 6443
  • Punktów za komentarze: 16211
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Kolejny cud nad urną.

Kolejny cud nad urną. – Demokracja w Polsce.....
archiwum

Hipokryzja, poziom premier. Lansować się na śmierci ofiar milicji, a wcześniej wysyłać "policje" do pacyfikacji przedsiębiorców.

Hipokryzja, poziom premier. Lansować się na śmierci ofiar milicji, a wcześniej wysyłać "policje" do pacyfikacji przedsiębiorców. –
archiwum

Jeśli wody brakuje bo z powodu nadmiernej melioracji, regulacji rzek i osuszania bagien przekopanymi kanałami, zbyt szybko spływa do morza, to czemu zalecają aby przestać podlewać i oszczędzać w każdym możliwym aspekcie życia?

Jeśli wody brakuje bo z powodu nadmiernej melioracji, regulacji rzek i osuszania bagien przekopanymi kanałami, zbyt szybko spływa do morza, to czemu zalecają aby przestać podlewać i oszczędzać w każdym możliwym aspekcie życia? – Przecież niewykorzystana przez nas woda i tak spłynie wybetonowanymi rzekami prosto do Bałtyku, jeszcze przy okazji wywołując zakwit sinic. To w ogóle nie ma sensu. Rzeki się powinno zastawiać, a wodę z nich lać na wszystko co się da. By zwiększała żyzność pół, łąk, lasów, parków i ogólnie całego kraju.

Ty posiadasz skrzynkę pocztową?

Ty posiadasz skrzynkę pocztową? –  Koronawirus w Polsce. Wybory prezydenckie 2020.Za brak skrzynki na listy grozi karaPakiet wyborczy w ramach głosowania korespondencyjnego ma zostać doręczony nasiedem dni przed wyborami prezydenckimi 2020. W przypadku, jeśli ktoś nie posiadaskrzynki, może zostać ukarany. Grzywna może wynieść nawet 10 tys. zł.1418 Podziel sie 1573103ListyGazetyPE ARDONA RTERDEMOTYWATORY.PLTy posiadasz skrzynkę pocztową?
archiwum

Quo vadis Polsko?

Quo vadis Polsko? – quo vadis?

12 tys. zł kary za jazdę na rowerze. 10 tys. za piwko na ławce, i tyle samo za spacer po parku

12 tys. zł kary za jazdę na rowerze. 10 tys. za piwko na ławce, i tyle samo za spacer po parku – To wszystko na podstawie wątpliwie prawnej ustawy, oraz rozporządzeń ministra. Na podstawie indywidualnej oceny sanepidu oraz policjantów, którzy zresztą sami za grilla nad jeziorem Maltańskim dostali raptem 500 zł mandatu Koronawirus. 12 tys. zł kary za jazdę na rowerze. Prawnik: "Myślałem, że to fejk"Kierowca Audi Q7, który jechał autostradą A4 z prędkością ponad 230 km/h został zatrzymany i ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Rowerzysta, zatrzymany przez policję podczas jazdy po bulwarze w Krakowie otrzymał karę z sanepidu wysokości 12 tys. zł. Prawnikom brakuje słów, aby oddać sens podobnych sytuacji.
archiwum

Demokracja i wolność wedle PiS-u

Demokracja i wolność wedle PiS-u –
archiwum

Nasze dzielne wojsko jedzie walczyć z wirusem...

Nasze dzielne wojsko jedzie walczyć z wirusem... –
archiwum

Więc mówicie, że nie mamy i nie potrzebujemy wprowadzenia stanu nadzwyczajnego?

Więc mówicie, że nie mamy i nie potrzebujemy wprowadzenia stanu nadzwyczajnego? – Mówicie, że wybory korespondencyjne to dobry i bezpieczny pomysł?
archiwum

W Polsce mamy stan wyjątkowy bez stany wyjątkowego.

W Polsce mamy stan wyjątkowy bez stany wyjątkowego. – Stan wyjątkowy ogranicza władzę nie ludzi. Nie mogliby zmienić konstytucji, ordynacji ani rozwiązać sejmu. Za to musieliby przeprowadzić wybory w innym terminie.
archiwum

Gender, wszędzie ten gender....

Gender, wszędzie ten gender.... –

Można?

Można? – Można! Tarcza antykryzysowa. Duchowni zwolnieni ze składekAutopoprawka rządowa do projektu tarczy antykryzysowej umożliwia zwolnienie ze składek duchownych - wskazuje ekspert Pracodawców RP analizujący dokument. Wśród rozwiązań pomocowych tarczy antykryzysowej znalazły się też zapisy obejmujące duchownych.
archiwum

Hantawirus jest roznoszony głównie przez myszy i szczury, a zarazić się nim można przez kontakt z ich wydzielinami.

Hantawirus  jest roznoszony głównie przez myszy i szczury, a zarazić się nim można przez kontakt z ich wydzielinami. – Czyżby Chińczycy znów coś próbowali zjeść? Ich zwyczaje kulinarne wykończą ludzkość.................

Rada miasta w Szczecinie wbrew woli mieszkańców przekazała kościołowi działkę pod budowę świątyni

Rada miasta w Szczecinie wbrew woli mieszkańców przekazała kościołowi działkę pod budowę świątyni – Kościół zapłaci za wydzierżawienie 0,3 proc. wartości działki.330 zł miesięcznie za teren o powierzchni prawie 6 tys. metrów kwadratowych. Zdenerwowani mieszkańcy osiedla rozważają demonstracje i blokadę budowy Szczecin. Chcieli parku, dostaną kościół.Decyzja radnych PiSMieszkańcy osiedla Nad Rudzianką w Szczecinie sąwściekli. Wbrew ich prośbom i apelom rada miastazdecydowała o bezprzetargowym wydzierżawieniuKościołowi katolickiemu działki u zbiegu ulic Gwarnej iRomantycznej. Powstanie tam kościół, mimo że wpromieniu kilku kilometrów znajduje się już pięć świątyń.

Morawiecki i nowe podatki Dla nas zaskakujące to nie jest. Niestety

Dla nas zaskakujące to nie jest. Niestety –  Trzy nowe podatki. Morawieckizaskoczył unijnych przywódców
archiwum

Związkowcy zablokowali eksport polskiego węgla.

Związkowcy zablokowali eksport polskiego węgla. – Brawo panowie, brawo.

W obliczu nadchodzącej kampanii wyborczej, rządzący znowu przypomnieli sobie o kierunku wschodnim

W obliczu nadchodzącej kampanii wyborczej, rządzący znowu przypomnieli sobie o kierunku wschodnim – Historia się powtarza. Niestety Premier Morawiecki chce lecieć 10 kwietnia doSmoleńska. Prezydent Duda i prezes Kaczyńskirównież

Morawiecki komentuje wyroki sądu i propaguje partyjną reformę

Morawiecki komentuje wyroki sądui propaguje partyjną reformę – Tymczasem sędzia, który obniżył wyrok za gwałt i zabójstwo trzylatka, to "ziobrowy" sędzia już zreformowany. Zaś w sprawie kradzieży cukierka, to sąd orzekł najniższą możliwą karę przewidzianą przez kodeks wykroczeń. Ustanowiony przez ludzi z partii pana premiera bądź jego poprzedników Mateusz Morawiecki o reformie sądownictwa. Podałgłośne przykłady z ostatnich dniPremier przytoczył sprawę Steve'a V., któremu sąd obniżył wyrok za zabójstwo izgwałcenie trzylatka. Mateusz Morawiecki wspomniał też o decyzji ws. emeryta,który ukradł cukierka za 40 groszy. "Czy takie wyroki są sprawiedliwe?" - pyta szefrządu.
Źródło: ttps://wiadomosci.wp.pl/mateusz-morawiecki-o-reformie-sadownictwa-podal-glosne-przyklady-z-ostatnich-dni-6476068132345985a
archiwum

Premier Morawiecki nawołuje do powrotu z emigracji.

Premier Morawiecki nawołuje do powrotu z emigracji. – Tylko po co? By robić na PiS-owskie fanaberie? Nadmiernie rozdmuchane rozdawnictwo, i dofinansowanie machiny propagandowej zwanej telewizją publiczną?
archiwum

Po co nam w ogóle ochrona danych osobowych?

Po co nam w ogóle ochrona danych osobowych? –