Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

agronomista

Z nami od: 16 lutego 2016 o 15:22
Ostatnio: 18 stycznia 2020 o 6:59
Wiek: 29
Płeć: mężczyzna
Exp: 295
Jest obserwowany przez: 11 osób
  • Demotywatorów na głównej: 66 z 131 (64 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 25831
  • Komentarzy: 5800
  • Punktów za komentarze: 14478
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Taa.......

Taa....... – Prawdziwe wcielenie Boga na ziemi.
archiwum – powód

Kiedy propaganda wejdzie za mocno.

Kiedy propaganda wejdzie za mocno. –

Australia, kilka tygodni po przejściu ognia na tym obszarze

Australia, kilka tygodni poprzejściu ognia na tym obszarze –
archiwum – powód

Ci źli sędziowie z powiązaniami PRL-owskimi.

Ci źli sędziowie z powiązaniami PRL-owskimi. – Wzięlibyście przykład z sędziów TK, takiego Piotrowicza czy samej pani prezes Przyłębskiej.
archiwum

Jakaś taka prostolinijna ta pogoda.

Jakaś taka prostolinijna ta pogoda. –
archiwum

11 listopada 1620 roku purytańscy w osadnicy Ameryce, podpisali umowę ustalającą działanie kolonii.

11 listopada 1620 roku purytańscy w osadnicy Ameryce, podpisali umowę ustalającą działanie kolonii. – Wedle zawartej umowy osadnicy planowali prowadzić religijne życie, dzielić się wszystkim uczciwie, niezależnie od osobistych nakładów i wysiłku, oraz zakładali, że w ich kolonii (nazwanej Plymouth) nie będzie prywatnej własności, a wszystko co zostanie wytworzone automatycznie stanie się własnością wspólną. Wedle relacji kronikarzy zasady owe doprowadziły do nieposzanowania wspólnej własności i spadku efektywności pracy, a co za tym idzie, głodu. Szczególnie dotkliwa zima 1622/23 doprowadziła do podjęcia decyzji o zmianie zasad współżycia i wprowadzenia własności prywatnej.
archiwum

PiS-owska logika. Kopić chyba najdroższe samoloty aby sobie na nich polatać, a pozyskanie technologii olać, bo to przecież niepotrzebna bzdura.

PiS-owska logika. Kopić chyba najdroższe samoloty aby sobie na nich polatać, a pozyskanie technologii olać, bo to przecież niepotrzebna bzdura. –
archiwum

Czy tego chcesz czy nie, i ty drogi podatniku musisz finansować prymitywną propagandę partyjną.

Czy tego chcesz czy nie, i ty drogi podatniku musisz finansować prymitywną propagandę partyjną. –
archiwum

W przypadku konfliktu na szczycie możemy przynajmniej zobaczyć jaka skala nepotyzmu i koligacji w polskim państwie.

W przypadku konfliktu na szczycie możemy przynajmniej zobaczyć jaka skala nepotyzmu i koligacji w polskim państwie. –

Tak oto rzeczywistość wyprzedziła satyrę

Tak oto rzeczywistość wyprzedziła satyrę –  Imieniny "pani Basi" na Nowogrodzkiej. Przyjechalim.in. Tomasz Sakiewicz i Beata KempaPolitycy i dyrektorzy zjechali się do siedziby PiS przy ul. Nowogrodzkiej. Tym razemcelem ich podróży nie była narada. Chcieli złożyć życzenia Barbarze Skrzypek.PiS. Politycy przyjechali, by złożyć życzenia jednej z najbardziej zaufanych osób prezesa PiS (East News/Super Express, Fot: Marcin Wziontek)

"Budowa polskiego państwa dobrobytu"

"Budowa polskiego państwa dobrobytu" – Dla mnie brzmi to niepokojąco podobnie dopropagandowych hasełek z epoki PRL-u Mateusz Morawiecki trzyma kciuki za Andrzeja Dudę. I ujawnia plan na najbliższe lata- To jest prezydent, który nigdy nie zapomniał o wyborcach, miał czas dla każdej grupy społecznej - stwierdza w najnowszym wywiadzie premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu zapewnił, że w najbliższej kadencji rząd Zjednoczonej Prawicy skupi się na budowie "polskiego państwa dobrobytu".
archiwum

Jeszcze zabrać do prokuratury samego Macierewicza, i może chociaż może w minimalnym stopniu powróci normalność na szczytach władzy.

Jeszcze zabrać do prokuratury samego Macierewicza, i może chociaż może w minimalnym stopniu powróci normalność na szczytach władzy. –
archiwum – powód

Greta Thunberg i jej rówieśnicy pracujący w kopalni złota na Dominion Creek

Greta Thunberg i jej rówieśnicy pracujący w kopalni złota na Dominion Creek – Złośliwi zaś mówią, że jej pokolenie nie potrafi nawet uruchomić kosiarki do trawy.
archiwum

Sojusz sierpa i młota w polskim parlamencie.

Sojusz sierpa i młota w polskim parlamencie. – PIS wycofuje projekt dla którego nie ma większości w swej koalicji, a za chwilę lewica zgłasza prawie identyczny.
archiwum

Przeciętny widz TVP zejdzie na zawał.

Przeciętny widz TVP zejdzie na zawał. –

Pomyśleć, że są kraje gdzie mają jeszcze głupsze pomysły niż u nas

Pomyśleć, że są kraje gdzie mają jeszcze głupsze pomysły niż u nas –

Amerykańscy dowódcy są załamani decyzją prezydenta Trumpa Armia USA zbombardowała właśnie swoje dawne centrum dowodzenia w walkach z ISIS, żeby nie przejęli jej Turcy, tymczasem na południu armia syryjska ze wsparciem Rosjan zajmuje kolejne opuszczane przez nich bazy.

Armia USA zbombardowała właśnie swoje dawne centrum dowodzenia w walkach z ISIS, żeby nie przejęli jej Turcy, tymczasem na południu armia syryjska ze wsparciem Rosjan zajmuje kolejne opuszczane przez nich bazy. –
archiwum – powód

Łacińskie słowo "paganus" znaczy wieśniak, a "pagus" znaczy wieś

Łacińskie słowo "paganus" znaczy wieśniak, a "pagus" znaczy wieś – Arcybiskup Jędraszewski chyba trochę przesadził, aby rolników i innych mieszkańców wsi oskarżać o pedalstwo.
archiwum

Jest cisza wyborcza, więc można tylko wspomnieć.

Jest cisza wyborcza, więc można tylko wspomnieć. – Idźcie na wybory, głosujcie mądrze, oraz unikajcie wyboru populistów i socjalistów. ;)
archiwum

Nietykalne państwo w państwie.

Nietykalne państwo w państwie. – Jak długo jeszcze będziemy na to pozwalać?