Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ababoli

Z nami od: 12 września 2018 o 14:42
Ostatnio: 4 października 2021 o 20:26
Exp: 2
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 33 (32 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 978
  • Komentarzy: 263
  • Punktów za komentarze: -245
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Przemysław Pechapebebaj – To jemu zawdzięczamy większość for internetowych z lat 2000-2010
Źródło: wywiad z przemem z serwisu youtube
archiwum – powód
Peleryna Niewidka – wersja polska
archiwum
Przerażające – Dzieci w afgańskim przedszkolu poproszono o narysowanie czego najbardziej się boją po opuszczeniu kraju przez amerykańskie wojska. Oto ich rysunki.
Źródło: afgannews24
archiwum – powód
Beczkoploter – Czyli najważniejsza część każdego statku kosmicznego, został wynaleziony przez Polaka pracującego dla NASA.Bez niego moglibyśmy zapomnieć o podboju kosmosu!
archiwum
Szczęśliwego Nowego Roku! – Na pewno nie życzyłby wam Kaczor, bo jemu zależy tylko na dzieleniu Polaków, a nie na czyimkolwiek szczęściu.
Źródło: samo życie niestety ech :--((
archiwum
Tak wygląda jednoosobowa cela w więzieniu w Norwegii – Kto uważa że to jest przesada żeby więźniowie żyli w lepszych warunkach niż niejeden obywatel? Więźniowie powinni ciężko pracować na swoje utrzymanie a takie standardy na pewno nie odstraszają potencjalnych osadzonych!
archiwum
Korwinista – Śmiejesz się z niego ale on, mimo młodego wieku, często lepiej rozumie politykę niż niejeden dorosły
Źródło: bolesna prawda dla niektórych :)
archiwum – powód
Sprawiedliwość po PiSowskiemu – Ucz się przez 12 lat, pójdź na ciężkie studia, po 5 latach idź do pracy za 4 tys. miesięcznie z czego połowę zabiera państwo.Tymczasem NIERÓB spod znaku 500+ zrobi 2000 dzieci i dostaje MILION złotych MIESIĘCZNIE z TWOICH PIENIĘDZY za siedzenie na dupie, a do tego dochodzą jeszcze zasiłek dla bezrobotnych i mieszkanie socjalne!
Źródło: samo życie niesetety....
archiwum – powód
Zanim znowu wypełnisz się jadem na jego widok – Pomyśl ile rodzin przeżyło w tym roku wspaniałe święta dzięki takim programom jak 500+, "jarkowe", zerowy pit dla młodych czy dobry start. Można go nie lubić ale dla wielu bez niego nie byłoby tej magii świąt...
Źródło: życie
archiwum
"Kiedyś to nic nie było a wszystko było – teraz wszystko jest a nic nie ma" - Arnold Boczek
Źródło: do tego kaczor jest.... :(
archiwum – powód
Absurd polskiego prawa o którym mało się mówi – W Polsce jeśli kupisz jakiś towar i nie będzie on działał jak należy, musisz go zareklamować. Czy tylko ja uważam że za reklamę produktu powinna płacić firma która go robi? Jak coś nie działa to powinno się to innym odradzać a nie dodatkowo reklamować i to jeszcze za pieniądze osoby poszkodowanej...
Źródło: nasze piękne polskie prawo
archiwum
Historia z życia wzięta! – Najnowszy film "Boże Ciało" Jana Komasy jest inspirowany prawdziwą historią.W czerwcu 2011 r. w parafii św. A. Baboli we wsi Budziska pojawił się osiemnastolatek, który podał się za księdza na urlopie i zaoferował swoją pomoc. Przez dwa miesiące pozostawał na plebani i odprawiał msze, które porywały tłumy. Gdy mistyfikacja wyszła na jaw dostał on 300 zł grzywny oraz został dożywotnio wykluczony z uczestnictwa w życiu Kościoła.
archiwum
Pamiętaj POlaku – O tym co w życiu najważniejsze
archiwum – powód
Untitled Goose Game – W tej grze głównym bohaterem jest gęś, której życiowym celem jest uprzykrzanie życia jak największej liczbie ludzi.W Polsce zamiast gęsi mamy kaczkę...
archiwum
Czy tylko ja tak mam – że w epoce bezglutenowych parówek i sojowych kotletów wolę po prostu zjeść dobrą polską kiełbasę?
archiwum – powód
Czy ty też – masz dzisiaj taki dzień, że szkoda strzępić ryja?
Źródło: samo życie :(
archiwum
Najmniej szanowane zawody w Polsce – Oto lista najmniej szanowanych zawodów w 2019 roku. W nawiasie procent ankietowanych szanujących zawód
archiwum
"Uważam to za rzecz bardzo pożyteczną zastanowić się od czasu do czasu, co bym zrobił, gdybym był wrogiem Polski, gdyby odbudowanie Polski było mi niedogodne i gdyby mi chodziło o jej zniszczenie" – "Otóż przede wszystkim używałbym wszelkich wysiłków i nie żałował bym żadnych ofiar na to, ażeby nie dopuścić do zapanowania w tym kraju zdrowego rozsądku, ażeby postępowaniem Polaków nie zaczęła kierować trzeźwa ocena stosunków i położenia ich państwa. Tworzyłbym masę demotywatorów z moim ryjem i wymyślonymi tekstami, których nigdy nie powiedziałem. Ilekroć bym zauważył, że Polacy zaczynają widzieć jasno swe położenie i wchodzić na drogę naprawy stosunków i do wzmocnienia państwa, natychmiast bym robił wszystko, żeby udostępnili na facebooku kolejny durny cytat z piłsudskim czy innym idolem nacjoli, w którym by rodząca się myśl zdrowa utonęła."Roman Dmowski
archiwum – powód
Dobre te faktury – Takie nie za płacone
archiwum
Ababoli – Najbardziej znieznawidzony użytkownik demotywatorów i sól w oku moderatora, admina i bandy kaczora, Ababoli to NAJWIĘKSZE zagrożenie dla WSZELKICH WŁADZ! Wystarczy nie archiwizować jego demotywatorów, a zobaczycie co sie stanie.