Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wolfi1485

Z nami od: 6 marca 2012 o 23:02
Ostatnio: 22 kwietnia 2019 o 19:38
Wiek: 34
Płeć: mężczyzna
Exp: 157
O sobie:

Zbyt lewacki dla prawaków, a dla lewaków - zbyt prawacki.

Lubię każdą muzykę, pod warunkiem że chodzi o hard rock, heavy metal albo lżejszy, melodyjny punk.

Nie lubię techno, depeszów, disco polo i innych takich wieśniackich twórczości.

Jest obserwowany przez: 8 osób
  • Demotywatorów na głównej: 50 z 155 (103 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 22305
  • Komentarzy: 1970
  • Punktów za komentarze: 5827
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Kiedy już pójdziecie do Kościoła ze święconką - pamiętajcie o jednej rzeczy:

Kiedy już pójdziecie do Kościoła ze święconką - pamiętajcie o jednej rzeczy: – Aby się nie żegnać automatycznie, kiedy tego nie potrzeba. Ksiądz mówi: "Pobłogosław tą kiełbasę...  Pobłogosław to pieczywo... Pobłogosław  te jajka..." - ludzie - i po co wtedy się żegnacie?! Nie jesteście ani pieczywem, ani kiełbasą, ani jajkiem. W przeszłości na lekcje religii uczęszczałem, i zarówno księża, jak i katecheci o tym samym mówili - nie żegnać się w tej sytuacji, bo to jest błąd!
poczekalnia

Drogi rowerzysto, popatrz dokładnie na ten znak!

Drogi rowerzysto, popatrz dokładnie na ten znak! – Co widzisz? Rower i ludzi. Co to znaczy? Że na równych prawach razem korzystamy z tej ścieżki. Zobowiązuje Cię to do zachowania ostrożności, i dostosowania prędkości do pieszych na ścieżce.
poczekalnia

Paradoks Jurka Owsiaka

Paradoks Jurka Owsiaka – Nienawidzony przez wielu księży, a bardziej święty od nich. Podobno przez niektórych ludzi nazywany nawet współczesnym apostołem. Pomógł wielu ludziom, stawiając przy tym w złym świetle całą masę bogaczy, którzy nigdy nie pomogli.
archiwum – powód

Tak, wiem że Bóg dał ludziom wolną wolę...

Tak, wiem że Bóg dał ludziom wolną wolę... – ...Ale macie się mnie słuchać!!!
archiwum

Ludzie najszlachetniejsi zwykle są najbardziej opluwani.

Ludzie najszlachetniejsi zwykle są najbardziej opluwani. –
Źródło: By New Media Days / Peter Erichsen, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?cur…
archiwum

Ponad 40 lat temu zawiązał się komitet, który rzekomo miał chronić robotników.

Ponad 40 lat temu zawiązał się komitet, który rzekomo miał chronić robotników. – Można powiedzieć, że od tamtych czasów robotnicy są chronieni do dziś: przed godnymi zarobkami, przed umowami o pracę na stałe i przed szanowaniem ich praw. Dziękujemy!

Zamienię! Wieczny raj po śmierci, który nigdy się nie skończy, oddam za 30 lat raju na Ziemi! Dopłacę!

Zamienię! Wieczny raj po śmierci, który nigdy się nie skończy, oddam za 30 lat raju na Ziemi! Dopłacę! – Ktoś chętny na transakcję?
archiwum

No ale daj Pani więcej tych naklejek, ja mam chorą córkę!

No ale daj Pani więcej tych naklejek, ja mam chorą córkę! – No to wyjątkowo nieodpowiedzialna matka z Pani! Córka może teraz potrzebować matczynej opieki, a Pani się tutaj wykłóca o głupie naklejki?!?
archiwum

Jak czytać ogłoszenia o pracę? Praktyczny poradnik.

Jak czytać ogłoszenia o pracę? Praktyczny poradnik. – 1. "Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony, od pierwszego dnia!"  Czytaj: Nikt myślący nie chce się związać z naszą ch**ową firmą na dłużej. Może Ty będziesz na tyle głupi?2. "Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie!" Czytaj: Panie, i o co te pretensje? Dajemy aż o 50zł brutto więcej niż wynosi płaca minimalna!3. "Zatrudnimy osobę samodzielną, zmotywowaną i dynamiczną!"Czytaj: Mamy poświęcać aż kilka godzin na przeszkolenie Cię? Domyślaj się sam!  I nie ważne jak szybko będziesz pracował, dla nas zawsze będzie za wolno...4. "Owocowy dzień raz w tygodniu!"Czytaj: Zdzisiek, pamiętasz o której pod Biedą wyrzucają te podgniłe owoce? Weź dla naszych pracowników...5. "Konkursy sprzedażowe dla naszych pracowników!"Czytaj: Kto nie wyrobi planu, wylatuje natychmiast!6. "3 lata doświadczenia, 2 języki obce - warunki konieczne!"Czytaj: Spokojna głowa dyrektorze, nikt się nie okaże lepszy od twojego synalka, a nawet jeśli, to "Nasz wybór padnie na innego kandydata..."
archiwum

Wyobraź sobie, że budzisz się pewnego dnia i włączasz wiadomości.

Wyobraź sobie, że budzisz się pewnego dnia i włączasz wiadomości. – Wszystkie media podają, że wolny rynek na całym świecie przestał istnieć. Jaka jest twoja reakcja?
archiwum – powód

Śmiać mi się chce, jak pomyślę o tych wszystkich domorosłych prawakach po gimnazjum. Jeszcze gorzej, jeśli są prawakami zarabiającymi 2k na umowie śmieciowej.

Śmiać mi się chce, jak pomyślę o tych wszystkich domorosłych prawakach po gimnazjum. Jeszcze gorzej, jeśli są prawakami zarabiającymi 2k na umowie śmieciowej. – Wyobraźcie sobie frajera pracującego za 2k na magazynie czy taśmie produkcyjnej, a przy tym wielkiego prawaka-wolnorynkowca. Biedak naiwnie liczy na "niewidzialną rękę rynku", która go podciągnie na pozycję jego szefa. Ciągle wierzy, że jeszcze rok albo dwa, i zamiast umowy o dzieło dostanie etat. Że zamiast 2k będzie zarabiał 12k. Liczy, że zamiast być gnojonym i popędzanym to on będzie gnoił, popędzał i stał nad wszystkimi z zegarkiem w ręku wyliczając im normy.Otóż nie będzie.

Złe uczynki czasami wracają do ich sprawcy.

Złe uczynki czasami wracają do ich sprawcy. – Przypomniała mi się pewna historia, opowiedziana przez starszą ode mnie kobietę. W jej rodzinie zmarł ktoś bogaty, zostawiając spory spadek. Nie pozostawił jednak testamentu. Zebrała się bliższa i dalsza rodzina do podziału tego majątku.W każdej rodzinie jest jednak czarna owca. W tym przypadku jej rola przypadła małżeństwu w średnim wieku. Oboje bogaci, na wysokich stanowiskach. Jako że bogaci są bardzo roszczeniowi, od początku wymuszali, aby to im przyznać cały spadek. Byli jednak z tej dalszej rodziny. Ogólnie nie należało się im.Nie pamiętam szczegółów postępowania sądowego, ale dopięli swego. Wygrali rozprawę biorąc wszystko dla siebie. Byli tacy zadowoleni że dopięli swego, że wygrali, że potoczyło się tak jak sobie zażyczyli. Bo oni byli z tych, co to zawsze i bezwzględnie układa się po ich myśli.Kilka dni później obydwoje zginęli w wypadku samochodowym. Czołowe zderzenie z ciężarówką, nie mieli żadnych szans. Warto było tak garnąć do siebie? Był drugi podział majątku.

Jestem rekruterką, pracuję dla jednej z wielkich sieci handlowych.

Jestem rekruterką, pracuję dla jednej z wielkich sieci handlowych. – Co za przegrywów miałam dzisiaj na rozmowach kwalifikacyjnych! Jeden chce pracę, bo nie ma środków do życia. Drugiego zwolnili w wyniku restrukturyzacji firmy i nie ma za co zapłacić raty kredytu. Trzeci po studiach, kretyn się uczył zamiast znajomości rozbudowywać.I wszyscy frajerzy są na mojej łasce i niełasce! I pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu korzystałam z wychodka na podwórku... Nauczyciele mi mówili, że nic w życiu nie osiągnę. Ledwo przechodziłam z klasy do klasy, i zawsze zaznaczali, żebym się nie przyznawała kto mnie uczył!A teraz jestem kimś! Dostałam stanowisko, wystarczyło kilka razy sprawić przyjemność dyrektorowi. I to ja jestem bardziej szanowana przez społeczeństwo, a nie te przegrywy z maturą i studiami! Tak się osiąga sukces!
archiwum

Czytałem ostatnio jakiś artykuł o nauczycielce, która się żaliła, że po 30 latach pracy nie ma nawet 3000 złotych na rękę

Czytałem ostatnio jakiś artykuł o nauczycielce, która się żaliła, że po 30 latach pracy nie ma nawet 3000 złotych na rękę – Że co?!? W pierwszej chwili pomyślałem "mam zwidy". Po przyjrzeniu się bliżej okazało się, że jednak nie, że naprawdę tak mówi.Cóż... jedyny zawód z wakacjami, feriami, mnóstwem przerw świątecznych. Nie wiem czy w sumie przepracowują chociaż połowę roku. Na wycieczki z uczniami często jeżdżą za darmo, bo szkoła dofinansowuje. I tylko krzyczą, jak im źle. Żeby chociaż dobrze uczyli, zaszczepiali w uczniach pasję, byli nauczycielami z powołania... ale nie. Po 3 razy będziemy klepać budowę pantofelka, bo "jest w programie".A skoro im tak źle, to dlaczego żaden, dosłownie - żaden nie porzucił swojej pracy, i nie poszedł do call center, supermarketu czy na magazyn? Ano tak - tam o połowę mniej płacą, i nie ma tylu przywilejów.Niejeden przedstawiciel wcześniej wymienionych zawodów by się z nimi zamienił z pocałowaniem w rękę. Wielu wykształconych ludzi chciałoby zostać nauczycielami, a nie może. Bo brak znajomości, układy, nie są "swoi" i nie mogą wejść w te zamknięte, ustawione kręgi
archiwum

Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy – Podstawowy element makijażu każdej głupiej zdziry
archiwum

"Przypływ podnosi wszystkie łodzie" to największe kłamstwo złodziejskiego kapitalizmu. Dlaczego?

"Przypływ podnosi wszystkie łodzie" to największe kłamstwo złodziejskiego kapitalizmu. Dlaczego? – Jeśli ktoś bardzo bogaty, np. właściciel wielkiej firmy zyskuje coraz więcej pieniędzy, nie wydaje ich, bo nawet swoje potrzeby ma do pewnego stopnia ograniczone. Te pieniądze tylko leżą na jego koncie, nieinwestowane.Jeśli zyskuje ktoś mniej zamożny - najpierw spłaca swoje zobowiązania finansowe, przez co spada ogólny poziom zadłużenia. Potem zakupuje coraz więcej dóbr powszechnego użytku: żywności, środków czystości, a następnie bardziej luksusowych dóbr. Powiększa się ilość pieniądza w obiegu, popyt na różne produkty i usługi, a w efekcie rośnie produkcja.Podsumowując - to nie wzrost majątku najbogatszych przyczynia się do ogólnego dobrobytu. Dobrobyt społeczny rośnie dzięki wzbogaceniu się najmniej zamożnych, bo na tym wszyscy korzystają.Chyba zepsułem domorosłym prawakom humor. Właśnie wytrąciłem im z ręki wszystkie argumenty przeciwko obniżaniu czy likwidacji płacy minimalnej. A najzagorzalsi zwolennicy "Przypływu podnoszącego wszystkie łodzie" nie mogą obronić swojej tezy.
archiwum

Od 1 kwietnia Poczta Polska podnosi opłaty za ceny przesyłek, w przypadku niektórych nawet o 100%

Od 1 kwietnia Poczta Polska podnosi opłaty za ceny przesyłek, w przypadku niektórych nawet o 100% – To chyba ostatni moment aby poszaleć we wszelkich zakupach wysyłkowych
archiwum

Pan i władca pracodawca wymaga "Angielski CV", za to nie potrzebuje "Doświadczenie w pracy"

Pan i władca pracodawca wymaga "Angielski CV", za to nie potrzebuje "Doświadczenie w pracy" – Jestem osobą po studiach i mogę pracować na pełny etat, ale co to jest: "to jest zawarcia umowy o pracę?" To chyba coś z pakietu socjalnego?PS. Wyższe wykształcenie mam, ale co to jest za rodzaj wykształcenia "bez"? Rozumiem że nie mając wyższego mogę przynieść takie ciastko i jestem przyjęty?
Źródło: fragment ogłoszenia z pracuj.pl

Nasza przychodnia jest tak wspaniała, że ludzie stają w kolejce już o 4 rano!

Nasza przychodnia jest tak wspaniała,że ludzie stają w kolejce już o 4 rano! – Tylko po to, aby się leczyć właśnie u nas!

Przywrócenie obowiązkowej służby wojskowej?

Przywrócenie obowiązkowej służby wojskowej? – Zauważam tutaj pewną hipokryzję. Dzisiaj najgłośniej przywrócenia domagają się ci, którzy nigdy jej nie odbyli. Mam tutaj na myśli między innymi paru znajomych, którzy co roku/co semestr zaczynali nowy kierunek studiów/szkoły policealnej, żeby tylko odsunąć w czasie zasilenie szeregów armii. A teraz, gdy po wielu latach im się upiekło - cwaniakują