Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wolfi1485

Z nami od: 6 marca 2012 o 23:02
Ostatnio: 29 listopada 2020 o 0:33
Wiek: 35
Płeć: mężczyzna
Exp: 288
O sobie:

Nie wierz we wszystko, co zobaczysz na obrazkach z czarnym tłem.

Bądźmy zjednoczeni, nie skłóceni!!!

Jest obserwowany przez: 13 osób
  • Demotywatorów na głównej: 121 z 358 (234 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 54984
  • Komentarzy: 3027
  • Punktów za komentarze: 7226
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Potrafię zajrzeć w przyszłość, przepowiem wam ramówkę telewizyjną na najbliższe Boże Narodzenie

Potrafię zajrzeć w przyszłość, przepowiem wam ramówkę telewizyjną na najbliższe Boże Narodzenie – W wigilijny wieczór, prawdopodobnie między 18:00 a 20:00 Możemy spodziewać się filmu "Kevin sam w domu" na Polsacie. W TVP1 najprawdopodobniej zobaczymy jakiś biblijny film dotyczący Jezusa.W pierwszy dzień świąt czeka nas odrobina rozrywki na TVNie, gdyż stacja wyemituje komedię "Listy do M." Nie mam tylko jasnej wizji, którą część puszczą. choć przeczucie podpowiada mi, że trzecią. Dla najmłodszych widzów spodziewajmy się filmu z rodzaju fantasy, w którym główny bohater będzie ratował święta zawłaszczone przez złego czarodzieja.Ponadto zobaczymy kilka komedii amerykańskich dotyczących Świętego Mikołaja, a także w drugi dzień świąt coś z trylogii sienkiewiczowskiej, prawdopodobnie "Potop", ale też nie mam całkiem jasnej wizji co do tego... bo może to jednak będzie "Pan Wołodyjowski"?Jak się wam podoba moja przepowiednia?
poczekalnia

Typowy polski szef-idiota:

Typowy polski szef-idiota: – Jak ja mam dość tych leniwych, roszczeniowych, lewackich pracowników! Pensji na czas i godnej zapłaty im się zachciewa! A jak im ustąpię, to co? Zaraz będą chcieli pracować bez nadgodzin, na umowach o pracę, z przestrzeganiem zasad kodeksu pracy... i co jeszcze? Może zaczną się domagać szacunku dla swojej pracy?!?

- Wiesz co? Śniła mi się dzisiaj wielka d**a i obawiam się, że to może być sen proroczy

- Wiesz co? Śniła mi się dzisiaj wielka d**a i obawiam się, że to może być sen proroczy – - A dlaczego tak myślisz?- Bo tata powiedział, że pod choinkę g***o dostanę
poczekalnia

Paradoks każdego działacza "prolife"

Paradoks każdego działacza "prolife" – Chce innym siłą narzucać rodzenie upośledzonych lub martwych dzieci, natomiast kiedy problem dotyczy jego / jej osobiście - natychmiast bez wahania usuwa taką ciążę, lub organizuje pomoc w usunięciu dla swojej partnerki.Dlaczego całemu społeczeństwu ma być narzucona idea realnie popierana nawet nie przez %, a jakiś promil społeczeństwa?!?

- Eh, żebyś ty stary wiedział, jaką ja mam wredną żonę... O byle sprawę potrafi mi zrobić awanturę na cały wieczór!

- Eh, żebyś ty stary wiedział, jaką ja mam wredną żonę... O byle sprawę potrafi mi zrobić awanturę na cały wieczór! – - Masz prawdziwego anioła, nie kobietę! Moja żona do zrobienia awantury nawet sprawy nie potrzebuje...
archiwum – powód

Przypomniał mi się kawał, opowiedziany wiele lat temu przez wujka: - Kto to jest prawicowiec?

Przypomniał mi się kawał, opowiedziany wiele lat temu przez wujka:- Kto to jest prawicowiec? – - To człowiek, który kilka razy w tygodniu zapie*dala w podskokach do kościoła, a raz w miesiącu idzie do księdza, i pluje mu do ucha.
archiwum

Jeśli ksiądz zapewnia, że nie jest za partią rządzącą, to nie jest!*

Jeśli ksiądz zapewnia, że nie jest za partią rządzącą, to nie jest!* – *Może być za jej prezesem, a nie za całą partią.
archiwum

Życie ziemskie może zapewnić nam wiele przyjemności

Życie ziemskie może zapewnić nam wiele przyjemności – Czy naprawdę chcesz z nich zrezygnować na rzecz klepania pacierzy z różańcem w ręce, comiesięcznego meldowania księdzu o wszystkich swoich uczynkach i wstrzemięźliwości seksualnej?
archiwum

A gdyby tak każdy, kto chce głosować w wyborach musiał OBOWIĄZKOWO rozwiązać taki test?

A gdyby tak każdy, kto chce głosować w wyborach musiał OBOWIĄZKOWO rozwiązać taki test? – 10 prostych pytań z różnych dziedzin, z przewagą historycznych i z zakresu wiedzy ogólnej. 6 odpowiedzi pozytywnych daje prawo głosu, 5 i mniej uniemożliwia oddanie głosu.Ciekawe o ile ten kraj byłby lepszy.Jestem absolutnie pewien, że masa głąbów miałaby trudności z zaliczeniem takiego testu.
Źródło: chwila pracy w paint ;-)
archiwum

Autentyk opowiedziany przez katechetkę na religii, w 4 klasie szkoły podstawowej, do dziś pamiętam!

Autentyk opowiedziany przez katechetkę na religii, w 4 klasie szkoły podstawowej, do dziś pamiętam! – Żołnierz o imieniu Piotr trafia po śmierci na Sąd Ostateczny, do Pana Boga:- Panie Boże, byłem żołnierzem na Ziemi, wiernie służyłem swojej ojczyźnie. Czy wejdę do Twojego Królestwa?- No nie wiem Piotrze... Co prawda byłeś wierny ojczyźnie, odważny, ale jako żołnierz zabiłeś również wielu innych żołnierzy. To ciężki grzech przeciwko 5 przykazaniu.Wtem zaczęły się dobijać diabły do drzwi:- "Piotr jest nasz! Piotr jest nasz!!!"Na co Piotr:- Bbbbłłagggamm Pppanie BBBoże, rrratuj mnnnie!Pan Bóg rzecze do Jezusa: - Przynieś księgę Piotra. Pan Jezus przynosi, Bóg przegląda. Zniecierpliwiony Piotr zagląda mu przez ramię, a w księdze pisze: "Ojcze Nasz, Ojcze Nasz, Ojcze Nasz, Ojcze Nasz, Ojcze Nasz..."Zdziwiony Piotr pyta:- Panie Boże, co to znaczy? Co to za księga?- To księga Twoich modlitw Piotrze! Ponieważ regularnie odmawiałeś pacierz, będziesz zbawiony i pójdziesz do nieba!

Widziałem demotywator o prodiżu... Ale o termosie to już nikt nie pamięta???

Widziałem demotywator o prodiżu... Ale o termosie to już nikt nie pamięta??? – Gdyby nie termos, to ch*ja byście się napili w terenie, a nie ciepłej herbatki czy kawusi...
archiwum

Czy Ty też uważasz, że w obecnej sytuacji powinien być prowadzony rejestr anty-maseczkowców?

Czy Ty też uważasz, że w obecnej sytuacji powinien być prowadzony rejestr anty-maseczkowców? – Tak na wszelki wypadek, aby było wiadomo kto najmniej zasłużył na respirator i powinien być ostatni w kolejce do niego.
archiwum

Posłuchaj syneczku, musimy porozmawiać...

Posłuchaj syneczku, musimy porozmawiać... – - Coś się stało?- Od przyszłego roku będziesz miał w szkole mniej zajęć lekcyjnych. O dwie godziny tygodniowo.- Ooo... a dlaczego?- Razem z mamusią podjęliśmy decyzję o wypisaniu Cię z lekcji religii.- Hurrra!!!
archiwum

W związku z panującą epidemią pan Krzysztof Krawczyk postanowił zawiesić działalność muzyczną.

W związku z panującą epidemią pan Krzysztof Krawczyk postanowił zawiesić działalność muzyczną. – Ta wiadomość bardzo zasmuciła wszystkich siedmioro fanów piosenkarza.
Źródło: By Januarybratek - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?cur…
archiwum

Ale że niby myśmy się w 1993 roku zgodzili na jakiś kompromis aborcyjny?!?

Ale że niby myśmy się w 1993 roku zgodzili na jakiś kompromis aborcyjny?!? – Oj tam, oj tam! Umowy są po to, żeby je łamać! Wyspowiadamy się!
archiwum

Muminki mówią: "Wypier**lać!!!"

Muminki mówią: "Wypier**lać!!!" –
archiwum – powód

Jestem gotowy związać się z kobietą, która zerwała z obrońcą życia poczętego*

Jestem gotowy związać się z kobietą, która zerwała z obrońcą życia poczętego* – *Doskonale zdaję sobie sprawę, że po pierwszych 5 cm to zupełna nówka.Bez napinki kochane dziewczyny!!! Każdy kto ma małego, jest dla równowagi wielkim ch**em!!!
archiwum

Porzucenie wiary w boga

Porzucenie wiary w boga – Było najdojrzalszą, i najrozsądniejszą decyzją w moim życiu. Nie żałuję.
Źródło: By Nieznany - unbekannt; Schrift von [1], abgerufen am 27.02.2009; SVG-Datei mittels Inkscape erstellt von Benutzer:Zykure, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?cur…
archiwum

Jaką kwotą wesprzecie w tym roku kolędowy ruch antyaborcyjny?

Jaką kwotą wesprzecie w tym roku kolędowy ruch antyaborcyjny? –
archiwum

Największy paradoks tyranii, czyli dyktatury mniejszości, polega na tym,

Największy paradoks tyranii, czyli dyktatury mniejszości, polega na tym, – Że czasami jest wybierana demokratycznie, głosami większości.