Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wolfi1485

Z nami od: 6 marca 2012 o 23:02
Ostatnio: 17 lutego 2019 o 23:26
Wiek: 34
Płeć: mężczyzna
Exp: 137
O sobie:

Zbyt lewacki dla prawaków, a dla lewaków - zbyt prawacki.

Lubię każdą muzykę, pod warunkiem że chodzi o hard rock, heavy metal albo lżejszy, melodyjny punk.

Nie lubię techno, depeszów, disco polo i innych takich wieśniackich twórczości.

Jest obserwowany przez: 8 osób
  • Demotywatorów na głównej: 39 z 121 (79 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 17773
  • Komentarzy: 1815
  • Punktów za komentarze: 5582
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Paradoks buraków - przyjeżdżają za "lepszym życiem" do miasta

Paradoks buraków - przyjeżdżają za "lepszym życiem" do miasta – Po czym puszczają po 22:00 na pełny regulator techno, hip-hop, albo disco polo robiąc w wynajmowanym mieszkaniu wiochę
poczekalnia

Niesprawiedliwość - kiedy wszyscy twoi koledzy urodzili się urodziwymi i wysokimi mężczyznami

Niesprawiedliwość - kiedy wszyscy twoi koledzy urodzili się urodziwymi i wysokimi mężczyznami – A Tobie jako jedynemu przypadł kurduplasty wzrost i brzydka facjata
poczekalnia

Nasi zachodni sąsiedzi wiele mówią o naszej gospodarce

Nasi zachodni sąsiedzi wiele mówią o naszej gospodarce – Często używają powiedzenia "polskie gospodarzenie" - oznacza to u nich rozrzutność, zatrudnianie pracowników po znajomości oraz wybieranie najgorszych z możliwych, często nielogicznych rozwiązań gospodarczych.

Nie rozumiem, dlaczego każda jedna dziewczyna mówi mi, że jestem potwornie brzydki?

Nie rozumiem, dlaczego każda jedna dziewczyna mówi mi, że jestem  potwornie brzydki? – Przecież mama i ciocia tyle razy mi powtarzały, że jestem najprzystojniejszym mężczyzną na świecie!!!
archiwum

Nigdy nie zrozumiem logiki emerytów.

Nigdy nie zrozumiem logiki emerytów. – Małe dzieci biegają i bawią się na placu zabaw pod ich oknami - Co za bezczelne bachory! Chwili spokoju nie ma! Oto skutki bezstresowego wychowania, jak ja bym im pasem przyłożył, to by miesiąc nie usiadły!!!Banda dresiarzy pod ich oknami przez pół nocy drze ryja, pije alkohol, dewastuje ławki, klatkę schodową, niszczy kilka samochodów - zero reakcji ze strony tychże emerytów.
archiwum

Rok 2025, poprawny serwis informacyjny podaje:

Rok 2025, poprawny serwis informacyjny podaje: – Wczoraj wieczorem w centrum Paryża doszło do bardzo zuchwałej napaści. Trzy kobiety, jak się okazało, posiadaczki czarnego pasa w karate napadły na grupę 12 bardzo biednych przybyszów ze wschodu. Powodem ataku była niechęć wobec grzecznej propozycji wymiany kulturowej w postaci wspólnej kopulacji. Ponadto bezwzględne kobiety zabrały i zniszczyły im cały majątek, którzy Ci uratowali uciekając z kraju ogarniętego wojną. Było to w sumie 5 pistoletów, 13 granatów, 11 noży oraz około 2 kilogramy środków wybuchowych. Zostały już zatrzymane, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd.
archiwum

Szczyt introwertyzmu

Szczyt introwertyzmu – Miałem ochotę porozmawiać sam ze sobą. Ostatecznie nie odezwałem się w obawie przed brakiem zrozumienia.
archiwum

Dziewczyny potrafią krytykować chłopaków ze względu na każdy typ swojej urody.

Dziewczyny potrafią krytykować chłopaków ze względu na każdy typ swojej urody. – Jeśli chłopacy podchodzą do ładnych dziewczyn - te oskarżają ich o zwracanie uwagi na urodę i wysokie mniemanie o sobie. Jeśli wybierają te uchodzące za mniej atrakcyjne, oskarżają ich o desperację i stulejarstwo. Jeśli zagadują te przeciętnie atrakcyjne - są oskarżani o szukanie kompromisu między urodą a chęcią "zamoczenia".  Zatem do jakich typów dziewczyn mamy podchodzić aby uniknąć takich oskarżeń?

Moi drodzy podwładni - właśnie sobie przypomniałam, że już od 2 lat nie dałam wam podwyżki!

Moi drodzy podwładni - właśnie sobie przypomniałam, że już od 2 lat nie dałam wam podwyżki! – Zatem od dziś macie podwyższony plan sprzedaży o 20%! Ocena efektywności za 3 miesiące. I ostrzegam - dwoje spośród was z najsłabszymi wynikami wylatuje natychmiast!
archiwum

Polscy mężczyźni dzielą się na dwa typy

Polscy mężczyźni dzielą się na dwa typy – 1. Dobrzy, grzeczni i uczynni chłopacy, niekoniecznie bogaci, niekoniecznie ze znajomościami. Zarabiający na siebie, często posiadający pasje pochłaniające ich bez reszty. Gotowi skoczyć za ukochaną kobietą w ogień, tzw. "stulejarze" tudzież "ci*ki" albo "ciepłe kluchy". W przeważającej większości single.2. Piep**one d*pki, wśród których "wszyscy są dokładnie tacy sami". W przeważającej większości w związkach.

Dlaczego pozwalamy na podwójne standardy w ocenie ludzkiej urody?

Dlaczego pozwalamy na podwójne standardy w ocenie ludzkiej urody? – Kiedy dziewczyna zarzuca chłopakowi niski wzrost, brzydotę i nadwagę - nazywa się to "słuszną krytyką". Kiedy to samo robi chłopak - nazywa się to "beauty hejt"
archiwum

Jaka jest różnica między Bogiem a działaczami ruchów ProLife?

Jaka jest różnica między Bogiem a działaczami ruchów ProLife? – Najlepszym przykładem jest tu Maryja. Otóż Bóg dał jej wybór, czy chce zostać matką jego syna. Mogła odpowiedzieć "tak" lub "nie". Ostatecznie odpowiedziała "tak". Ruchy ProLife chcą pozbawić kobiet tego wyboru. Tylko dlaczego? Może stawiają się ponad Bogiem, albo chcą z nim w ten sposób walczyć?

Paradoks antyszczepionkowców

Paradoks antyszczepionkowców – Prawie wszyscy spośród nich sami są zaszczepieni
archiwum

Dziewczyno! Nie będziesz w nowym roku najlepszą wersją siebie,

Dziewczyno! Nie będziesz w nowym roku najlepszą wersją siebie, – jeśli nie zaczęłaś pracować nad sobą w obecnym.
archiwum – powód

A słyszałeś Janusz, że Nowakowie zaprosili do siebie Zdzicha na Sylwestra?

A słyszałeś Janusz, że Nowakowie zaprosili do siebie Zdzicha na Sylwestra? – Osz to celebryta je**ny! Oby mu wóda z szampanem nosem wyszły, a zakąski kością w gardle stanęły!

A wiesz wnusiu, że dawno, dawno temu, jeszcze pod koniec XX wieku w święta Bożego Narodzenia padał piękny, biały śnieg?

A wiesz wnusiu, że dawno, dawno temu, jeszcze pod koniec XX wieku w święta Bożego Narodzenia padał piękny, biały śnieg? – Dziadziu, a co to był ten śnieg?

Panie, daj pan 2 złote na chlebek...

Panie, daj pan 2 złote na chlebek... – Chlebka byś chciał? To dlaczego żebrzesz pod monopolowym,a nie pod piekarnią?
archiwum – powód

Piątek, godzina 16:00, korek drogowy w kierunku lotniska, rejestracje samochodowe z Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Zgorzelca...

Piątek, godzina 16:00, korek drogowy w kierunku lotniska, rejestracje samochodowe z Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Zgorzelca... – To tylko "rodowici wrocławianie z krwi i kości", najczęściej pracownicy korpo, wracają do domu na weekend... tylko dlaczego pasażerowie komunikacji miejskiej muszą to odczuwać na sobie?!?
archiwum

Duże zainteresowanie firmą w krajach UE kontra brak rąk do pracy w Polsce

Duże zainteresowanie firmą w krajach UE kontra brak rąk do pracy w Polsce – Ot, taka mała, subtelna różnica...
Źródło: Realia
archiwum

To nie jest tak, że nasze społeczeństwo chce ryb, a nie wędek

To nie jest tak, że nasze społeczeństwo chce ryb, a nie wędek – Nasze społeczeństwo chce ryb jako rekompensat za zabrane i połamane wędki!!!