Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wolfi1485

Z nami od: 6 marca 2012 o 23:02
Ostatnio: 21 kwietnia 2021 o 23:27
Wiek: 36
Płeć: mężczyzna
Exp: 350
O sobie:

Nie wierz we wszystko, co zobaczysz na obrazkach z czarnym tłem.

Jest obserwowany przez: 15 osób
  • Demotywatorów na głównej: 154 z 440 (283 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 69495
  • Komentarzy: 3483
  • Punktów za komentarze: 8110
  • Obserwuje: 7 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Pracownicy handlu i usług oraz punktów obsługi klienta powinni mieć specjalny przywilej – Powinni mieć prawo raz w miesiącu, bez żadnych konsekwencji przyłożyć jednemu, wybranemu przez siebie, najgorszemu i najbardziej wkurzającemu klientowi. Może wtedy chamstwo byłoby wobec nich grzeczniejsze?
poczekalnia
Rzecznik polskiego rządu podejmuje zagraniczną delegację. Jeden z gości wręcz pieje z zachwytu: – - Ależ wam się powodzi! Mówią, że Polska to taki biedny kraj, że ludzie mało zarabiają, a wy jecie takie wykwintne i drogie dania, jeździcie całkiem nowymi samochodami...- Ależ proszę szanownego Pana, nie wszystkie są nowe! Niektóre mają po 2 lata...
poczekalnia
Co robi Janusz-przedsiębiorca w najnowszym modelu luksusowego samochodu, z drogim zegarkiem na nadgarstku? – "Dwudziesty rok z rzędu dopłaca do interesu"
archiwum
Zanim powiesz, że karty i horoskopy to bzdura i zabobon, – zastanów się, co jest dla Ciebie bardziej wiarygodne: wróżba z kart tarota, czy samochody podarowane przez bezdomnego?
archiwum
Wolontariusze są prawdziwymi aniołami na Ziemi – Pomagają ludziom tam, gdzie zawiodły istoty boskie
archiwum
Logika prawicy i kapitalistów: Mów co chcesz, po to jest wolność słowa* – *Ale tylko spróbuj powiedzieć coś, czego nie chcemy usłyszeć!!!
W związku z narastającą modą na "mikro apartamenty" – Mam do zaoferowania "mikro-pałac" o powierzchni 1m kwadratowego. Ktoś chętny?
archiwum
Kiedy we wschodniej Polsce głośno powiesz, że Zenek śpiewa g***o. –
Małe szklanki na wódkę, o pojemności 100ml nazywane bywają "literatkami"... – ...a kiedy mówię znajomym, że interesuję się literaturą, to nikt mi nie wierzy!
archiwum
Więc mówisz że pomoc słabszym to lewactwo... że wola boża i prawo naturalne są najważniejsze.... – Twierdzisz że najlepiej pomagasz poprzez modlitwę i datek na tacę w kościele... Jakiś Ty dobry, jaki szlachetny! Serduszko mi się samo pokroiło ze wzruszenia jak tylko zacząłeś opowiadać o swojej dobroczynności!
Mam wrażenie, że jesteś dojrzałym facetem, gotowym na związek ze mną! Musisz jednak coś wiedzieć! Mam dwoje dzieci z poprzednich związków, i liczę na ich utrzymanie z Twojej strony... – Muszę Ci coś wyznać... Nie czuję się gotowy na związek. Zostańmy przyjaciółmi.
Musimy się sprężyć i zbudować to szybciej! – - Ale co to właściwie będzie?- Więzienie.- Takie ogromne? Po co?- A gdzie się pomieści tych wszystkich "kryształowych"?!
archiwum
Najpierw wybuch epidemii, potem zakaz aborcji, teraz zamykanie oddziałów porodowych, "bo wirus"... – Czy normalna kobieta świadomie zdecyduje się na urodzenie dziecka w takich warunkach? Bynajmniej. Najwięcej narodzin w II połowie tego roku będziemy zawdzięczać wpadkom lub marginesowi społecznemu, który zdecyduje się na to ze względu na socjale.W tym roku drastycznie spadnie liczba urodzin, i będzie najniższa od czasów II Wojny Światowej. Ciekawe czy na koniec roku dojdziemy chociaż do 200 tyś urodzeń. W styczniu tego roku było to 25 tyś, i to wynik jeszcze sprzed zamykania porodówek i zakazu aborcji.
archiwum
Tatusiu, a dlaczego wy, dorośli, tak często mówicie, że "życie to nie jest bajka?" – Bo jeśli w bajkach dzieje się coś złego, to prawie zawsze mają szczęśliwe zakończenie, synku.
archiwum
3 powody, dla których ludzie kochają pracę – 1) Fajrant2) Urlop3) Wypłata
archiwum
W związku ze wzrostem zachorowań rządzący wpadli na błyskotliwy pomysł zamknięcia galerii handlowych* – *Z wyjątkiem sklepów spożywczych, zoologicznych, aptek, drogerii, stanowisk bankowych w galeriach, a także punktów telefonii komórkowej które łącznie przyciągają około 80-90% wszystkich klientów galerii. Logiczne, prawda?
Źródło: By Xamuhinamorix - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?cur…
archiwum
Kobiece dziewictwo bywa sprzedawane nawet za miliony dolarów. – Do męskiego prawictwa czasami trzeba dopłacać, żeby tylko zostało zabrane. I gdzie tu równouprawnienie?
archiwum
Logika proliferów zaciekle broniących "prawa naturalnego" – Za wszelką cenę chcą utrzymywać życie poczęte. Marzą o przymusowym utrzymywaniu przy życiu płodów, które i tak obumrą, bo się nie rozwijają.Proliferzy zatem, w zgodzie z "prawem naturalnym" chcą na siłę utrzymywać to, czego natura sama chce się pozbyć. Logiczne, co?
archiwum
Bycie brzydkim facetem ma swoje zalety. – Na przykład możesz kręcić z kilkoma dziewczynami jednocześnie. Jeśli wszystkie się o sobie dowiedzą, nie będą ani trochę na Ciebie złe.Mało tego. Wszystkie się ucieszą, że masz tyle fajnych przyjaciółek.
archiwum
Papież pełni rolę następcy Jezusa Chrystusa na Ziemi. – Istnieje dogmat o nieomylności papieża. Ale NIE USTANOWIŁ go Chrystus. Ustanowił go Papież Pius IX w roku 1870, podczas I Soboru Watykańskiego. Chrystus nie ogłaszał dogmatów na temat własnej nieomylności.