Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wolfi1485

Z nami od: 6 marca 2012 o 23:02
Ostatnio: 25 września 2022 o 16:00
Wiek: 37
Płeć: mężczyzna
Exp: 457
O sobie:

Nie wierz we wszystko, co zobaczysz na obrazkach z czarnym tłem.

Jest obserwowany przez: 15 osób
  • Demotywatorów na głównej: 202 z 607 (402 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 98656
  • Komentarzy: 4368
  • Punktów za komentarze: 10071
  • Obserwuje: 8 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Pracowniku! Czy Twój pracodawca płaci Ci uczciwie za nadgodziny? To co się rzeczywiście należy? – Jeśli przychodzisz do pracy w dniu wolnym, należy Ci się wynagrodzenie po stawce 200% za ten dzień. Jeśli kierownik proponuje Ci podzielenie tego dnia na 4 dopisując do innych dni w grafiku (w których pracowałeś) po 2 godziny pracy, OSZUKUJE CIĘ. Wówczas nadgodziny zostaną Ci policzone tylko po stawce 150% zamiast należnych 200%. Warto rozważyć zgłoszenie takiego działania do Inspekcji Pracy.Takie praktyki bywają stosowane w firmach bez elektronicznej ewidencji czasu pracy, z papierowymi ewidencjami pracy wypełnianymi ręcznie.Zapamiętaj - jeśli w ustalonym według grafiku dniu pracy zostajesz na nadgodziny, dostajesz za każdą powyżej 8 150%stawki. Za przyjście do pracy w dniu wolnym należy Ci się 200% stawki.Twój pracodawca jest uczciwy czy Cię oszukuje? Do wszystkich "Januszy Biznesu" - Tak, wiem, wredny jestem mówiąc o tym głośno...
poczekalnia
Grupa Polaków wybrała się z wizytą do chińskiego mędrca, aby zapytać kiedy w ich kraju będzie w końcu lepiej. – Mędrzec zapytał ich, na kogo głosują w wyborach do parlamentu. Na to Polacy odpowiedzieli:- Mamy 3 ulubione partie polityczne, na które będziemy zawsze głosować. To Pis, PO i Konfederacja. Kiedy w naszym kraju zatem będzie lepiej?Na co chiński mędrzec rzekł:- A może byście jednak zagłosowali inaczej?Na co Polacy z oburzeniem:- No chyba dziadziu śnisz!!!Więc chiński mędrzec odrzekł:- Ch*ja będziecie mieli a nie lepiej, skoro tak głosujecie!!!
poczekalnia
Oto lista wszystkich prawicowych i ultraprawicowych podmiotów, zajmujących się pomocą matkom z niepełnosprawnymi dziećmi. – Warto nadmienić, że lista obejmuje:- Działaczy Pro-Life domagających się całkowitego zakazu aborcji- Posłów i sympatyków Konfederacji- Kiboli i bandytów stadionowych- Zwolenników wolnego rynku domagających się jednocześnie zlikwidowania demokracjiI wielu, wielu innych którzy kiedykolwiek przynajmniej raz pomogli matce z niepełnosprawnym dzieckiem.
Źródło: własne
poczekalnia
Jeśli myślisz, że socjalizm karmi Cię za darmo, z miłości do Ciebie – Pamiętaj, że ŻADEN rolnik nie głodzi prosiaków przed oddaniem ich do rzeźni.
poczekalnia
Załóżmy, że pojawiłaby się partia polityczna, która powie wprost: – "Trzeba na czymś oszczędzać, żeby były pieniądze na inne, ważniejsze wydatki. W związku z tym zabierzemy wam igrzyska, ale za to damy chleb"Czy oddał(a)byś na nią swój głos?
archiwum
Naprotechnologia – Czy byłaby dozwolona przez Kościół Katolicki, gdyby jej skuteczność w leczeniu niepłodności była porównywalna do metody In Vitro?
Słowo na niedzielę: podsumujmy sens praktyk religijnych – Osoba zadeklarowana jako głęboko wierząca regularnie chodzi do Kościoła. Tłumaczy się jej, że księża czynią bardzo złe rzeczy całkowicie sprzeczne z naukami Jezusa Chrystusa. Ta osoba twierdzi, że do Kościoła idzie się pomodlić i dla Boga, a nie dla księdza.Aha, zatem podsumujmy,Osoba praktykująca idzie do Kościoła, słucha rzeczy całkowicie sprzecznych z naukami Jezusa, i robi to wyłącznie dla Boga, bo jak nie posłucha rzeczy sprzecznych z naukami boskimi, poglądów politycznych księży i tym podobnych, to się Bóg na nią pogniewa i nie wpuści jej do swojego królestwa. Tak samo kwestia tacy. Bóg pieniędzy nie potrzebuje, ale na tacę trzeba dawać ich dużo, bo inaczej nie będzie dopuszczenia do królestwa niebieskiego.Coś pominąłem?
archiwum
Prawdziwa muzyka – To taka, która w całości powstała tylko na prawdziwych instrumentach. Coś, co powstało bez udziału żywych, prawdziwych instrumentów, nie ma prawa się nazywać prawdziwą muzyką.
archiwum
Mizogin, cham, prostak i szowinista – Najczęściej kiedyś był: dobrym, szlachetnym, uczynnym i kochającym mężczyzną, który dostał od kobiet po d**ie o jeden raz za dużo.
archiwum – powód
Paradoks typowych polskich, domorosłych kapitalistów. – Niemal wszyscy wychowali się w mieszkaniach komunalnych z wielkiej płyty zapewnionych im przez władze PRL. W dzieciństwie jedli i mieli posiłki, a także zabawki dzięki pracy swoich rodziców, którą to pracę zapewniał im PRL. A obecny ustrój co im zapewnia? Na domiar złego powtarzają jak małpy tępe hasła, że "PRL bohatersko walczył z problemami, które sam tworzył"Jestem skłonny się z tym częściowo zgodzić. PRL przez swoje niedopatrzenia tworzył problemy, a potem "bohatersko z nimi walczył". Za to kapitalizm nie walczy z problemami, i nie tworzy problemów. Sam w sobie jest problemem. I to takim, który należałoby zlikwidować i zaorać.
archiwum
George Soros – Najlepsze porównanie i określenie pasujące do tego człowieka to: Jarosław Kaczyński na skalę ogólnoświatową. Kto jak kto, ale Soros powinien być NAJMNIEJ zły o takie porównanie.
Źródło: Autorstwa Niccolò Caranti - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?cur…
archiwum
Panie doktorze, dlaczego ja ciągle nie mogę schudnąć?!? Stosowałam już tyle diet odchudzających! – - A kiedy Pani stosowała te diety odchudzające? Przed jedzeniem czy po?- A czemu Pan o to pyta?!? Jakie to ma w ogóle znaczenie?!?
Rozmowa w sklepie mięsnym – - Panie sprzedawco, a ta szyneczka to świeża jest?- Proszę Pana, czy ja kiedykolwiek Panupowiedziałem, że coś u nas jest nieświeże?
archiwum
Paradoks większości polskich emerytów – Rządzi ich ulubiona patria. Wymarzona. Taka, jaką zawsze chcieli. Chwalą ją. A jak zdarzy się wypadek, pojadą do szpitala, zostaną źle potraktowani... winią za to Tuska, który nie rządzi już od 7 lat!!!Nie to, żebym był sympatykiem rudego Pana, bo nie jestem. Tak tylko mówię, co emeryci wyprawiają... Tak, Tusk nie rządzi, ale to On im tak każe traktować emerytów, On naciska, On chce żeby tak było... tak jest, nie zmyślam!!! To On im każe, a partia rządząca, biedna, musi ustąpić!!!
Budzisz się rano, wkrótce wyjdziesz do pracy. Czas biegnie nieubłaganie.Mija 10 minut, a masz wrażenie,że minęła dopiero minuta... – Ale nie martw się! Jak tylko przekroczysz próg swojego miejsca pracy, czas automatycznie spowolni i 1 minuta będzie mijała jak 10 minut!
archiwum
Nie rozumiem sensu żebrania na ulicy – Praca na etacie: Określona stawka pieniężna do ręki, praca w klimatyzowanym latem i ogrzewanym zimą pomieszczeniu, ubezpieczenie zdrowotne, poczęstunki od firmy, premia w postaci paczek i bonów zakupowych na święta, szacunek wśród ludzi, a ponadto nadzieja (chociaż nikła) na jakieś świadczenie emerytalne na starość.Żebranie na ulicy: Nie wiadomo ile uda się zebrać, siedzenie w upale, deszczu, śniegu lub chłodzie, brak ubezpieczenia zdrowotnego, brak szansy na świadczenie emerytalne lub chorobowe, brak szacunku wśród społeczeństwa. To w ogóle się opłaca? Warto? Na serio im się chce?!? Mi by się nie chciało i nie opłacało!A w obydwu przypadkach - czas przemija i tak.
Dialog w pewnej firmie pomiędzy szefem a podwładnym – Szef: W naszej firmie przyjęło się, że wszyscy mówią do siebie po imieniu. Dlaczego więc Pan się tak bardzo upiera, żeby ze wszystkimi pozostawać w relacji na "Pan"?Podwładny: Dzięki temu bardziej uważam na słowa, i raczej nie wypowiem czegoś, czego mówić nie powinienem.Szef: Co ma Pan na myśli?Podwładny: Zdecydowanie łatwiej powiedzieć do kogoś "Ty ch*ju" niż "Panie ch*ju".
archiwum
Ludwik Waryński – Wielki, a bardzo dziś już zapomniany polski bohater
archiwum
Żona polskiego żołnierza jest Polką – Żona włoskiego żołnierza jest WłoszkąDlaczego więc żona rosyjskiego żołnierza najczęściej jest k***ą?
Polska "ekologia" w XXI wieku: mnóstwo plastiku, szklane bezzwrotne butelki, co roku nowe podręczniki szkolne, bo kasa musi się zgadzać, i mnóstwo gadania o konieczności bycia "eko" – Polska ekologia w czasach PRL-u: Zero plastikowych butelek, materiałowe torby na zakupy wielorazowego użytku, solidny sprzęt elektroniczny na dziesiątki lat, aktualizacja szkolnych podręczników co kilka lat (większość szkolnych książek kupowana na rynku wtórnym), aby oszczędzać papier, a ponadto - papier toaletowy produkowany zawsze z surowców wtórnych.Aha, i najważniejsze - zero gadania o konieczności bycia "eko"