Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Van_Maart

Z nami od: 28 listopada 2014 o 1:21
Ostatnio: 5 listopada 2019 o 14:53
Płeć: mężczyzna
Exp: 92
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 15 z 298 (283 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 29718
  • Komentarzy: 1322
  • Punktów za komentarze: 3160
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Oj tam oj tam. A może to była kiełba sojowa. A może jadła, ale jej nie smakowało. I w ogóle to zdjęcie sprzed 2015 roku, więc się nie liczy. Tak jak skórzane paski i torebusie pani Spurek

Oj tam oj tam. A może to była kiełba sojowa. A może jadła, ale jej nie smakowało. I w ogóle to zdjęcie sprzed 2015 roku, więc się nie liczy. Tak jak skórzane paski i torebusie pani Spurek –
archiwum

SPRAWA ZAMKNIĘTA

SPRAWA ZAMKNIĘTA –
archiwum

HELP!

HELP! – chcemy żyć!
archiwum

ZA RAFAUA!

ZA RAFAUA! –

Co za przerażająco smutna historia...

Co za przerażająco smutna historia... – Tymczasem tak naprawdę to internetowa fałszywka stworzona po to by wywoływać emocje. Kobieta przeżyła, facet nie jest lekarzem, tylko szczęśliwym ojcem, a historia krąży po necie od kilku lat i niezmiennie zbiera tysiące lajków Zdjęcie zrobione tuż po operacji trwającej aż 7 godzin. Dziecko leży na rękach zmartej matki, lekarz płacze tuż obok. Matka była poważnie chora i dziecko nie mogło się urodzić. Kobieta, która czekała na swoje dziecko przez 11 lat była w wielkim niebezpieczeństwie i mogła ocalić albo siebie, albo dziecko. Chociaż lekarz robił, co mógł nie zdołał uratować ich obojga. W końcu postanowił zrobić to, o co prosiła go matka, czyli o uratowanie dziecka kosztem jej życia. Matka bierze dziecko po raz ostatni, po urodzeniu całuje i przytula się na parę minut, uśmiecha się i zamyka oczy po czym umiera.
archiwum

Najdroższy taksówkarz w Polsce. Bartosz Węglarczyk z korporacji Onet.

Najdroższy taksówkarz w Polsce. Bartosz Węglarczyk z korporacji Onet. – Mimo wszystko zaskoczenie...

Braterstwo planety

Braterstwo planety –
archiwum

OCHOJSKA: Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem.

OCHOJSKA: Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem. – FOTO: Muzułmańska kobieta krzyczy z bólu, gdy jest 23 razy uderzana w publicznej chłoście w Indonezji za „stanie zbyt blisko swojego chłopaka”
archiwum

STANOWISKO PO W SPRAWIE TZW. ACTA 2

STANOWISKO PO W SPRAWIE TZW. ACTA 2 – z dnia 6-go lipca 2018 roku
archiwum

Sędzia zamieniła ceny w sklepie. Jest akt oskarżenia

Sędzia zamieniła ceny w sklepie. Jest akt oskarżenia – Przekleiła ceny na przewodnikach turystycznych i próbowała kupić je taniej. Sędzia ze Szczecina chciała w ten sposób oszukać sklep na 30 zł. Nagrała to kamera. Kobieta została przyłapana. Uchylono jej immunitet. Z aktem oskarżenia przeciwko Wiesławie B.-M. wystąpiła właśnie prokuratura - dowiedział się Onet. Grozi jej osiem lat więzienia.
archiwum

LUKE PERRY NIE ŻYJE

LUKE PERRY NIE ŻYJE – gwiazdor Beverly Hills 90210 zmarł w wieku 52 lat
archiwum

SANTANDER

SANTANDER – STANDARDY...?
Źródło: santander
archiwum – powód

"Portal Gazeta.pl przeprasza pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że w dniu 29 stycznia 2019 r. w jednym z artykułów napisaliśmy przez pomyłkę, że Jarosław Kaczyński jest podejrzany o popełnienie przestępstwa" - napisano w oświadczeniu opublikowanym w nocy.

"Portal Gazeta.pl przeprasza pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że w dniu 29 stycznia 2019 r. w jednym z artykułów napisaliśmy przez pomyłkę, że Jarosław Kaczyński jest podejrzany o popełnienie przestępstwa" - napisano w oświadczeniu opublikowanym w nocy. –
archiwum

lata 90' w polskiej muzyce wróć!

lata 90' w polskiej muzyce wróć! – w światowej też....
archiwum – powód

za kreatywne podejście do faktów, nagroda idzie do redakcji GazWyb

za kreatywne podejście do faktów, nagroda idzie do redakcji GazWyb – brawo wy!
archiwum

KOLEJNA NAGRODA DLA OMLETU ZA KAPISZONY Z CZERSKIEJ O JK

KOLEJNA NAGRODA DLA OMLETU ZA KAPISZONY Z CZERSKIEJ O JK – Brawo!!! Prosimy o więcej!
Źródło: internet
archiwum

W Onecie każdy ma swoje zdanie i je wyraża...czyżby?

W Onecie każdy ma swoje zdanie i je wyraża...czyżby? – powiedział człowiek z redakcji portalu który zablokował możliwość komentowania, wyrażania zdania swoim czytelnikom....
archiwum

zawieszone komentowanie pod artykułami

zawieszone komentowanie pod artykułami – KNEBEL - tak to można określić postępowanie dużego portalu który wyłączył możliwość komentowania artykułów swoim czytelnikom np. na temat ostatniego zamachu terrorystycznego w Strasburgu! Można tylko pisać "listy do redakcji" - żenada...gdzie wolność prasy i prawa obywatelskie do wymiany informacji??
Źródło: onet.pl
archiwum

PIERWSZY KONTAKT Z SANTANDER PO PRZEJĘCIU PRZEZ NICH DEUTSCHE BANKU - SUPER!!!

PIERWSZY KONTAKT Z SANTANDER PO PRZEJĘCIU PRZEZ NICH DEUTSCHE BANKU - SUPER!!! –
archiwum

Moja mała dziewczynko z AK

Moja mała dziewczynko z AK –