Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 11 lutego 2010 o 7:43
Ostatnio: 12 maja 2021 o 15:39
Wiek: 37
Płeć: mężczyzna
Exp: 154
O sobie:

Dom, syn, córka, drzewo.
Skumbria w tomacie.

Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 67 z 190 (122 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 32445
  • Komentarzy: 1745
  • Punktów za komentarze: 3262
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

By żyć długo i szczęśliwieniekiedy wystarczy wybrać dobry adres –
poczekalnia
Czy wiesz, że... – Pierwszym pojazdem, który zdobył 5 gwiazdek w testach NSDAP był Panzerkampfwagen V Panther
Źródło: wiki
Dworzec kolejowy to magiczne miejsce na granicy dwóch światów –
archiwum
To samo, co z każdym królikiem - zostaje pasztetem. –
archiwum
- Masz ochotę na gofra czy kebaba?- Tak! –
Pamiętasz historię Drzymały? – Tego gościa, który - gdy Niemcy zabronili Polakom się osiedlać - kupił wóz i w nim zamieszkał.Drzymała jawnie drwił z władzy mieszkając w domu na kołach, który przetaczał codziennie o kilka metrów. Wszystko robił jednak w granicach prawa, przez co nie spotkały go żadne konsekwencje ze strony wrogo nastawionej władzy narzuconej przez zaborcę. A teraz wyobraź sobie, co by było, gdyby dzisiaj ktoś usiłował tak omijać przepisy pod okiem władzyNa tym właśnie polega praworządność.
Akt desperacji – Próba dotarcia za pomocą znaków drogowychdo człowieka bez prawa jazdy
Sezon się zaczyna.Uważajcie na siebie! –
archiwum
Jeśli Ty też uważasz, że Żydzi nie są mili dla innych narodów... – to powinieneś znać i docenić fakt, że młodzież z Izraela pisze szczere, płynące z serca pozdrowienia dla rówieśników z Palestyny
archiwum
Kiedy odkrywasz, że newsy z 1 kwietnia wcale nie były żartami –
"Zdarzają się takie sytuacje, że biologiczny, podkreślam, biologiczny mężczyzna rodzi dziecko" – Anna Maria Żukowska, posłanka na Sejm RP
archiwum
Zakaz przemieszczania sięstaje się faktem – Jak ustalili reporterzy związani z polskim oddziałem The Onion, trwają już prace nad budową blokad głównych dróg i autostrad. O prawdopodobnym zakazie poruszania się po kraju w celu zapobieżenia szerzenia się pandemii jest mowa od kilku tygodni. Wspominali o tym m.in. premier oraz minister zdrowia.Zgodnie z informacjami z wiarygodnych źródeł, zakaz zostanie ogłoszony tuż przed Świętami Wielkanocnymi. Na razie transportowane są gwiazdobloki, które posłużą do budowy barykad. W stan gotowości zostały także postawione oddziały WOT oraz Straży Miejskich i Gminnych, które mają obsługiwać punkty kontroli.Na koniec warto zauważyć, że informacja o zakazie przemieszczania się jest bzdurą wyssaną z brudnego palca, zaś przedstawione na zdjeciu gwiazdobloki jadą na budowę przekopu Mierzei Wiślanej.
archiwum
Na budowach, za groszową płacę pracują lekarze z Ukrainy i Białorusi.Tymczasem w polskich szpitalach brakuje personelu. – Komuś chyba zależy na tym, by był problem, bo jak to inaczej wytłumaczyć? Sztuczne blokowanie pracy w służbie zdrowia, odwlekanie i blokowanie nostryfikacji dyplomów, dbanie wyłącznie o własne stołki - to codzienność. Tymczasem można by prosto i skutecznie sprawić, by specjalistów było więcej, koszty niższe (gotowi są pracować za płacę minimalną, jak na budowie), kolejki krótsze, a pacjenci bardziej zadowoleni.
Najważniejsze,że już nie w dupie i nie we krwi –
Trzeba być jeszcze jak najdalej od złego –
archiwum
Niedaleko pada jabłko od jabłoni,a potem samo staje się jabłonią. – Ale w międzyczasie musi upaść, stoczyć się, zgnić i niemal zupełnie zniknąć - bez tego nigdy nie stanie się potężnym drzewem.
Czego bardziej potrzebujesz:wycieczki czy ucieczki? –
Gdy się dobrze także milczy,to już może być miłość –
Lud żąda chleba! –
Mewy – Z daleka - piękne ptakiZ bliska - Hitchcock