Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 11 lutego 2010 o 7:43
Ostatnio: 2 lipca 2022 o 23:33
Wiek: 38
Płeć: mężczyzna
Exp: 223
O sobie:

Dom, syn, córka, drzewo.
Skumbria w tomacie.

Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 112 z 271 (158 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 46479
  • Komentarzy: 2155
  • Punktów za komentarze: 3859
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Właśnie skończyłem czytać książkę o syndromie sztokholmskim – Początek to była istna tortura, koszmar.Potem coraz bardziej się do niej przekonywałem.Aż w końcu mogę szczerze powiedzieć, że ją pokochałem
Dojrzałość jest wtedy, kiedy przestajesz się bać, że w dniu ojca jakiś młody człowiek zapuka do drzwi i rzuci Ci się na szyję, a zaczynasz na to czekać –
Baba Jaga to w skrócie B. Jaga czy J. Baba? –
archiwum
Nie można mieć tylko wszystkiego jednocześnie –
archiwum
Krajowy Plan Odbudowyi kamienie milowe – Kilka dni temu z radością ogłoszono, że do Polski szerokim strumieniem popłyną pieniądze z UE - wystarczy tylko, że spełnimy kilka warunków, zwłaszcza tzw. kamienie milowe.Dokument, który je opisuje (Aneks do KPO)  to 239 stron napisane po angielsku - w większości prawniczym żargonem. Mimo, że jest to kluczowa umowa, w której stroną jest Państwo Polskie, nie ma nawet oficjalnego polskiego tłumaczenia. Próżno też go szukać na stronach rządowych RP.Co ciekawe, poza praworządnością, o której wielokrotnie wspominano, poruszane w nim kwestie to np. dodatkowe opodatkowanie pojazdów spalinowych, pełne oskładkowanie umów cywilno-prawnych, podniesienie efektywnego wieku emerytalnego czy budowa magazynów energii.Niektóre z wymogów mają być spełnione już w 2021 roku lub w pierwszym kwartale roku 2022, mimo, że dokument jeszcze nie został formalnie przyjęty.W zamian dostaniemy w przeliczeniu na osobę około 580 Euro, które wcześniej będziemy musieli wpłacić do Unijnego budżetu.
archiwum
Dobra mina do złej gry –
archiwum
Początek XX wieku to czas wyzysku pracowników? – W tym czasie zwykły robotnik ze swojej wypłaty mógł utrzymać siebie, żonę i dziesiątkę dzieci.Popularny samochód, np. Model T kosztował równowartość dwóch miesięcznych pensji.A potem przyszli obrońcy ludu pracującego i zaczęli poprawiać ten system.
archiwum
Seks powoduje stres – Najpierw musisz się ukrywać przed rodzicami, potem przed dziećmi, a na końcu przed żoną.
archiwum
Dziewczyno! – W internetach są miliony stron porno. Więc jeśli facet chce oglądać akurat Twoje nagie zdjęcia - doceń to!
archiwum
Przyjaciele z Ukrainy,dziękuję Wam! – Dziękuję za to, że codziennie działacie dla naszego wspólnego dobra. Że - mimo własnej tragedii - nie wyciągacie rąk po socjal, ale ręce gotowe do pracy. Za to, że wstajecie rano i bez narzekania wykonujecie prace, których moi rodacy nie chcą się podjąć. Za to, że stawiacie dla nas domy, pieczecie chleb, szyjecie buty i sprawiacie, że nasze miasta i mieszkania lśnią czystością. Za to, że nasze dzieci uczą się od Waszych dzieci nowych zabaw i nowego języka. Za pyszne pierogi, barszcz i soljankę. Za motywowanie chłopaków do pracy, a dziewczyn - do dbania o siebie i o dom.Dziękuję, że jesteście z nami.
archiwum
Kojarzycie te obrazki z biednym żółwikiem i informacją, że produkt lub opakowanie zawiera plastik? – Nie wiem, jak to jest z Wami, ale mnie nieco niepokoi fakt, że McD informuje o plastiku w produkcie, a nie w opakowaniu.
To niesamowite, jak szybko dziewczyna z królowej loda potrafi zmienić się w królową lodu –
archiwum
 –
Mało kto o tym wie, ale krasnoludków pierwotnie było ośmiu – Ósmym krasnoludkiem był Glapcio. Od pozostałych odstawał wyraźnie intelektualnie, chociaż próbował dbać o reputację m.in. udając jastrzębia. Ale tą jego cechą, która najbardziej irytowała kompanów, było to, że - gdy inni hej-ho szli do pracy, całymi miesiącami przysypiał. Po czym nagle się budził i - gadając głupoty - bardzo szybko podnosił stopy.
Poszukiwanie partnera na całe życie na Tinderze jest jak poszukiwanie wykwintnych produktów w dyskoncie –
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Gdy Twoja śliczna, lecz niezbyt mądra dziewczyna próbuje założyć majtki –
archiwum
LSD sprawia,że możesz uprawiać seks na raz ze smokiem, jednorożcem i gromadą zielonych ludzików przy dźwiękach kosmicznych strun. – Wybierz mądrze!
Ktoś wie, gdzie się wsadza baterie? –
Rodacy! – Stanęliśmy nad przepaścią.Musimy więc wykonać odważny krok naprzód!
Przeciętny facet uwielbia małe stopy – Ale przecież prezesem NBP musi być ktoś nieprzeciętny.