Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

EWCoyote

Z nami od: 17 listopada 2015 o 19:07
Ostatnio: 8 lipca 2021 o 9:09
Exp: 9
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 5 z 24 (19 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 4053
 • Komentarzy: 2
 • Punktów za komentarze: 1
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
ELEKTRYZUJĄCA   PRZYGODA – WŁAŚCICIEL TYCH AUTOMATÓW ZAPEWNIA DZIECIOM KORZYSTAJĄCYM Z JEGO URZADZEŃ - NIEZAPOMNIANĄ ZABAWĘ I EKETRYZUJĄCE WSPOMNIENIA. E.LECLERC - GALERIA PRZYMORZE GDAŃSK
Źródło: WŁASNY
archiwum
GDY FACEBOOK SIĘ OBSRA POPRAWNOŚCIĄ POLITYCZNĄ – Za powyższy obrazek konto zostało zbanowane na 30 dni, ban jak ban. Nie pierwszy nie ostatni. Dlaczego jednak go opisuje. Pierwszy raz zamieściłem go dwa lata temu. By zwrócić uwagę na głupawe opisy na kredkach, parę dni temu FB przypomniał mi w wspomnieniach że post był zabawny i ciekawy. I że warto do niego wrócić. Więc zamieściłem go jeszcze raz, 13-14 maja. Było wszystko okej gdy nagle się zaczęło. Konflikt w strefie Gazy i żydowski atak na Palestyńczyków. I nagle FB się obsrał. Zablokował posta i zdjął go z walla. Napisałem odwołanie i... "post nie narusza standardów społeczności i został przywrócony" To jednak nie koniec! 16.05 post znów został usunięty z walla i co? Tym razem propaguje organizacje terrorystyczne. A z czym to ma związek z właśnie obsraniem się izraelitów bo nagle społeczność FB zaczęta po nich jeździć i cisnąć ich za ten akt agresji na Palestynę . Więcej zaczęli wszyscy przyrównywać ich do faszystów. Więc wyciszane na FB jest wszystko co ich może atakować.
Źródło: WŁASNY
archiwum
COVID –
Źródło: WŁASNY
archiwum
I PAMIĘTAĆ NA PRZYSZŁOŚĆ – jest jeszcze ostateczne rozwiązanie Szaflik
archiwum
NADAL WRÓG PUBLICZNY NR. 1 – Jakich czasów dożyliśmy iż Gowin starszy sądem tych którzy sugerują iż spotykał się z Tuskiem. A być lub nie być w koalicji rządzącej jest to czy ktoś się z kimś spotkał lub nie.
Źródło: WŁASNY
archiwum
NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ – POLAKU SZCZEP SIĘ WRÓG CZUWA
Źródło: WŁASNY
archiwum
PAŃSTWO POLICYJNE – Art. 42. Zasada odpowiedzialności za czyn karalny... 3. Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu.to tyle jeśli chodzi o brak możliwości odmowy mandatu. Nie ma miejsca na państwo policyjne.
Źródło: internet
archiwum
NEW ORDER – NOWY ŁAD WEDŁUG JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO
Źródło: WŁASNY
archiwum
PLANOWANIE – Tom Sheepskin
Źródło: WŁASNY
archiwum
13 GRUDNIA ŚPIMY DO POŁUDNIA – ŚWIĘTO NARODOWE 13 GRUDNIA BĄDŹ JAK PREZES I ZBAWCA NARODU. I ŚPIJ DO POŁUDNIA
Źródło: WŁASNY
KTO TO JEST KULT – Pan Sławomir lider zespołu Bayer Full, raczył powiedzieć w programie Debata Dnia takie zdanie: - kto pamięta taki zespół jak KULT, na miłość boską Panie Sławku musi Pan sobie szczerze odpowiedzieć co zostanie, zostało z dorobku zespołu KULT i zostanie zapamiętane z dorobku zespołu BAYER FULL.Z dorobku Pana Kazika i zespołu KULT wszyscy pamiętają i będą pamiętać takie utwory jak:Sztos, 12 Groszy, Cztery Pokoje, Polska, Baranek, właściwie można by ty wpisać jeszcze z 10 utworów które znane są każdemu Polakowi. Tymczasem co ludzie kojarzą z zespołem Bayer Full?- Majteczki w Kropeczki i tak też Pan przejdzie do historii.... Facet od majteczek w kropeczki bo nawet imienia i nazwiska nie będą kojarzyć.Pozdrawiam i zdrówka życzę
Źródło: WŁASNY
archiwum
POLSKI KOMPAS 2020 – Nagrody Polski Kompas 2020 za najlepsze decyzje i osiągnięcia w gospodarce, otrzymał... zgadnijcie kto? Nawiązując do słów znajomego: na naszych oczach dokonała się sztuka, akt pierwszy - jak pocałować się samemu w dupę.
Źródło: MEDIA
archiwum
T-SHIRT DLA PREZYDENTA –
archiwum
MINISTER OD... – Raz na 10 lat Pan Sasin musi zorganizować coś, co zakończy się spektakularną katastrofą...
Źródło: WŁASNY
archiwum
WYBORY – Jakubiak dogadał się z PiS by ustawić wybory. Za co PiS kopsnął mu 130 tyś. podpisów by mógł wystartować. Co zapewni konstytucyjność wyborów, gdyby wycofali się pozostali kandydaci. Jakubiak startując zapewni konstytucyjność wyborów - by wybory mogły być uznane za ważne musi być co najmniej dwóch kandydatów. Skoro chce tak bardzo "wygrać tą prezydenturę" umożliwmy mu to. W przypadku gdyby wycofali się pozostali kandydaci - głosujmy wszyscy na Jakubiaka. Jakubiak wygra - Jarka szlag trafi, będzie się mścił na Jakubiaku i jego rodzinie, Jakubiak będzie się mścił na PiS. Ubaw po pachy - popcorn i będziemy oglądać te małpy w cyrku, jak skaczą sobie to pysków.
Tymczasem Jarek znów się gdzieś zaszył –
Wreszcie kolejny sukces! – NIEMCY CHOĆ AZ ZATRZYMANI NA GRANICY.STRAŻSTRAZCała wycieczka obywateli Niemiec, którzy zmierzali do Świnoujścia, zostałazatrzymana na granicy.
archiwum – powód
RZĄD WALCZY Z CORONAVIRUSEM – STOSUJĄC ŚRODKI ZAPOBIEGAWCZE RZĄD POSTANOWIŁ WRÓCIĆ DO STAREGO GODŁA - ORŁA BEZ KORONY.
archiwum
ALKO CHALLENGE – PODEJMIESZ SIĘ
Źródło: WŁASNY
archiwum
KASZUBSKIE BIZNESY – ZAWSZE DRUGI
Źródło: WŁASNY