Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
archiwum – powód

Redaktor: - Słyszeliśmy, że Pańska partia ma kolejne pomysły które zamierza wprowadzić do Polski, by Polacy w końcu się czuli że mieszkają w Polsce. Można się spytać o szczegóły tych pomysłów?

Redaktor: - Słyszeliśmy,  że Pańska partia ma kolejne pomysły które zamierza wprowadzić do Polski,  by Polacy w końcu się czuli że mieszkają w Polsce.  Można się spytać o szczegóły tych pomysłów? – - Oczywiście,  zamierzamy jeszcze w tej kadencji zlikwidować wybory parlamentarne,  później jak zostanę prezydentem to zlikwidujemy wybory prezydenckie,  a następnie pozostałe partię przestaną być posłami bo w rządzie będzie tylko PiS.  Dzięki temu wydatki podatników spadną o połowę na rząd,  bo wtedy Sejm będzie liczył tylko 230 posłów
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…