Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
archiwum

"Straż Marszałkowska wynosi laskę marszałkowską, symbol władzy marszałka, z sali plenarnej Sejmu." Marszałek Sejmu wysłał strażników sejmowych po najładniejszą laskę na sali plenarnej Sejmu - strażnicy wrócili z laską marszałkowską.

Marszałek Sejmu wysłał strażników sejmowych po najładniejszą laskęna sali plenarnej Sejmu- strażnicy wróciliz laską marszałkowską. – Jeden obrazek, dwie wersje narracji(nad obrazkiem oraz pod nim).Jakie skojarzenia wywołuje każda z narracji?Jakże łatwo można można manipulować „obrazem świata”w świadomości ludzi za pomocą słów.Na tym bazuje propaganda.- - - - -Obrazek ukazuje sytuację, która miała miejscednia 21 grudnia 2016 roku w Warszawie.http://paradoksy-propgandy.blogspot.com
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze

Komentowanie pod tym demotywatorem zostało wyłączone.