Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wrocfig

Z nami od: 23 maja 2020 o 22:32
Ostatnio: 26 stycznia 2021 o 9:57
Płeć: kobieta
Exp: 1
Jest obserwowana przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 6 (5 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 420
 • Komentarzy: 12
 • Punktów za komentarze: 8
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Tymczasem w TVP po aferze w Wałbrzychu :) –
poczekalnia
Wałbrzych - Afera Taśmowa w PiS-ie  Może by tak Santo Subito –
archiwum
Wałbrzych - Park Handlowy Magnolia Park. Przykład dopasowania biznesu do miary klienta i jego możliwości. – Mój profesor z ekonomi, zawsze powtarzał, swój biznes dopasuj do klienta.
Źródło: polska-org
archiwum
Niegdyś Górnik Wałbrzych chluba miasta i regionu. Dzisiaj nazwani prześmiewczo FC Kurnik Wałbrzych – Jak czytamy, nikt nie traktuje ich na poważnie, oni sami zaprzestali starać się o dobre wyniki. Szybko zniechęcili do siebie kibiców, coraz mniej ludzi przychodziło na mecze. Pozostali niedobitki graczy oraz niedobitki kibiców, którzy zaczęli przejawiać coraz bardziej sympatie polityczną w kierunku partii PiS, co sprawiło że mieszkańcy Wałbrzycha całkowicie odcięli się od Górnika Wałbrzych. Na mecze całkowicie przestali przychodzić prawdziwi kibice, dzisiaj niewielka rzesza kibiców Górnika Wałbrzych i gracze niczego sobą nie reprezentują. Dość często zaczynają pojawiać się na forach internetowych, przejawiając wsparcie polityczne w kierunku PiS. Zauważyć można wypowiedzi graczy oraz kibiców, którzy udzielają się politycznie. Czasami ma się wrażenie, że są wykorzystywani jako bojówkarze w partii politycznej PiS. Na pozostałość Górnika Wałbrzych skarżą się również zaprzyjaźnione kluby, gdzie wytykają Górnikowi Wałbrzych, że kibice nie zachowują się prawidłowo na meczach.
Źródło: stadionowioprawcy
archiwum
Hallo tutaj Duda niedaleko aparatu. –
Źródło: interenty
archiwum
2 Miliardy na TVP.Rydzyk 200 milionów.Jakiś Egzorcysta 40 milionów. A Teraz Cała Polska musi pompować, żeby ratować chorych ludzi. – Brawo Panie Duda i PiS, tak upokorzyć ludzi we własnym kraju.
W Wałbrzychu wyremontowali ludziom skwer w centrum miasta. Mieszkańcy pytają i wylewają żale, że na co im to potrzebne – Mogli im śmietniki rozstawić, może byliby wtedy zadowoleni PRZEDI PO
Źródło: interenty
archiwum
Z czego słyną najbardziej znane miasta w Polsce ? – Kraków - Wawel, Smok Wawelski, LajkonikWarszawa - Syrenka, Bazyliszek, Polityka Toruń - Pierniki, RydzykCzęstochowa - Jasna Góra Wałbrzych - Złoty Pociąg, Książ Katowice - Spodek Wrocław - Krasnale Poznań - Koziołki Malbork - Zamek Wadowice - Papież Oświęcim - Niemiecki Obóz Zagłady

1