Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wrocfig

Z nami od: 23 maja 2020 o 22:32
Ostatnio: 2 sierpnia 2021 o 10:35
Płeć: kobieta
Exp: 6
Jest obserwowana przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 2 z 27 (25 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1618
 • Komentarzy: 68
 • Punktów za komentarze: 169
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Skandal w Wałbrzychu – Od zawsze w Wałbrzychu pod pomnikiem Niepodległości na Pl. Kościelnym są organizowane uroczystości państwowe. np. Powstanie Warszawskie które w tym roku się odbyło, z udziałem Kombatantów, Powstańców, Żołnierzy i mieszkańców z dziećmi oraz władz miejskich. Drugie spotkanie było na Pl. Grunwaldzkim organizowane przez kiboli z racami faworyzowanych przez PiS, którzy sztucznie wstymali ruch na placu. Tu pojawili się przedstawiciele PiSu. Poseł Zyska z PiSu, napisał podziękowania kibolom faworyzowanym przez PiS. W tym dniu poseł Zyska powinien podziękować Powstańcom, Żołnierzom, Kombatantom, skoro podziękował swoim kibolom, to wypada podziękować dzieciom które były pod pomnikiem Niepodległości. Ale nie ! On podziękował tylko swoim Kibolom, którzy umożliwili mu lans, którzy ciągle wspierają PiS w mieście i są wykorzystywani jako bojówka. Dzieci tego nie robią, więc dzieciom po co dziękować. Już nie wspominam o Kombatantach, Powstańcach i Żonierzach.
archiwum
Kiedy marzysz o Komunizmie –
archiwum
Kamienna Góra Szpitalowi powiatowemu grozi zamknięcie. – W szpitalu brakuje personelu, parę oddziałów jest zamkniętych. Władze powiatu z PiS, odpowiedzialne za szpital nie bardzo się postarali. Ogólnie sytuacja z ochroną zdrowia w Polsce jest fatalna, 7 lat rządów PiSu, pogorszyły sytuację. Masowo lekarze i pielęgniarki wyjeżdżają z Polski.
archiwum
Już za jakiś czas... –
archiwum
Wałbrzych wiedział co się stanie.Jak zwykle PiS nie przygotowany i będą kary. – Wałbrzych rok temu chciał wprowadzić zakaz plastiku, PiS hejtował i unieważnił uchwałę.3 lipca 2021 r. wszystkie kraje unijne, powinny rozwiązać problem z plastikiem. Oczywiście PiS nic w tym kierunku nie zrobił. Oprócz hejtu Wałbrzycha.
archiwum
Kiedy PiS mówi, że zachód nam zazdrości rozwoju.A ty widzisz takie coś. –
archiwum
Miłośnicy PiSu - na co nam zagraniczny kapitał.Po to, że nie ma polskiego kapitału lub jest niewystarczajacy, a ludzie gdzieś muszą pracować i za coś żyć.Znajdźcie tym wszystkim ludziom pracę w polskim kapitale. – Dopiero wtedy hejtujcie zagraniczny kapitał.
archiwum
Co Wałbrzych Zyska (ał) dzięki PiS ? – 1. Rozdawnictwo publicznych środków i stołków, kolegom z PiS-u ( Afera Taśmowa w Specjalnej Strefie Ekonomicznej ) 2. Pozbycie się Toyoty, która ucieka do Czech. 3. Ograniczone środki lub ich wcale z funduszy dla miasta. 4. Likwidacja Sądu Pracy 5. Likwidacja Aresztu 6. Likwidacja sytemu ratownictwa medycznego
archiwum
Afera E-mail Dworczyka Wałbrzych - Fabryka Toyota ucieka do Czech.Prowadzenie w Polsce biznesu stało się nieopłacalne. – To PiS pomógł Wałbrzychowi, że Toyota ucieka z Wałbrzycha do Czech. 900 osób pójdzie na zwolnienie. Lub wyjedzie z kraju, bo co w tej Polsce można robić ? Wyciek takich informacji z rządu, odstrasza inwestorów, nie dziwie się że z Polski wszystko i wszyscy uciekają.
archiwum
Bogatynia Nazywane Polską Bogotą.Miasto PiSu i największej przestępczości w Polsce. – Miasto słynące z przestępczości i mafijnych interesów m.in. narkotykowych. Oraz afer władz i działaczy z PiSu.Były burmistrz Bogatyni z PiSu. i działacze z PiS zostali aresztowani pod zarzutami.- Nielegalnie wybudowanie odkrytego basenu.- Zwożenie nielegalnych ton śmieci z Niemiec. Pod rządami PiSu miasto stało się zagłębiem przestępczości. Obecnie mieszkańcy, ponownie wybrali nowego burmistrza z PiSu.
archiwum
Dzieńdoberek, to ja Wasz najmądrzejszy ekspercik na świecie. Wszystkie znam tematy. – Ukończyłem renomowane uczelnie 1. You Tube 2. Facebook 3. Google
archiwum
Rwanda - KigalaZwróć uwagę na czystość. – Kigala to stolica Rwandy w Afryce. Jest tutaj zakaz używania plastikowych opakowań.W każdą ostatnią sobotę miesiąca, mieszkańcy masowo sprzątają ulice Kigali. Polska - W Wałbrzychu chciano wprowadzić zakaz używania plastików, spotkało się to z niechęcią. Ulice polskich miast zalewane są tonami śmieci.
archiwum
Biznes w państwie PIS. Miała być kopalnia w Nowej Rudzie koło Wałbrzycha. – - Kopalnia nie powstanie dlatego, że nasze starania o koncesję utknęły w Ministerstwie Klimatu i Środowiska. Na działania związane z kopalnią w Nowej Rudzie straciliśmy 8 lat i 85 - 90 mln zł - przekonuje Derek Lenartowicz współwłaściciel Grupy Kapitałowej Balamara w rozmowie z portalem nowaruda24.pl
archiwum
Kiedy jesteś zagranicą i poznajesz architektów, którzy zachwalają Polskę. – Wymieniają ci Wałbrzych i dzielnicę Nowe Miasto, jako przykład znakomitej architektury. Chwaląc się, że na swojej uczelni, mieli wykład o wałbrzyskim Nowym Mieście.
archiwum
Zamiast zajmować się Turowem. PiS zajmował sie przez 6 lat tematami zastępczymi:- Gejami- Aborcją i kobietami- Religią- Uchodźcami- Pomnikami- Koszulkach na pomnikach- Błyskawicami na autach i koszulkach. – Teraz wielkie zdziwienie i płacz.Żeby było bardziej śmieszniej, zaczęli obwiniać Trzaskowskiego, za krajowy rozwój energetyki polskiej.
archiwum
Czym straszono Wałbrzyszan. Na szczęście nic z tych rzeczy się nie sprawdziło. – Według znalezionego zapisu, straszono Wałbrzyszan następującymi sprawami. 1. Niemcami, którzy zabiorą im domy, mieszkania jak Wałbrzyszanie je wyremontują. Było takie powiedzenie "Na co remontować, coś robić, Niemiec i tak zabierze"2. Zlotem Satanistów w popularnym Mauzoleum, sataniści mieli tam organizować wielki zlot, miało dochodzić do morderstw w mieście i rytuałów. Wałbrzyszanie w strachu nie opuszczali swoich domów w latach 90-tych.3. Pod koniec lat 90 -tych straszono ludzi, że woda z kopalni zaleje całe miasto. Straszono również, że miasto  zapadnie się podziemie. Dzisiaj, gdy powstaje jakaś dziurka w jezdni, Wałbrzyszanie myślą że zaraz zapadnie się całe miasto i wpadną do wielkiej dziury. 4. Gdy 11 lat temu budowano Galerię Handlową, ludzie wierzyli, że ona się rozpadnie. Wszystko za sprawą filmiku z budowy, gdzie ktoś rozwalał deski które podtrzymywały świeżo wylany beton. 5. Gdy 8 lat temu budowano aqua park, ludzie wierzyli, że się rozpadnie.
archiwum
Wałbrzych - mimo malowniczego położenia, remontów, mnóstwem ciekawych zabytków i historii.Dalej nie poradził sobie z mentalnością mieszkańców. – Mimo dużego potencjału miasta. Dalej jest tutaj.1. Bezrobocie spowodowane niewykształconymi mieszkańcami, którzy nie mogą odnaleźć się na rynku pracy innym niż kopalnie i kopanie dołów. Dzieci tkwiące w takich środowiskach, uczą się takiego samego życia jak ich rodziny. 2. Bardzo duży procent społeczności z wykształceniem podstawowym lub niepełnym wykształceniem podstawowym.3. Bardzo niska liczba własnych przedsiębiorstw, mieszkańcy nie prowadzą tutaj swoich przedsiębiorstw. Twierdząc, że władze miasta powinna prowadzić restauracja, bary i inne różne przedsiębiorstwa.4. Największą liczbą alimenciarzy i samotnych matek.5. Najmniejsza aktywność społeczna mieszkańców, trudno jest zachęcić mieszkańców do jakiś działań.6. Duża liczba rodzin, którym miasto płaci za czynsze lub połowę dopłaca do czynszów.
archiwum
Prymitywne życie na księżycu ?Nie to tylko rozwinięty Wrocław. –
Wrocław - stolica Dolnego Śląska w XXI wieku. Ulica Chrzanowskiego –
Źródło: Fb Chrzanowskiego
archiwum
Wałbrzych - Nagle PiS likwiduje Sąd Pracy w Wałbrzychu.Wszystko po Aferze w Specjalnej Strefie Ekonomicznej z udziałem PiS. – Od 1 kwietnia z niewiadomych przyczyn Ziobro, zlikwidował sąd pracy w Wałbrzychu. Przypadek ? nie sądzę !Jakiś czas temu wybuchła tam afera z członkami PiS, chodziło o mobbing i rozdawnictwo posad, oraz rozdawnictwo różnych dotacji swoim kolesiom.
Źródło: dziennik