Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wrocfig

Z nami od: 23 maja 2020 o 22:32
Ostatnio: 3 sierpnia 2022 o 13:00
Płeć: kobieta
Exp: 9
Jest obserwowana przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 3 z 44 (41 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 2533
 • Komentarzy: 156
 • Punktów za komentarze: 227
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Dobrze mieszkać w Wałbrzychu.W zimę można pójść ukopać sobie węgla.Nie to co w innych miastach. –
archiwum
Nowa Ruda czeka na decyzję PiSu.Miała być kopalnia, a PiS ma opory, żeby wydać zezwolenie. –
archiwum
Wałbrzych: szpital i PiS, nie respektują wyroku sądu.Mieli przywrócić zgodnie z wyrokiem sądu do pracy lekarza dr Romana Szełemej. Na takie samo stanowisko i warunki.Dziś nie wykonali wyroku, kpiąc z wyroku. – 10 miesięcy trwało śledztwo, w sprawie zwolnienia. Szpital miał czas na przedstawienie dowodów i udowodnienie zarzutów Szełemejowi, nie zrobili tego. Nie ma zarzutów, co do pracy lekarza Szełemeja.Sąd uznał, zarzuty za bezpodstawne i nieprawdziwe.
PiS przegrał w sądzie z Romanem Szełemej, lekarzem i prezydentem Wałbrzycha – 11 miesięcy temu, Roman Szełemej został zwolniony ze szpitala. Przez podstawioną z PiSu tymczasową dyrekcję, która przedstawiła nieprawdziwe zarzut zwalniając go ze szpitala.Opinii publicznej, przedstawili nieprawdziwe informacje o Romanie Szelemej, dotyczące jego pracy w szpitalu.Narażając go na zniesławienie i utratę dobrego imienia.Tak PiS walczy z ludźmi, których nie może wygryźć, manipulując opinie publiczną, kłamiąc opinie publiczną.Dziś Urząd Marszałkowski i marszałkowie z PiSu, który jest właścicielem szpitala, który też kłamał i aktywnie oskarżał Szełemeja, nie chce komentować wyroku.Zgodnie z wyrokiem sądu w Świdnicy, zwolnienie było bezpodstawne i bezprawne, zarzuty nieprawdziwe. Zgodnie z tym, sąd uznał, że Roman Szełemej ma wrócić na swoje stanowisko pracy, na tych samych warunkach zatrudnienia
archiwum
Symbol Wielkiej Bogatej Polski i Rozwoju.Panie Kaczyński, Morawiecki, Glapiński, świat klęka przed nami. –
archiwum – powód
Jak wygląda człowiek, któremu głowa nie pracuje.Zdjęcie Korwina przypadkowe. –
archiwum
Wałbrzych ma najgorszy wynik w wojewodztwie. Pod względem wypadków i kolizji z udziałem pieszych.Wzrost o 137,5%.Tymczasem otwarto tam takie skrzyżowanie jak na zdjęciu. Rozległ się krzyk Walbrzyszan, o te skrzyżowanie. – Skrzyżowanie według walbrzyszan, jest złe, powinno być prostrze.Może to Walbrzyszanie powinni nauczyć się w końcu poprawnej jazdy.
archiwum
WałbrzychTo zaskakujący stan umysłu ludzkiego. – Od pewnego czasu, obserwuję tam społeczność miasta, ich wywody, ich wypowiedzi, tok rozumowania zjawisk zachodzących w mieście i przestrzeni kraju.Obserwuję tamtejsze pożal się Boże media.Dochodzę do wniosku, iż Ci ludzie są jakby z innej planety. Kolokwialnie ująć można, że jest to jeden wielki psychiatryk z nieporadnymi ludźmi. Mam wrażenie, że tam mieszkają ludzie pokroju Tigera Bonzo i Kobry internetowych gwiazd.
Źródło: Podróże bez osi
archiwum
Rosyjska Grupa i Ruska Trollica udającą Polkę.Tradycyjnie na profilu ma też antyszczepionkowe posty. –
archiwum
Okulary z PiSu a rzeczywistość. –
archiwum
2015 rok. Emerytura 990 zł. Chleb kosztował u nas w sklepie 2,50.2,50 ×275 bochenków = 687,5 zł.2022 rok. Emerytura 1100 zł. Chleb kosztuje w sklepie 4 zł.4 zł × 275 bochenków = 1100 zł – Prosty wniosek ! W 2015 roku, można było za całą emeryturę 990 zł kupić 396 bochenkóch.W 2022 roku, można kupić za całą emeryturę 1100 zł tylko 275 bochenków.
archiwum

Propaganda mówi, że kiedyś ludzie nie robili zakupów. Podobno nie było ich stać. (7 obrazków)

archiwum
Już jest pierwszy efekt Pisowskiej dobrej zmiany.Zmarł lekarz pracujący 100 godziny w tygodniu. – W komentarzach trolle z PiSu, pisały, że będzie lepiej, faktycznie duża poprawa śmierć lekarza.
archiwum – powód
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Tymczasem na Wałbrzyskiej Grupie.Wymowne zdjęcie i mem. – PiS mści się na Wałbrzychu, mieszkańcy dosłownie odpowiadają.
archiwum
Gdyby konfederacja miała jaja i zagłosowaliby PRZECIW.Kukiz nie sprzedałby się. Zagłosowaliby PRZECIW. To Polacy mieliby wybór a nie dyktaturę ! – Konfederacjo, myśleliście że jak będziecie neutralni, to nikt do was żalu nie będzie miał ?
archiwum
PiS przejmuje szpital w Wałbrzychu. Sąd też przejęli i zaczęli powoli likwidację. – Nagle odwołano wieloletnią dyrektor szpitala Mariolę Dudziak.Szpital rozwijał się, powstawały nowe budynki i oddziały, szpital jest dobrze wyposażony, wyremontowany. Powstało lądowisko ze specjalną nawigacją lądowania w trudnych warunkach pogodowych i nocy. Szpital posiada nowe Centrum Zdrowia Psychicznego.Współpracuje ze szpitalem Methodist International z Houston. Utworzono Międzynarodowe Centrum Onkologii. Jako jedyny szpital na terenie byłego województwa posiada ambulans N dla noworodków.Lekarze przeprowadzali pionierskie operacje.W planach jest wybudowanie budynku, w którym znajdować się ma oddziały pediatryczne. To wszystko PiSowi przeszkadzało i odwołali dyrektorkę, żeby wprowadzić kogoś swojego.
archiwum
Skandal w Wałbrzychu – Od zawsze w Wałbrzychu pod pomnikiem Niepodległości na Pl. Kościelnym są organizowane uroczystości państwowe. np. Powstanie Warszawskie które w tym roku się odbyło, z udziałem Kombatantów, Powstańców, Żołnierzy i mieszkańców z dziećmi oraz władz miejskich. Drugie spotkanie było na Pl. Grunwaldzkim organizowane przez kiboli z racami faworyzowanych przez PiS, którzy sztucznie wstymali ruch na placu. Tu pojawili się przedstawiciele PiSu. Poseł Zyska z PiSu, napisał podziękowania kibolom faworyzowanym przez PiS. W tym dniu poseł Zyska powinien podziękować Powstańcom, Żołnierzom, Kombatantom, skoro podziękował swoim kibolom, to wypada podziękować dzieciom które były pod pomnikiem Niepodległości. Ale nie ! On podziękował tylko swoim Kibolom, którzy umożliwili mu lans, którzy ciągle wspierają PiS w mieście i są wykorzystywani jako bojówka. Dzieci tego nie robią, więc dzieciom po co dziękować. Już nie wspominam o Kombatantach, Powstańcach i Żonierzach.
archiwum
Kiedy marzysz o Komunizmie –
archiwum
Kamienna Góra Szpitalowi powiatowemu grozi zamknięcie. – W szpitalu brakuje personelu, parę oddziałów jest zamkniętych. Władze powiatu z PiS, odpowiedzialne za szpital nie bardzo się postarali. Ogólnie sytuacja z ochroną zdrowia w Polsce jest fatalna, 7 lat rządów PiSu, pogorszyły sytuację. Masowo lekarze i pielęgniarki wyjeżdżają z Polski.
archiwum
Już za jakiś czas... –