Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ufoka

Z nami od: 20 lutego 2010 o 12:59
Ostatnio: 27 marca 2019 o 14:43
Płeć: kobieta
Exp: 16
Jest obserwowana przez: 2 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 11 z 45 (34 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 2911
 • Komentarzy: 26
 • Punktów za komentarze: 29
 • Obserwuje: 12 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Za każdym razem, kiedy podczas spaceru

Za każdym razem, kiedy podczas spaceru – mijamy z moim Majtasem właścicieli z tymi swoimi śmiesznymi miniaturkami, mój pupil reaguje ożywieniem. Wyrywa się do przodu, wesoło merda ogonem, cicho powarkuje, by za chwilę wydać z siebie charakterystyczny jęk. Wtedy ja nachylam się do niego i najspokojniej w świecie mówię: „Zostaw. Jadłeś niedawno w domu”. I obserwuję reakcję właścicieli. Ich miny – bezcenne.

Perspektywa ma znaczenie

Perspektywa ma znaczenie –
archiwum

17 powodów dla których warto się śmiać. (18 obrazków)

archiwum

Wiosna Panie Dzieju!

Wiosna Panie Dzieju! – Wiosna, wiosenka, wiosnunia.

Gafa wychowawczyni:

Gafa wychowawczyni: – Końcówka sierpnia, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego. Jestem jeszcze w trakcie urlopu wypoczynkowego. Idę zamyślona ulicą. Nagle z zamyślenia wyrywa mnie radosny głos napotkanego przypadkiem ojca jednej z moich wychowanek z grupy przedszkolnej (pan w sędziwym wieku, niewyglądający na ojca czterolatki, raczej na jej dziadka):- Dzień dobry pani Aniu! - woła ucieszony tata dziewczynki.- O, dzień dobry. Jak tam Sara? - pytam równie radośnie.- A, STARA jak to stara. - odpowiedział mocno zmieszany, coś tam jeszcze dopowiedział i szybko się ze mną pożegnał.Stałam jak wryta. Uświadomiłam sobie, że przecież to nie jest dziadek Sary (za którego go wzięłam), tylko tata Zuzi. Pomyliło mi się totalnie, a starszy pan zamiast "Sara" musiał usłyszeć "STARA". Najgorsze, że już nigdy nie miałam okazji tego sprostować

Koniec świata będzie wtedy kiedy ostatni mężczyzna odwróci się od kobiety

Koniec świata będzie wtedy kiedy ostatni mężczyzna odwróci się od kobiety – Ostatnie płaczące dziecko pozostanie nie utulone, a ostatni człowiek przestanie widzieć człowieka w człowieku

Czy tylko ja uważam, że..

Czy tylko ja uważam, że.. – praca psychologa polega na na tym, aby wyprodukować możliwie jak najwięcej słów przekazując możliwie mało treści?
archiwum

Każda, absolutnie każda z nas...

Każda, absolutnie każda z nas... – w końcu zadaje sobie to pytanie: kocha czy tylko pragnie?

Sytuacja z przystanku

Sytuacja z przystanku – Ciepły letni wieczór. Przystanek pełen ludzi. Na ławeczce siedzi jakiś mocno podpity pan. Co chwilę zerka w moją stronę. (Jestem grubasińska) Nagle wychyla się zza kilku siedzących osób i na cały głos mówi patrząc na mnie: "Taka kobieta to jest coś! I w zimę ogrzeje i latem da cienia." Wszyscy ludzie taki look na mnie. Myślałam, że skonam

27 filmów z mocnym przekazem. W sam raz na długie, zimowe wieczory. (27 obrazków)

15 najpiękniejszych polskich aktorek (16 obrazków)

Ciemna strona zodiakalnej dwunastki (13 obrazków)

archiwum

Słów kilka o miłości.. (3 obrazki)

archiwum

Cichy umysł jest bogactwem większym niż korona!

Cichy umysłjest bogactwem większym niż korona! – Moim zdaniem to sztab programistów powinien rządzić naszą ojczyzną. Ludzie wykonujący tę profesje są samodzielnie myślący, elokwentni, świetnie zorganizowani, kreatywni i bardzo oczytani. Do dzieła Panowie i Panie!

Kto pamięta?

Kto pamięta? – Seria "Poczytaj mi mamo"
Źródło: me
archiwum – powód

Najlepsza i najgorsza współpraca ever

Najlepsza i najgorsza współpraca ever –
Źródło: internet
archiwum – powód

Moja babcia uważa, że

Moja babcia uważa, że – zwierzęta to tacy odrodzeni ludzie, którzy nagrzeszyli w poprzednich wcieleniach. Za karę zostali uwięzieni w prymitywnej spirali przetrwania, gdzie silniejszy zjada słabszego. W takim razie psy to musieli być samobójcy. Wystarczy spojrzeć na te ich oczy..
Źródło: internet
archiwum – powód

Nasz angielski w przedszkolu

Nasz angielski w przedszkolu – Przedszkole, początek września 2015 r. Zajęcia z angielskiego w grupie pięciolatków. Jestem świadkiem tego jak pan Dawid (nauczyciel angielskiego) nie jest w stanie prowadzić zajęć, a pięciolatki siedzące na dywanie, zamiast uczyć się słówek skandują chórem: "Andrzej Duda!"
Źródło: internet
archiwum – powód

Król Lear w pigułce

Król Lear w pigułce – Król-ojciec: lebiega.Błazen: go ostrzega.Córki: dwie złe, jedna lepsza.Finał: wszystko się rozpieprza.
Źródło: Stanisław Barańczak. Biografioły.
archiwum – powód

Cała prawda o Kopciuszku dla...panów

Cała prawda o Kopciuszku dla...panów – Bajkę o Kopciuszku zna prawie każdy z nas. Kopciuszek niewątpliwie odniosła sukces - zdobyła serce Księcia, zamieszkała w pięknym pałacu jako jego prawowita żona. Z zahukanej i zabiedzonej dziewczyny stała się księżniczką. Jak osiągnęła sukces? My Polacy przyjęliśmy, że to dobre serce pracowitość, skromność i pokora wobec złego losu zostały tu nagrodzone. Bzdura! Bo czy Książę rzeczywiście zakochał się w dziewczynie żywcem oderwanej od garów? Nie. Amerykanie jako cechy Kopciuszka, które popłaciły podają: spryt, determinacja i przebiegłość (w końcu posłużyła się czarami) Drodzy Panowie! Czy teraz rozumiecie skąd katorżnicze wysiłki płci pięknej: make-upy, mordownia w szpilkach, bolesne depilacje woskiem itd.Chcemy Was oczarować tak jak Kopciuszek oczarowała Księcia. Tylko naszą dobrą matką chrzestną jest właśnie dobra matka KOSMETOLOGIA.
Źródło: artosgroupe.com