Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ufoka

Z nami od: 20 lutego 2010 o 12:59
Ostatnio: 12 września 2020 o 21:43
Płeć: kobieta
Exp: 20
Jest obserwowana przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 14 z 48 (34 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4479
  • Komentarzy: 28
  • Punktów za komentarze: 29
  • Obserwuje: 13 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Chodź, domaluj mi twarz... –
Kto się zgadza łapka w górę! –
Dziewczyno pamiętaj: "zrobiona” nie równa się atrakcyjna – Większość dziewczyn, które mijam na ulicy są zrobione. Zrobione włosy, zrobione paznokcie, zrobione brwi, zrobione rzęsy. Mimo, że zazwyczaj wcale nie wygląda to atrakcyjnie. Gdzie tu sens? Gdzie logika?
archiwum
Za każdym razem, kiedy podczas spaceru – mijamy z moim Majtasem właścicieli z tymi swoimi śmiesznymi miniaturkami, mój pupil reaguje ożywieniem. Wyrywa się do przodu, wesoło merda ogonem,  cicho  powarkuje, by za chwilę wydać z siebie charakterystyczny jęk. Wtedy ja nachylam się do niego i najspokojniej w świecie mówię:  „Zostaw. Jadłeś niedawno w domu”. I obserwuję reakcję właścicieli. Ich miny – bezcenne.
Perspektywa ma znaczenie –
archiwum

17 powodów dla których warto się śmiać. (18 obrazków)

archiwum
Wiosna Panie Dzieju! – Wiosna, wiosenka, wiosnunia.
Gafa wychowawczyni: – Końcówka sierpnia, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego. Jestem jeszcze w trakcie urlopu wypoczynkowego. Idę zamyślona ulicą. Nagle z zamyślenia wyrywa mnie radosny głos napotkanego przypadkiem ojca jednej z moich wychowanek z grupy przedszkolnej (pan w sędziwym wieku, niewyglądający na ojca czterolatki, raczej na jej dziadka):- Dzień dobry pani Aniu! - woła ucieszony tata dziewczynki.- O, dzień dobry. Jak tam Sara? - pytam równie radośnie.- A, STARA jak to stara. - odpowiedział mocno zmieszany, coś tam jeszcze dopowiedział i szybko się ze mną pożegnał.Stałam jak wryta. Uświadomiłam sobie, że przecież to nie jest dziadek Sary (za którego go wzięłam), tylko tata Zuzi. Pomyliło mi się totalnie, a starszy pan zamiast "Sara" musiał usłyszeć "STARA". Najgorsze, że już nigdy nie miałam okazji tego sprostować
Koniec świata będzie wtedy kiedy ostatni mężczyzna odwróci się od kobiety – Ostatnie płaczące dziecko pozostanie nie utulone, a ostatni człowiek przestanie widzieć człowieka w człowieku
Czy tylko ja uważam, że.. – praca psychologa polega na na tym, aby wyprodukować możliwie jak najwięcej słów przekazując możliwie mało treści?
archiwum
Każda, absolutnie każda z nas... – w końcu zadaje sobie to pytanie: kocha czy tylko pragnie?
Sytuacja z przystanku – Ciepły letni wieczór. Przystanek pełen ludzi. Na ławeczce siedzi jakiś mocno podpity pan. Co chwilę zerka w moją stronę. (Jestem grubasińska) Nagle wychyla się zza kilku siedzących osób i na cały głos mówi patrząc na mnie: "Taka kobieta to jest coś! I w zimę ogrzeje i latem da cienia." Wszyscy ludzie taki look na mnie. Myślałam, że skonam

27 filmów z mocnym przekazem. W sam raz na długie, zimowe wieczory. (27 obrazków)

15 najpiękniejszych polskich aktorek (16 obrazków)

Ciemna strona zodiakalnej dwunastki (13 obrazków)

archiwum

Słów kilka o miłości.. (3 obrazki)

archiwum
Cichy umysłjest bogactwem większym niż korona! – Moim zdaniem to sztab programistów powinien rządzić naszą ojczyzną. Ludzie wykonujący tę profesje są samodzielnie myślący, elokwentni, świetnie zorganizowani, kreatywni i bardzo oczytani. Do dzieła Panowie i Panie!
Kto pamięta? – Seria "Poczytaj mi mamo"
Źródło: me
archiwum – powód
Najlepsza i najgorsza współpraca ever –
Źródło: internet
archiwum – powód
Moja babcia uważa, że – zwierzęta to tacy odrodzeni ludzie, którzy nagrzeszyli w poprzednich wcieleniach. Za karę zostali uwięzieni w prymitywnej spirali przetrwania, gdzie silniejszy zjada słabszego. W takim razie psy to musieli być samobójcy. Wystarczy spojrzeć na te ich oczy..
Źródło: internet