Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

tadeeuszmski

Z nami od: 14 lipca 2021 o 9:52
Ostatnio: 21 lutego 2022 o 14:58
Exp: 0
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 9 (9 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 238
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód
Polacy wciąż ufają policji – Przez ostatnie dwadzieścia lat zaufanie do policji wzrosło, a szczególnie korupcja wydaje się mniejszym problemem niż kiedyś. Jak ją zwalczano?
archiwum
BYPOL - przeciwni Łukaszence "terroryści" w Polsce – BYPOL to związek funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa i policjantów, którzy porzucili służbę Łukaszence. Rząd Białorusi nazywa ich "terrorystami". Dokumentują zbrodnie reżimu i - jak twierdzą - przygotowują podziemną armię dla wyzwolenia Białorusi. O ich działalności opowiada podpułkownik Aleksander Azarow.
archiwum
"Przestańmy patrzeć na Kubę jako cel turystyczny, ludzie tam potrzebują pomocy." – Kubanka w Polsce mówi o protestach swoich rodaków na Kubie.
archiwum
Ceny hoteli w Hiszpanii są niższe, czasem nawet kilka razy, niż w Polsce – Przy porównywalnym standardzie. A zarabiamy mniej niż Hiszpanie. Gdzie i kiedy wakacje w Polsce opłacają się bardziej niż za granicą?
archiwum
"Zwierzęta nie wiedzą, że są wakacje."Potrzebują domów przez cały rok, a w sezonie urlopowym adopcji jest najmniej. – 40% ludzi w miastach ma psa albo kota. W schroniskach są ich setki. Co dzieje się z nimi w czasie wakacji?
archiwum
Budując miasta, często zapominamy, komu mają służyć. – Brak ławek, rozgrzewające się "patelnie" utrudniają życie w mieście osobom starszym.
archiwum
Młodzi Wietnamczycy nie mają wspólnego języka z rodzicami. Dosłownie. – Bywa, że na wywiadówkę do szkoły musi iść... Tłumacz. Rodzice nigdy nie nauczyli się biegle polskiego, a dzieci nie potrafią mówić płynnie po wietnamsku.

1