Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

polkong

Z nami od: 23 stycznia 2022 o 12:45
Ostatnio: 27 listopada 2022 o 14:52
Wiek: 53
Płeć: mężczyzna
Exp: 47
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 11 z 45 (34 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 6681
  • Komentarzy: 774
  • Punktów za komentarze: 2185
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
 – Powyższa polska średnia krajowa puszczona przez niemiecki system podatkowy daje obciążenie 20.4%. Kwotowo 1063zł miesięcznie (źródło: nettolohn.de). Prawie o jedną trzecią mniej...
ZUS otwiera sieć wpłatomatów... –  zus wpłatomat
archiwum
 – Wyroki celebrytów popełniających przestępstwa drogowe, jeżdżących po pijanemu, zabijających ludzi na drogach są zawsze wyjątkowo łagodne. Dlaczego tak jest? Dlaczego to oni zawsze są wyjątkowym przypadkiem?
archiwum
Bo Iwan to porządny człowiek... – Przeróbka polskiego żartu z czasów okupacji w którym SS-man zabił o jednego człowieka więcej niż przewidywał rozkaz.
 –
Źródło: Jak się uczyć to od zawodowców...
archiwum
Dobry handlowiec... – ... ma ofertę dla każdego.
archiwum
...były Nord Streamy i nima –
Nie bądźmy naiwni... –  Ruscy na granicy: Po wjeździe na Zachód:
archiwum
Co było robić? –
archiwum
 – Tym razem odmawiają wysłania Ukrainie transporterów opancerzonych których mają 500 sztuk. Po co im potrzebne aż tyle? Do trenowania żołnierzy, głównie kierowców. Tak że niestety, no bardzo by chcieli ale jak zwykle nie mogą. Sprawę opisuje Bild (czyli mainstream), oryginalny artykuł w źródle.
 –  Zamieszkaj na Osiedlu Sukcesu! Dla rodziny: apartamenty od 8m2 1,7. g ig r Okres kredytow nia do 150 lat! (wymagane zaświadczenie zaświadczenie lekarski o stanie zdrowia dzieci) 4 ł Ekskluzywna lokalizacja pośrodku niczego!
 – ...ale póki co to jest nasza codzienność, w której my żyjemy
archiwum
 –
archiwum
Czas na coming out... – Drodzy BM-karze, jest XXI-wszy wiek. Nie lepiej iść na paradę, znaleźć sobie kogoś, kochać i żyć? I dać żyć innym zamiast siadać obcym na zderzaku na autostradach tworząc zagrożenie dla życia?
 – W artykule Welt chodzi o opóźnianie dostaw zestawów obrony przeciwlotniczej. To broń służąca wyłącznie do obrony, nie można nią atakować. Najwidoczniej kanclerz Scholz chce dać Putinowi więcej czasu na bombardowanie szkół, szpitali i centrów handlowych znajdujących się setki kilometrów od frontu. Czyli w Niemczech nadal bez zmian...
archiwum – powód
 –
archiwum
 –
archiwum – powód
 – Koń i osioł trojański możnaby rzec...
 –
archiwum
Q2 "Kukuruzniok" bije Bayraktara TB2 w każdej kategorii –