Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

memolog

Z nami od: 21 stycznia 2013 o 15:24
Ostatnio: 20 października 2021 o 16:44
Płeć: mężczyzna
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 10 (9 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 581
  • Komentarzy: 120
  • Punktów za komentarze: 50
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
"A gdyby kogoś przyłapano na tym, że odpędził wędrowca proszącego o gościnę, to wolno spalić dom i dobytek takiego człowieka, głosząc, że jest pozbawiony czci, nikczemny i powinien być przez wszystkich wygnany" XII-wieczna "Kronika Słowian" Helmolda. – Gdyby ktoś pytał, jakie Polacy (Słowianie) mieli kiedyś zasady. W XII wieku spalenie domu było najgorszą karą i oznaczało banicję, wygnanie i usunięcie poza nawias społeczności.
Źródło: PIS, granica, dzieci, uchodżcy, pomoc, przemoc
archiwum
Kaczyński upadł już tak nisko i tak bardzo się boi utraty władzy, że byle menda i byle łajza może zostać ministrem, byle tylko głosował razem z PiSem. –
archiwum
W Warszawie zebrały się tysiące osób, dla których wolność i Polska to święte słowa. Spotkanie starał się -  bezskuteczne i żałośnie - zepsuć eunuch Obszczanego Starca i wnuk austriackiego landszafcisty i ludobójcy. Robert Wypierdek –
archiwum
W Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu trwają prace nad zmianą hymnu państwowego – Podobno etatowi heraldycy pracują też nad urealnieniem godła Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.
Źródło: PIS, Gliński, Rosja, hymn, godło
archiwum
Dworczyk, jak to było? Bóg, honor, ojczyzna? –
archiwum
Jarosław Kaczkiszczak – Człowiek, który przez cale dorosłe życie marzy o tym, by zostać Piłsudskim, pod koniec tego życia zostaje drugim Kiszczakiem, znienawidzonym przez naród, który chciał trzymać pod butem. To musi strasznie boleć. Stąd ta paranoiczna nienawiść do narodu.
Źródło: Kaczyński, Kiszczak, PIS,
archiwum
To już pewne! Polska nie będzie grała w piłkarskich Mistrzostwach Europy! – A w 2022 gramy w grupie państw, z którymi w Europie nikt nie chce mieć nic wspólnego.  Przypadek?
Źródło: Polska, Węgry, Anglia, Wielka Brytania, PZPN, piłka,Polexit, Hunexit, Brexit, PIS, Morawiecki, Kaczyński, Duda
archiwum
Powiem krótko – Art. 165 KK§ 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wiel­kich rozmiarach: powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
archiwum – powód
"Polska byłaby lepsza bez LGBT". Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji PiS, poseł PiS do Parlamentu Europejskiego. 2020 – "Alle Angehörigen der SS und Polizei Vorkämpfer im Kampfe um die Ausrottung der Homosexualität im deutschen Volke." (Wszyscy członkowie SS i policji powinni być pionierami w walce o wyeliminowanie homoseksualizmu z narodu niemieckiego.) Heinrich Himmler, Reichsführer-SS, Szef Gestapo, Komisarz Rzeszy do spraw Umacniania Niemieckości, 1942.  Na ilustracji Walter Degen, jeden z 15.000 homoseksualistów-więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych. Na pasiaku różowy trójkąt, którym niemieccy naziści oznaczali homoseksualistów.
archiwum
Kowalczewski, jesteś tak obrzydliwie mały jak ta kropka na obrazku. – "Tomasz Kowalczewski po zakończeniu Listy Przebojów Trójki, w której wygrał Kazik, zadzwonił do dyrektora muzycznego Trójki Piotra Metza z prośbą o 'zrobienie czegoś z tym Kazikiem', a po godz. 2 w nocy miał mu wysłać SMS-a: 'Piotrze, dopilnuj, aby piosenka, o której rozmawialiśmy, nie była na Antenie'"
Źródło: Kowalczewski, pis, kłamca, trójka, trujka,

1