Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

memolog

Z nami od: 21 stycznia 2013 o 15:24
Ostatnio: 2 grudnia 2022 o 9:36
Płeć: mężczyzna
Exp: 6
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 20 (19 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1184
  • Komentarzy: 185
  • Punktów za komentarze: 196
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Według Tomasza Piątka, Kaczyński od stanu wojennego współpracuje z Rosjanami. Dowody na to znalazł w jego teczce IPN. Kaczyński jest już skończony i stoi nad grobem a prawda wychodzi na jaw - od 40 lat pcha nas na Wschód. – Pytanie do młodych wilczków z PISu: Dworczyka, Mullera, Budy, Bortniczuka, Horały, Mularczyka, Ozdoby, Rzymkowskiego, Sobonia... (o kretynach już nawet nie mówię). Jak to jest pracować dla zdrajcy, którzy marzy o Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej i nienawidzi wolnych Polaków i wolnej Polski? Nie wiecie, że historia was zapamięta jako ruskich sprzedawczków?
Źródło: pis, kaczyński, prl, rosja
archiwum
Węgry przeprowadzą referendum na temat antyrosyjskich sankcji... – I inspirowane rosyjskimi sukcesami na wschodzie Ukrainy wracają do starej flagi Węgierskiej Republiki Ludowej.
archiwum
Presja ma sens i uczy prawidłowych zachowań na drodze – Trochę do trwało i pewnie Marcin W.....k już zapomniał, że w grudniu 2021 zatarasował cały chodnik, ale policja już mu wysłała przypominajkę.
archiwum
Zauważyliście, że Białystok... – to taka Polska w pigułce
archiwum
Jednego xyia mniej! – Niecierpliwie czekamy na pozostałych: najpierw Putin,  Ławrow,  Szojgu. Potem reszta zbrodniarzy wojennych.
archiwum
Bojkot Auchan, Decathlon, Leroy Merlin. – Publikujcie wasze dotychczasowe historie zakupów. Niech Auchan, Decathlon, Liroy Merlin widzą, ile nie zarobią. W ostatnim roku zostawiłem w Auchan ponad 5000 zł. I więcej nie dostaną ani grosza.
archiwum
Ukraina wczoraj i dziś – Decyzją jednego człowieka, rosyjscy żołnierze mordują ludność rosyjskojęzyczną, która kilka lat wcześniej popierała polityków prorosyjskich. Putin morduje Ukraińców. Putin morduje Rosjan (swoich żołnierzy wysyła na pewną śmierć, a ich zwłoki pali w piecach). Putin morduje mieszkańców Ukrainy, którzy do 2022 roku wierzyli w ruski mir. Putin zrzuca bomby na ludzi, którzy kilka lat temu go popierali i chcieli putinizacji całej Ukrainy. Dziś 90% mieszkańców Ukrainy nienawidzi Putina, Rosji i Rosjan.
Źródło: putin, rosja, ukraina
Morawiecki, kibole wszelkiej maści, narodowcy i "patryjoci" – Macie swojego przyjaciela Węgry muszą się trzymać z daleka od rosyjsko-ukraińskiego konfliktu i nie wyślą na Ukrainę ani żołnierzy,broni - oświadczył premier Węgier Yiktor Orban na Facebooku.
archiwum
Koszt ogrzania 30-metrowego mieszkania w grudniu 2021 i styczniu 2022. – Dywersyfikacja dostaw gazu przynosi wymierne efekty.
archiwum
Collegium Intermatrimonium –
archiwum
Obrońcy życia? Czy może przerażający cynicy, którzy po trupach kobiet i dzieci chcą wdrapać się na chmurkę i usiąść obok panbuka? – Józefa Hennelowa, katolicka dziennikarka, spytała kiedyś Marka Jurka (dziś członka jakieś śmiesznej, niepopieranej przez nikogo Prawicy Rzeczypospolitej) czy naprawdę wierzy, że uchwalenie ustawy antyaborcyjnej w wersji maksymalistycznej, czyli takiej, do której teraz, w 2021 roku dążą, doprowadzi do tego, że w Polsce nie będą dokonywane aborcje. Odpowiedział: UWAGA " PRZECIEŻ TU WCALE NIE O TO CHODZI. WAŻNE, BY SIĘ OPOWIEDZIEĆ ZA ŻYCIEM." Im nie chodzi ani o te usunięte płody, ani o dzieci, które przeżyją, a może umrą w 3 tygodniu życia, albo będą się męczyły całe życie, ani o te kobiety, co umrą podczas porodu. Im chodzi tylko o to, żeby umyć swe brudne łapska i żeby w momencie śmierci powiedzieć panbukowi: "Panie Boże, wpuść, wpuść, przecież powiedziałem, że najważniejsze jest życie". Przerażający beton, który na czyjejś RZECZYWISTEJ krzywdzie i cierpieniu chce się dochrapać UROJONEJ świętości. RZYGAĆ MI SIĘ CHCE.
Źródło: pis, aborcja, marek, jurek,
archiwum
Kaczyński upadł już tak nisko i tak bardzo się boi utraty władzy, że byle menda i byle łajza może zostać ministrem, byle tylko głosował razem z PiSem. –
archiwum
W Warszawie zebrały się tysiące osób, dla których wolność i Polska to święte słowa. Spotkanie starał się -  bezskuteczne i żałośnie - zepsuć eunuch Obszczanego Starca i wnuk austriackiego landszafcisty i ludobójcy. Robert Wypierdek –
archiwum
W Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu trwają prace nad zmianą hymnu państwowego – Podobno etatowi heraldycy pracują też nad urealnieniem godła Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.
Źródło: PIS, Gliński, Rosja, hymn, godło
archiwum
Dworczyk, jak to było? Bóg, honor, ojczyzna? –
archiwum
Jarosław Kaczkiszczak – Człowiek, który przez cale dorosłe życie marzy o tym, by zostać Piłsudskim, pod koniec tego życia zostaje drugim Kiszczakiem, znienawidzonym przez naród, który chciał trzymać pod butem. To musi strasznie boleć. Stąd ta paranoiczna nienawiść do narodu.
Źródło: Kaczyński, Kiszczak, PIS,

1