Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

gnom4

poczekalnia
 –  Amerykańscy turyści w Europie: wasze miasta mają już setki lat, więc dlaczego centralne części miast wyglądają tak nowocześnie? Niemcy.
poczekalnia
Czasami po prostu zajmujesz się swoimi sprawami, a tu bach! Wypadek! –
0:29
poczekalnia
Mężczyzna zajrzał do garażu nowo kupionego domu i oto na co tam natrafił! – Całkiem nowa i w idealnym stanie płyta OSB!!!
poczekalnia
Kiedy skłamałeś w CV, ale i tak dostałeś pracę –
0:34
poczekalnia
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Definicja słowa"Obojętnie" –
To także kolejna niewygodna informacja dla prezydenta, bo jedna z nich jest lesbijką – Dziewczyny dobyły srebrny medal igrzysk olimpijskich w Tokio w żeglarskiej klasie 470. Zwyciężyły Brytyjki Hannah Mills i Eilidh McIntyre, a trzecie miejsce zajęły Francuzki Camille Lecointre i Aloise Retornaz.
poczekalnia
Wodospad na Hawajach - silny wiatr powoduje, że wodospad "płynie" pod górę –
0:42
archiwum – powód
Gdyby istniał jakiś sposób na oznaczenie miejsca, w którym piesi mogą znaleźć się na ulicy, żeby rowerzysta o tym wiedział... Może ktoś kiedyś na coś takiego wpadnie... –
0:19
poczekalnia
Nigdy nie jest za późno, aby zacząć żyć –  Douglas Lumsden @DouglasLumsdenl Kiedy miałem 43 lata zrobiłem doktorat. Kiedy miałem 51 lat rozpocząłem moją pracę marzeń. Kiedy miałem 54 lata poślubiłem miłość mego życia. Kiedy miałem 55 lat przebiegłem mój pierwszy maraton. Kiedy miałem 67 lat opublikowałem swoją pierwszą książkę. W przyszłym roku kończę 70 lat, już nie mogę się doczekać.
poczekalnia
Tak można spędzać wakacje –
0:12