Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

cvetelina

Z nami od: 26 lutego 2014 o 23:07
Ostatnio: 5 kwietnia 2020 o 13:05
Płeć: kobieta
Exp: 114
Jest obserwowana przez: 11 osób
 • Demotywatorów na głównej: 14 z 142 (128 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 9592
 • Komentarzy: 3010
 • Punktów za komentarze: 6005
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Logika twórców serialu Korona Królów. Zatrudnij rodowitą Węgierkę do napisania/przetłumaczenia dialogów na węgierski. Nie zadbaj by aktorzy grający Węgrów wypowiadali je choćby w minimalnym stopniu poprawnie.

Logika twórców serialu Korona Królów.Zatrudnij rodowitą Węgierkę do napisania/przetłumaczenia dialogów na węgierski. Nie zadbaj by aktorzy grający Węgrów wypowiadali je choćby w minimalnym stopniu poprawnie. – Jeśli kiedykolwiek Korona będzie wyświetlana na Węgrzech nie wątpię, że kilka odcinków będzie królowało w memach.
archiwum

Boldog Uj Evet!

Boldog Uj Evet! – Szczęsliwego Nowego Roku dla użytkowników w moim ojczystym języku.
archiwum

Putin wyraża zaniepokojenie konfliktem Polski z UE.

Putin wyraża zaniepokojenie konfliktem Polski z UE. –

Ryszard Czarnecki - dzisiejszy największy demotywator Jarosława Kaczyńskiego

Ryszard Czarnecki - dzisiejszy największy demotywator Jarosława Kaczyńskiego – Polityk PiSu pochwalił się w mediach społecznościowych skomentowaniem powstania rządu Mateusza Morawieckiego dla węgierskiego czasopisma Heti Valasz, a pod postem zamieścił screen artykułu. Wszystko pięknie, gdyby nie tytuł mówiący o teatrze lalek Kaczyńskiego i artykuł niezbyt przychylny zarówno Morawieckiemu, jak i Kaczyńskiemu. Panie Ryszardzie osobom znającym węgierski w Polsce poprawił pan dzisiaj humor, ale co na to prezes?
archiwum

Moskwa wraca do Budapesztu czyli węgierski paradoks

Moskwa wraca do Budapesztu czyli węgierski paradoks – W 2011 wbrew sprzeciwowi dużej grupy mieszkańców i argumentując względami historycznymi władze w Budapeszcie zmieniły nazwę placu Moskwy na plac Szella Kalmana. 6 lat później w listopadzie tego roku te same władze otworzyły w Budapeszcie Moskiewską Promenadę na znak dobrych stosunków między oba krajami. Bareja się kłania.
Źródło: 24.hu
archiwum – powód

Wbrew pozorom pan po lewej to nie prezydent Węgier, ale trzeba przyznać, że dość dobrze prezentuje się w węgierskim stroju. Ciekawa jestem ilu z was bez pomocy "google" jest w stanie wskazać węgierskiego prezydenta

Wbrew pozorom pan po lewej to nie prezydent Węgier, ale trzeba przyznać, że dość dobrze prezentuje się w węgierskim stroju. Ciekawa jestem ilu z was bez pomocy "google" jest w stanie wskazać węgierskiego prezydenta –
archiwum

Советское телевидение

Советское телевидение – Marzec 2016: TVP nadaje materiał z Kurdystanu: "Ośmiuset pacjentów na dobę - tyle osób zgłasza się na oddział ratunkowy jednego ze szpitali w Erbil - stolicy irackiego Kurdystanu. To 4 razy więcej niż w największych polskich szpitalach, a lekarzy jest tam znacznie mniej. Brakuje też leków. Na północy Iraku przebywa co najmniej milion uchodźców." W materiale widać Pikulską i jej kolegów. Link do materiału w źródle.W październiku 2017 wg TVP są to "luksusowe wakacje."
archiwum – powód

"Budapeszt gratuluje" - napisał na swoim profilu Viktor Orban. A z wcześniejszej opinii: "A. Merkel na czele największego gospodarczego partnera to ważne status quo"

"Budapeszt gratuluje" - napisał na swoim profilu Viktor Orban. A z wcześniejszej opinii: "A. Merkel na czele największego gospodarczego partnera to ważne status quo" – To tyle w kwestii antyniemieckiej i antyunijnej polityki Węgier
archiwum – powód

Własnie wprowadzono nowe nazwy węgierskich miast i miejscowości.

Własnie wprowadzono nowe nazwy węgierskich miast i miejscowości. –
archiwum

A wystarczyło doczytać do końca

A wystarczyło doczytać do końca – Przyzwyczailiśmy się, że część zwykłych ludzi, nie czyta ze zrozumieniem. Natomiast, że nie robią to dziennikarze dziwi. Kilka zdań z artykułu w Daily Mail jest cytowane przez niektóre portale jako poparcie dla Polski w ubieganiu się o odszkodowanie od Niemiec za straty powstałe w czasie II wojny światowej. A wystarczyło przeczytać tekst do końca, by stwierdzić, że autor artykułu jest przeciwny reparacjom. Link do artykułu w źródle.
archiwum

Ciekawe jaką karę planuje dla siebie poseł Tarczyński czyli co jest trudnego w zdaniu: Lecę odpocząć do Azerbejdżanu na parę dni.

Ciekawe jaką karę planuje dla siebie poseł Tarczyński czyli co jest trudnego w zdaniu: Lecę odpocząć do Azerbejdżanu na parę dni. – Domnik Tarczyński chcący walczyć z fake newsami pochwalił się wyjazdem wakacyjnym do Miami. Kiedy czujni internauci wytknęli lot Lufthansą zamiast Lotem wakacje zamieniły w odwiedziny u przyjaciół, którym umiera matka. A potem okazało się, że bilet jest nie do Miami tylko do Baku (internauci sprawdzili numer lotu) Panie pośle Azerbejdżan jest bardzo fajny, chociaż ma fatalne władze, na pewno warty jest zwiedzenia. Po co to ukrywać, okłamywać ludzi i ścigać się w wyścigu o tytuł króla hipokryzji?
archiwum

Polityka może być inna

Polityka może być inna – Władysław Kosiniak_Kamysz w nawiązaniu do swojej postaci w Uchu Prezesa przyniósł dzisiaj do radia kankę z kompotem wiśniowym. Pozostaje mieć nadzieję, że politycy w końcu zrobią sobie "przerwę w żniwach i usiądą na rżysku na kocyku" jak powiedziała postać Kamysza z serialu i zaczną nareszcie rozmawiać, zamiast topić nas wszystkich w tym szambie nienawiści ze wszystkich stron.
archiwum

Prawdziwa miłość i sposób na zagotowanie krwi u paru polskich generałów i dowódców.

Prawdziwa miłość i sposób na zagotowanie krwi u paru polskich generałów i dowódców. –
archiwum

Polska pomysłowość i polskie nie bo nie.

Polska pomysłowość i polskie nie bo nie. – W ramach ustawy dekomunizacyjnej w Sopocie nazwę ulicy powinna zmienić ulica 23 marca upamiętniająca wkroczenie Armii Czerwonej. Radni Sopotu wpadli na pomysł, aby nazwę ulicy zmienić na ulicę ...23 marca upamiętniającą dzień przyjaźni polsko-węgierskiej . Wszyscy radni głosowali za, oprócz radnych...PiS. To ich głosowanie przeciw to tylko takie polskie nie, bo nie (to nie my wpadliśmy na ten dobry pomysł, który na dodatek zupełnie nie sprawi kłopotu mieszkańcom tej ulicy). Irytujące.
archiwum – powód

Agata Kornhauser Duda chyba nie polubi tego wpisu pani Magdy.

Agata Kornhauser Duda chyba nie polubi tego wpisu pani Magdy. –
archiwum

Przewijaj dalej. To tylko zdjęcie dwóch zaciętych wrogów.

Przewijaj dalej. To tylko zdjęcie dwóch zaciętych wrogów. –
archiwum

Logika ministra Błaszczaka i MSW- ciąg dalszy Najpierw rezygnują z pomocy niemieckich służb, które co roku pomagały przy organizacji festiwalu Woodstock, po czym nakładają obowiązek na organizatora zapewnienia dodatkowej służby porządkowej.

Logika ministra Błaszczaka i MSW- ciąg dalszyNajpierw rezygnują z pomocy niemieckich służb, które co roku pomagały przy organizacji festiwalu Woodstock, po czym nakładają obowiązek na organizatora zapewnienia dodatkowej służby porządkowej. – Podobno to impreza o podwyższonym ryzyku. Podobno, chodzi o bezpieczeństwo uczestników, a nie uwalenie Owsiaka. Bardzo mnie te decyzje o tym przekonują.
archiwum – powód

Poniżej kilka opinii jakie czytelnicy sympatyzującego z PiSem portalu wpolityce wyrazili na temat Zofii Romaszewskiej legendarnej obrończyni opozycjonistów w czasach PRL Te wpisy nie są niestety odosobnione. Normalnie 100% chrześcijańskich wartości.

Poniżej kilka opinii jakie czytelnicy sympatyzującego z PiSem portalu wpolityce wyrazili na temat Zofii Romaszewskiej legendarnej obrończyni opozycjonistów w czasach PRL Te wpisy nie są niestety odosobnione. Normalnie 100% chrześcijańskich wartości. – "KORnico i miernoto w fizyce WYMYJ PROTEZY BO CUCHNIE KNOBLACHEM I ZWIBLEMStara miotła doradcą Prezydenta RO. stara KORnica Romaszewska dala PO PYSKUZmień nazwisko, kobieto, bo na ie nie zasługujesz. Twoja córka też nie.PAKUJ MANELE I WYP...AJA Z POLIN WYNOS SIE TY CZERWONA SZMATO.Jakim prawem żydowski pomiot decyduje o losie PolskiSTARA CWANIACZKO ZABIERAJ DOOPE z POLIN i wyp..alaj stad raus schwein raus. VON STAD SZMATO"itd, itd, Smutne. Nawet bardzo Zastanawia mnie tylko brak reakcji portalu na takie komentarze.
archiwum

Panu Jackowi Kurskiemu należałoby przypomnieć, że kieruje Telewizją Polską, a nie rządową.

Panu Jackowi Kurskiemu należałoby przypomnieć, że kieruje Telewizją Polską, a nie rządową. – Mimo wcześniejszego zgłoszenia orędzia prezydenta do TVP oraz jak wypadałaby ze względu na hierarchię osób w państwie TVP najpierw wyemitowało orędzie premier Szydło, a w drugiej kolejności prezydenta Dudy. Stacje komercyjne w tym TVN dały pierwszeństwo PAD. Trochę wstyd panie Kurski, prawda? A pomysł, aby później zgłoszone wystąpienie PBS było przekazywane równocześnie nie wymaga chyba komentarza.
archiwum

Adrian właśnie wyważył drzwi do gabinetu prezesa!

Adrian właśnie wyważył drzwi do gabinetu prezesa! – Panie prezydencie Andrzeju pokazał pan dzisiaj, że rozsądek stoi wyżej nad interesem partyjnym. I za to należy się panu duży szacunek.