Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

AMGM

Z nami od: 9 czerwca 2016 o 17:33
Ostatnio: 16 lutego 2020 o 16:52
Płeć: mężczyzna
Exp: 28
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 8 z 41 (32 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7371
  • Komentarzy: 446
  • Punktów za komentarze: 726
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Patointeligencja...

Patointeligencja... – Macie i patrzcie bo w TVNie nie zobaczycie, Kidawa dziękuje osobom, robiącym bydło podczas uroczystości 100-lecia Zaślubin Polski z Morzem. GRATULACJĘ ZA JĘZYK MIŁOŚCI.
archiwum

A co będzie jeżeli...

A co będzie jeżeli... – ... Wielka Brytania w najbliższych latach wzmocni swoją gospodarkę oraz pozycję na świecie i będzie niekwestionowaną potęgą większą niż Niemcy czy Francja?? Co w tedy... powiecie??

Gdzie jest "Bareja" na miarę naszych możliwości?

Gdzie jest "Bareja" na miarę naszych możliwości? – Tyle absurdów w polityce, wśród stosunków międzyludzkich, telewizji i nie ma nikogo kto by z tego zrobił użytek. Rozładował atmosferę. Wielka szkoda
archiwum

A teraz wyobraźcie sobie

A teraz wyobraźcie sobie – że świat jest podzielony na dwa typy ludzi. Tych którzy interesują się nauką, biznesem, finansami, robią filmy, zarządzają muzykami i sportowcami, czytają książki i uczą się przydatnych rzeczy od małego i  ten drugi typ, którzy oglądają filmy, ekscytują się sportem, kupują domu na kredyt i mnóstwo innych rzeczy, kończą nikomu nie potrzebne studia, nie interesują się finansami i nie czytają książek. Jedni dla uproszczenia nazywa się żydami a drugich gojami.
Źródło: tak dla przypomnienia...
archiwum

Może brutalne, ale warto przypomnieć, bo chyba nadal aktualne.

Może brutalne, ale warto przypomnieć, bo chyba nadal  aktualne. – "Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami. "
Źródło: George Patton
archiwum – powód

Dobrze, że mamy choć jedną grupę zawodową z wyższym wykształceniem godną dobrze zarabiać w Polsce.

Dobrze, że mamy choć jedną grupę zawodową z wyższym wykształceniem godną dobrze zarabiać w Polsce. – Większość Polaków nie może nawet marzyć o takich pensjach za tyle godzin pracy. Naprawdę ciężko dostać się do oświaty do pracy, starzy nauczyciele siedzą i nie chcą odejść na emerytury...
archiwum

Maspex - polska firma, zatrudnia 6,5 tys. pracowników.

Maspex - polska firma, zatrudnia 6,5 tys. pracowników. – Komu może zależeć na upadku polskiej dużej firmy która stawia opór zachodnim koncernom? Sami wiecie. Nie dajcie się zwieść. Firma przeprosiła, zadośćuczyniła, żałuje, ukarała i rozwiązała umowę z winowajcą tej sytuacji czyli z firmą reklamową. Nie pozwólcie żeby sterowane emocje Wami rządziły.
archiwum

Fakty - Mistrzowie siania zgrozy i wlewania trucizny w umysły lemingów.

Fakty - Mistrzowie siania zgrozy i wlewania trucizny w umysły lemingów. – ...jak to dłużej będzie trwało, lemingi będą się bały wychodzić z domów. Proszę, nie straszcie ich tak.
archiwum

Człowiek który "złamał" system.

Człowiek który "złamał" system. – Cały establishment, media, korporacje, biznesmeni, politycy, gwiazdy muzyki, sportu, aktorzy, byli i są przeciwko niemu. Dopiął swego celu. Gratulacje.
archiwum

Nic tak nie obrzydzi kobiecości jak potwór zwany feministką...

Nic tak nie obrzydzi kobiecości jak potwór zwany feministką... – Przykre.
archiwum

"Napuszone Pawie" mają dość...

"Napuszone Pawie" mają dość... – Jak można odbierać dotację państwową na prywatny biznes?
archiwum

Za wysokie, za wąskie, za drogie, dla polskiej armii...

Za wysokie, za wąskie, za drogie, dla polskiej armii... – ale musimy je kupić żeby Francuzom nie było przykro... absurd POlskiej polityki.
archiwum

Pluje na Kukiza na każdym kroku...

Pluje na Kukiza na każdym kroku... – Ból d*py? Czy prymitywna "wiejska" zawiść?
archiwum

Za każdym razem gdy mówisz "w tym kraju" zamiast "w naszym kraju"

Za każdym razem gdy mówisz "w tym kraju" zamiast "w naszym kraju" – ukazujesz swój dystans do Polski, a nawet pewną formę niechęci. Odsuwasz się coraz dalej i przestaje Ci zależeć. Nie ważne jak bardzo się obrazisz, i tak do końca życia będziesz Polakiem. Bądź z tego dumny, mów, że to Twój kraj i go zmieniaj, na lepsze. Masz do tego pełne prawo. Nie pozwól sobie wmówić, że nic od Ciebie nie zależy. Od Ciebie zależy wszystko, jaka będzie Polska, jaki będziesz Ty sam.
archiwum

Tegoroczny kandydat do nagrody "Nobla" z biologii

Tegoroczny kandydat do nagrody "Nobla" z biologii – "każdy grzyb rozwija się przez pączkowanie", Ryszard Petru
archiwum

Gdy rządziła nie słyszała głosów kobiet wołających o wolność w sprawie wyboru klasy dla 6-latków. Nie dajcie się znów oszukać !!!

Gdy rządziła nie słyszała głosów kobiet wołających o wolność w sprawie wyboru klasy dla 6-latków. Nie dajcie się znów oszukać !!! – "Dzisiaj dziękujemy wszystkim kobietom, które protestowały, które z taką determinacją broniły swojego prawa do wyboru i broniły prawa do wolności" - dodała Kopacz.

Z tym postulatem akurat się zgadzam

Z tym postulatemakurat się zgadzam –
archiwum

Drogie feministki Demokracja to rządy większości.

Drogie feministki Demokracja to rządy większości. – Tak jej bronicie na marszach KOD a nie chcecie się jej podporządkować w sprawach które nie są wam wygodne? Coś tu jest nie tak...
archiwum

W ostatnim tygodniu mam wrażenie, że godność kobiet została zredukowana do możliwość dokonania aborcji...

W ostatnim tygodniu mam wrażenie, że godność kobiet została zredukowana do możliwość dokonania aborcji... – osobiście uważam, że kobiety maja dużo więcej godności gdy chcą urodzić dziecko.
archiwum

To nie tak, że jeżdżę do Papieża, a później namawiam kobiety do walki o aborcję...

To nie tak, że jeżdżę do Papieża, a później namawiam kobiety do walki o aborcję... – ... ja po prostu staram się robić wszystko co może dać mi punkty wyborcze.