Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

benq20

Z nami od: 4 listopada 2010 o 0:57
Ostatnio: 16 czerwca 2021 o 20:36
Exp: 11
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 48 (43 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4918
  • Komentarzy: 119
  • Punktów za komentarze: 143
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Logika rządu i przeciwników dostępu do broni –
archiwum

Na stronie Kancelarii Premiera pojawił się opis projektu ustawy o zmianie dotychczasowej ustawy o broni i amunicji, który ma być przyjęty przez Radę Ministrów jeszcze w II kwartale 2021 roku Dlatego walczę o dostęp do broni w Polsce, bo mamy najsurowsze prawo w całej Uni Europejskiej a może być jeszcze gorzej.

Dlatego walczę o dostęp do broni w Polsce, bo mamy najsurowsze prawo w całej Uni Europejskiej a może być jeszcze gorzej. – Z dostępnych danych wynika więc, że rząd planuje dokonać oszustwa w implementacji dyrektywy UE i wdrożyć w naszym kraju jeszcze większe restrykcje w dostępie do broni. To również jawne oszustwo w obietnicach wyborczych. Miała być strzelnica w każdym powiecie, miała być zwiększona obronność, miało być oswajanie Polaków z bronią, w szczególności młodzieży, i przygotowywanie społeczeństwa na poszerzenie cywilnego dostępu do broni. „Po kilkuletnim obyciu z bronią kolejnych pokoleń młodych Polaków poszerzenie dostępu do niej będzie jak najbardziej możliwe” – mówił w 2017 roku Minister Obrony narodowej. Dzisiaj ci sami politycy zamierzają jeszcze bardziej utrudnić Polakom dostęp do broni.
archiwum
Dlaczego przestępcyrzadko korzystają z broni palnej- porównanie –
archiwum
Otóż Chyba nie czytali przepisów bo są bardzo dobrze zaprojektowane a problem tkwi nie w prawie a w sądach i prokuraturze ,którzy często interpretują sytuację na niekorzyść ofiary napadu. –
archiwum
Rewolwer powtarzalny kaliber .38Taka forma dostępu była by w pełni bezpieczna i dawała by możliwość dbania o swoje bezpieczeństwo. –
archiwum
Jednak wszystkie te negatywne przykłady są z innych krajów jak np.USA,Rosja itp.Bo W Polsce się nic nie dzieje, więc nie mieli by podstaw do zaostrzenia prawa do posiadania broni palnej. –
archiwum
Na temat Funduszu odbudowy,jeżeli nadal ktoś myśli ,że głosowanie przeciw jest antypatriotyzmem. –
archiwum
1.Zagłosuj na partie ,która jeszcze nie była u władzy ani w żadnej koalicji z tymi co rządzili.2.Daj im tylko sejm albo senat nigdy obydwa.3. Obserwuj pierwszą kadencję, zło tkwi w szczegółach. – Jeżeli zmiany w prawie są korzystne i nie ma afer ani zadłużania budżetu możesz zagłosować na nich ponownie.
archiwum
Ale Polacy nie chcą dostępu do żadnej nawet najsłabszej broni współczesnej z najmniejszą możliwą pojemnością, nawet jak nie należny do najcelniejszych- zaledwie 15 m potem już gorzej – Wiem bo strzelałem i nie jest takie proste trafić z wolnej powtarzalnej(single action) broni i czasochłonne a na wszystko trzeba kwity jakby nie wiadomo jak straszną rzeczą to było.
To powiedzcie mi, czemu często tworzą artykuły o tym, jak ktoś kogoś napadł z bronią, a nigdy jak ktoś się tą bronią bronił przed napastnikiem albo napadem? –
archiwum
Jak działa Polski Rząd –
archiwum
Z nielegalnie zdobytej broni palnej zastrzelił pracodawcę – W wielkopolskich Zadowicach 34-letni właściciel został postrzelony w głowę. Zginął na miejscu. Jego 54-letni pracownik uciekł z miejsca zdarzenia, porzucając broń.Niech każdy przeciwnik prawa do posiadania broni jest świadom, że ma na sumieniu śmierć wielu ludzi, którzy zginęli bo nie byli się wstanie skutecznie się obronić przed napastnikiem.
archiwum
A Ameryka mimo ,że ogarnięta chaosem to i tak normalniejsza niż Polska – Ludziom nie zabrakło zdrowych reakcji i instynktu samozachowawczego i dbają o swoje bezpieczeństwo, jeszcze bardziej uzbrajając się wobec tamtejszych rozruchów.Ciekawe co by Polacy zrobili w takiej sytuacji?
Mój rodzic poszedł do szpitala, bo się źle poczuł - wiecie co zastał... – Puste szpitale puste łóżka, oficjalna wersja pani w recepcji, że pozamykane z powodu koronawirusa! A w mediach, że szpitale przepełnione? Ktoś nas w konia robi moi drodzy...
archiwum
Protesty na Białorusi-To nie żebym popierał władze ale... – Jaka jest różnica miedzy reżimem ,który zmusza ludzi do tego czego nie chcą a państwami demokratycznymi w których ludzie są manipulowani i oszukiwani przez media i portale internetowe  przez co nie są świadomi na kogo zagłosowali? Różnica tylko metod działania bo to nie jest wolność wyboru.
archiwum
Odnoście ostatniego demotywatora na głównej w przypadku konfliktu zbrojnego –
archiwum
Na początku pierwszej kadencji Pis ówczesny minister MON Antoni Macierewicz obiecał50-70 nowych helikopterów – Pierwsze 8 miało trafić do Polski już w 2017 roku.Jest już druga połowa roku 2020 a polskie siły zbrojne wzbogaciły się o cztery maszyny-Ujawnił to senator KO Krzysztof Brejza. Tak wygląda ta rzekomo silna Polska za za czasów Prawa i Sprawiedliwości.
Wyobraźcie sobie, że doszłodo wojny w Polsce – Wróg jest wszędzie, nie da się nawet uciec bez bycia ostrzeliwanym. Broni brakuje, bo w naszym kraju jest jej niewiele w porównaniu do liczby ludzi.Teraz dopiero byście zrozumieli jak bardzo jest wam potrzebna broń i żałowalibyście, że się rozbroiliście.Tak wyglądała rzeczywistość w 1939 r. i jakie wnioski wyciągnęliście z historii?
archiwum
Parę słów prawdy –
archiwum
Ze szpitala do aresztu. 61-latkowi w trakcie badania przypadkowo wypadła amunicja – Potem okazało się ,że nie ma prawdziwej broni palnej tylko wiatrówki.To tak jakby każdego kto posiada samochód nazwano psychopatą bo może kogoś potrącić ale jak posiadasz broń to od razu jesteś zły.