Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

benq20

Z nami od: 4 listopada 2010 o 0:57
Ostatnio: 15 października 2019 o 16:29
Exp: 2
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 0 z 20 (20 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1399
 • Komentarzy: 78
 • Punktów za komentarze: 48
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Historia Uczy a ludzie nie wyciągają wniosków "Historia jest nauczycielką życia. Kto nie chce słuchać historii, ten będzie miał bardzo poważne problemy. Historię trzeba znać, trzeba szukać w historii nauki na obecny i przyszły czas. Procesy społeczne na przestrzeni dziejów się powtarzają."

"Historia jest nauczycielką życia. Kto nie chce słuchać historii, ten będzie miał bardzo poważne problemy. Historię trzeba znać, trzeba szukać w historii nauki na obecny i przyszły czas. Procesy społeczne na przestrzeni dziejów się powtarzają." – Ludzie czują się bezpieczni i chcą rejestrować broń dla bezpieczeństwa i zaostrzać przepisy bo władza ma wojsko i ich ochronii.A co jeżeli w procesie demokratycznych wyborów kiedyś do władzy dojdzie szaleniec?Już raz tak było w Niemczech w 1933 roku i co się wydarzyło dalej niech każdy z was przeczyta link w źródle.
archiwum

To małe, okrągłe i tempe to pocisk kalibru 9mm którego się tak ludzie obawiacie a to Duże, długie i ostre to nóż kuchenny który wam towarzyszy całe życie i uważacie go za niegroźny.

To małe, okrągłe i tempe to pocisk kalibru 9mm którego się tak ludzie obawiacie a to Duże, długie i ostre to nóż kuchenny który wam towarzyszy całe życie i uważacie go za niegroźny. – (Mam nadzieję ,że dobrze zachowałem proporcje rozmiarów)
archiwum

Broń nie służy do zabijania broń służy do...

 – Gdyby celem zaprojektowania broni było zabijanie nikt be jej nigdy nie zbudował.Samulet Colt twórca pierwszej broni wielostrzałowej zaprojektował ją po to aby dobrzy ludzie mogli się bronić przed złymi, tak o nim mówili "Bóg stworzył ludzi Colt uczynił ich równymi".Bo to dobrzy ludzie pozbyli się broni a źli ją wzięli.
archiwum – powód

Zauważyłem zastanawiającą rzecz...

Zauważyłem zastanawiającą rzecz... – Jeżeli coś ci się kojarzy z negatywną przeszłością do której masz uraz to co robisz? Pozbywasz się wszystkiego co z negatywną przeszłością ci się kojarzy i próbujesz się od tego odciąć i zacząć nowe życie prawda?To dlaczego po 1989 roku i upadku komunizmu politycy żadnej frakcji nie odcięli się od rzeczy które ją im przypominają ? Nadal na przykład są postkomunistyczne ustawy albo chociaż pałac kultury i nauki w Warszawie ,wręcz symbol komunizmu. Czyżby kochali ten ustrój i mieli do niego sentyment?
archiwum

Legiony okazały się nieudanym filmem za 30 milionów

Legiony okazały się nieudanym filmem za 30 milionów – A czego oczekiwaliście w państwie wolnorynkowym każda błąd niesie za sobą konsekwencje dlatego trzeba to dwa razy przemyśleć a w państwie socjalistycznym można zrobić bubel z 30 milionów bo co mi zrobią najwyżej się nie uda.
archiwum

Procent gospodarstw Posiadających broń w Europie

Procent gospodarstw Posiadających broń w Europie – Tak jesteśmy na samym końcu a po dzisiejszej strzelaninie w której zginęła młoda dziewczyna zastrzelona z nielegalnej broni w Gorzowie Wlkp.nadal macie wątpliwości ,czy ograniczenia prawnedotyczą przestępców?
archiwum

Nasze Odczucie

Nasze Odczucie – Czujemy się bezpieczni ale jak można powiedzieć że jesteśmy bezpieczni jeżeli przeciętny Polak nie posiada żadnego narzędzia do obrony albo umiejętności walki.Niska ilość przestępstw nie oznacza ,że jesteśmy bezpieczni a co jeżeli się to zmieni w przyszłości?
archiwum

Co robią Polacy jak dojdzie do strzelaniny vs co robią Amerykanie

Co robią Polacy jak dojdzie do strzelaniny vs co robią Amerykanie – Jak myślisz, których zachowanie jest rozsądniejsze?
archiwum

Bezpieczeństwo Obywatela

Bezpieczeństwo Obywatela – Dlaczego nie wprowadzić szerszego dostępu do Rewolwerów współczesnych kaliber .38 do obrony koniecznej? Kaliber .38 to ta sama wielkość co 9mm w pistoletach ale rewolwer ma tylko 6 naboi w bębenku zamiast 19 i po każdym wystrzale trzeba napiąć kurek co zajmuje trochę czasu i zapobiega strzelaninom.Z tym też jest jakiś problem?
archiwum

Dla wszystkich przeciwników Broni palnej.

Dla wszystkich przeciwników Broni palnej. – Jeżeli chcecie mieć prawo o decydowaniu czy broń jest dobra czy zła i w jakiej formie powinien być do niej dostęp to najpierw chodźcie na strzelnicę i nauczcie się jak działa i czym jest broń palna.Nie mają prawa do głosu ci co nie wiedzą o czym mówią.
archiwum

Nie ufajcie Im

Nie ufajcie Im –
archiwum

Logika Zakazywania

Logika Zakazywania – Z takim podejściem ludzkość by wyginęła by rekordowo szybko.
archiwum

Więc jak to jest?

Więc jak to jest? – Uważacie ,że nie jesteśmy na tyle zdrowi na umyśle i odpowiedzialni aby posiadać broń palną ale na tyle zdrowi i odpowiedzialni by móc decydować kto będzie rządził naszym krajem?Skoro uważacie ,że będziemy zabijać się bronią palną bo jesteśmy nieodpowiedzialni to równie dobrze możemy wybrać polityków którzy będą nam szkodzić bo przecież jesteśmy nieodpowiedzialni? Tak naprawdę myślicie?Bo ja nie.
archiwum

Według was w Poslce jest naprawde bezpiecznie?

Według was w Poslce jest naprawde bezpiecznie? – Tragedia w Dzierżoniowie,Krzysztof J. Mężczyzna jest podejrzany o pobicie na śmierć 25-letniej Magdaleny, Katował kobietę kilka godzin.Atak nożownika w Warszawie jedna ofiara śmiertelna.A wy nadal się nie uzbrajajcie a potem jak ktoś wam lub waszym bliskim zrobi krzywde to narzekajcie ,że nic nie mogliście zrobić.
archiwum

Terrorysta ISIS: “Nic nas nie powstrzyma. Będziemy mogli robić, co nam się tylko podoba. (…) nie mają broni.”

Terrorysta ISIS: “Nic nas nie powstrzyma. Będziemy mogli robić, co nam się tylko podoba. (…) nie mają broni.” – Terroryści już się uzbrajają ,rządu to nie obchodzi bo politycy mają swoją obstawę ochroniarzy a wy jak się nie uzbroicie i zginiecie to was zastąpią uchodźcami z Ukrainy albo innych krajów.Naród głupców i tchórzy musi wymrzeć czysta selekcja naturalna.
archiwum

A gdyby nadeszła wojna Co byś zrobił? Jakbyś się bronił skoro nie masz czym?

Co byś zrobił? Jakbyś się bronił skoro nie masz czym? – Nie mógłbyś uciec ani twoja rodzina bo do tego trzeba zatrzymać pędzącego wroga a ty nie masz broni.Kiedyś też myśleli ,że wojna nie nadejdzie a były aż dwie światowe.
archiwum

Kolejna strzelanina

Kolejna strzelanina – i ofiary śmiertelne a ludzie nadal nie widzą powodu by się uzbroić w broń palną kiedy zmądrzejecie?
archiwum

Bezpieczeństwo Obywateli

Bezpieczeństwo Obywateli – W sklepach w całej Polsce wykryto narkotyki w bananach niepostrzeżenie przemycone przez dilerów z drugiego końca świata.A czy broń nie można by było tak samo przemycić? A ty myślisz żę jesteś bezpieczny i boisz się złagodzić przepisy dotyczące pozwolenia na broń w Polsce.Im nie jest potrzebne żądne pozwolenie.
Źródło: Dziennik Zachodni,Super Express,Tygodnik Ostrołęcki
archiwum – powód

Tak Wiele A Tak Niewiele

Tak Wiele A Tak Niewiele – Pomogłem nieznajomemu w prostej sprawie gdy wszyscy się zniego śmiali chwilepóźniej tylko dzięki niemu se poradziłem w ciężkiej sytuacji.

1