Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

benq20

Użytkownik otrzymał bana za: monotematyczny spam o broni
Ban wygasa: 2997-06-19 17:54:55

Ściana

archiwum
Ale zakazał bym stosowania metalowego ostro zakończonego śrutu i zamiast tego dałbym na kule gumowe odpowiedniej twardości bo wtedy można by było obezwładnić napastnika poprzez silny ból ale bez uszkodzeń wewnętrznych. – Mało tego kule gumowe były by sprzężone w jakiś mądry sposób z kapsułą co02 tak by nie dało się wymienić ich na np. metalowe bo po odłączeniu gumowej ciśnienie by wylatywało z kapsuły i nie dało by się jej napełnić samemu bez odpowiedniego sprzętu. Co wy na to?
archiwum – powód
Obejrzyjcie od 13:51 minuty – Bo wygląda na to ,że Unia Europejska nie jest taka miła jak niektórzy twierdzą.
archiwum
W kraju w którym ludzie uważają za bezpieczny drugie morderstwo w ciągu dwóch dni.Miał już 22 lata w tym wieku już mógł posiadać dostęp do broni palnej i zareagować widząc biegnącego napastnika z maczetą w ręku. – Niestety nie w tym kraju nie można się bronić bo na otrzymanie pozwolenia na broń do obrony osobistej potrzeba "ważnego powodu"
archiwum – powód
Nie wiem czy ma rację czy nie bo to trudny temat ale wyraził swoją opinię natomiast komentarze niektórych użytkowników  są poniżej jakiegokolwiek poziomu – Dla niektórych wolność słowa istnieje tylko wtedy kiedy jest tak jak oni by chcieli.
archiwum
Brutalny gwałt i morderstwo w Parku Praskim. Znaleziono ciało 50-latki – W poprzednim democie napisałem o agresywnych psach ale nie wszyscy uznali to za wystarczające zagrożenie by posiadać dostęp do broni palnej no ale to wydarzenie przypomni ludziom ,że wcale nie żyjemy w tak bezpiecznym kraju jak im się wydaje.
Więc w przypadku nagłego zagrożenia jesteśmy bezbronni i to ponoć dla naszego bezpieczeństwa, jak to mówią politycy – A wystarczyło by dać dostęp na rejestrację do prostego pistoletu albo rewolweru. Kaliber .38 ma tylko 6 naboi, więc jest mały magazynek (bębenek), a i celność tylko z parunastu metrów dla nie wprawionych. I amunicja jest słaba, więc znacznie łatwiej postrzelić niż zabić, ale do obrony z krótkiego dystansu by w zupełności wystarczyło. Nie trzeba żadnego dostępu swobodnego czy nie wiadomo jakich cudów, tylko jedno narzędzie do obrony życia
Teraz Bank Anglii wprowadza polimerowe banknoty jak widać wbrew temu co mówią politycy jest więcej niż jedno rozwiązanie problemu. –
archiwum
Mówią że konfederacja to ruskie onuce a Mon potwierdza ich doniesienie i cała prawda wychodzi na jaw. – Wiem ,że powinniśmy pomagać Ukrainie bo jest to w naszym interesie ale całkowicie czyniąc się bezbronnym jest nieodpowiedzialne.
archiwum – powód
Lech ma nowego bramkarza kto to taki?Powiem krótko.. Artur Rudko! –
archiwum
Jak myślicie czy byli by w stanie zaakceptować fakt ,że spora część obywateli posiada broń i może się postawić gdy władza działa bezprawnie jak np. w czasie lockdownu? Ile by to czego się nauczyli i podług czego żyją było warte? – Dla nich to by było nie do pomyślenia.
archiwum
Policja przez godzinę nie reagowała a potem wmawiają ,że to wina dostępu do broni.A być może celowych działań bądź patologicznego systemu? –
archiwum – powód
Unia Europejska próbuje rozszerzyć swoje kompetencje poza to co było ustalone w Traktatach podpisanych z krajami członkowskimi! –
archiwum – powód
A ja pytam jakim cudem po 69 dniach wojny jeszcze nie ewakuowano wszystkich dzieci z Ukrainy? W szczególności ze stref najbardziej atakowanych? –
archiwum
Gdy twoi najwięksi przeciwnicy do tytułu Mistrza Polski walczą między sobą a ty popijasz kawkę na fotelu lidera XD –
archiwum
Jak widać rejestr broni również może zabijać...a ile razy uratował życie? –
archiwum
Oczywiście są różne domki w różnych cenach(obrazek poglądowy) ale Ukraińcy mieli by dogodne warunki plus po wojnie mogli by domki przenieść na Ukrainę i pomieszkiwać do momentu odbudowania kraju. – Potrzebne by było tyko odpowiednie dofinansowanie od Unii bo trochę by to kosztowało.
archiwum
Tutaj miałem coś napisać i podzielić się swoimi spostrzeżeniami ale trole z demotów by mnie zminusowali a demot trafił by do archiwum – Taka oto wolność słowa na tym portalu
archiwum – powód
Mimo sytuacji na Ukrainie "Polscy" Europosłowie głosowali przeciwko funduszom dla Polski – Jeszce niedawno Donald Tusk winił PIS za bark funduszy i pozował do zdjęcia z pieniędzmi a to posłowie z partii PO głosowali przeciwko funduszom.
archiwum
Mimo tragicznych wydarzeń na Ukrainie(jesteśmy z wami!)Chciałbym odnotować bardzo istotny Fakt – Tuż przed rozpoczęciem wojny Rząd Ukraiński dał nieograniczony dostęp swobodny do broni wszystkim obywatelom tego kraju.I zgodnie z teorią antybroniowców "Jak się rozda ludziom(cywilom) broń to się sami wystrzelają" Ukraińcy powinni się pozabijać a armia Rosyjska wygrać konflikt bez oddania strzału.Jednak tak się nie stało. Zamiast tego Ukraińcy skutecznie odparli atak wroga broniąc swojego kraju!Kolejna teoria obalona, co teraz wymyślicie że broń gryzie?
archiwum
Obrona konieczna widzę że trzeba ludziom wytłumaczyć dokładnie o co chodzi bo mają w głowie nierealny obraz rzeczywistości. – Nie podam definicji tylko w miarę logiczne wyjaśnienie o co chodzi.A więc nie chodzi o to jak większość myśli aby zabolało, albo aby była rana, albo jeszcze niektórzy myślą o zabijaniu.Nie, chodzi o coś zupełnie innego.Celem obrony koniecznej nie jest i nigdy nie było zabijanie, bywa czasem to efekt uboczny niestety.Celem jest powstrzymanie napastnika poprzez uniemożliwienie mu ataku i zrobienia krzywdy do przyjazdu Policji.Jak? np. unieruchomić nogę poprzez przerwanie mięśnia, oślepić tymczasowo(gaz ale nie zawsze działa )generalnie wszystko co skutecznie uniemożliwi atak a nie rani czy zaboli.