Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Prally

Z nami od: 21 grudnia 2011 o 16:01
Ostatnio: 17 stycznia 2020 o 16:15
Płeć: mężczyzna
Exp: 200
Jest obserwowany przez: 11 osób
  • Demotywatorów na głównej: 89 z 574 (481 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 56210
  • Komentarzy: 3027
  • Punktów za komentarze: 2431
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

"Mnie, katolika prawo nie obowiązuje"

"Mnie, katolika prawo nie obowiązuje" – -Tadeusz Rydzyk
poczekalnia

I tu by się należało zastanowić nad racjonalizacją wydawania pieniędzy zbieranych przymusowo w podatkach.

I tu by się należało zastanowić nad racjonalizacją wydawania pieniędzy zbieranych przymusowo w podatkach. – Bo czy wrzucam do puszki, albo daję na tacę, to moja wolna decyzja, ale gdybym w sklepie odmówił zapłacenia kwoty powiększonej o VAT albo nie odprowadził zaliczki na dochodowy, aresztowałaby mnie policja.
poczekalnia

Fizyka wytłumaczona po chrześcijańsku Ktoś tu nawet nie miał porównania doświadczeń typu wywrócenie się na stojącym rowerze, a wywrócenie się na rowerze jadącym 20 km/h

Ktoś tu nawet nie miał porównania doświadczeń typu wywrócenie się na stojącym rowerze, a wywrócenie się na rowerze jadącym 20 km/h –
archiwum – powód

Za bycie kobietą w kieleckim kursie programowania w języku Java, dostaje się dodatkowe 5 punktów, czyli 1/6 możliwych punktów do zdobycia.

Za bycie kobietą w kieleckim kursie programowania w języku Java, dostaje się dodatkowe 5 punktów, czyli 1/6 możliwych punktów do zdobycia. – Tyle samo punktów otrzymuje osoba niepełnosprawna w stopniu znacznym.

Tak właśnie działa wolny rynek

Tak właśnie działa wolny rynek –  PKP Intercity obawia się, że gdy pojawi się konkurencja, będzie musiałowprowadzić promocje i podstawić lepszy tabor
archiwum

To powinno lecieć kilka razy dziennie we wszystkich telewizjach!

To powinno lecieć kilka razy dziennie we wszystkich telewizjach! – Polska nie ma ŻADNYCH zobowiązań sojuszniczych na Bliskim Wschodzie. Nasi żołnierze byli tam tylko na zaproszenie Iraku, który teraz domaga się ich odejściaCo więcej, przywódca Iranu Ali Chameini już wypowiedział się o "małym złym kraju w Europie". Tymczasem Rosja coraz usilniej chce przyłączyć do siebie Białoruś i uzyskać bezpośredni dostęp lądowy do naszej granicy.Jeżeli Stany Zjednoczone zaangażują się w wojnę na Bliskim Wschodzie, to nikt już nie zatrzyma ekspansji Rosji w Europie Środkowej.
archiwum

Jakoś nie wierzę, że chłopak po zawodówce założy sobie warsztat i będzie miał lepiej. Warsztaty upadają, bo nawet doświadczeni mechanicy nie dają sobie rady z nowszymi samochodami, a nauczyciele w zawodówkach mają przestarzałą wiedzę, czego dowodem jest, że za grosze w tych zawodówkach pracują

Warsztaty upadają, bo nawet doświadczeni mechanicy nie dają sobie rady z nowszymi samochodami, a nauczyciele w zawodówkach mają przestarzałą wiedzę, czego dowodem jest, że za grosze w tych zawodówkach pracują – Znam doskonałych mechaników, z których każdy ukończył co najmniej technikum i grzebał w samochodach jeszcze jako dzieciak, a wielu ma dyplom magistra inżyniera, lub przeszło kilka lat studiów technicznych. Znam też kilku lepszych lub gorszych "normalnych" mechaników- tym, zawsze jak daję samochód do naprawy, muszę potem przeprowadzać szczegółową inspekcję, a w 4 przypadkach na 10, muszę sam po nich naprawiać samochód.Siła hamowania tylnej osi po naprawie hamulców na poziomie 0,0kN, urwane wtyczki od czujników, niezauważenie że układ chłodzenia w ogóle nie działa, czy urwana w trakcie pracy rura filtra powietrza i auto w takim stanie oddane klientowi, to norma. Jestem tylko 'głupim hu*manistą', a przez tych partaczy nauczyłem się sam serwisować hamulce. Koledzy inżynierowie też śmieją się z tych zwykłych mechaników. Zalecanie oleju mineralnego do silnika z hydropopychaczami (co musi spowodować ich awarię), złe zestrojenie LPG... Takie są efekty pracy byle kogo po najgorszej szkole.
archiwum

Kiedy chcesz zostać premierem w komunistycznym kraju, a twój syn atakuje oddziały pacyfikacyjne, wysłane przez twoich kolegów z partii Syn Piotra Jaroszewicza, Andrzej Jaroszewicz, został kiedyś wyrzucony ze studiów prawniczych, za to, że z dachu Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, rzucał ławkami w oddziały ORMO które wtargnęły na teren uczelni w marcu 1968r.

Syn Piotra Jaroszewicza, Andrzej Jaroszewicz, został kiedyś wyrzucony ze studiów prawniczych, za to, że z dachu Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, rzucał ławkami w oddziały ORMO które wtargnęły na teren uczelni w marcu 1968r. – Zapytany, dlaczego to zrobił, powiedział:"Po prostu nie spodobało mi się, że przyszli bez zaproszenia i zaczęli bić studentów"
archiwum

Przez ostatnie 4 lata wprowadził 31 nowych podatków i opłat

Przez ostatnie 4 lata wprowadził 31 nowych podatków i opłat – Nawet jeśli nie płacimy ich bezpośrednio, to sięgają nas w cenach jedzenia, ubrań, czy usług.
archiwum

Polacy! Nie musicie rozrywać opakowań żeby sprawdzić czy naprawdę są w nich narzędzia!

Nie musicie rozrywać opakowań żeby sprawdzić czy naprawdę są w nich narzędzia! – Przez takich ludzi, którzy muszą rozwalić skrzynkę żeby obejrzeć, chociaż więcej dowiedzieliby się z polskiego opisu na kartonie, albo cwaniaków którzy muszą sobie ukraść załączone bity za 2 zł, później sklepy muszą odsyłać towar do magazynów i stamtąd albo z powrotem do producenta, albo przepakowywać w nowe, a później my płacimy więcej za wiertarkę czy inne narzędzie, bo sieć musiała wliczyć do ceny straty wynikające z przepakowywania ze zniszczonych opakowań, dodatkowego transportu i dokompletowywania skradzionych części.
archiwum

Kiedy umiesz jeździć jak rajdowy mistrz świata

Kiedy umiesz jeździć jak rajdowy mistrz świata – Ale cały twój sprzęt to spawarka, Polonez po wuju, oraz silnik upadłej brytyjskiej firmy i most z karetki znalezione na złomowisku.
archiwum

Epos o Gilgameszu zaśpiewany po sumeryjsku, fragment

Epos o Gilgameszu zaśpiewany po sumeryjsku, fragment – Epos o Gilgameszu to najstarsze zachowane dzieło literackie. opowiada o przygodach króla Uruk i jego przyjaciela Enkidu.W eposie ludzie są przedstawieni jako istoty pośrednie pomiędzy zwierzętami i bogami, od tych pierwszych mający część zwierzęcej siły, od tych drugich, część ich rozumu. Gilgamesz i Enkidu, są tak potężni, że potrafią walczyć nawet z bogami, zabijając zsyłane przez nich potwory, nie są w stanie jednak pokonać samych bogów.Epos zawierał motywy pojawiające się później w Biblii. Stworzony z ziemi Enkidu, skuszony przez kobietę musi opuścić miejsce w którym żył, traci przy tym część swojej siły, zaś wąż kradnie mu owoc zapewniający nieśmiertelność. Po śmierci Enkidu, poszukujący nieśmiertelności Gilgamesz, spotyka nieśmiertelnego Utnapishtim, który wyjawia mu, że stał się nieśmiertelny po wielkim potopie, który przetrwał budując łódź wg. dokładnej instrukcji otrzymanej od jednego z bogów, Ea, i zabierając nań rodzinę, służbę i wszystkie zwierzęta z pola.

Prezydent Andrzej Duda wyjaśnia, dlaczego ceny rosną...

Prezydent Andrzej Duda wyjaśnia, dlaczego ceny rosną... –  Prezydent Duda wszystko wyjaśnił. Kurde, jakie to proste...
0:34
archiwum

Kościół jest związany z Polską

Kościół jest związany z Polską –
archiwum

Kiedy marzysz o samochodzie WRC, ale stać cię tylko na starego Hyundaia

Kiedy marzysz o samochodzie WRC, ale stać cię tylko na starego Hyundaia –
archiwum – powód

Zima zaskoczyła kierowców

Zima zaskoczyła kierowców – W tym kraju nie trzeba mieć jakiejkolwiek wiedzy ani umiejętności żeby zostać kierowcą. Wystarczy być idiotą.
archiwum

"Trzeba to anulować, bo my przegramy"

"Trzeba to anulować, bo my przegramy" – Czyli demokracja po Polsku. Nie trzeba anulować bo złamano regulamin, czy dlatego że coś nie działa. Trzeba anulować, bo "my" przegramy. Gdybyśmy mieli wygrać, to niczego nie trzeba by było anulować. Dla tych ludzi najwyraźniej nie liczy się już nic, poza partyjnymi interesami, względnie ich prywatną wojną plemienną.
archiwum

Sebastian Kaleta oburzał się wczoraj że ktoś "poczęte dziecko nazywa płodem".

Sebastian Kaleta oburzał się wczoraj że ktoś "poczęte dziecko nazywa płodem". – Ktoś tu potrzebuje korepetycji z biologii...

Po 26 latach, w końcu usłyszałem jak ktoś w Sejmie proponuje proste i tanie rozwiązanie skomplikowanego problemu

Po 26 latach, w końcu usłyszałem jak ktoś w Sejmie proponuje proste i tanie rozwiązanie skomplikowanego problemu – A do tego wymierzył Morawieckiemu dwa celne ciosy; w przeponę i w podbródek
archiwum

Krwiożerczy libertarianizm w praktyce Pewnego razu do Korwina podszedł żebrak, i poprosił go o pieniądze.

Pewnego razu do Korwina podszedł żebrak, i poprosił go o pieniądze. – Korwin odpowiedział: "Za nic pieniędzy nie daję. Ale masz Pan tu szmatkę i spryskiwacz, umyj mi Pan lusterka w samochodzie, to dam Panu 10zł". Po wykonanej pracy, powiedział: "Ładnie Pan umył te lusterka" i dał mu 20zł.Innym razem, bezdomny poprosił go o coś do jedzenia. Odpowiedział: "Z zasady nie daję nikomu nic za darmo, ale mogę zaprosić Pana na obiad"Tak uzasadnia swoje zachowanie: "Nie można, nawet ludziom poszkodowanym przez powódź, dawać pieniędzy z podatku nałożonego żeby pomóc ofiarom powodzi. Taki podatek może uderzyć np. w pogorzelca, który jest biedniejszy niż ofiary powodzi. Pomagać powinien ten kto chce i kogo na to stać. W początkach Stanów Zjednoczonych, był dokładnie taki przypadek, i z dobrowolnej zbiórki, zebrano dla ofiar powodzi więcej pieniędzy, niż przyniósłby projektowany podatek."