Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Prally

1 / 1
Prally

[demot] Z tą klimatyzacją to nie żarty. Jeszcze po roku 2000 auta nie potrafiły sobie wyłączyć klimy przy mocnym dodaniu gazu, i dobrzy kierowcy wiedzieli że przed wyprzedzaniem dobrze jest wyłączyć klimę która kradnie kilkanaście KM

0 / 0
Prally

[demot] Dałbym minusa, gdyby nie to że aby oceniń kolejną z g galerii z d o mam to w d, musiałbym obejrzeć to g.

4 / 4
Prally

[demot] @kondon A masz lepszy pomysł? Jeżeli w ogóle chcesz żeby PL przetrwała, to to musi sie ropyerdolić zanim ktoś będzie miał sensowny powód do wojny z nami. Poza tym, ja chcę zobaczyć jak Mateusza biorą na widły i przewracają pomniki prezesa. Jeżeli system się zawali dopiero za 30 lat, to efekt będzie taki, że będą ich wspominać że było dobrze jak za Gierka i nici z nauki. Trzeba ludziom dowalić i zobrzydzić etatystów, socjalistów, zasiłki, i katolickich hipokrytów, zanim zapomną kto kto. Innego wyjścia na przerwanie tego błędnego koła nie ma.

0 / 0
Prally

[demot] @Kzaurus Jaruzelski by ich kazał wypyerdolić z telewizji. Demokracja to błąd.

0 / 0
Prally

[demot] Patologia, wystarczyłoby zwolnić 3/4 urzędników, zlikwidować 500+ i nawet składek ZUS nie musielibyśmy płacić. Zatem gdybyśmy zwolnili kilka tys. zbędnych urzędników, zapewne starczyłoby zamiast abonamentu na TVPIS.

1 / 1
Prally

[demot] @kondon Nie mam lepszego pomysłu, ale jak mam głosować na tych debili których Korwin dokoptował, to już wolę na złość PiSowi poprzeć NoweZęby. Ja już inaczej typuję, a mianowicie: im szybciej to wszystko zbankrutuje i się zawali, tym lepiej, bo to jedyna droga do jakiejś zmiany w PL.

0 / 4
Prally

[demot] @kondon Myślę że Konfederacja ma dużo mniejsze szanse przekrocznia progu niż Wolność/Korwin samotnie. W wyborach do EU głosowałem na Konfederację, także dlatego że w moim okręgu nr 1 był dobry kandydat- Jacek Wilk. Ale nie poprę w wyborach do Sejmu koalicji w której jest Godek, Braun i Faszy... chciałem powiedzieć Narodowcy.

0 / 0
Prally

[demot] @nika100 @JanuszTorun W Polsce zrobiono taki eksperyment, zaraz posłowie podstawili drabinę i zaczęli ściągać symbole religijne ze ściany w sali Sejmowej, ale o nielegalnie zawieszonym tak krzyżu już "zapomnieli".

0 / 0
Prally

[demot] @wic1 Nie ma czegoś takiego jak kraj katolicki z punktu widzenia prawa. Państwo ma być neutralne światopoglądowo, i jest to zapisane w konstytucjach w krajów europejskich, a pogląd ten pojawił się jako konkluzja prześladowań i domowych wojen religijnych XVI i XVII wieku.

4 / 4
Prally

[demot] Takim audytem w PRLu zajmowali się agenci SB z pionu gospodarczego. Np. dostawali zadanie: ustalić czemu w browarze spadła jakość piwa. Zatrudniali się na lewych papierach i podpatrywali kto kradnie, kto gdzie partaczy, kto wrzuca spinacze do butelek...

0 / 0
Prally

[demot] @ZONTAR To znaczy że w polskich warunkach licznych rzek i strumieni, wartość tych pojazdów wojskowych w ew. wojnie obronnej byłaby niewielka

0 / 0
Prally

[demot] @7th_Heaven To politycy codziennie krzywdzą dzieci, od dekad nierobiący nic żeby w polskich szkołach pojawiły się skuteczne metody nauczania i przedmioty uczące myślenia, oraz tworzący patologiczny system w którym tylko ostatni nieudacznik decyduje się na zostanie nauczycielem. Skuteczność KAŻDEGO strajku, polega na wyrządzeniu komuś jakiejś krzywdy. Na czele ze strajkami w grudniu 81 roku, kiedy strajki w kopalniach groziły brakiem prądu i ogrzewania dla milionów ludzi w zimie.

4 / 8
Prally

[demot] @Cylindryk Polskie schroniska bywają/są powalone. Znajomy chciał wziąć małego kotka ze schroniska, pytają go czy kot będzie wychodził na dwór, on powiedział że tak, bo ma dom z ogrodem. Schronisko powiedziało że mu w takim razie kota nie da, bo na dworze może się czymś zarazić, albo może mu się coś stać! W mojej rodzinie koty są co najmniej od czasów wojny, za mojego życia zawsze były w domu, mam trzy, uwielbiają wychodzić na dwór, a śmiertelnego wypadku nie było od kilkunastu lat. Koty domowe które są agresywne, za zwyczaj takie są, bo nie wypuszcza się ich na dwór, lub mają za mało miejsc w domu. Dlatego jakbyś brał kiedyś kota do mieszkania, to postaw tam jakieś drzewko do wsponaczki, pozwól im siadać na parapetach, fajnie by było jakbyś też niektóre półki przeznaczył jako dozwolone dla kotów i podwiesił "kotostrady" pod sufitem. One uwielbiają się wspinać i możliwość poruszania się w pionie, zwiększa im odczucie przestrzeni, dlatego jest szczególnie ważne dla kotów trzymanych w mieszkaniach, żeby mogły łazić po ścianach i siadać na parapetach. W ostatnich latach zmierzono, że koty wypuszczane na dwór, potrafią się regularnie oddalać od domu na kilka km.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
Prally

[demot] @OverdriveA Policzyłem to niedawno dokładnie. Dałoby się zlikwidować ZUS bez podnoszenia podatków, i zachowując uprawnienia emerytalne i rentowe. Wystarczyłoby zmniejszyć koszty utrzymania administracji o połowę, zmniejszyć o połowę budżet MON i zlikwidowac 500+, oraz dokonać drobnych cięć w innych resortach.

0 / 0
Prally

[demot] @SteveFoKS Nie potrafisz argumentować, bo nie przeszedłeś kursu logiki na uniwersytecie. Proste.

0 / 0
Prally

[demot] @everycim Ludzie zawsze będą uważać że prawo jest złe, bo są zbyt głupi i niekompetentni żeby je docenić.

6 / 10
Prally

[demot] @TomTom75 Lepsza miła k...a, niż normalna dziewczyna z wrednym charakterem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1097 98 następna »