Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Prally

archiwum

A już miałem chłodzić szampana...

A już miałem chłodzić szampana... –
archiwum

Nauczanie zdalne w praktyce

Nauczanie zdalne w praktyce –
archiwum

Ponieważ polskiej telewizji nie da się oglądać, przerzuciłem się na arabską i mam mieszane odczucia.

Ponieważ polskiej telewizji nie da się oglądać, przerzuciłem się na arabską i mam mieszane odczucia. – Z jednej strony bawi mnie ich głupota i całkowity brak samokontroli. Z drugiej strony po raz pierwszy od dawna zobaczyłem w telewizji ludzi którym nie zależy tylko posadach i kasie.
archiwum

"W tym kraju nic nie działa...

"W tym kraju nic nie działa... – ...zmienia się ekipa i swołocz zaczyna robić za porządnego człowieka, a porządny człowiek za śmiecia." - Komisarz Olbrycht
Źródło: Fałszerze - powrót Sfory, 2007
archiwum

Moim zdaniem, Polsce trafiło się państwo mafijne.

Moim zdaniem, Polsce trafiło się państwo mafijne. –
archiwum

Skoro tak bardzo świętujemy przegrane Powstanie Warszawskie Chociaż z góry było skazane na klęskę, bo zależało od pomocy ZSRR, a już wcześniej akcja "Burza" była wymierzona przeciwko ZSRR

Chociaż z góry było skazane na klęskę, bo zależało od pomocy ZSRR, a już wcześniej akcja "Burza" była wymierzona przeciwko ZSRR – To czemu nawet w połowie nie świętuje się tak ani nie oddaje hołdu żołnierzom wojny obronnej 39 roku, wojny koniecznej, której wyniku nikt nie mógł przewidzieć. Czemu nie świętuje się wygranych bitew Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, i nie oddaje hołdu żołnierzom którzy narażając życie, przedzierali się przez całą Europę, żeby znowu ruszyć do walki z Niemcami?Czemu odsądza się od czci i wiary Polaków wywiezionych przez Sowietów do gułagów, którzy walczyli z Niemcami w armii Berlinga?Moim zdaniem, w tym święcie nigdy nie chodziło o oddanie komukolwiek hołdu, tylko o cyniczne wykorzystanie polskiej martyrologii dla własnych korzyści politycznych.
archiwum

Adolf Hitler popełnił koszmarny błąd

Adolf Hitler popełnił koszmarny błąd – Kochał przyrodę i zwierzęta, a postanowił eksterminować tylko Żydów i Słowian. Gdyby postanowił wybić całą ludzkość, zostałby człowiekiem który oddał największą przysługę setkom miliardów zwierząt, i blisko 9 milionom gatunków istot żywych.
archiwum

Skoro w lipcu minęło 610 lat o zwycięskiej Bitwy pod Grunwaldem, może warto przypomnieć kilka mniej znanych faktów o tej bitwie. Oficjalnie Krzyżacy walczyli z nami chcąc zwalczać pogaństwo

Oficjalnie Krzyżacy walczyli z nami chcąc zwalczać pogaństwo – Jakkolwiek z dzisiejszej perspektywy napadanie za poglądy nie jest zbyt moralne, to pretekst Krzyżaków nie był zupełnym kłamstwem:-Polscy rycerze, mimo przyjęcia chrześcijaństwa, dalej praktykowali pogańskie zwyczaje, np. kłaniania się Słońcu-Nasi sojusznicy, Litwini, byli obrządku wschodniego, czyli prawosławnego-Po polskiej stronie walczyli także Husyci Czescy, czyli heretycy przeciwko którym Zachód zorganizował nawet krucjatę. Od Husytów przejęliśmy taktykę walki taborowej którą wykorzystywaliśmy do XVIII wieku, a która pozwalała mało licznym polskim oddziałom przedzierać się przez tabuny wrogów, gdy nie miały dość sił by utrzymać jakąś pozycję i musiały się wycofać.-Pod komendą króla Jagiełły stawili się także poddani mu Tatarzy ze Złotej Ordy, a więc muzułmanie. Później Polscy Tatarzy bronili kraju we wszystkich wojnach, a ich ostatni oddział został zniszczony we wrześniu 1939 roku. Niedobitki kontynuowały walkę, w SGO Polesie, a później w partyzantce i na Zachodzie.
archiwum

Tak przed zabiciem na mięso lub skóry, traktuje się koty w Chinach

Tak przed zabiciem na mięso lub skóry, traktuje się koty w Chinach –
0:04
archiwum

Uważajcie przy głosowaniu w drugiej turze! Możliwość masowych oszustw!

Uważajcie przy głosowaniu w drugiej turze! Możliwość masowych oszustw! –
archiwum

Czy ktoś się orientuje, gdzie w nowym facebooku...

Czy ktoś się orientuje, gdzie w nowym facebooku... – można znaleźć opcję zwyzywania tego kto wymyślił żeby wprowadzać zmiany?
archiwum

Tak wygląda zgodne z przeznaczeniem użycie wartych miliony funtów zabytkowych samochodów sportowych

Tak wygląda zgodne z przeznaczeniem użycie wartych miliony funtów zabytkowych samochodów sportowych – w tym. m.in. protoplasty samochodu Jamesa BondaPrzy okazji zarobił i blacharz
archiwum

Myślę że zamiast kary za znieważenie prezydenta

Myślę że zamiast kary za znieważenie prezydenta – W kodeksie karnym powinna być kara za znieważenie urzędu prezydenta.
archiwum

W latach 1975-1991, Czeska Skoda 16 razy wygrała Rajd Wielkiej Brytanii. Tymczasem Polacy: Nie Rosjanie, nie, Niemcy, nie komunizm ani Związek Radziecki.

Nie Rosjanie, nie, Niemcy, nie komunizm ani Związek Radziecki. – Największym wrogiem Polaka jest drugi Polak. Jego niewiedza, niekompetencja i łączenie wszystkiego z przynależnością polityczną.
archiwum – powód

Najważniejsze tematy w "debacie" prezydenckiej

Najważniejsze tematy w "debacie" prezydenckiej –
archiwum

"Musi być znacznie lepsze zastosowanie dla złota w kraju, niż stawianie mi pomnika"

"Musi być znacznie lepsze zastosowanie dla złota w kraju, niż stawianie mi pomnika" – To powiedział Car rosyjski Piotr III, kiedy parlament zaproponował postawienie mu pomnika ze złota w podzięce za zniesienie obowiązku służby wojskowej i zezwolenie na wyjazdy zagraniczne szlachcie. Piotr III zakazał też zabijania i torturowania chłopów, nakazał arystokracji kształcenie synów, zlikwidował tajną policję i miał zamiar upublicznić jej zbrodniczą działalność. Ogłosił powszechną amnestię i budował sieć szkół zawodowych dla biednych i średniozamożnych mieszkańców miast, którą finansował m.in. z sekularyzacji majątków cerkwi.To tak a propo złotej trumny sprawionej pewnemu recydywiście za oceanem i trwającego od lat wysypu pomników w Polsce.
archiwum

Prawdopodobnie jedna z najgłupszych kobiet, jaka kiedykolwiek pełniła jakąś funkcję publiczną w Polsce

Prawdopodobnie jedna z najgłupszych kobiet, jaka kiedykolwiek pełniła jakąś funkcję publiczną w Polsce –
archiwum

Ostatnio coraz popularniejszy sposób noszenia maseczek przez klientów sklepów na Śląsku.

Ostatnio coraz popularniejszy sposób noszenia maseczek przez klientów sklepów na Śląsku. – Do tego dzieciaki biegają po sklepach i obmacują co popadnie, nie mogąc się zdecydować czy chcą Mambę, Mentosy czy Skittelsy. Dodajmy dużą gęstość zaludnienia i nic dziwnego że ten region ma najwięcej zakażeń.
archiwum

Takie małe oranko wyborczyni jedynie słusznej partii na wieczór wyszło.

Takie małe oranko wyborczyni jedynie słusznej partii na wieczór wyszło. – Tacy ludzie wybierają nam przyszłość. Nie obchodzi ich twierdzenie, tylko skąd jesteś, i jeszcze mylnie identyfikują.
archiwum – powód

To nie są Wiadomości TVPis w nadchodzących gorszych latach.

To nie są Wiadomości TVPis w nadchodzących gorszych latach. – To typowe wydanie Wiadomości TVPis z ostatnich 5 lat.