Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

AVictor

Z nami od: 1 października 2010 o 13:23
Ostatnio: 1 lipca 2020 o 1:01
Wiek: 32
Płeć: mężczyzna
Exp: 146
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 29 (27 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2788
  • Komentarzy: 2016
  • Punktów za komentarze: 11555
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Film o Koronawirusie

Film o Koronawirusie – W sposób łatwy i prosty wytłumaczony jest jego mechanizm oraz główne problemy pandemii. Polecam.
archiwum

Rezolucja przeciwko Polsce przyjęta

Rezolucja przeciwko Polsce przyjęta – Pragnę na początku przytoczyć  dwóch wybitnych Polaków, Dmowskiego i Piłsudskiego, obaj posiadali różne wizje Polski. Według przesłań historycznych nienawidzili się nawzajem, mieli różne poglądy oraz idee. Jednak pomimo tego jeśli chodziło o sprawy Polski potrafili zasiąść przy jednym stole i godnie reprezentować kraj. Piłsudski przyznawał że Dmowski lepiej reprezentuje kraj na arenie międzynarodowej, a Dmowski że Piłsudski jest lepszy w sprawach armii. Takie porównanie, teraz mamy PiS i PO oraz partie od nich zależne. Wrogość obu ugrupowań jest niczym w porównaniu z wrogością tych panów. Jednak posłowie tych partii niczym małe dzieci swoją niechęć przelewają między sobą na arenie międzynarodowej, nie reprezentując naszego kraju, nie walczą o wspólny interes Polski tylko o swój własny. Takie zachowanie w historii widzieliśmy już nie raz, najbardziej znanym była Konfederacja Targowicka. Czy w tych czasach mamy podobną sytuację? Właśnie uchwalono rezolucję przeciwko Polsce!
archiwum

Rozmowa o szczycie NATO z posłanką M. Rosą. Oceńcie sami adres do filmu i rozmowy w źródle.

Rozmowa o szczycie NATO z posłanką M. Rosą. Oceńcie sami adres do filmu i rozmowy w źródle. – Pełna kompromitacja posłanki w rozmowie w Polskim Radiu o szczycie NATO. Przyszła nieprzygotowana oraz nieumiejętnie próbowała odbiegać od tematu. Takich polityków wybieramy a później mamy pretensje że jest źle!
archiwum

O rozwiązaniu marszu we Wrocławiu

O rozwiązaniu marszu we Wrocławiu – Sami oceńcie! Jeszcze w źródle podałem adres filmiku kręconego od strony policji. Przepraszam nie jest to link  źródła na youtube na której znajduje się film.
archiwum

Stare słowa ale prawda wciąż aktualna

Stare słowa ale prawda wciąż aktualna – "Wlewają w nas ten jad nienawiści i ci z lewa, i ci z prawa,tylko po to abyśmy się żarli nawzajem, wyzywali się i bili się między sobą. A oni? A oni zawsze się dogadają , będą kraść, bogacić się i będą robili z nami co tylko będą chcieli i powiedzą, że to wszystko w imię demokracji." ~ Andrzej Lepper
archiwum

Kiedy robisz marsz, a członków jest kilkanaście razy mniej niż parte organizujące liczą w jednym województwie

Kiedy robisz marsz, a członków jest kilkanaście razy mniej niż parte organizujące liczą w jednym województwie – Robienie "marszu niepodległości", który ma duży medialny wydźwięk, a członków jest kilkanaście razy mniej niż partie liczą w jednym województwie, nie licząc ich rodzin! Tak wiem że zdjęcie pokazane w demotywatorze było zrobione trochę wcześniej, mimo to zdjęcia PO, Nowoczesnej i KODu z pokazaniem tłumu ludzi na zdjęciach zrobionych z dołu (gdzie tłum robi mniej niż 100 osób), w ogóle nie przekonują! jeśli marsz miał być udany to wg. mnie powinno być zrobione z góry (najlepiej z helikoptera) bo takie zdjęcia z dołu to czysta propaganda!
Źródło: #marsz niepodległości #klapa #PO #Nowoczesna #KOD
archiwum

Nie ważne na kogo stawiasz i tak o wyniku spotkania zadecyduje sędzia!

Nie ważne na kogo stawiasz i tak o wyniku spotkania zadecyduje sędzia! – Kolejny bardzo duży błąd sędziego zadecydował o wyniku spotkania. Na turnieju w Monte Carlo sędzia wydał fatalną decyzję uznając piłkę, która wyszła 15 cm na aut, dodatkowo nie powtarzając punktu (bo sędzia liniowy krzyknął aut). To zdarzenie przyczyniło się do zmian wyników meczu. Pomimo powtórki elektronicznej pokazanej przez realizatorów pokazujących wyraźny aut.I tu nasuwa się pytanie. Czy sędzia świadomie odmienił wyniki spotkania? I skoro w sporcie nie ma układów oraz kupowania sędziów i meczów czemu w kluczowych momentach nie można weryfikować audiowizualnie spotkań? Czy to nie spowodowało by zwiększenie uczciwości gry?
archiwum

Czego niemiecka telewizja nie pokaże

Czego niemiecka telewizja nie pokaże – Wystąpienie francuskiego europarlamentarzysty Jean-Luc Schaffhauser, w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Otwarcie broni Polskę oraz nasz system wartości i krytykuje niemiecką dominację w europie.
archiwum

I jak nie wierzyć że migracja nie jest celowym działaniem?! Ponieważ:

I jak nie wierzyć że migracja nie jest celowym działaniem?!Ponieważ: – 1. Komuś zależy na wprowadzeniu nowego porządku, prze wywołanie konfliktu w europie (III wojny światowej)2. Bogaci muzułmanie chcą przejąć władzę w Europie (wprowadzą islam i swoich ludzi, którzy wyprą europejczyków akurat po wyczerpaniu złóż ropy)3. Światowe mocarstwa chcę osłabić Europę, przez niedorzeczne i szkodliwe ideologie!!
archiwum

Pamiętajmy dobre strony historii i wyciągnijmy wnioski z błędów

Pamiętajmy dobre strony historii i wyciągnijmy wnioski z błędów – Kiedyś byliśmy niepokonani!
archiwum

Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak

Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak – na twe babskie łzypo ulicy miłość hula wiatr wśród rozbitych szybpatrz poeci śliczni prawdy sens roztrwonili w grachw półlitrówkach pustych SOS wysyłają w światŻegnam was, już wiem...
archiwum

Novak Djokovic : Rafael Nadal

Novak Djokovic : Rafael Nadal – 7:5 6:3 6:1 Historyczne zwycięstwo Novaka na kortach Rolanda Garossa. Ćwierćfinał który dla większości fanów tenisa był ważniejszy niż nadchodzący finał. Djokovic gratulujemy :)
Źródło: Novak Djokovic Rafael Nadal Roland Gaross French Open Tenis
archiwum

Wywiad z prezydenckim doradcą Tomaszem Nałęczem

Wywiad z prezydenckim doradcą Tomaszem Nałęczem – z jego życiorysu: 1970–1990 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej; 1990 został jednym z wiceprzewodniczących Socjaldemokracji Rzeczypospolitej Polskiej; Podczas wyborów prezydenckich w 1990 był szefem sztabu kandydata SdRP. Sądząc po jego jakości wypowiedzi tytuł dr hab. oraz stanowisko prof. dostał bardziej za układy niż za zasługi!
archiwum

Debata: szczyt hipokryzji Komorowskiego został osiągnięty

Debata: szczyt hipokryzji Komorowskiego został osiągnięty – Przez lata kłamać i oszukiwać Polaków, by podczas wyborów zrzucić wszystko na konkurenta. Jakby spisać wszystkie obietnice PO powstała by książka (jednomandatowe okręgi, zmniejszenie sejmu do 230 posłów, ograniczenie podatków, ceny paliwa, wspieranie polskich firm, wiek emerytalny, lasy polskie, itp. itd.). Już mam dość! wole zmianę, przynajmniej zobaczę jak nowemu pójdzie.
archiwum

Cała prawda o PO

Cała prawda o PO – Wszystkie obietnice "to tylko ćwiczenia" by dalej być u władzy!
archiwum

Ludzie przejrzyjcie na oczy

Ludzie przejrzyjcie na oczy – PO nic nie robi tylko stale grozi innymi, większość z nich później sama realizuje (podwyżka podatków, wysoka cena benzyny, degradacja polskich firm, zwiększona liczba urzędników). A obietnice po wyborach wrzuca do kosza.
archiwum

4:0

4:0 – Siatkówka, Koszykówka, Piłkę Ręczna, Piłka Nożna.... 4 zwycięstwa z Polaków z Niemcami w 2014 roku
archiwum

FIVB mistrz doboru sędziów

FIVB mistrz doboru sędziów – W poprzednim meczu sędzia z Dominikany sędziujący na poziomie ligi amatorskiej, w tej z wytrzeszczem oczu i zezem rozbieżnym... wnioskując po ich tendencjach następny to będzie ślepy!!!
archiwum

Polacy Mistrzowie Dramatu

Polacy Mistrzowie Dramatu – Dzięki nim nie jedna osoba dostała zawał podczas oglądania ich meczów
archiwum

Grafen materiał z ogromnym potencjałem

Grafen materiał z ogromnym potencjałem – Polski rząd pozwala go sprzedać za granicę! Sam zaś szuka ludzi którzy go podsłuchują, gdy za granicę uciekają miliardy!