Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

krakuski777

Użytkownik otrzymał bana za: troll, prowokator, Punktów za komentarze: -1039
Ban wygasa: 2994-12-20 18:06:47
archiwum

Użytkownicy demotywatorów są wyjątkową grupą. Zdecydowana większość doskonale wie, że:

Użytkownicy demotywatorów są wyjątkową grupą. Zdecydowana większość doskonale wie, że: – Ostatnią cechą, bez której nie istniałyby powyższe, jest fakt, iż w pełni potrafią znieść krytykę, wyciągnąć z niej wnioski ku pomyślnej przyszłości naszej cywilizacji.Jestem dumny, że mam przyjemność komentować na tym portalu i prowadzić dyskusje na trudne tematy, przez które razem dzielnie idziemy nie dając się omamić własnemu ego i bańkom informacyjnym.
Źródło: grafika google
archiwum – powód
Przesłanki ku temu, że niektórym użytkownikom rozdawane są z góry minusy za komentarze (minimalnie po 6 minusików w ciągu doby po napisaniu komentarza) – pomimo tego, że mają podobny sens i zgodność z innymi komentarzami nie objętymi tą dziwną klątwą..
Źródło: komentarze pod: https://demotywatory.pl/5063171
archiwum
Gdy na demotach próbujesz dyskutować jako wierzący... przeważnie na tematy religijne, a tylko czasem na nieco inne (te widać) –
Źródło: demoty komentarze
archiwum
Najbardziej kulturalna, merytoryczna i szczegółowa rozmowa wierzącego i sceptyka jaką zobaczyłem w internecie (Karol Fiałkowski i Szymon Pękala) – Obaj Panowie są przykładem jaki powinien być wierzący oraz sceptyk. Jako nieliczni trzymają poziom godny prawidłowego dyskutowania.
archiwum
Biblijne mordowanie itd. - wytłumaczenie – jaśniej się nie da

1