Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 20 grudnia 2009 o 10:22
Ostatnio: 18 grudnia 2022 o 0:48
Wiek: 34
Płeć: mężczyzna
Exp: 5317
O sobie:

Człowiek, który nie toleruje tutejszego ustroju denerwują go nakazy, zakazy, ograniczenia. Uważam, że wyrażenie własnego zdania, to najświętsze prawo jakie powinien posiadać człowiek w demokratycznym Państwie. W moich demotywatorach podkreślam między innymi absurdy, ironię, sarkazm, życie, pozytywy, negatywy, ciekawostki ze świata, zabawne sytuacje, głupotę oraz resztę niewymienionych punktów zwrotnych.
https://pomagam.pl/g9ky9t

Jest obserwowany przez: 254 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 3356 z 4498 (1108 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1957282
 • Komentarzy: 125
 • Punktów za komentarze: 44
 • Obserwuje: 0 osób
 
Moderator

archiwum – powód
Każdy chce dołożyć swoją cegiełkę w celu przysłużeniu się sprawie –

Artysta zamienia zwierzęta w postacie z anime (35 obrazków)

Ten moment, kiedy pełen euforii po długim czasie oszczędzania oraz wyrzeczeń wsiadasz do nowego auta –
0:18
archiwum
Ach ta nie dobra Polska sprowokowała biedną Rosję – A Niemiec patrzył i klaskał
Sztuka survivalu kontra rzeczywistość – FAKTOPEDIA.plEmile Leray to francuski podróżnik, któremu w 1993 roku zepsułsię samochód na Saharze. Chcąc przeżyć, Leray, elektryk zwykształcenia, wpadł na pomysł przerobienia auta na sprawnymotocykl. Przez 12 dni, bez specjalistycznych narzędzi, Lerayprzebudowywał popsutego citroena aż w końcu zbudował pojazd,którym odjechał w kierunku cywilizacji. Gdy szczęśliwie dotarł doMaroka, zatrzymała go miejscowa policja i wlepiła mandat zaporuszanie się pojazdem, który nie został dopuszczony do ruchu.
A ja myślałem, że wizyta w toalecie to szczyt kreatywności – - Japoński naukowiec i wynalazca Yoshiro Nakamatsu, któryopracował ponad 3500 patentów, twierdzi, że najlepszym sposobemna wymyślanie nowych wynalazków jest zanurkowanie pod wodąi wynurzenie się „pół sekundy przed śmiercią".
Źródło: faktopedia.pl
Sąsiedzi mojego dzieciństwa kontra naszego państwa – Tylko, że jedni bawili drugich boje się, gdy wstaje rano,bo nie wiem co z tym krajem jeszcze mogą uczynić
archiwum
Zauważyłem, że większość ludzi sobie o tobie przypomina, gdy czegoś potrzebują – Pozdrawiam tych wszystkich środkowym palcem
archiwum
Od zawsze fascynowało mnie w Polsce karmienie się porażką innych – Oraz potrzeba podbudowania ego fiaskiem innychW pewnych kwestiach mimo postępu jesteśmy w średniowieczu
Grand Theft Auto – Wersja real life
Skazania na porażkę na starcie – Idą na przeciw pokazując ile w pojęciu wielkości są warci
Karma dla zwierząt i ludzi – Chris OvensSibuya Game ReserveFAKTOPEDIA.plW Rezerwacie Game Sibuya w pobliżu Kenton-on-Seawe Wschodniej Prowincji Południowej Afryki grupakłusowników dostała się na teren chroniony, abyzapolować na nosorożce. Na ich nieszczęście grupaglodnych lwów zapolowała na nich. Ocenia się,że zginęło co najmniej 3 kłusowników.
Bo czasami wystarczyszczera rozmowa – A nie ocena z góry i wrzucanie do jednego worka FAKTOPEDIA.plDzięki temu, że amerykański wielebny Jeffrey Brownchodził po ulicach Bostonu i rozmawiał z członkamigangów, liczba ofiar wśród nieletnich członkóvwgangów w miescie spadla w latach 90. o prawie 80%.
Kiedy nie możesz wstać do roboty.... – W 1915 roku kobieta spóźniła się na pogrzeb zmarłej siostry. Zażądała odgrzebania trumny, gdyż chciała ostatni raz na nią_ spojrzeć. Gdy trumnę otwarto okazało się, że kobieta żyje. I przeżyła kolejne 47 lat.
Źródło: faktopedia
Już w szkole o tym wiedziałem – Siadając w samolocie z tyłu mamy statystycznienajwiększe szanse na przeżycie katastrofy
Facebook mojego dzieciństwa –
 – Musimy się go pozbyć, zbyt dużo nas kosztujeNASTĘPNEGO DNIA
Nie szczyć się tym ile możesz zapłacić za rzeczy materialne – Bo niektórzy oddali najcenniejsze co mają, aby uratować bliźniego. Oficer irackiej policji, który objął zamachowca-samobójcę z ISIStuż przed tym, gdy ten wysadził się na rynku w BagdadzieShafi Alwataifi zginał, ale ocalił wiele istnień ludzkich.
Karykaturalnie tak wygląda realność wymagań pracodawców w odniesieniu do rzeczywistości – Znalazłem ofertę pracy w której wymagają 8+ letniego doświadczenia ze swiftem. Swift to język programistyczny który został wymyślony 3 lata temu
Kiedy otworzysz piekarnik, żeby sprawdzić czy jedzenie jest już gotowe –