Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Qrvishon

Z nami od: 8 września 2009 o 20:52
Ostatnio: 25 października 2020 o 2:38
Wiek: 34
Płeć: mężczyzna
Exp: 894
O sobie:

Śmiej się póki jeszcze możesz, bo przyjdą takie czasy że nie będzie z czego

Jest obserwowany przez: 75 osób
  • Demotywatorów na głównej: 69 z 215 (146 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 56221
  • Komentarzy: 14730
  • Punktów za komentarze: 49276
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Dostałem bana od Facebooka za mówienie prawdy

Dostałem bana od Facebooka za mówienie prawdy – Zarzuciłem PiS że kradnie zamiast zająć się epidemią, a człowiek mnie zaatakował że brednie wypisuje, więc wypisałem zdarzenia z ostatnich lat na dowód, co jak widać nie spodobało się Facebookowi i oskarżył mnie o nękanie? Może memy z Sasinem też niedługo będą cenzurować 0,926 I 16:20K/sNie możesz publikować anikomentować przez 24 godzinyWynika to z tego, że wcześniej zostałyopublikowane przez Ciebie treści niezgodne znaszymi Standardami społeczności.Ten komentarz narusza standardy dotycząceprześladowania i nękania, dlatego jestwidoczny Tylko dla Ciebie.Piotr MAdam Henryk MSzumowskiego 120 milionów, Sasin70 milionów, szef KNF mianowanyprze Pis Chrzanowski chciał ukraść40 milionów Czarneckiemu grożącbratmu że przejmą mu bank. To nawetbez szukania wymieniam. To sąludzie sznowani w tej władzy. Kiedyśmnie wkurzał zegarek Nowaka za 50tysięcy czy ośmiorniczki za kilkatysięcy, a teraz afery na grubemiliony. Jak ktoś udaje że tak nie jest,to jest albo kompletnym debilem, alesam kradnie z nimi.Kontynuuj
Źródło: FB

Madka Polska

Madka Polska –

Polska jest pionierem w technologii przechowywania śmieci w chmurze

Polska jest pionierem w technologii przechowywania śmieci w chmurze –
archiwum – powód

Czy nie jest dla was skrajną nieuczciwością, że partia, która dostała 43% głosów dostanie w sejmie 51% mandatów

Czy nie jest dla was skrajną nieuczciwością, że partia, która dostała 43% głosów dostanie w sejmie 51% mandatów – Mimo, że do sejmu nie weszły partie mające nieco więcej niż 1%, a nawet gdyby te głosy dostała partia rządząca to nie miałaby 50%. Mnie osobiście wkurza że rządzi krajem mniejszość, a nie głos narodu.
archiwum

Wojciech Cejrowski, znany prawicowiec i zwolennik PiS tłumaczy bardzo prosto, dlaczego działania rządu są złe.

Wojciech Cejrowski, znany prawicowiec i zwolennik PiS tłumaczy bardzo prosto, dlaczego działania rządu są złe. – Jakby ktoś miał wątpliwości, że tanie państwo jest tylko na pokaz
Źródło: kanał YT Cejrowskiego
archiwum

Zapewne większość z nas zna "polskie teksty" w angielskich piosenkach, dlatego że da się to usłyszeć inaczej niż chciał tego kompozytor.

Zapewne większość z nas zna "polskie teksty" w angielskich piosenkach, dlatego że da się to usłyszeć inaczej niż chciał tego kompozytor. – Tak się składa, że anglikom też się zdarza to słyszeć inaczej
Źródło: BGT 2018.
archiwum – powód

Podatek "denny" - czyli ciąg dalszy rujnowania polskiej gospodarki przez PiS

Podatek "denny" - czyli ciąg dalszy rujnowania polskiej gospodarki przez PiS – Nowym podatkiem objęte będą zarówno same akweny wodne służące do rekreacji jak i nieruchomości położone tuż przy nich. Oczywiście zwiększy to ceny i wypoczynek nad wodą będzie jeszcze droższy niż dotychczas. Ale tym debilom z rządu nie przyszło do głowy że jak taniej w Chorwacji będzie na 2 tygodnie wyjechać to właśnie tam się wybierze Polak z rodziną. I stracą na tym wszyscy,

Tylko czekać na moment, kiedy to kobiety nie molestowane w przemyśle filmowym będą oskarżały, bo poczują się dyskryminowane

Tylko czekać na moment, kiedy to kobiety nie molestowane w przemyśle filmowym będą oskarżały, bo poczują się dyskryminowane –
archiwum – powód

Smutne w naszej rzeczywistości jest to że kiedy słyszymy że ksiądz gdzieś zgwałcił chłopca

Smutne w naszej rzeczywistości jest to że kiedy słyszymy że ksiądz gdzieś zgwałcił chłopca – to naszą reakcją nie jest oburzenie, ani nawet zdziwienie, ale raczej takie trywialne "o znowu"
archiwum – powód

Premier znów ogłupia Polaków, mówiąc, że mają 5 miliardów nadwyżki i że środki na ich projekty rujnujące gospodarkę są zabezpieczone.

Premier znów ogłupia Polaków, mówiąc, że mają 5 miliardów nadwyżki i że środki na ich projekty rujnujące gospodarkę są zabezpieczone. – Zgodnie z ustawą budżetową: "Deficyt budżetu państwa ustala się na dzień 31 grudnia 2017 r. na kwotę niewiększą niż 59 345 500. Wynik budżetu środków europejskich ustala się na kwotę - 9 634 492 tys. zł" Co razem daje około 69 miliardów na minusie. Więc nawet jeśli są 5 miliardów  do przodu w stosunku do tego co zaplanowali to nadal jest 64 miliardy deficytu, najwięcej w historii polski. Ktoś to będzie musiał oddać i dopiero jak skończymy jak Grecja wyprzedając majątek narodowy i tnąc emerytury to ludzie zobaczą że toną w szambie, bo teraz jak stoimy w nim po pas nikt zdaje się nie zauważać smrodu.
archiwum

Kolejne zagranie PiSu pod publiczkę i to z tych najbardziej obrzydliwych, bo żeruje na pokrzywdzonych

Kolejne zagranie PiSu pod publiczkę i to z tych najbardziej obrzydliwych, bo żeruje na pokrzywdzonych – Beata Szydło przyznała specjalne renty dzieciom które straciły rodziców w zawalonej kamienicy. Czy to jedyne dzieci które straciły rodziców ostatnio - nie. Czy inne dzieci też dostały takie renty - nie. Dlaczego? Bo tamtych dzieci nie pokazano w telewizji i nie można się pochwalić w wiadomościach przed milionami Polaków jak bardzo się pomaga potrzebującym. To idealnie pokazuje, że PiSowi zależy na pomaganiu ludziom tylko jeśli mogą się na tym promować.
Źródło: PiS szydło sieroty kamienica
archiwum

Bardzo możliwe że mamy do czynienia z ostatnim w historii Dalai Lamą.

Bardzo możliwe że mamy do czynienia z ostatnim w historii Dalai Lamą. – Gdyż rząd chiński robi wszystko by zdominować Tybet wywierając opresję na jego mieszkańcach, a nawet porywając dzieci. (obszerny reportaż i wywiad z Dalai Lamą-po angielsku)
Źródło: Last Week Tonight
archiwum

Paradoks prawny w Wielkiej Brytanii

Paradoks prawny w Wielkiej Brytanii – Będąc niepełnoletnim możesz zostać skazanym za wysyłanie swoich nagich zdjęć do kogoś, jako rozpowszechnianie dziecięcej pornografii. Ale seks z rówieśnikami już możesz uprawiać i cię nie skarzą za pedofilię.
archiwum

Polska Sp. Z O.O.

Polska Sp. Z O.O. – Politycy traktują ten kraj jak prywatną firmę którą założyli żeby naciągać ludzi. Mimo iż firma ma kłopoty finansowe to oni rozbijają się firmowymi limuzynami, jedzą ośmiorniczki, tworzą fikcyjne stanowiska żeby zatrudniać swoich ziomków i nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności. Po tym jak już się nakradną zostawiają firmę w ruinie wraz z pracownikami którzy muszą czekać latami do lekarza, czy kontrahentami którzy zostali na lodzie przez niezapłacone faktury. My co 4 lata wybieramy nowy zarząd, który jest taki sam jak stary, a jedynie nazwiska i sposoby oszukiwania się zmieniają. Dlaczego nie wybierzemy kogoś, kto chciałby zrobić porządek?
archiwum – powód

Jakie jest największe marzenie Beaty Szydło?

Jakie jest największe marzenie Beaty Szydło? – Chciałaby wreszcie zostać prawdziwą dziewczynką
archiwum – powód

Kolejny przejaw "Dobrej zmiany"

Kolejny przejaw "Dobrej zmiany" – Od nowego roku nie można już kupić dużego opakowania leków przeciwbólowych czy przeciwgorączkowych, bo tak zarządził minister. Musimy więc przepłacać  za małe opakowanie, a po drugie iść do innej apteki bo ta sama nam nie może sprzedać dwóch. Tak pięknie nam PiSiory ułatwiły życie, bo przecież wszyscy jesteśmy narkomanami i trzeba nam ten dostęp utrudnić, a ty człowieku z gorączką możesz sobie po mrozie pochodzić, to dobrze ci zrobi.
Źródło: Sadunia i jej wczorajsze perypetie z zakupem leku
archiwum

Anis Amri - tunezyjczyk który zabił 12 osób w Berlinie

Anis Amri - tunezyjczyk który zabił 12 osób w Berlinie – Obecnie jest najbardziej poszukiwaną osobą w europie. Pokazują go w TV, internecie, na telebimach i plakatach, a mimo to dalej go policja nie znalazła. Popatrzcie jak to świadczy o tym co lewica zrobiła z Europą, że taki bandyta ma wystarczająco dużą społeczność która go ukrywa i popiera.
archiwum

Nazwa "Prawo i Sprawiesliwość" ma tyle wspólnego z prawem i spawiedliwością, co kiedyś Urząd Bezpieczeństwa(UB) z bezpieczeństwem

Nazwa "Prawo i Sprawiesliwość" ma tyle wspólnego z prawem i spawiedliwością, co kiedyś Urząd Bezpieczeństwa(UB) z bezpieczeństwem – Cały PiS broni byłego prokuratora stanu wojennego oraz człokna wykonawczego PZPR, który oslarżał przeciw Solidarności, a dzisiaj jest przewodniczącym komisji sprawiwdliwości.
Źródło: Cytat z jakiegoś posła opozycji. Na zdjeciu Stanisław Piotrowicz
archiwum – powód

Jeśli zamordowałeś jednego dostawcę pizzy, to musisz zabić następnego

Jeśli zamordowałeś jednego dostawcę pizzy, to musisz zabić następnego – To tak zwany efekt Domino
Źródło: Mac Lee
archiwum

Uwaga na nową metodę okradania ludzi telefonicznie

Uwaga na nową metodę okradania ludzi telefonicznie – Dzisiaj moją matkę próbowano naciągnąć tą metodą, na szczęście kiedy powiedziała że nie ma nic na koncie to dzwoniący szybko się rozłączył. Ale nie wszyscy mogą być świadomi że policja nigdy nie działa przez telefon tylko zawsze osobiście
Źródło: własne doświadczenie z dnia 9-11-2016