Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Hubercik11

Z nami od: 19 sierpnia 2014 o 14:06
Ostatnio: 13 listopada 2023 o 0:35
Exp: 9
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 36 (31 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3736
  • Komentarzy: 58
  • Punktów za komentarze: 37
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Influencerka Michalina Grzesiak w wywiadzie dla TV chwali się, że w złości rzuciła w swojego męża sporym kawałkiem zamrożonego mięsa. W studiu śmiechom nie było końca... – A teraz wyobraź sobie sytuację, w której mężczyzna opowiada w programie drugiemu mężczyźnie o tym, jak zaatakował swoją żonę, gdy ta go zdenerwowała. Czy nadal byłby śmiech, czy oskarżenia o przemoc domową?
archiwum
Równość płci według posłanki Lewicy be like: Ograniczanie aborcji - zamach na prawa kobietWzywanie tylko mężczyzn na ćwiczenia do wojska - obowiązek obywatelski –
Wykorzystywanie seksualne dzieci – Dla wielu Polaków jest to niestety bardzo zabawne... polsatnews.pl Pan Mateusz twierdzi, że w dzieciństwie był regularnie gwałcony przez starszą, niepełnosprawną intelektualnie sąsiadkę. kobieta zaszła w ciążże, a on musi płacić alimenty na to dziecko.
"Przemoc ma płeć. Ofiarami są kobiety i dzieci, a sprawcami są mężczyźni " - dr Sylwia Spurek, zastępczyni RPO ds. równego traktowania – Szkoda, że p.Spurek, która jest certyfikowaną specjalistką w zakresie pomocy ofiarom przemocy pomija ofiary kobiet, m.in dzieci bite przez matki
Lincz na dzieciobójczyniw zakładzie karnym – Kathryn Smith z Wielkiej Brytanii została skazana dożywocie za zabicie swojej córki. Matka znęcała się nad nią miesiącami – biła, przypalała, potrząsała, dusiła. Bezpośrednią przyczyną zgonu dziewczynki było zatrzymanie akcji serca. W więzieniu została zaatakowana przez dwie więźniarki, które pocięły jej twarz nożem.
Halinka Kiepska korzysta z toalety (odc.193) – Jedyna taka scena w ciągu 16 lat trwania serialu...

1