Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

HalynaZciemnogrodu

Użytkownik otrzymał bana za: troll, żenująca propaganda
Ban wygasa: 2995-07-31 20:31:46

Ściana

archiwum
I w tym momencie wielu NAIWNYCH Polaków obudziło się. Bo dobrej woli Polak naiwny jest, lecz nie głupi –
archiwum
Bezbronna  BIEDNA kobieta z dziećmi według mediów, które codziennie oglądasz. Bieda aż piszczy co? – Toksyczna osoba potrafi nawet zakłamać własne odbicie w lustrze, a myślisz, że Ciebie jej się okłamać nie uda? No nie, ale tylko gdy SAMODZIELNIE myślisz.
archiwum
DZIECKO WIDZI LEWĄ, DOROSŁY PRAWĄ – A lewak w POtrzasku nawet jak rozumie powagę sytuacji, to się cieszy. W tym momencie  są już tylko Polacy i zdrajcy.
archiwum – powód
"Wiedzę, możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami" – A państwo "wszechwiedzący", którzy już dawno PRAWDY szukać przestali, zaraz będą swoją falę hejtu w komentarzach wylewali
archiwum – powód
Ciemnogród innym zarzucałeś, bo siebie w nim widziałeś –
archiwum – powód
Nawet Merkel swojemu pieskowi kaganiec zakłada. – A Polaczek za pieskiem lata i szczekania wysłuchuje.
archiwum
Całym sercem wspieramy SŁOWA PO – " Żaden organ konstytucyjny, ani urząd nie ma prawa w Polsce do oceny merytorycznej wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego ma moc powszechnie obowiązującą i są ostateczne. Nikt nie ma prawa oceniać, czy ten wyrok zapadł zgodnie z prawem, czy skład sądu był prawidłowy czy nie, nikt nie ma prawa kontrolowania czy ten wyrok spełnia jakiekolwiek wymogi, czy w jego ocenie jest opinią, czy jest konkluzją ze spotkania towarzyskiego"
archiwum
ŚWIAT STANĄŁ NA GŁOWIE – Mądrym, logicznie myślącym, a przede wszystkim dojrzałym emocjonalnie ludziom nie trzeba tłumaczyć, a reszta i tak nie zrozumie.
archiwum
Od ludzi, którzy z byle pierdoły robią wielkie BOOM! Trzymaj się z dala, bo pójdzie za nimi zakompleksionych tumanów tłum –
archiwum
Każdy mądry Polak wie, że wszystko SAMEMU sprawdza się, bo inaczej prędzej czy później na barana wychodzi się –
archiwum
Bawcie się baranki, bawcie, jak się lew z wilkiem w celu obrony orła połączy, to "zabawa" baranków bardzo szybko się skończy. –
archiwum
Bo wszyscy Polacy, to jedna RODZINA, jednak każda rodzina się rozwala, gdy ktoś trzeci się ... – Wujek Ci kupuje, obiecuje, bo do Twojej mamusi się dorwać próbuje, lecz tak naprawdę to  jemu ani na Tobie, ani na niej nie zależy, bo on tylko Twojemu tatusiowi udowodnić potrzebuje, że on się  do waszej rodziny lepiej DOPASUJE. PO trupach po swoje będzie szedł, bo sam już dawno poległ, teraz tylko innych na dno ściągnąć potrzebuje, bo tak się właśnie dowartościowuje ten Twój ukochany WUJEK.
archiwum – powód
Awaria wciąż trwa i "tŁum an za Tuskiem" się teraz nazywa. – Bo rozwydrzone DZIECKO, które od rodziców czegoś nie dostało, to do "BOGATEGO "WUJKA poleciało, lecz "super" wujek w dupie Cię ma, dla niego ważna jest tylko WŁADZA. Do władzy się dorwie, to wnet o Tobie zapomni, a Ty wtedy te słowa sobie przypomnisz.
archiwum
Państwo jakże "tolerancyjni", "empatyczni" i "wyrozumiali" swoją PRAWDZIWĄ twarz już pokazali, obłudna maska pękła i mentalne DZIECI od DOJRZAŁYCH EMOCJONALNIE ludzi oddzieliła, – więc im już tylko ostatnia naiwniaczka (ładnie mówiąc) w cokolwiek jeszcze wierzyła
archiwum
Oj popłynie, popłynie rzeka łez młodych dusz i to będzie tuż tuż. Młodzi tak bardzo szyderczo się uśmiechali, gdy inni ich ostrzegali, żeby na swoje zachowanie uważali, bo innych do grobu będą wpędzali, jednak oni  nie SWOICH, lecz OBCYCH słuchali, – wszystkich ostrzegających wyśmiewali, a tym sposobem SWOIM ostatnią nadzieję odbierali.
archiwum – powód
Lecz zanim Ty to zrozumiesz, to możliwe, że już relację ze swoją rodziną i PRAWDZIWYMI przyjaciół zamordujesz. – Bo tak mocno się w siebie zapatrujesz i fałszywcom przyklaskujesz, więc SWOICH atakujesz.
archiwum
Zanim zagrasz w "sztuce", to najpierw poznaj scenarzystę, reżysera – i SPONSORA.
archiwum
Z lewej widzisz powiązanie z Hitlerem- DOSZUKUJESZ SIĘ NA SIŁĘ, z prawej - ON PO PROSTU JEST – Hipokryzja XXI w. nie ma GRANIC.
archiwum – powód
Obłuda i hipokryzja zawsze idą w parze z głupotą. – Obłuda i hipokryzja zawsze idą w parze z głupotą. SAM sobie odpowiedz jaką rolę odegrałeś w tym przedstawieniu.

1