Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

sberek38

Z nami od: 16 lutego 2019 o 23:19
Ostatnio: 20 września 2019 o 10:12
Płeć: mężczyzna
Exp: 27
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 52 (49 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10355
  • Komentarzy: 373
  • Punktów za komentarze: 1010
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

"Wyższa płaca minimalna to lepsza sytuacja Ukraińców. ... My naprawdę ich [wykształconych Ukraińców] bardzo potrzebujemy do roli przyszłych przywódców – biznesu, państwa, świata kultury itd..."

"Wyższa płaca minimalna to lepsza sytuacja Ukraińców....My naprawdę ich [wykształconych Ukraińców] bardzo potrzebujemy do roli przyszłych przywódców – biznesu, państwa, świata kultury itd..." – Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której minister partii rządzącej w Niemczech czy Anglii, wypowiada takie słowa o polskich emigrantach.
archiwum

Amerykańskiej ambasador nie wystarcza już pomoc w kierowaniu polskim rządem. Uzurpuje sobie prawo do bycia głosem naszego narodu.

Amerykańskiej ambasador nie wystarcza już pomoc w kierowaniu polskim rządem. Uzurpuje sobie prawo do bycia głosem naszego narodu. – ...
archiwum

Ileż to już lat słyszymy głośny populizm o reparacjach wojennych od Niemiec?

Ileż to już lat słyszymy głośny populizm o reparacjach wojennych od Niemiec? – Tymczasem bez "zbędnego" rozgłosu, kolejna niemiecka rodzina, na stałe mieszkająca w Niemczech, odzyskała kamienicę, tym razem w rynku Strzelec Opolskich.
archiwum

Nacjonalizm jest przekonaniem wg którego interes własnego narodu jest wartością nadrzędną. Naród jest uznawany za najwyższego suwerena państwa. Nacjonalizm przedkłada interes własnego narodu nad interesy innych narodów.

Nacjonalizm jest przekonaniem wg którego interes własnego narodu jest wartością nadrzędną.Naród jest uznawany za najwyższego suwerena państwa.Nacjonalizm przedkłada interes własnego narodu nad interesy innych narodów. – Czym bliżej wyborów, tym więcej "naszych" polityków będzie głosiło coraz to bardziej nacjonalistyczne hasła.Następne lata będą upływać pod hasłami zwalczania nacjonalizmu i będą je wypowiadać ci sami politycy.I tak w kółko... do następnej kampanii wyborczej.
archiwum

Prokuratura odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie agenturalnej, rosyjskiej działalności Grzegorza Brauna.

Prokuratura odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie agenturalnej, rosyjskiej działalności Grzegorza Brauna. – Teraz prokuratura powinna ścigać wszystkich polityków, którzy przed wyborami formułowali tego typu zarzuty.Wszak o agenturę, rzekomą zdradę stanu tu się rozchodziło...
archiwum

28 lipca 105 lat temu wybuchła I wojna światowa, która pochłonęła prawie 40 milionów ofiar. Po jej zakończeniu obie strony konfliktu, ze zdziwieniem odkryły, że są zadłużone w tych samych amerykańskich bankach.

28 lipca 105 lat temu wybuchła I wojna światowa, która pochłonęła prawie 40 milionów ofiar.Po jej zakończeniu obie strony konfliktu, ze zdziwieniem odkryły, że są zadłużone w tych samych amerykańskich bankach. – ...
archiwum

W piątek sejm po raz kolejny odrzucił pracę nad ustawą, która miała chronić mienie bezspadkowe wg. niej rząd miał również informować opinię publiczną na temat osób fizycznych i prawnych występujących z tego typu roszczeniami.

W piątek sejm po raz kolejny odrzucił pracę nad ustawą, która miała chronić mienie bezspadkowe wg. niej rząd miał również informować opinię publiczną na temat osób fizycznych i prawnych występujących z tego typu roszczeniami. – Ustawa została zatrzymana głosami posłów PiS-u (226 głosów), PO-KO wstrzymało się od głosu (136)
archiwum

Obecny rząd sprowadził do Polski i dotuje bank, który sponsoruje marsz równości. Policja na koszt podatnika, podlegająca ich ministrowi, osłania tęczowe marsze, a bywa że funkcjonariuszy jest tyle co uczestników marszu, z helikopterem włącznie

Obecny rząd sprowadził do Polski i dotuje bank, który sponsoruje marsz równości. Policja na koszt podatnika, podlegająca ich ministrowi, osłania tęczowe marsze, a bywa że funkcjonariuszy jest tyle co uczestników marszu, z helikopterem włącznie – Podczas ich rządów LGBT przeżywa istny bum.Korzyści dla rządu jest wiele.W swojej retoryce rzekomo krytykującej tęczowy ruch, zyskuje w oczach społeczeństwa, w większości przeciwnego tęczowym zapędom. Rząd symuluje prawicowe i konserwatywne poglądy.Ruch LGBT jest idealnym tematem zastępczym, gdyż wywołuje mocne i skrajne emocje (aborcja jest już trochę passe) w społeczeństwie i można tym przykryć wszystko.
archiwum

Przebraże to wieś na Wołyniu, w której Polacy samorzutnie zorganizowali samoobronę przeciw UPA, schroniło się tam prawie 20 tys. cywili.

Przebraże to wieś na Wołyniu, w której Polacy samorzutnie zorganizowali samoobronę przeciw UPA, schroniło się tam prawie 20 tys. cywili. – UPA trzy razy szturmowała wieś.Po trzecim ataku, w którym uczestniczyło 6 tys. uzbrojonych banderowców i tyleż samo ukraińskich chłopów, zwanych "siekiernikami" (tłumaczenie ich nazwy jest zbędne) Ukraińcy zostali odrzuceni przez prawie 10-krotnie mniejszą liczbę uzbrojonych obrońców.Polacy przeszli do kontrataku co wywołało paniczną ucieczkę upowców, których poległo ok. 400.W późniejszym czasie obrońcy Przebraża rozbili bazę UPA w Hauczycach oraz szkołę oficerską UPA w Omelnie.Tacy to byli "wojownicy" z tych banderowców, gdy nie mieli przed sobą tylko bezbronnych cywili.

Ostrów Lednicki, prawdopodobne miejsce przyjęcia przez Polskę chrztu. To w jego okolicach stwierdzono uprawy, sprzed ponad 1000 lat, brzoskwiń i winorośli, choć nie znano wówczas mrozoodpornych odmian, to klimat na to pozwalał

Ostrów Lednicki, prawdopodobne miejsce przyjęcia przez Polskę chrztu.To w jego okolicach stwierdzono uprawy, sprzed ponad 1000 lat, brzoskwiń i winorośli, choć nie znano wówczas mrozoodpornych odmian, to klimat na to pozwalał –
archiwum

Gwiazda północna i naczynie Kultury Przeworskiej występującej na naszych ziemiach III w. p.n.e - V w n.e.

Gwiazda północna i naczynie Kultury Przeworskiej występującej na naszych ziemiach III w. p.n.e - V w n.e. – Swastyka jest znana w wielu starych kulturach, które łączyło wspólne obserwowanie nocnego nieba. Gwiazda północna ma to do siebie, że dla obserwatorów jest nieruchoma na niebie, a wszystkie pozostałe gwiazdy "krążą" wokół niej, w tym Wielka Niedźwiedzica, która bezpośrednio z nią sąsiaduje.Ot i cała tajemnica swastyki, której współcześni ludzie dodają tyle znaczeń.P.S. Ignorujemy kolesia na deskorolce z glinianej popielnicy ;)
archiwum

Zgadnijcie kto spłaci ich długi jak .Nowoczesna przestanie istnieć?

Zgadnijcie kto spłaci ich długi jak .Nowoczesna przestanie istnieć? – TVN który sztucznie ich pompował przed wyborami?Nie, nie, wy podatnicy.
archiwum

Retoryka prorządowych "specjalistów", w kwestii obecności u nas amerykańskich żołnierzy zaczyna przypominać szalonego Don Kichota.

Retoryka prorządowych "specjalistów", w kwestii obecności u nas amerykańskich żołnierzy zaczyna przypominać szalonego Don Kichota. – "Zapowiedź zwiększenia obecności wojskowej USA w Polsce i zakupu myśliwców F-35, które będą mogły w odwecie przedrzeć się nad Królewiec i zlikwidować przeciwnika, wywołały wściekły atak partii rosyjskiej w Polsce..."Jerzy Targalski
archiwum

Ministerstwo Kultury i Najwyższa Izba Kontroli (!) wysyła pisma do polskich muzeów, aby te skatalogowały zbiory, które można uznać za dziedzictwa mniejszości narodowych i etnicznych. Pisma dotyczą także nieruchomości należących do województw...

Ministerstwo Kultury i Najwyższa Izba Kontroli (!) wysyła pisma do polskich muzeów, aby te skatalogowały zbiory, które można uznać za dziedzictwa mniejszości narodowych i etnicznych. Pisma dotyczą także nieruchomości należących do województw... – No i cyk... rząd zaczyna oficjalnie działać, ale bez zbędnego rozgłosu.
archiwum

Dziś obchodzimy 100 - rocznicę powrotu Polski na mapy świata.

Dziś obchodzimy 100 - rocznicę powrotu Polski na mapy świata. – 28 czerwca 1919 r. R. Dmowski i I. Paderewski, po półrocznych negocjacjach podpisują Traktat Wersalski, kończący formalnie I wojnę światową i przywracają podmiotowość państwa polskiego.W mediach dzisiaj cisza o tej rocznicy, być może dlatego, że Dmowski był "antysemitą", a Piłsudski wręcz przeciwnie ;)
archiwum

Za wojenne zasługi Pułaski został obdarowany 450 akrami terenu, na którym dziś leży Chicago. Za tę ziemię nikt nigdy spadkobiercom nie zapłacił. Dziś jej wartość byłaby liczona na setki miliardów dolarów, a nawet więcej.

Za wojenne zasługi Pułaski został obdarowany 450 akrami terenu, na którym dziś leży Chicago.Za tę ziemię nikt nigdy spadkobiercom nie zapłacił. Dziś jej wartość byłaby liczona na setki miliardów dolarów, a nawet więcej. – Zatem w kwestii roszczeń i spadków, można by osiągnąć jakiś kompromis z Amerykanami.Tym bardziej, że kompromisy zawiera się nawet z wrogami, a co dopiero z przyjaciółmi i sojusznikami...
archiwum

Prezydent A. Duda na konferencji z D. Trumpem wypowiedział prowokacyjne słowa względem Rosji.

Prezydent A. Duda na konferencji z D. Trumpem wypowiedział prowokacyjne słowa względem Rosji. – "Ja bym bardzo chciał, żeby Rosja była przyjacielem Polski... bo jest naszym wielkim sąsiadem...jest państwem o większym potencjale,  pod każdym względem. Może za wyjątkiem jednego, ja uważam, że w nas jest więcej męstwa, my jesteśmy odważniejsi, potrafimy walczyć do samego końca niezależnie od wszystkiego..."W źródle pod obrazkiem mamy demonstrację odwagi i męstwa prezydenta (frag. od 10:25 do 10:35)
archiwum

W latach 20, podczas trwania prohibicji, Żydom w ramach wyjątku przysługiwało 3 litry wina miesięcznie do celów rytualnych. Wówczas w USA dziesięciokrotnie (!) zwiększyła się liczba wyznawców judaizmu.

W latach 20, podczas trwania prohibicji, Żydom w ramach wyjątku przysługiwało 3 litry wina miesięcznie do celów rytualnych.Wówczas w USA dziesięciokrotnie (!) zwiększyła się liczba wyznawców judaizmu. – Powstałe wówczas organizację zapewne też chciałyby dostać swoją dolę od Polski, w ramach bezspadkowych majątków...
archiwum

Wczoraj storpedowano 2 tankowce u wybrzeży Iranu. Amerykanie rzekomo nie wiedzą kto to zrobił, więc ich marynarka wojenna, obecna w tym rejonie, wszczęła już śledztwo...

Wczoraj storpedowano 2 tankowce u wybrzeży Iranu. Amerykanie rzekomo nie wiedzą kto to zrobił, więc ich marynarka wojenna, obecna w tym rejonie, wszczęła już śledztwo... – Mogliby już zmienić swoje metody prowokacji, bo zawsze działają według podobnego scenariusza.Ich rakiety pewnie są już gotowe, aby wkroczyć z "bratnią pomocą".
archiwum

...

... – Lewicowa propaganda zapędza nas do króliczej nory, przerabia człowieka na multikulturowego bałwana, bez tożsamości kulturowej i narodowej, który w przyszłości ma nawet nie wiedzieć czy jest kobietą czy mężczyzną, ale wie że jego głównym obowiązkiem jest walka z antysemityzmem....